Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina novog "Kawasaki z750"

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Zdravo drustvo. Do sada sam vozio samo maxi skutere skoro svih proizvodjaca i kubikaza . Ovih dana sam odlucio da kupim prvog brzinca i izbor se sveo na kawasaki z750. U dvoumici sam da li da kupim nov ili polovan...:zbunjen: Pa me interesuju iskustva kupovine motora na kredit ,u kojim bankama,da li uopste postoji motokredit? Koliko sam ja za sada pronaso ,postoje 2 dilerske radnje "Mimoto" i "Moto Marinkovic" Da napomenem cena novog motora je 6500e ,a polovnog 07-09 izmedju 4500-5500e. Svaki savet bi mi dobrodoso. Hvala

post-25113-0-28047800-1367483716_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Sem ako nisi odlucio da ti to bude motor za narednih 10 godina, uzmi polovan.

Ima dosta dobrih motora da se nadje polovnih, tako da ces ustedeti sigurno.

A ako imas kesa da uzmes nov i da ne osetis to, onda samo novo naravno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Ne mračite čoveka bezveze, što ne bi uzeo kredit za motor. Druga je stvar što verovatno nema namenskog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

gde ste vi uzimali te kredite sa 45% kamate??

 

 

ps. uzmi z800 :)

 

Jesi li ti nekada vracao kredit u zivotu?

45% je sica. Jedno je BigMac na slici, a drugo kad ga otvoris. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

gde ste vi uzimali te kredite sa 45% kamate??

 

 

ps. uzmi z800 :)

Pa samo to i moze da se uzme novo, novo.

Z750 vise nije u proizvodnji...to moze da bude samo neki ostatak iz magacina. Nekazem da je to lose, nego samo da se zna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

gde ste vi uzimali te kredite sa 45% kamate??

 

 

ps. uzmi z800 :)

 

Jesi li ti nekada vracao kredit u zivotu?

45% je sica. Jedno je BigMac na slici, a drugo kad ga otvoris. ;)

 

 

 

ja sam iznos koji mi je falio za motor platio sa tacno 15% kamate na 2 god. otplate, u pitanju je bio kesh kredit u eurima 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Nema nista bolje nego uzeti novo. Nov auto, motor, patike, odeca, telefon, kompjuter ma bilo sta kada se uzme novo, a pri tome kvalitetno nemas brige (a ni dileme nikakve). Samo ako imas pare kupuj i ne razmisljaj puno. E ako nemas onda razmisli sta ti je ciniti. Opet ima dobrih motora starih 2-3 godine koji su lepo i propisno odrzavani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Zdravo drustvo. Do sada sam vozio samo maxi skutere skoro svih proizvodjaca i kubikaza . Ovih dana sam odlucio da kupim prvog brzinca i izbor se sveo na kawasaki z750. U dvoumici sam da li da kupim nov ili polovan...:zbunjen: Pa me interesuju iskustva kupovine motora na kredit ,u kojim bankama,da li uopste postoji motokredit? Koliko sam ja za sada pronaso ,postoje 2 dilerske radnje "Mimoto" i "Moto Marinkovic" Da napomenem cena novog motora je 6500e ,a polovnog 07-09 izmedju 4500-5500e. Svaki savet bi mi dobrodoso. Hvala

 

 

Nikako po svaku cijenu,dobro se presaberi jer kredit u Srbiji zna da bude malo skuplji. Tri put mjeri, jednom sijeci. Ali ako mozes to da uredis uradi to, jer taj osjecaj kada se pocastis novim motorom nema cijenu i ne zaboravlja se nikad,dozivio par puta i znam sta pricam. I danas poslije 20 god mi milina oko srca kad se sjetim ili vidim fotke. Sta god da uradis zelim ti srecu i sigurnu voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Nisam napomenu da imam za sada 2500e ,ostalo bi islo na kredit. A sto se tice z800 ja za sada nisam naso u Srbiji,tako da i ne znam koja mu je cena,a motor jeste lepsi nego z750. Posle praznika cu malo vise da se promajem do banaka ,pa cu vam reci ko koliko dere :( .

P.S. U svakom slucaju uzimam ove godine motor posto me devojka napinje da se zenim,ovako imam razlog da odlozim svadbu za jos godinu dana zbog para ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

P.S. U svakom slucaju uzimam ove godine motor posto me devojka napinje da se zenim,ovako imam razlog da odlozim svadbu za jos godinu dana zbog para ;)

Uzimaj 2 rodjace :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Sta je "namenski"?

Dilema nov ili polovan, a love nema. :neznam:

Onda to vise nije 6500 nego 11500.

Namenski je kredit za kupovinu motora, kao što postoji kredit za auto. Sumnjam da takav postoji, tako da bi morao keš kredit.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Ne znam kakva je sad situacija sa kreditima ali ja sam moj Z750 kupio nov kod Culeta u septembru 2008 na dinarski kredit, odnosno uzeo sam 5000e na kredu a ostalo sam dao kes. Ako se ne varam tada je euro bio 82 din a rata mi je bila 11.200 din, danas mi je rata 12.081 din a euro je oko 110 din. Eto ako neko ima volje nek racuna koliko sam na kraju dao za motor odnosno koliko cu dati posto mi je ostalo jos par meseci. Sto se tice motora, apsolutno nikakvih ulaganja nisam imao osim potrosnog materija, odnosno guma, redovnog servisa, lanac i lancanik sam promenio evo tek pre dve nedelje, motor je presao oko 31.000 km i radi bez greske. Najbolje da vidis sa bankama koji su uslovi, ali ako ces da kupujes na kredit onda uzmi novo. Samo da napomenem da sam ja kredit uzeo pre krize kada su bili povoljniji nego sto su danas. Ako se Z750 ne proizvodi vise pogledaj Z750R, taj model bi valjda trebalo da se proizvodi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Z800 :ooo:

 

Kawasaki+Z800+3.jpg

 

Ako uzimaš novo onda ozbiljno razmisli o Z800 a Z750 bi možda bilo pametnije da uzmeš polovan u odličnom stanju dobro razrađen sa malom kilometražom.

 

Neko je napisao da je motor luksuz a da se kreda diže samo iz nužde: 1. U Srbistanu je SVE luksuz, 2. Kupovina motora je NUŽDA!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Burgman 650

ako zelis jos uvek a nisi kupio imam ja z750 2006 u super stanju,dodji i dogovoricemo se za cenu...mozes i kod mene na kredit bez kamate..hehe.

ipak smo tu da se dogovorimo..pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja