Jump to content

Moto Zajednica

Satelis

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9817
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Satelis

  1. Najpre ce biti da su krive felge na oba modela + neki lezajcic. Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
  2. Svakako privlaci paznju izgledom, mozda nekom ruzan ali meni se svidja. Rekao bi da je Integrin agregat, 750cc sa DCT menjacem i zivo me zanima koja ce cifra biti za njega....s'obzirom da je Honda, garant ce biti papreno skup.
  3. Nema na cemu
  4. To ti je kuciste termostata..... Zameni kuciste, termostat, antifriz, selnu i vidi kakva su creva kao i hladnjak. Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
  5. Nema satnice jer ipak necem moci , jbg moracete se sami dogovoriti sta, kako.
  6. Hoce neko sutra do AR na corbicu? Usput, msm da ce biti vasar u glavnoj ulici. Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
  7. Variator, rolnice kais ili ti delovi CVT-a gledaj da budu originalni, jest skuplje al zato pouzdanije sto se tice dugotrajnosti. Ulje motor.....preferiram Eneos (Japaneros) ulje, pored toga imas Agip, Motul, Bardahl, Fuchs....gledaj da bude krsteno.
  8. Vise ti i ne treba. Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
  9. Ozracivanje obicno ide lagano, bez vecih poteskoca ali nekad zna dobro zezati....kao recimo ex Kuzmin motor, brate mili kolika zafrkancija, vazduha je bilo koliko hoces ili jedna Yamaha Xmax. Kao sto ti rekoh, moras biti istrajan i dobro voditi racuna da ne pregrejes....
  10. Kacim slike preko Post image i do sada je bilo sve ok. Sad mi sve neke male slicice......ima li kakvog resenja
  11. Jest Pajo, to su ti opaki momci........pozzzz Dzontra
  12. 99.9% nisi lepo ozracio sistem, moras biti istrajan na tom planinarenju.
  13. Uzdravlje te sluzio
  14. Rekao bi da su dva dela, dva razlicita materijala sto znaci da bi trebalo da se moze izbiti, ali u praksi mozda i nije tako. Bilo kako bilo, probaj kod Micka (Motoklinika) ili kod Gavre (Subotica) naci felgu. Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
  15. Uhhh kolega, dobar predlog. Za mene ne izvodljiv u 2 dana. Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
  16. Karburator, svecica, f. vazduha, fals vazduh negde na usisu i tako dalje redom....
  17. Rekao bi da ti nisu u vinkli frajlauf i anlaser, pa dolazi do veceg opterecenja na osovinu anlasera. Iz tog razloga ti je prvo.... propala biksna na tvom anlaseru, drugo.... iskrivio osovinu na novom, trece.... ubrzo ces sjebati i taj treci polovan Denso. cetvrto.....zamolio bi te, da povedes racuna o pisanju kako bi te lakse razumeli. Znaci, problem trazi izmedju frajlaufa i anlesera.....srecno.
  18. Jeste J300.....pisi Sale, pisi Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
  19. Kreni od karburatora, usput vidi svecicu, f vazduha kao I goriva. Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  20. Moze, dodjite do TA posto je planirana za subotu :-) Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  21. Hvala momcovi Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  22. Tesko ces to naci, zovi Gavru iz Subotice ili Ivana pa da ti napravi. Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  23. Lezaj ti je oko 500, 600din....oznaka je obicno 6302-6303 ali nemoj mene slusati, vec skini auspih, otkaci amotrizer, skini traverznu, zeger osigurac I izbi lezaj. Oznaka ti pise na njemu ili premeri sublerom ili ponesi pa po uzorku kupi. Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  24. Pozdrav jos jedared, super odradjen posao. Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  25. Krenuli bi u 8h iz MML-a, Smederevcem ka Pozarevcu..... sto znaci da bi za 1h bili tamo.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja