Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

ja bas stvarno retko pisem na ovom forumu...tvoju pricu sam procitao do kraja pa sam morao i nesto napisati..treba imati hrabrosti nastaviti zivot dalje i na tome ti se divim...zelim ti da te sreca prati do kraja zivota a ti nastavi da pises neke nove price al naravno da to budu putopisi :takoje: veliki pozdrav i svako dobro :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Ducati Monster DS2 1000

Dusko, "Fuzinski kralju" ;) Svaka cast!!! Prica, koja cepa srce....

 

Nikad necu zaboravit tog dana...vracah se iz Krka za Beograd i razmisljam sta sve nas ceka sutradan za uradit, kada dobijem telefonski poziv... Sranje!....

Ali Dule car! ....da ne duljim, SVAKA CAST!

 

Druze, kolega, prijatelju....jedva cekam, da dodjem u BG, pa da odemo na standardno mesto, na teletinu ispod sacha :)

 

Dule i svi ostali... lep pozdrav iz Ljubljane. Samo tako napred!

 

D.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Dobro se ustručavam da u ovoj temi pišem,ali pošto sam se sada dobro ovinio ponešto ču izneti.

Imajte u vidu da sam blago opijen pa će i reči tako ići.Probaću da moja teološka shvatanja izuzmem jer ljudiima smetaju verujuća načela,valda je in nešto drugo iz sadašnje svakodnevice.

Bog mi je podario sve što sam poželeo,siguran sam da ne zaslužujem.Danas sam poterao novu mašinu dobro ispitanim putevima.Prevazišla je sva moja očekivanja.Vredi svaku paru i svog znoja kojim je višestruko zalih.Nisam hteo da o tome pričam,mada mogu do sutra bez namere da se nekom pravdam kako se to kupuje novi,skupi motocikl.Verujte krvlju propišanoj,koju ću još nekoliko godina piškiti,dok kredit ne završim.Verujem da ukoliko me Bog sačuva,neće biti problema.

Ponavljam,vredi svaku paru.

Nešto sam drugo hteo reći.Nisam još uvek potpuno siguran šta si predobri moj kolega, u priči my story tačno nama hteo izneti,ali evo mojeg viđenja sa današnje vožnje.

Pored toga što važim za jako obazrivog vozača,svo vreme i ako sam te hteo izbaciti iz podsvesti,nisam uspeo.Sve što si napisao vrtelo se brzo kao fleš.Svih ovih jedanaest stranica se stalno obmotavaju.Da li sam bolji nakon brižno iščitane tvoje priče,ovako pijan ne znam.Jedino znaam da sam obuzet tvojim patnjama.Ništa drugačije nisam vozio nego inače,jedino što sam imao više saosećanja sa motoristima koji su mi dolazili u susret,nekako sam im visočije i jasnije podizao ruku.

Nezgodna jee svaka pomisao o nesreći,meni je stalno na pameti da hranim u firmi sedamnestoro dece,ne računajući moju,šta bi bilo da samo nogu polomim a ne da duže sa posla odsustvujem.Velika odgovornost koja me koči da ga još malo oborim,a vidim da može bez većih problema.

Da nas je glava bila opterećena,tako se ništa dobro ne postiže,nikakvu veću stvar sa tim ne možeš učiniti.Vratio se kući,izljubio porodicu,napravio im ručak,tebe,mene i sve dobre i one manje,Bogu pomenuo i napio se ,hvaleći život.

Ako si između ostalih,imao nameru da nas učiniš obazrivijima,opreznijima,strpljivijima,dobri čoveče,uspeo si.

Pored svih ostalih stvari koje si učinio,tvoja podela priče sa nama neznancima je bar na mene ostavila siguran trag.Bog te blagoslovio.Da su sva tvoja iskušenja konačno završena.Da nam i u buduće budeš vedar,srećan i pre svega toliko pametan.Od Boga ti svaka sreća.

Sebi i svima želim da nam ova priča bude na korist,ali ne na blokadu u vožnji.Treba se Bogu pomoliti,verovati da neće mene takav maler,ali ipak biti pronicljiv šta nas čeka iza krivine.Ljudi su skrenuli i još će više,tako da nikako ne pomislimo da će svako poštovati punu liniju.Sa svake vožnje možemo doneti po jednu kritičnu situaciju,Bog ili sreća,kako god,na nama je da se sačuvamo što je više moguće.

Bez ljutnje,probaću da te u sledećoj vožnji bar na kratko zaboravim.Neka ovo zvuči odvratno,bar je iskreno.

  • Podržavam 32

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Dusko, "Fuzinski kralju" ;) Svaka cast!!! Prica, koja cepa srce....

 

Nikad necu zaboravit tog dana...vracah se iz Krka za Beograd i razmisljam sta sve nas ceka sutradan za uradit, kada dobijem telefonski poziv... Sranje!....

Ali Dule car! ....da ne duljim, SVAKA CAST!

 

Druze, kolega, prijatelju....jedva cekam, da dodjem u BG, pa da odemo na standardno mesto, na teletinu ispod sacha :)

 

Dule i svi ostali... lep pozdrav iz Ljubljane. Samo tako napred!

 

D.

Poštovani direktore,

Počinjem odgovor u poslovnom formatu jer je poštovanje prema Vama i zajedničkoj saradnji veliko!

Hvala na poruci, kao i posetama i razgovorima podrške koje smo vodili tokom mog oporavka. Značilo je tada, a znači i danas mnogo, kao škola za mnoge stvari i postupke u budućnosti!

PS. Nadam se da ste imali lepog vremena u Ljubljani i da ste isterali Ducati-ja iz garaže na prvu vožnjicu. Teletina u Durmitoru čeka. ;)

Srdačan pozdrav

D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Dobro se ustručavam da u ovoj temi pišem,ali pošto sam se sada dobro ovinio ponešto ču izneti.

Imajte u vidu da sam blago opijen pa će i reči tako ići.Probaću da moja teološka shvatanja izuzmem jer ljudiima smetaju verujuća načela,valda je in nešto drugo iz sadašnje svakodnevice.

Bog mi je podario sve što sam poželeo,siguran sam da ne zaslužujem.Danas sam poterao novu mašinu dobro ispitanim putevima.Prevazišla je sva moja očekivanja.Vredi svaku paru i svog znoja kojim je višestruko zalih.Nisam hteo da o tome pričam,mada mogu do sutra bez namere da se nekom pravdam kako se to kupuje novi,skupi motocikl.Verujte krvlju propišanoj,koju ću još nekoliko godina piškiti,dok kredit ne završim.Verujem da ukoliko me Bog sačuva,neće biti problema.

Ponavljam,vredi svaku paru.

Nešto sam drugo hteo reći.Nisam još uvek potpuno siguran šta si predobri moj kolega, u priči my story tačno nama hteo izneti,ali evo mojeg viđenja sa današnje vožnje.

Pored toga što važim za jako obazrivog vozača,svo vreme i ako sam te hteo izbaciti iz podsvesti,nisam uspeo.Sve što si napisao vrtelo se brzo kao fleš.Svih ovih jedanaest stranica se stalno obmotavaju.Da li sam bolji nakon brižno iščitane tvoje priče,ovako pijan ne znam.Jedino znaam da sam obuzet tvojim patnjama.Ništa drugačije nisam vozio nego inače,jedino što sam imao više saosećanja sa motoristima koji su mi dolazili u susret,nekako sam im visočije i jasnije podizao ruku.

Nezgodna jee svaka pomisao o nesreći,meni je stalno na pameti da hranim u firmi sedamnestoro dece,ne računajući moju,šta bi bilo da samo nogu polomim a ne da duže sa posla odsustvujem.Velika odgovornost koja me koči da ga još malo oborim,a vidim da može bez većih problema.

Da nas je glava bila opterećena,tako se ništa dobro ne postiže,nikakvu veću stvar sa tim ne možeš učiniti.Vratio se kući,izljubio porodicu,napravio im ručak,tebe,mene i sve dobre i one manje,Bogu pomenuo i napio se ,hvaleći život.

Ako si između ostalih,imao nameru da nas učiniš obazrivijima,opreznijima,strpljivijima,dobri čoveče,uspeo si.

Pored svih ostalih stvari koje si učinio,tvoja podela priče sa nama neznancima je bar na mene ostavila siguran trag.Bog te blagoslovio.Da su sva tvoja iskušenja konačno završena.Da nam i u buduće budeš vedar,srećan i pre svega toliko pametan.Od Boga ti svaka sreća.

Sebi i svima želim da nam ova priča bude na korist,ali ne na blokadu u vožnji.Treba se Bogu pomoliti,verovati da neće mene takav maler,ali ipak biti pronicljiv šta nas čeka iza krivine.Ljudi su skrenuli i još će više,tako da nikako ne pomislimo da će svako poštovati punu liniju.Sa svake vožnje možemo doneti po jednu kritičnu situaciju,Bog ili sreća,kako god,na nama je da se sačuvamo što je više moguće.

Bez ljutnje,probaću da te u sledećoj vožnji bar na kratko zaboravim.Neka ovo zvuči odvratno,bar je iskreno.

Iskreno, i meni je trebalo dugo vremena da skupim hrabrosti da okačim priču i slike. Nisam znao da li ću izazvati gađenje i prezir, poučen prethodnim iskustvima ili podršku sa ciljem podizanja pažnje o bezbednosti u saobracaju. Ako sam uspeo, drago mi je! Sledeći espresso ću popiti u Vaše ime! Meni se svako veče neko parkira na opšte parking mesto za invalide ispred zgrade koje koristim. Obiđem iza zgrade pa pešačim 50 metara, valjda će naučiti vremenom, ne zovem pauka iako žešće pizdim zbog neobazrivosti... To su verovatno isti oni vozači koji ne poštuju ni punu traku... Hvala na lepom i emotivnom odgovoru! Zaboravite me i uživajte punim plućima na novom konjiću a ja ću Vas pozdraviti podignutim palcem iz kola letos, dok Vas budem ljubomorno gledao na semaforu ispred sebe! Sve najbolje!!! ;):)

  • Podržavam 38

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Prijatelju...... sta napisati... Ovakve zivotne situacije nas nateraju da shvatimo koliko su nam svakodnevni problemi mali i beznacajni. Ti se bori, Sever ce da gori :care: :care: :care: :care:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Arabian nights... Nisu slučajno opevane i opisane... Večeri na Al Mamzar plaži nezaboravne... Poseta gold souk-u, pijaci zlata fascinantna... Medinat souk, spoj tradicije i novih trendova... Večera na brodu- restoranu u Dubai creek-u nezaboravna... Večera na platou ispred fontana ispod Burj Khalifa - e priceless... Fontane fascinantne... Dubai mall zastrašujuće velik.. Magičan grad, kao iz Sci- fi filmova... Meni lično lepši onaj stari deo... Načičkan džamijama i malim trgovinama, ima neki super tempo... Istražujem svaku uličicu... Uvek voleo kafane i kafiće zatražih da odemo do Dubai marine! Ulaz kroz mali gate, fotku nam pravi neka kosooka prolaznica! Odmah na ulazu aromatičan miris nargila u kombinaciji sa mirisa mora... Opijajuće... Okrenusmo desno i uđosmo u libijski restoran. Večera, salata od ovčijeg sira i povrća sa listićima mente, pored pasta od leblebija i tanka pogača premazana maslinovim uljem i belim lukom. Nacionalno jelo reče konobar. Miks na izgled jednostavnih sastojaka, raj za čulo ukusa... Naručujem nargile i čaj od sveže mente... Meni double apple Jeleni single apple. Zalegoh na onaj divan, sa okruglim podmetačem za leđa i počeh da odbijam dimove nargile između srkova čaja... Znaju znanje ovi arapi, al' ni ja ne zaostajem, razmišljam gledajući Jelenu koja se mučila sa nameštanjem umetka na vrhu nargile... Topao vetar pirka sa mora, oko 30-ak stepeni ali nije vruće... Nakon 15-ak minuta dečko koji nosi žar za nargile u velikoj kutlači, nosi neku veliku nargilu sa velikom plavom staklenom činijom na vrhu! Pravac za naš divan! Pomera, moju staru nargilu i stavlja ovu novu?! Plava činija puna leda... Objašnjava mi da je ukus mnogo bolji kada je dim hladan, opet double apple, pita, klimnuh glavom potvrdno! Jelena me gleda opet u čudu, jer smo tih dana svugde dobijali netražene popuste ili besplatne ulaznice kada bi me ljudi videli... Na sledećoj zameni žara, tutnuh mu u ruku 20 dirhama, kao zahvalnicu, a tek kasnije shvatih da na računu nije naplaćena ni jedna nargila. Why, pitam ga, on me tonight, namignu i ode niz baštu vrteći u krug kutlaču punu žara... Pakovanje ranca, taksi na aerodrom, pravac matica Srbija... Bilo lepo ali sam se poželeo mojih i kancelarije... Jessie i Marko opet u dočeku na Tesli, sedam u kola i pravac kući! Majka čeka sa kafom, ja pun utisaka vadim po jedan 100% kašmirski šal svima, koje sam kupio u shop-u u kom je arapin pokušao da mi proda beduinsku maramu sa prstenovima oko temena! Jedno jutro, par dana kasnije, na laktu leve ruke primetih poveću bubuljicu... Kontrola kod lekara, mala incizija, bris... Par dana kasnije, informacija da se moja podstanarka zlatna stafiloKokica nije iselila!!! Mislio si da ćeš me se tako lako rešiti, šutnu me u mošnice gospođica depresija i ode uz grohotan smeh, dobacujući, idemo malo opet mojoj gajbi na ortopediju... Nastaviće se...944250_10201128433835094_221540157_n.jpg935553_10201128439115226_1138706035_n.jpg428074_10201128441075275_2063108143_n.jpg969771_10201137132932566_1670029244_n.jpg600804_10201137134852614_2072792619_n.jpg481406_10201143938702706_1269208064_n.jpg946771_10201128215509636_1891038376_n.jpg601010_10201128223349832_1341389013_n.jpg1528757_10202722227518940_549318918_n.jpg

  • Podržavam 27

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Dule, Goanfuself, Vonabibajker, DaLi Sam ToJa, znam za tvoju nezgodu maltene od dana kada se dogodila. Secam te se dok si vozio plavo-belog runner-a. Da ne reklamiram forum na kome smo se preko tastature upoznali. Ne znam te licno ali smo prijatelji na Facebook-u i donekle sam upoznat sa tvojim oporavkom. Nasmejao bih se svaki put kada bi na tvom FB profilu ugledao slike tebe i popularnog "Brke" :) Video sam te letos u Novom Sadu, na Motoville-u, bio si sa pretpostavljam lepsom polovinom dok smo mi kao skuter ekipa bili zauzeti razlgedanjem "masina". I dan danas mi je krivo sto nisam prisao da te licno upoznam. Ali tada sam u sebi mislio "Zar pored sve muke koja je coveka snasla, ja da se guzim tu" pa sam nazalost nastavio sa razledanjem skutera i pripremom za trku. Takodje sam rekao sebi" Ovaj lik je neunistiv, preziveo je nesto sto bi retko ko preziveo, i opet je dosao zarad motora. To se zove ljubav." Secam se cak i Kawe sa jednog skuter okupljanja na Tresnji, dosao si nesto kasnije i doneo ludacki zvuk akrapa. Vidim da se oporavljas i jako mi je drago zbog toga. Zeleo bih da prvom prilikom ispravim gresku koju sam napravio u NS-u. Ako ne na dva tocka, onda uz neku kaficu i casicu razgovora sa najhrabrijim likom kojeg sam do sada "upoznao".

 

 

Pozdrav i sve najbolje, jer to i zasluzujes!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 656 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Duško, ti si borac i heroj! Želim ti od srca da sve tvoje rane zarastu i zacele a um i snaga volje nikad ne oslabe. Živi život i ne žali ni zbog čega...

Drži se ljudino!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V Strom 1050 XT

Dusko,

 

preziveti sve ovo sa toliko pozitivne energije a ne klonuti duhom a jos sve to zaciniti sa toliko humora je stvarno vredno divljenja :care:

 

O tvojim literarnim talentima nije potrebno ni govoriti, u nekim momentima, tj opisima "juniorke" sa zadnjeg sedista si zalicio na Bukovskog :takoje:

 

Podsetio si me/nas koliko u zivotu mnoge stvari uzimamo zdravo za gotovo i kako je svaki trenutak u zivotu dragocen ma kako nam se u nekom trenutku to cinilo...

 

Pridruzujem se zeljama ostalih kolega sa foruma u zelji da te upoznam i nadam se da cu imati tu cast i zadovoljstvo.

 

Zelim ti svu srecu u zivotu i da uskoro osedlas neku novu Kawu...:moto3:

 

p.s. citiracu jednu recenicu iz legendarog filma "Ko to tamo peva", koja moze da se odnosi na tebe...

 

"e ovaj covek je neunistiv" :D Bora Stjepanovic uzvikuje nakon sto Bata Stojkovic ustaje posle pucnja lovca Taska Nacica, tokom vijanja zeca po ivadi...:jee:

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1587 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Na ovih 11 stranica napisao si dosta teksta, ali se ni u jednom trenutku to ne oseti. Svaki post mi se cini premali. O tvojim stavovima i optimizmu, suvisno je komentarisati. Nastavi da se boris kao i dosad, ali nastavi i da pises!:care::care::care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

Evo jednog pozdrava iz supka kosmosa.Ako nisi znao to ti je neko brdo na jugu Srbije,na granici sa Kosovom.Ovih dana me bas zulja ovaj pancir,slem je jedno 16 puta tezi od kacige cini mi se..Danima duva us.ani vetar,mrzim ga,osim na motoru.Juce sam procitao ovu tvoju pricu,ko bi reko da se tako lako moze srusiti vojnicka ravnodusnost,neophodna da bi ostao normalan,i naterati suze u oci...Ovakva hrabrost je veoma retka,ja bar to znam..Odlicno pisanjje,zasluzno romana..Prica srecna tuznog kraja ili tuzna srecnog kraja na tebi je odluka!pozdrav za hrabro srce!

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Čime zameniti nedostajuću stvari, osećaje, pokrete, radnje... Kako popuniti rupe koje zjape i u duši i u telu... Kako posložiti sve nove okolnosti... Kako ponovo biti onaj stari, ili barem približno...Pitanja se vrte, odgovori se ne naziru ili ih nema... Ponekada sedim i po pola sata u kolima ispred zgrade, nemam želje ni snage da se pokrenem i popenjem u stan... Poče lagano da nestaje i onaj vragolasti dečak kojeg sam ljubomorno čuvao i gajio u sebi... Oči više ne lete brzo kao ranije u hiperpercepciji sveta oko sebe... Pokreti tromi i bezvoljni... Nesanica... Jutra teža nego večeri... Ne ide mi se ni na posao... Ne izlazim napolje... Ne primam goste... Kao prava škorpija pobegoh od dnevnog svetla ispod svog kamena i uložih zadnje atome volje i mentalne snage da pokušam još jednom da pokušam da spasem što se spasti može... Prođe par nedelja i osetih se malo bolje... Popih i kafu sa bivšom šeficom koja se bori sa kancerom 5 godina... "Ti barem imaš koga da kriviš, ja nemam..." Zvone mi u ušima njene reči... Prognoze za oporavak joj nisu sjajne ali i dalje gura... Lagana salatica i espresso u So i biber-u na Novom Beogradu. Zagrlih je i poljubih na rastanku! Nije mi lako, ali vidim da slavi život a ne gaji strah, ili ga barem ne pokazuje, od stvari koje su neminovne u budućnosti... Ne zna to, ali mi je ulila ogromnu energiju svojim pozitivnim stavom i energijom kojom voli život... Uzvratih Jeleni iz Dubaija gostoprimstvo, pakovanje, pun rezervoar goriva i pravac more u HR. Uz jednu pauzu opeglah put do Makarske, smeštanje u apartman, i pravac hladovina ispod nekog bora! Prija kupanje, sunce, more i večere pored vode... Oprezno se opuštam jer znam kako mi se srušila kula od karata prošli put, ponekad gledajući lakat i ožiljke i preko ramena tražeći senku Gospođice Depresije... Nastaviće se...1010628_10203025860109565_1715091482_n.jpg1908236_10203025932071364_151138834_n.jpg1601070_10203025931791357_2033083396_n.jpg1780759_10203025931991362_64516682_n.jpg1011215_10203025932791382_2145296493_n.jpg

  • Podržavam 26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Evo jednog pozdrava iz supka kosmosa.Ako nisi znao to ti je neko brdo na jugu Srbije,na granici sa Kosovom.Ovih dana me bas zulja ovaj pancir,slem je jedno 16 puta tezi od kacige cini mi se..Danima duva us.ani vetar,mrzim ga,osim na motoru.Juce sam procitao ovu tvoju pricu,ko bi reko da se tako lako moze srusiti vojnicka ravnodusnost,neophodna da bi ostao normalan,i naterati suze u oci...Ovakva hrabrost je veoma retka,ja bar to znam..Odlicno pisanjje,zasluzno romana..Prica srecna tuznog kraja ili tuzna srecnog kraja na tebi je odluka!pozdrav za hrabro srce!

 

Vunene čarape na noge, potkapu preko ušiju!!! Biće vetra i na motoru, nadam se uskoro! Sreća prati hrabre, čak i u vetrovitoj zabiti na ivici šupka kosmosa!!! Hvala ti za miran san i želim ti mirnu noć bez daška vetra brate! Čuvaj se pa te čekamo na kafici! 0takoje.gif0takoje.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Mogu li urednici odkljucati slike za neregistrovane članove da mozemo podjeliti priču na fb i sl.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica
  • Motocikl: Suzuki DL VStrom 650 K7

Uh, sila si i boris se i svaka ti cast!

To si ti i to nije odsjaj tvoga gasenja nego nesto sasvim drugo, rekao bih budjenje nekog drugog tebe, istog a opet promenjenog, boljeg a opet sa tom tvojom Gospodjicom Depresijom koja se jos uvek prikrada i koju vuces na ledjima ali i sa kojom se cini mi se koliko-toliko dobro nosis cim je zoves Gospodjica.

Trebalo je mnogo hrabrosti i volje da podelis ovu pricu sa svima nama.

 

Sto se tice parkiranja na mestu za invalide ispred tvoje zgrade, mislim da je to resivo ali verujem i da ti je cisto zbog dizanja morala potreban neko kao sto je glavni glumac filma koji sam skoro gledao a koji je baziran na istinitoj prici: http://www.imdb.com/title/tt1675434/ Verujem da bi se dobar deo nas rado odazvao da odigra tu rolu na parkingu ispred tvoje zgrade-pogledaj film ako vec nisi pa napisi sta mislis o jednoj takvoj prostoj akciji. U svakom slucaju neko druzenje mora da se napravi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja