Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Meni su oci pune suza,sav sam se oduzeo i najezio!!!

Druze,od srca ti zelim sve najbolje!!!Neverovatno velika kolicina pozitivne energije i dobrote izbija iz tebe!!

Desilo se to sto se desilo,ali zivot ide dalje i iskoristi ga koliko god mozes,a verujem da hoces!Uz tebe smo!!1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif.........

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Mogu samo delić muka da osetum kroz koje si prošao,te muke sam imao prilike da vidim i osetim kod mojeg kolege Bunara koji je isto prošao kao ti,ostao bez leve noge a leva ruka nije još u dobroj funkciji.Pisao sam na forumu o tome.On je uspeo da se izbori sa osiguranjem i da kupi neku softificiranu protezu.Ako ti zatreba njegova pomoć mogu vas spojiti,on je inače vojno lice i nije hteo da odustane od borbe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Tako sam zamišljao i svoju budućnost, baka na zadnjem sedištu, ja furam bradu i neku krstaricu, a deci koja su uspešno odrasla sam odavno rekao da odj.bu iz mog života jer želim da sa bakom kvalitetno proživim još koju godinu!

 

:takoje: :takoje:

 

Biće care, bićeeeee !!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 880 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV LC

Drugari, svi vi koji pratite ovu temu,

mislim da nas je sve dirnula prica i da je vonabibajker doziveo i proziveo

nocnu moru svakog od nas, apsolutno sam siguran da svi saosecamo sa

njim i da svako od nas ima zelju da mu nekako olaksa ovaj novi zivot koji zivi.

 

Predlazem da napravimo jednu humanitarnu akciju i pokusamo da sakupimo

novac da coveku kupimo trike kako bi mogao da nastavi kako on rece svoju sagu...

 

Ja sam idejni vodja Creative benda i mogu da ponudim svirku svog benda

bez nadoknade u nekom klubu, prostoru u kome bi svaki posetilac dao svoj dobrovoljni

prilog, koliko je ko u mogucnosti! Mozda nije pravo mesto za ovaj post ali sam siguran

da svi pomno pratite ovu temu pa sam smatrao da je dobro mesto za inicijativu a ako

ima istomisljenika mogli bi smo otvoriti novu temu i razraditi dalje ideju.

 

U nadi da ce ova ideja biti realizovana i da cemo jednoj napacenoj bajkerskoj dusi

izmamiti osmeh, veliki pozdrav!

  • Podržavam 44

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Odlican predlog, pratim i prenosim drugarima

 

Dule mogu samo da ti kazem da si izazvao poplavu pozitivnih emocija. Svaka cast :takoje::care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Predlazem da napravimo jednu humanitarnu akciju i pokusamo da sakupimo

novac da coveku kupimo trike kako bi mogao da nastavi kako on rece svoju sagu...

 

Ste normalni ovom liku trike, pomoćni točkići, gurkanje i tako to? Teško...

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=191598

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

brate citam ovo zadnjih par dana i ne znam kakve me emocije kucaju dok citam ovo.....1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif

zelim ti brz oporavak i nastavi da budes stena kao sto vec jesi,jer kao sto vec znas tako ces pobediti i prebroditi sve sto te je snaslo..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Hey, ljudi polako... Vi svi sa svojim komentarima ste me "otvorili" i napravili mi inspiraciju da se raspišem i prenesem emocije koje sam doživljavao i preživeo. Ne bih da me pogrešno shvatite, nisam došao po sažaljenje i pomoć nego sam se osetio "kao svoj među svojima" i ispucao sve što mi je ležalo na srcu. Sve ove stvari su bile i moji strahovi i na ovaj način, svojim stilom pisanja i deskripcije pokušavam da stvorim ambijent da svi budu oprezniji i da paze na stvari koje nas ugrožavaju sa ciljem preventive povreda. Posmatrajte ovo kao životni putopis, poput onih koje starije kolege pišu sa svojih moto putovanja! U dobrom mi zdravlju ostajte i uz vaše dopuštenje bih nastavio da pišem ovaj svoj. 0takoje.gif1zdravo.gif

 

  • Podržavam 45

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Predlazem da napravimo jednu humanitarnu akciju i pokusamo da sakupimo

novac da coveku kupimo trike kako bi mogao da nastavi kako on rece svoju sagu...

 

Ja sam idejni vodja Creative benda i mogu da ponudim svirku svog benda

bez nadoknade u nekom klubu, prostoru u kome bi svaki posetilac dao svoj dobrovoljni

prilog, koliko je ko u mogucnosti! Mozda nije pravo mesto za ovaj post ali sam siguran

da svi pomno pratite ovu temu pa sam smatrao da je dobro mesto za inicijativu a ako

ima istomisljenika mogli bi smo otvoriti novu temu i razraditi dalje ideju.

 

U nadi da ce ova ideja biti realizovana i da cemo jednoj napacenoj bajkerskoj dusi

izmamiti osmeh, veliki pozdrav!

 

Podrzavam predlog u potpunosti!I ja kao idejni vodja nekoliko bendova mogu da dodjem sa jednim,i odprasimo svirku za ovog hrabrog i dobrog momka, i skupimo nesto para kako bi mu uzeli nesto u znak postovanja i podrske!!Kako god mogu da pomognem ja sam tu u svakom trenutku!Daleko sam od Beograda ali to mi nepredstavlja problem kad je u pitanju pomoc i podrska ovakvom coveku!!Sta god treba tu sam!!!!

Neradi se ovde o sazaljenju,vec o postovanju prema nasem bratu!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Све време док читам ову твоју причу подилази ме језа и кнедла ми стоји у грлу на граници да се не расплачем ... нико од нас нема појма како ти је било ни после ове приче,али када само и помислим и ставим себе у мислима у тавку ситуацију... плаче ми се... То како си се ти изборио са тим ,могу да кажем да си један од ретких ,јер ја као физиотерапеут и човек који свакодневно ради са сличним случајевима...кажем теби БРАВО ДУЛЕ!!! СВАКА ЧАСТ!!! Хвала велико што све ово делиш са нама и што се осећаш као један од нас ... надам се да ће се стварно неко поготово од млађих чланова запитати сваки пут када седне и пре завртања гаса, или неког глупирања,седања без опреме на мотор или не дај боже у пијаном стању ,шта ради и колико ризикује,нека се само ето тебе сети који си био по ПС ... дакле ниси изазивао судбину ... тако је било суђено!!! Од мене имаш позив да када реализујеш свој план враћања у седло да одвозамо неку вожњу !!! МАКСИ ПОЗДРАВ и држи се !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Hey, ljudi polako... Vi svi sa svojim komentarima ste me "otvorili" i napravili mi inspiraciju da se raspišem i prenesem emocije koje sam doživljavao i preživeo. Ne bih da me pogrešno shvatite, nisam došao po sažaljenje i pomoć nego sam se osetio "kao svoj među svojima" i ispucao sve što mi je ležalo na srcu. Sve ove stvari su bile i moji strahovi i na ovaj način, svojim stilom pisanja i deskripcije pokušavam da stvorim ambijent da svi budu oprezniji i da paze na stvari koje nas ugrožavaju sa ciljem preventive povreda. Posmatrajte ovo kao životni putopis, poput onih koje starije kolege pišu sa svojih moto putovanja! U dobrom mi zdravlju ostajte i uz vaše dopuštenje bih nastavio da pišem ovaj svoj. 0takoje.gif1zdravo.gif

 

Znaš, jako si hrabar, ne blentavo, onako na pravi način, iako naravno svi hrabri ljudi često plaču, veoma inteligentan i (verovatno, tako deluje) obrazovan, a svi inteligentni sumnjaju i stalno se proveravaju hoće li u sebi pronaći snagu. I pronađu.

 

Mislim da osećaš sve pozitivne misli i podršku koju si ovde generisao. Podižu, onako materijalno prisutno, kao kada ti neko u stvarnosti pruži ruku, zar ne?

 

I samo da znaš, moj dobar prijatelj je trajkom dva puta obišao svet. Snovi dakle ostaju, o motorima i za motore, a znaš šta? Ok je i da ne budu vezani za motore. Motor je medij, avantura je smisao! Biće to nekako sve ok, poješću svoj šešir ako ne bude tako. Videćeš :takoje:.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

citam temu od pocetka i vec deset puta hocu nesto da napisem, pa odustanem jer ne znam sta bih napisao. ovolika kolicina pozitivne energije kojom zraci vonabibajker je ogromno enormna. sve sto mozemo reci coveku je svaka cast i :care:

evo, opet blokada... matori, sve najbolje ti zelim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Piši brate,iznesi svoje iskušenje koje realno niko od nas ne bi želeo da ima.

Naka tvoje pisanje svima nama bude na korist u svakom pogledu,pogotovu za stepen obazrivije vožnje.

Ja sa tobom prolazim kroz niz životnih tema,ali neću daviti sa mojim verujućim pogledima.

Od Boga ti svaka dalja sreća.Tvoje iskušenje je bilo istinski teško.Sada,siguran sam dolazi period blagoslova.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1391546592[/url]' post='1596874']
1391542874[/url]' post='1596839']

Hey, ljudi polako... Vi svi sa svojim komentarima ste me "otvorili" i napravili mi inspiraciju da se raspišem i prenesem emocije koje sam doživljavao i preživeo. Ne bih da me pogrešno shvatite, nisam došao po sažaljenje i pomoć nego sam se osetio "kao svoj među svojima" i ispucao sve što mi je ležalo na srcu. Sve ove stvari su bile i moji strahovi i na ovaj način, svojim stilom pisanja i deskripcije pokušavam da stvorim ambijent da svi budu oprezniji i da paze na stvari koje nas ugrožavaju sa ciljem preventive povreda. Posmatrajte ovo kao životni putopis, poput onih koje starije kolege pišu sa svojih moto putovanja! U dobrom mi zdravlju ostajte i uz vaše dopuštenje bih nastavio da pišem ovaj svoj. 0takoje.gif1zdravo.gif

 

Znaš, jako si hrabar, ne blentavo, onako na pravi način, iako naravno svi hrabri ljudi često plaču, veoma inteligentan i (verovatno, tako deluje) obrazovan, a svi inteligentni sumnjaju i stalno se proveravaju hoće li u sebi pronaći snagu. I pronađu.

 

Mislim da osećaš sve pozitivne misli i podršku koju si ovde generisao. Podižu, onako materijalno prisutno, kao kada ti neko u stvarnosti pruži ruku, zar ne?

 

I samo da znaš, moj dobar prijatelj je trajkom dva puta obišao svet. Snovi dakle ostaju, o motorima i za motore, a znaš šta? Ok je i da ne budu vezani za motore. Motor je medij, avantura je smisao! Biće to nekako sve ok, poješću svoj šešir ako ne bude tako. Videćeš :takoje:.

Upravo to! Pokušavam i uspevam da stvorim pojedinačne slike ljudi preko avatara i nicka-a zajedno sa komentarima koje postavljaju! I to je taj osećaj! Tu ste na neki čudan način! Moj svaki dan je nova avantura... I svaku avanturu upijem do poslednjeg atoma! I svaki dan krećem sa početka! Hvala na komentaru koji je pogodio pravo u centar!!! 0takoje.gif

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

Citam sa sinom i cerom koji su isto zaljubljenici u motore...nemi su ,pomalo sokirani ,postavljaju razna pitanja ali su shvatili da kada padnes nema posustajanja ,nego ustati i pobediti sve tegobe,pobediti sebe i zajebati muku i nastaviti dalje...ako nista drugo objasnio si im znacenje reci BORBA!SVAKA CAST DIVIM TI SE!...(onako usput ,lep je Mostar ,bio sam u severnom logoru...lepe uspomene...)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Немам речи,свака част и само напред а ми смо ту ако икако можемо помоћи0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Zavalih se u krevet i uzeh ovo sokocalo da poslednji put veceras rutinski prelistam forum pred spavanje, te da kao i sto radim svake veceri, sklopim oci i iznova mastam o svom buducem motoru. . i onda ugledah ovu temu... SAMARCINA! Tesko je opisati moje emocije osim da sam ujedno sokiran, gledajuci slike krenula mi je neka mucnina u zeludcu a opet, ponesen sam tvojim elanom i voljom za ponovnu samostalnost, slobodu. Ovo bi trebalo biti stivo za obavezno citanje pred svako sedanje na motor! Drzim ti fige prijatelju i bices mi uvek u mislima kada mi se dogodi nesto lose, u nadi da cu biti mnogo jaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

da podsetim sta napisah Krstomiru, da se ne ponavljam

 

- u medjuvremenu lik iz "ovaj je gotov" postao ambasador

 

i ovo isto

 

- u medjuvremenu lik "operacija" - oporavlja se u banji i radi vežbice

 

A Krstomir? Krstomir neće da kupi 30x30cm livenu alu zaštitu za stopala :moto3:

 

----------

 

@vonabibiker - gledaj sada što pre da se dovučeš do Igala. Kako znaš i umeš grebi da te dobace dole ako je sve sa zdravljem ok. Odavde koliko to god čudno zvučalo od onih koje dovedu vezane u čvor, vrate ih trčeće.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

I ja kao bubnjar moga benda mogu reci da ostatak grupe Rif itekako bi podrzao ovu akciju. Nebrojano puta smo svirali u humanitarne svrhe i bila bi mi cast da sviram za takvog coveka. Ovo ne vidim kao humanitarno vec kao ogromna podrska nasem burazeru da i pored svoje porodice i prijatelja ima bratiju koja moze da pomogne makar malim delom,emotivno,psihicki, finansijski . . . Ono sto covek gradi kroz citav zivot to je drugarstvo i prijateljstvo, i to treba da se zasluzi i ne dobija se tako lako, a sta je neko bez prijatelja ? Kao sto mi delimo status Viteza za dobro delo i kao sto neko rece on treba da bude hiljadu puta Vitez za duh koji poseduje.

Tebi brate svaka cast, zelim ti da si ziv i zdrav i da ponovo zajases.

Ono sto sam ja napisao u potpisu kad sam se uclanjivao na ovaj forum a toga se drzim i dan danas je da je osmeh kriva linija koja resava stvar, tako da brate udri po kezu.

MAXI Pozdrav

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja