Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7812
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Takodje. Sta ja po Vojvodini idem ravno, pa krivina prodjem bez kocnice. Mogu plocice da mi traju 5 godina i vise xD
  2. Jel imas one limove u klestima sto sluze da sprece upravo to?
  3. Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da je kasno sinoć stigao revidirani predlog mađarske kompanije MOL u vezi sa Naftnom industrijom Srbije, ali da srpska strana i dalje nije zadovoljna ponuđenim rešenjima. Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da je kasno sinoć stigao revidirani predlog mađarske kompanije MOL u vezi sa Naftnom industrijom Srbije, ali da srpska strana i dalje nije zadovoljna ponuđenim rešenjima. Oglas Dubravka Đedović Handanović je navela da se glavni kamen spoticanja u pregovorima odnosi na budući rad rafinerije, odnosno pitanje pokrivenosti tržišta iz prerade rafinerije u Pančevu, saopštilo je Ministarstvo. "Nećemo ugroziti našu sigurnost snabdevanja, niti uticaj koji rad rafinerije ima na ekonomiju i privredu. Pregovori se nastavljaju danas i sutra. Želimo da dođemo do kompromisa, ali ne po svaku cenu", poručila je Dubravka Đedović Handanović. Ona je dodala da se paralelno nastavljaju razgovori između MOL i Gaspromnjefta, ističući da je važno da i ti pregovori budu završeni, kako bi američka Kancelarija za kontrolu strane imovine dala svoje mišljenje i donela konačnu odluku.
  4. Brate slazem se. Jebote nista konkretno da saznas, da OVI nude slep u slucaju kvara. NE, ne nudi NIKO za motore...
  5. Nece ljudi vise nejkede a kad hoce, onda gledaju ove sa ekranima.
  6. https://i.postimg.cc/j2cS6whr/IMG20260501131553. jpg[/img]
  7. Nije za fensi kampere i sl. nema struje, vodovoda niti nekog signala, ali imate hr roming Za oldschool kampere. U blizini je bent i hotel, ima voda itd. Selo je udaljeno par km, Plavna i Backo Novo Selo.
  8. Mesto Plavna, opstina Bac. Tik uz Dunav, od drveta na stubove. Naravno nema papira, katastar, kao ni jedna. Dobijena dozvola za gradnju od Vojvodinasume, celo naselje zavedeno kao vikend naselje. Nema puno ulaganja, namestaj izbacen, malo nesto dotegnuti itd. Jedini minus sto smo stavili izolaciju i gips ploce na krov unutra pa se zavukli misevi zimi pa sad bi to bilo dobro skinuti i ocistiti. Nula dinara ulaganja, samo treba odvojiti vreme i zasukati rukave Neke slike su od pre god-dve. Ko je ozbiljan, slikacu i detaljnije. Moji prodaju. 4000e fiksno, nece spustati nista ispod toga jer su se komsijske prodale za malo manje a nisu ni blizu kvalitetom.
  9. Atlas imam za auto ali pitam za motor.
  10. Pa ko kod nas nudi opciju slepanja u slučaju kvara?
  11. Deru, znaci da se drzim polovnjaka
  12. Sta je njima problem da slepaju motor u slucaju KVARA posto to nude i za automobil? Zasto je paket za motor ponekad i skuplji nego za auto?
  13. Koliko vidim 99% ljudi se ovaj motor svideo.
  14. Ja uvek priznam da nisam neki vozac al eto jos uvek ziv i zdrav, voznja u skladu sa mogućnostima, bez jurcanja.
  15. Pa znam da nije
  16. Ja bih se usrao i sa Tenerom off a tek Africa
  17. Imam Atlas od prosle godine. Nije mi zatrebao.
  18. Mislio sam da ce taj SVT biti bas veliki bum, ali na kraju nije. 450MT je po meni jedini motor koji je bas napravio veliki bum na svetskom trzistu jer se bas dobro prodaje po Evropi a bogme i Americi....
  19. Brate jel su ti prodavci motora uhvatili boga za muda Ono druze prodavac si, isto kao u nekom supermarketu jbt... Budi ljubazan...
  20. Namazao pastu, i supruga tu reko aj sedi da te naucim upaliti. I tako 2min objasnjavam kad smrdi nesto, ostala pasta na granama
  21. Upravo cistim grane auspuha napred. Sta radi sona kiselina
  22. Ocekivao sam jos jednu titulu da cementira, ali mislim da je nece vise biti.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja