Jump to content

Moto Zajednica

Izrada Crashbarova

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Lalajko, da li imas slike motora sa postavljenim crashbarovima?

Cisto da vidim kako ce da izgleda.

Da je prepoznam u novom ruhu  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Dogovorio sam se sa m1loshem da njemu pravim crashbar za XL650V, doterace mi i ostaviti motor da po njemu uzimam mere, tako da se ponuda prosiruje i za Transapove 650. Ko je zainteresovan neka se prijavi ovde ili PP

 

Doteraću ti i ja moj BMW pa ćeš imati mustru i za njega ;)

Samo da se organizujem... na žalost ovaj vikend definitivno otpada zbog sajma Automobila/motocikala u Beogradu ali ću videti da ti ga doteram sledeći vikend (22-23.03.2008.) ako mi ništa ne iskrsne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Mali off...

Da li prave problem ako udjes sa motorom na sajam ili i za njega moras da platis kao za auto?

Ja sam na sajam knjiga ulazio motorom,prolazio sam sa desne strane rampe,ima mesta,i izlazio pored rampe,niko mi tada nije pravio problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Aco nisam odustao... kakva je situacija kod tebe?

Sada za vikend idemo za Bijeljinu pa ću da lovim jedan od sledećih u aprilu...

A našao sam i dobre slike baš onog crash bara koji mi se sviđa:

 

BMWF650Crashbarleva.jpg

 

BMWF650Crashbarlevaiskosa.jpg

 

BMWF650Crashbarleva01.jpg

 

BMWF650Crashbardesna.jpg

 

BMWF650Crashbardesnaiskosa.jpg

 

Hvala Quassar-u što mi je dojavio i uff-u koji prodaje svoj BMW koji izgleda kao sa slike!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Situacija je da je firma otisla u stecaj :D Vratio sam masinu za savijanje cevi koju sam bio pozajmio, a krenuli su i neki drugi poslovi (isplativiji), tako da za sada nista od izrade crashbarova. Kad budem skupio vremena i pozajmim ponovo masinu, postavicu temu, bicete obavesteni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Narode,jel ima neko ideju za chrash bar za Horneta 900.  Znaci,lupam glavu danima,visim na netu,ali sve sto sam nasao i smislio nije prihvatljivo. Ruzno kao djavo. Hornet ima motor koji visi iz rama ,dole je potpuno go tako da nema za sta da se zasrafi chrash!!  Ostaju mi za utehu slajderi,tj pecurkice. Njih nesto ne ljubim,puno puta se dogadja da otkinu deo bloka za koji se kace.

AJDE NEKA KREATIVNOST.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Situacija je da je firma otisla u stecaj :D Vratio sam masinu za savijanje cevi koju sam bio pozajmio, a krenuli su i neki drugi poslovi (isplativiji), tako da za sada nista od izrade crashbarova. Kad budem skupio vremena i pozajmim ponovo masinu, postavicu temu, bicete obavesteni.

 

Bedak... pa ti onda reci da nema veze gde si ako radiš kvalitetno... da si u NS već bi mi davno bili postavljeni.

Ovako, treba mi mesec dana da oslobodim vikend da bi mogao da ti doteram mašinu... ništa, skupljam ponude od zainteresovanih koji misle da mogu da ga naprave... ako ih ima, nek jave ovde ili na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Narode,jel ima neko ideju za chrash bar za Horneta 900.  Znaci,lupam glavu danima,visim na netu,ali sve sto sam nasao i smislio nije prihvatljivo. Ruzno kao djavo. Hornet ima motor koji visi iz rama ,dole je potpuno go tako da nema za sta da se zasrafi chrash!!  Ostaju mi za utehu slajderi,tj pecurkice. Njih nesto ne ljubim,puno puta se dogadja da otkinu deo bloka za koji se kace.

AJDE NEKA KREATIVNOST.

Dodo, ja cu ti napraviti crash bar po zelji, samo moras da sacekas moj povratak iz Azije :-*  ;D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja sam digao ruke od one firme sa pocetka jer oni jednostavno nemaju vremena ili volje (ili oba) da rade ove stvari. Moj crashbar je u fazi izrade ali kod jednog komsije koji je napravio alat za savijanje cevi.

 

Pokusacu da nadjem nekoga ko ima vremena da se time bavi jer je to potencijalno veoma dobar biznis. Nije mi jasno kako to ljudi ne shvataju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

To je dobar biznis samo u nedostatku drugog, vrlo je pipavo i oduzima dosta vremena, jer nema karabudzevina, mora da ispadne savrseno jer su i motori savrsene sprave :) a to ne moze adekvatno da se naplati. U neku ruku razumem majstore koji imaju dosta drugog posla zasto im se ne isplati da to rade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja i dalje čekam nekoga ko je voljan da mi napravi onakav kreš bar!

Ako ima neko u blizini NS još bolje. Ne ostavlja mi se mašina negde daleko jer mi je komplikovano organizovanje prevoza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ima li ko crash bar za XT660R i to neki koji ide preko zaštitne ploče (slika DSC05173)? Kako mi se čini, Givi, odnosno Kappa crash barovi ne odgovoraju, tj. morao bih da sečem zaštitnu ploču. Pak, SW-Motech odgovara (slika xt660_06). Pak, mislim da je ovaj na slici holan još bolji.

 

Neki nude i gornji zaštitnik, kao na slikama g1, g2 i g3, pa bi bilo lepo da se iskombinuje nešto sve iz jednog dela.

post-1334-12879063486587_thumb.jpg

post-1334-12879063487154_thumb.jpg

post-1334-12879063487361_thumb.jpg

post-1334-12879063487773_thumb.jpg

post-1334-1287906348792_thumb.jpg

post-1334-12879063488008_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A što gledate u mene?  ;D ;D ;D

 

Javio se "krivac" koji je "kriv" za gomilu lepih krešbarova za razne motorine...pa i moj ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

A što gledate u mene?  ;D ;D ;D

 

Javio se "krivac" koji je "kriv" za gomilu lepih krešbarova za razne motorine...pa i moj ;D

Ono, da je napravio neki lijep kresbar ' jeste, ali tvoj tesko da je lijep  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja