Jump to content

Moto Zajednica

Sajam motocikala, a usput i automobila u Beogradu 2013

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Na ovim slikama Yamahe prekrili plavim krpama, verovatno da neko ne bi pipnuo rezervoar i zaprljao ga!

 

Sledeći put mogu slobodno da stave postere sa slikama motora! Tako nam možda i pokažu sve modele, a i ne moraju da brinu da im neko slučajno ne pipne motor! Užas blagi. I posle će neko da kuka da nema prodaje. Daj Bože da se neki motor proda. Izuzimam skutere kojih ima stvarno dosta i koji će se i prodavati na sajmu!

 

Sajam motora je jadan da jadniji ne može da bude. Više su se potrudili onih par prodavnica moto opreme!

 

Ko nije bio, neće propustiti ništa ako ne ode!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Na ovim slikama Yamahe prekrili plavim krpama, verovatno da neko ne bi pipnuo rezervoar i zaprljao ga!

 

Sledeći put mogu slobodno da stave postere sa slikama motora! Tako nam možda i pokažu sve modele, a i ne moraju da brinu da im neko slučajno ne pipne motor! Užas blagi. I posle će neko da kuka da nema prodaje. Daj Bože da se neki motor proda. Izuzimam skutere kojih ima stvarno dosta i koji će se i prodavati na sajmu!

 

Sajam motora je jadan da jadniji ne može da bude. Više su se potrudili onih par prodavnica moto opreme!

 

Ko nije bio, neće propustiti ništa ako ne ode!

 

Prošlih godina kad sam bio, sećam se da sam seo na Bandita 650 S, koji je bio izložen u prvoj liniji, da vidim kako mi leži, kad je doletela promoterka i izdera se na mene onako pošteno, kao ko ti je dozvolio da sedneš, šta ako ga izgrebeš ko će da ga kupi (onako razvlači reči nafurano, što jako mrzim 1hmm.gif). Ljudi je okolo gledaju šta trabunja. Samo sam sišao sa motora i zahvalio se. 0ljut2.gif Mislim se mojne mala da jedeš govna! Strašno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Bio videh svašta nešto.. Nije loš sajam po pitanju opreme, Plattner Yamaha je najkompletniji.

 

Ovo odelce u motomaniji mi zapalo za oko

 

 

1223.jpg

 

Komplet košta 52.600,00 din

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Pogledaj link

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=237vfZR6V58

 

 

 

 

SPECIFICATION: MAXTEX 600d Polyester and BALLISTIC 1680d Nylon outer shell Removable Texland HUMAX-Z 8000-8000 waterproof and breathable membrane Removable 150g full length quilted lining RST Contour Plus CE approved armour to shoulders and elbows RST Contour Plus CE level-1 back protector Retract- able ventilation panels Multiple adjustment points Pocket for hydration pack Scotchlite reflex panels and piping MAX zips used throughout 360 heavy duty connection zip Multiple external and internal pockets Teflon coated Zip off sleeves Ergonomic stretch panels Removable rear map pocket Matching jean also available

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Ne znam da li si probao ali imaju neki cudan kroj tih odela. Valjda ocekuju da svi nose cizme sa tim odelom. Lepo i povoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8146 postova

Najveći plus motomaniji (bar kod mene) je što je počela da uvozi ZANDONA zaštitnu opremu, i to je sajamska cena npr. kornjača potpuno uporediva sa inostranom cenom. Nadam se da će se Motomaniji isplatiti, a ljudi dugo imati priliku da kupe po meni jedan od najboljih brendova za zaštitu po odnosu uloženo/dobijeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ne znam da li si probao ali imaju neki cudan kroj tih odela. Valjda ocekuju da svi nose cizme sa tim odelom. Lepo i povoljno.

 

Sta drugo i da se nosi sa adventure odelom, a u sustini i sa bilo kojim drugim?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Imamo već jednog koji me je u direktnom uključenju sa Sajma malopre obavestio da je pazario odelce. Prve utiske ćemo imati posle onog tamo vikenda, pošto je tada planirana vožnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Ne znam da li si probao ali imaju neki cudan kroj tih odela. Valjda ocekuju da svi nose cizme sa tim odelom. Lepo i povoljno.

 

Sta drugo i da se nosi sa adventure odelom, a u sustini i sa bilo kojim drugim?

 

Ako tako gledas na stvar onda nista, odelo je ok.

Ja ipak ne volim cizme do kolena na +40C.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Po meni je sajam odlican ( u odnosu na poslednji) . Stavrno veliki izbor opreme ali i motora ima dovoljno ( samo steta za Kawasaki ). Dobio sam cak i 5 velikih postera da izlepim celu sobu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Da li ima izlozen Suzuki GSX650F? Ako nema da ne idem za dzabe :)

ima, 2012god crni i plavo beli saobrachajna policija izdalje. zabranjeno sedanje... :bljak:

chudo da nisu busu izlozhili :zbunjen:

 

ogromna zamerka za ono grejanje, majko mila koliko je vruche unutra >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 594 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

bio danas,ima svacega,kupio nolan n86,sve u svemu fino je tamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 GT 2022

Da li ima izlozen Suzuki GSX650F? Ako nema da ne idem za dzabe :)

ima, 2012god crni i plavo beli saobrachajna policija izdalje. zabranjeno sedanje... :bljak:

chudo da nisu busu izlozhili :zbunjen:

 

ogromna zamerka za ono grejanje, majko mila koliko je vruche unutra >:(

 

Mislim da necu ici, nista mi ne znaci da vidim motor ako ne mogu da sednem na njega da vidim da nije slucajno mali..

Isto bi probao fz6 i bandita 650

Docicu na motoskup u Smederevu krajem aprila, to mi je i ovako u komshiluku. Bice valjda neki gsx650f :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Zaljubio sam se u Teneru 660. Bas je lep i sto je najgore meni pristupacan (ako bi se malo stisao) za kupovinu...6500e...

Rezervoar 21lit..odlicna autonomija...jedino jos malo taj jedan cilindar me odvlaci...uh da je v-twin...1moto3.gif

Ostali motori..sta znam..Razocarao sam se u nove hondine motore...mislim na NC700 i 800...nekako mi izgledaju za cenu od 4k...losa plastika..uska silueta itd...

Generalno....vidi se da smo mala zemlja...malo trziste..pa shodno time i mali sajam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja