Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..

@kaligula1 sunce mu poljubim.. Jako lepe fotke sa rodjenja..

Pa pazi, ide macka za sve pare, generalno sve je kako treba sem toga oko ulja..

Nego sam razmisljao da je sredim kako valja jer ne planiram da je prodajem u skorije vreme.. Za novu para nema, a necu nista izmedju pa sam hteo da je sredim skroz i da budem miran.. Sutra ako cujem zov Pamira ili neceg slicnog samo da krenem..

Ove fotke sto si poslao, to je to sto mene ceka?

I da, hvala na istima!

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF 1000L Africa Twin, Moto Guzzi V85TT

Ekipa,

ide rođendan jednom našem drugu iz ekipe, voli satove i ideja je da mu kupimo sat sa logom Africa Twin. Obrćem sajteve i ništa ne mogu naći. Nalazim neke jeftinije stvari što ne želimo, npr ovo

WWW.TIMEKINGS.COM

Choose your Honda Africa Twin Logo Black Steel Watch here....

 

Budžet je nekih 300ak evra, pa ako neko zna ili je kupovao, bićemo zahvalni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Pozdrav Afrikanci,da nema neko da proda Čep sa meracem za ulje RD04 juce sam izgubio u gradu ,izgleda ovaj moj junior stelovao tati Afriku...??

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: bgd.... lazarevac
  • Motocikl: Africa twin rd04, cfmoto,tomos

Krenuo sam u potpunu restauraciju moje afrike rd04 , na potezu je farbanje rama ,sarena je skroz i crne i crvene i bele ima, predlog da li bela akril ili crna mat, i cime spreciti eloksaciju felni, rasklopljena je skroz, agregat potpuno , honovanje cilindra nije potrebno sve u fulu, osim gumice ventila, flansne za karburator i klizac lanca pogonskog, sve ostalo je u ideali..bice slika , razmisljam o foliji preko rezervoara ili da farbam sve .. predloge mozete slati sta poboljsati .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Transformacija u toku,ima jos dosta posla,sitnica,detalja da ga dovedem u stanje koje meni odgovara..Napred idu plave manzetne(kome trebaju crne mozemo da se dogovorimo za cenu,potpuno su zdrave), ide plava presvlaka za sediste (ova crna presvlaka ide na prodaju,kupljena na Rugged Roads prosle godine,potpuno zdrava,bukvalno kao nova, sa gornje strane je kao neka gumena smirgla,kad sednes zalepis se ko da si seo na zvaku,d*pe ne kliza), stavljam i drugi vizir,takodje ovaj ide na dobos.Tacno godinu i 15 dana posla kompletne restauracije agregata i spoljasnjeg izgleda .Slike pre i posle..8c7e5afbbb5bc7dace528954d7e45ac9.jpg6b6968454e55fc32f49ef51ece659ce2.jpg

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07
Svaka cast na trudu, iskreno..... vise mi se svidja pre no posle.
Iskreno i meni..da se sad pitam,nista ne bih dirao,fabricko stanje sto se tice estetike ima svoju draz..ali sad to mu je sto mu je.8e7fc4ff4b209cf3fe591e80d3d05d5a.jpg210059c8b10d2a5a3d2024320e13cf7f.jpg

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ne kazem da u fabrickom stanju nije bila lijepa ali za ovom se svi okrenu jer ih je rijetkost vidjeti. Iskreno nisam ocekivao da ce ispasti ovako dobro

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8951 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
pre 53 minuta, kaligula1 je napisao:

Iskreno i meni..da se sad pitam,nista ne bih dirao,fabricko stanje sto se tice estetike ima svoju draz..ali sad to mu je sto mu je.

Imas idealnu priliku da se igras tokom zime :)

 

Screenshot-10.png

 

Jednostavno a tako lepo, bar meni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Nema vise igranja..za ovih godinu dana koliko se bakćem,sad me mrzi i da odvrtim kapice na tockovima da proverim pritisak u gumama

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
On 12/11/2021 at 11:01 AM, kaligula1 said:

Iskreno i meni..da se sad pitam,nista ne bih dirao,fabricko stanje sto se tice estetike ima svoju draz..ali sad to mu je sto mu je.
 

Ma kakvi, meni je 3x lepša sada nego što je bila

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Kad se motor individualizuje,tj. napravi po svom ukusu,tesko ga je kasnije prodati,ili mozda ne!?

Ne svidja se sve svakome.Ili ne odgovara.  Najgluplji primjer je moj,uradim sic kod Bobana na KLE-u,ima od toga deset godina,i doslo vrijeme prodaje,i dodje covjek,malo veci,i ne moze sjesti. Podrska za kicmu mu smeta,rekoh jbg..

A sad totalno suprotna situacija. Imadoh K75 BMW i od turinga napravim naked,ofarbam u crno,nekakve racin stripes se urade,crne feluge,ma cuda ziva,i kad sam ga prodavao,dodje momak,proba krug i kaze to je to,ne idem dalje!! 

Africa ako je uradjena sa ukusom,kao ova onda nema greske. Mada opet ja se licno divim kako ljudi odrade motore,tj. proces rada,al kad kupujem  volim fabriku malko vise. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Zmaju,osim boje koja je promenjena,i relly farova i maske ,za koje mi treba 20 min da vratim stare farove i originalnu masku..motor je u originalu do poslednjeg srafa ..cak cu da vratim i originalni vizir,koji je dobio patinu na povrsini zbog starosti,daje mu stariji izgled 33f5492d648c00d5dd936dbb6fcd4398.jpg

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Ma prijatelju mi ovdje palamudimo i pametujemo,al na kraju to je i svrha foruma,svako ima misljenje o necemu,(a misljenje je kao dupe,svako ga ima) ,ti samo udri kako tebi odgovara!! Na kraju krajeva bitno da je sve tehnicki ispravno i sigurno!! Da ne kazem,da mora da krene,vozi se i da moze da se zaustavi!! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1286 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Meni se baš sviđa kako je ispalo, svaka čast na trudu!  :takoje:

Malo mu taj desni žmigavac stoji vrljavo i kvari utisak, ostalo mi deluje TOP, makar na slikama.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja