Jump to content

Moto Zajednica

misa-pei

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3402
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: misa-pei

  1. Ma, daj mi snimi onaj hagis, skotsko nacionalno jelo. To mi je velika zelja da probam. Whisky ne volEm.
  2. Jel to onaj BMW sto kazes da moze da puca, ide na tocak samo tako i koristis ga da spaljujes gume?
  3. Hehehehehehehe, samo tako, u drustvu je lakse i krvariti ;D
  4. Prvi razlog za nesrece je "brzina neprilagodjena uslovima na putu". A oni pricaju drugo, jer im se ne isplati da priznaju kakvi su nam putevi, i da drzava /putari/ snose krivicu.
  5. Moze, samo prati putokaz za Carapica brest, odmah posle polaska pored tornja
  6. Koji? 064 ili normalan? Mene zeza ImageShack da postavim svojih desetak slikica. Provod, sjajan, drustvo... Pa znate valjda, nisu ljudi nego ljudine /malo nezgodno zvuci ako bih rekao zene-zenetine ;D/.
  7. misa-pei

    SCHUBERTH C2

    Valja svaki dinar /cent/. Oni se ne igraju sa kvalitetom. Cim budem imao dovoljno, jedna za Ljilju, druga za mene. Bezbednost, udobnost, sve je na strani Schuberta
  8. Jasta Vidis kako znas, a nema te. Pa mrdni dupe sa Vidikovca/Ceraka ili neceg slicnog pa dodji.
  9. Cuj, bolje da nas zakljucaju u temi nego na javi ;D ;D ;D. Iygleda da nisu nasi culi kako je gadan IRS u Americi, inace... Opet necemo da gradimo bolnice nego zatvore za poreske duznike.
  10. Ja sam savrseno organizovan. Sedim na Tresnji i prodavnica mi je na pola gasa od kuce ;D
  11. A da mu ja dam koji ar placa sa sve garazama ;D ;D ;D. Vredelo bi...
  12. Iskustvo nemam, ali znam, da imam lovu, ne bi mi promakla /po onome sto sam o njoj citao/. To mu dodje misljenje. ;D A kako je lepa... Nemam reci. Ja ne bih razmisljao. Mislim da ne mozes da se predjes.
  13. @CharlieSt Voltmetar u ruke /unimer/ pa se uveri. Tek onda moze da se ide dalje. Znaci, koliko je napon kad je motor ugasen, koliko je na, recimo, 1 500 pa na 3 000, 4 000 obrtaja. Ako ide preko 13V, onda je sve ok. Idealno je 14,4V.
  14. Sa srecom ti bilo. Samo se nadam da ti nije ovo jedini motor. Iz iskustva sam naucio da treba imati motor za voznju i jedan za "igranje", nikako da racunas na voznju "igrackom"
  15. Promeni majstora
  16. Ma, to je rajetinski mentalitet, cuti i trpi. Seti se samo pomracenja sunca. Kad je to proslo, sve prolazi. Jedini problem sa ovom temom je sto ova /buduca/ odluka vlade ili zakon, kako god, zaista nije vezana ni za saobracaj ni za bezbednost /mada je demagoski tako prikazana/ nego sa cistom politkom i ekonomijom /kradjom/. Zato, molio bih sve nas da pokusamo da malo budemo sto blazi u izjavama, a urednike da budu malo popustljiviji po pitanju odnosa politike i foruma.
  17. Moze, moze ;D.
  18. Ni jedan ni drugi ne pratite... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=39837.0 Malo je lokovana, doduse ;D
  19. Cuj, lepo ti Dzigorijus kaze, pod opterecenjem. Znaci, napunis ga i popalis sve sijalice, pa ga izmeris. Akumulatoru je, pored napona, osnovna karakteristika kapacitet, izrazen u amper-casovima A/h. I ako on daje, neopterecen, 12.4V, sto je na donjoj granici /mada meni uvek daju oko 11,xx/ pitanje kapaciteta je koliko ce mu pasti napon pod opterecenjem. Sam CDI ili platine nisu neko opterecenje.
  20. Nije bez veze... Tu oni nisu imali srece
  21. U bre, pa vi se organizujete kao da idete na Nordkap, a ne na voznju od dva gasa.
  22. Ovako, prvo, koliko mi se cini, tvoj motor nema mogucnost da se na njega stave tjubeles gume. Za voznju po bespucima, tjubeles guma moze da bude i losija od obicne, jer, ako se isprazni i "odlepi" od ivice bandasa, kako je zalepiti u nekoj vukojebini? To je osnovni problem. Sve ostalo je na strani tjubelesa. Tjubeles moze da se cepuje, ali ne uvek. Sta vise, neki vulkanizeri nisu za cepovanje, nego za skidinje i vulkanizovanje tjubeles gume /sa unutrasnje strane, naravno/.
  23. U Agroopremi ili necem slicnom, ponesi staru gumicu i nadji odgovarajucu. Imaju u Agroopremi /ili kako li se sad zove/ u Sarajevskoj, u Beogradu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja