Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Bogme kolega da se nisi ogresio o tu "Juniorku" a da ona nekim slucajem nema neke vlaske korene 1lol.gif, elem salu na stranu podrzavam predloge za knjigu, ako se odlucis evo javljam se da radim cover za istu 1moto3.gif, a sto se ostalog tice, ma cepaces ti jos rubova na gumama u to ne sumnjam! 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ma kakav kur.c trajk,zverina neka od 1000ccm sa 200 zadnjom gumom i akrapom..pa lepo kad dodje leto namerno sorc pa neka gledaju na semaforima..0ljut2.gif1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Citam sve ove stranice nabijene emocijama, a sve vreme razmisljam samo o tome sta da ti napisem...

2006. godine, na Badnje vece, pertlom iz cipele sam podvezivao natkolenicu, mom ocu, koga je pijana budala zakucala za moj dzip od pozadi...kao da je zgazio na granatu, kaša mesa pomesana sa kostima curi izmedju prstiju dok ga unosimo u auto...Traumatska amputacija desne noge natkoleno, leva polomljena na 2 mesta, infekcija rane sa 4 bakterije...pa jos pride, dodele mu i urinarnu infekciju nesterilnim kateterom u bolnici. Kada smo posle 33 dana videli da "nema leba" u kraljevackoj bolnici, izvrsimo evakuaciju na VMA, gde urgentno urade reamputaciju kako bi spasli i to malo sto se moze spasiti. Dalja procedura oko proteza (a bilo ih je gomila) traje i dan danas. Cale se rehabilitovao, vozi auto,hoda (doduse sa stakama zbog godina i kratkog patrljka)ide gde pozeli...

 

Sa svim tim prozivljenim emocijama citam tvoju pricu i gotovo da osecam mirise u nosu...Gledao sam sta znaci boriti se, ne predavati se, pobediti!

 

Svaka ti cast, blago onima koji te budu imali uza sebe! :takoje:

  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Данас возим мотор .. а све време си ми ти на памети ... твоја дескрипција вожње, самог немилог догађаја , преживљавања тог пакла,и на крају твог духа и колико снаге имаш... смењују ми се страх, језа али и кураж, ако се ипак и деси , ти си нам показао својим примером како снагу скупити,како се борити када се дође до дна и изборити се са собом,својим егом,грижом савести због својих најмилијих и свим осталим... кажем онда себи испод кациге,'' Нека ми је бог у помоћи,а ја ћу се трудити да дам све од себе да не правим ризичне ситуације и да носим сву опрему када год је то могуће,а ако већ нешто треба да се деси,БОЖИЈА ВОЉА!!!'' Још једном .. само ћу рећи,овакава снага изазива код мене ВЕЕЕЛИКООО ПОШТОВАЊЕ!!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ajde i ja da bacim jedan off, cisto da ti da malo vremena za sledeci list.. U Orasju ima jedan stariji bajker Pavo..u vremenu vasi-nasi nasi su bacili granatu i on ostao bez noge..isto proteza, isto ljubav prema motorima..da ne duzim, najveci je trgovac motorima na toj regiji a i sire a evo ti jedan njegov citat iz godina sa protezom " pilim ja tako 270km/h kad zeni krenu kaciga spadati" :) i gume su uredno obrijane..tako da nije kraj samo malo druga percepcija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Napravicemo menjac desno umesto kocnice a zadnju cemo staviti na npr palac leve ili desne ruke. Ili cbs sistem kocenja,dsg kvacilo da ne zamaras levicu... u kojoj ces boji? Nije sramota pasti,sramota je ne ustati, a ti si skocio! Bravo! Samo napred

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Moram opet da kazem koju rec,ali nisam siguran da znam sta da napisem kao i vecina ovde!

Ti si definitivno otvorio oci vecini ljudi bez obzira da li imaju motor ili ne!Imas nadljudsku snagu i volju na kojoj ti vecina zavidi!Secses ti opet na motor!Ponovo ces osetiti vetar,miris benzina,akrapovica i ribicu iza,koja ce odma posle voznje hteti keks dok je vrela sto bi ti rekao0takoje.gif

Guraj junace napred i samo cepaj!Tebi nemoze nista stati na put,jer tvoj duh je nesalomjiv!!!!!!!!!!!!!!!!

Ziveo ti nama i sve najbolje od srca ti zelim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1391790797[/url]' post='1598008']

Pozdrav GoanFyslf 0tuzan.gif

 

Hey Easy! 1zdravo.gifNe odvozašmo onu vožnju te godine... Ko zna, možda ove godine ili neke naredne uspemo neki krug da provedemo točak uz točak!!! 0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Srebrno tane nije imalo vremena da vidi sta to puche? :staa:

Nije... Kaže kasnije da je pobegao jer se uplašio dok me je malo očešao... Uterano levo krilo skroz, savijen A stub mojom kacigom i rukom, pukla šoferka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Malo je izašao preko pune linije iza kola ispred, da vidi da li nešto ide u susret, glasi odbrana... A desna mu strana kola ulubljena, od udarca u ona druga kola u krivini dok je pokušavao da ih obidje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Srebrno tane nije imalo vremena da vidi sta to puche? :staa:

Nije... Kaže kasnije da je pobegao jer se uplašio dok me je malo očešao... Uterano levo krilo skroz, savijen A stub mojom kacigom i rukom, pukla šoferka!

 

 

Dobro je da je dolijao...jbg sad ce morati na odmor u Kinshasu... hahaha..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Srebrno tane nije imalo vremena da vidi sta to puche? :staa:

Nije... Kaže kasnije da je pobegao jer se uplašio dok me je malo očešao... Uterano levo krilo skroz, savijen A stub mojom kacigom i rukom, pukla šoferka!

 

 

Dobro je da je dolijao...jbg sad ce morati na odmor u Kinshasu... hahaha..

Ta devojka koju je udario, zapamtila tablicu... Posle izdiktirala policiji... Inače da nije bilo nje I zeta bio bi road kill statistika... Taj dan su bila tri moto udesa, dvojica momaka su umrla na stolu, jedan Dr Bumbašireviću drugi onom mom Dr Miloševiću... Meni izgleda nije bilo suđeno taj dan...

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Moja prva voznja kad dodje lepo vreme ce biti ka tebi, ako mi dodelis cast da te upoznam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti si tolika snaga i volja da to recima nije opisivo!!!!!! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Moja prva voznja kad dodje lepo vreme ce biti ka tebi, ako mi dodelis cast da te upoznam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti si tolika snaga i volja da to recima nije opisivo!!!!!! :care:

Prva tura na mene!!! Dogovoreno ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha FZR1000 Naked

Druze neznam sta na sve ovo da kazem a nemogu da ne izustim nesto za ovakav slucaj kao tvoj.

Alal vera na pozitivnom stavu i volji za zivotom, ti si pojam za to. Hvala bogu nisi klonuo duhom :care:

Mogu da saosecam sa tobom jer sam te 2012te i ja imao imao udes gde sam zavrsio na Mikrohirurgiji urgentnog centra na operaciji sake, a igrom slucaja, sto kaze Mare70, cika Gagi je i moj kolega, tek on sto je prosao sito i reseto.

2012tu pozitivno pamtim samo po tome sto mi se rodila cerkica 2 nedelje pre udesa i ni po cemu drugome.

Jos jednom veliki RESPEKT, skidam kapu :care:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd
Srebrno tane nije imalo vremena da vidi sta to puche? :staa:
Nije... Kaže kasnije da je pobegao jer se uplašio dok me je malo očešao... Uterano levo krilo skroz, savijen A stub mojom kacigom i rukom, pukla šoferka!
Dobro je da je dolijao...jbg sad ce morati na odmor u Kinshasu... hahaha..
Taj dan su bila tri moto udesa, dvojica momaka su umrla na stolu, jedan Dr Bumbašireviću drugi onom mom Dr Miloševiću... Meni izgleda nije bilo suđeno taj dan...
Na zalost, nije im bilo sudjeno da prezive. :-( Slusao sam dosta lepih reci o tom Dr. Bumbasirevicu, moj naj bolji prijatelj zivi u njegovom susedstvu u profesorskoj koloniji kod Cvijiceve, kaze da je jako dobar strucnjak i lik u opste, sta znam.. Jedva cekam nastavak price i procesa da vidim kako je prosao taj nasilnik za volanom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha FZR1000 Naked

Za Bumbasirevica sam takodje cuo samo reci hvale i da je jedan od najboljih u Evropi,njegov ucenik doktorka Arandjelovic je mene operisala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja