Jump to content

Moto Zajednica

Honda crf250L i crf300L

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Lepo sam rekao na početku da će cena biti oko plus minus 7000 e okvirno.Da li neko zna da li je moguće uzeti neki deo na kredit  beskamatni na primer daš 4000e ostalo na kredit?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Mislim da je 5700 puno, 700evra vise u odnosu na prošlu godinu. Preterali su.

On 14.12.2020. at 12:53, Palja je napisao:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1771 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
pre 57 minuta, Goran1982 je napisao:

Da li neko zna da li je moguće uzeti neki deo na kredit  beskamatni na primer daš 4000e ostalo na kredit?

Ja sam tako uzeo. Stojanov ima ugovor sa Credit Agricole. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja na to gledam ovako, alavost ili ne, ja bih vise voleo da mi kazu 5700, nego da kazu 5390, pa da bude 5700. Sa druge strane, vrlo je moguce da Stojanov malo nizom cenom zeli da privuce ljude. 

Trece, ono sto su mi u Delti rekli, motora ce biti i sigurno se nece rasprodati. Kazu da je prosle god uvezeno 7-8kom jer je zbog onog prvog talasa korone bilo neisplativo nabavljati motore zbog cene transporta.

U svakom slucaju, ovo su info od danas. Videcu u ponedeljak da zovem Stojanov da vidim koliko je zapravo "cvrsta" cena 5390.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd
1 minute ago, mradomir said:

Ja sam tako uzeo. Stojanov ima ugovor sa Credit Agricole. 

E ako imaju ugovor, to je odlicna stvar. Zena je uzela fiata isto fora ugovor sa CA, dobila je kamatu koju niko nije mogao/hteo da joj da. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1771 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
pre 19 minuta, Zille-nbg je napisao:

Trece, ono sto su mi u Delti rekli, motora ce biti i sigurno se nece rasprodati. Kazu da je prosle god uvezeno 7-8kom jer je zbog onog prvog talasa korone bilo neisplativo nabavljati motore zbog cene transporta.

I prvo i drugo mi liči na bullshit (da se kulturno izrazim :)).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Par drugara je kupovalo nove motore kod Stojanova. Korektni su, često imaju veći lager i asortiman motora od uvoznika, inače prodaju više marki. 

Hoće da izadju u susret sa cenom, spuste par stotki bez problema, kako se ko dogovori. Negde ima više lufta negde manje. I delta je fleksibilna sa cenama. 

Prodavci pravdaju poskupljenje navodno zbog uvodjenja euro 5 normi od Januara sledece godine....najlakše im se tako opravdati ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd
4 minutes ago, mradomir said:

I prvo i drugo mi liči na bullshit (da se kulturno izrazim :)).

Ako su lagali mene i ja lazem vas :jee:

 

Elem, videcemo, ja bih voleo da cena bude malo niza. I na oglasima visim svaki dan, nista krsteno dual sport nisam video. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6
WWW.HONDA-SRBIJA.RS

Model predviđen za 2021. donosi važna unapređenja za oba...

 Evo malo da se divimo ako ne kupimo.:jee1:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6
Pre 1 sat, Goran1982 je napisao:

Lepo sam rekao na početku da će cena biti oko plus minus 7000 e okvirno.Da li neko zna da li je moguće uzeti neki deo na kredit  beskamatni na primer daš 4000e ostalo na kredit?

Ovo stoji kod njih na sajtu.

Screenshot_20201218-163301.jpg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ajmo sa informacijama šta ste se uspavali,nema vas nervirate me...čekam ...:jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Velika dilema se mota u mojoj glavi:prodati dva motora objediniti novac i dati kao depozit za CRF300 ostalo na kredit.Još kad bi sve to odradio do marta -aprila bilo odlično :jee1:.Ili da čekam da se neko kupi pa da se razočara i da ga kasnije prodaje :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Prvo razmisli koja dva motora prodajes, sta ti oni pruzaju i sta ces dobiti ako ih zamenis za CRF300L. 

 

Ja sam npr totalni batalio duze voznje, putovanja. Ali zelim da imam legalni motor da bih mogao da se vozam u radijusu od 20km, malo po gradu plus off. I smatram da meni CRF zavrsava taj posao. Samo jos da probam zbog snage, da se ne razocaram bas bas. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ne mogu da kažem da sam vozio sve i da znam najbolje ali prošao sam od 50 ccm do 750ccm jedan klip,dva redna,dva u V,4 redna i otprilike mislim da bi mi baš CRF300 bio idealan za  do 100 km relacije. Da peglam 80km/h a da pri tom mašina ne urla i da mogu makadam,putanju po neku guduru otprilike gde sam nekad terao etz 150,251.Imao bi lagan motor za svaki dan za prirodu avanturu male potrošnje male registracije i najmanje održavanja obzirom da je nov.A da je mnogo para jeste nije da nije bar za moj budzet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Odrzavanje je jeftino ako ga ne radite kod Stojanova. Mene prvi servis za crf250l izasao oko 10000. Doduse, nikad nisam video tako dobro opran i podmazan lanac kao posle tog servisa :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Na koliko se radi prvi servis i šta sve obuhvata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Situacija je sledeca. Boja je definitivno samo jedna, crvena. Svi imaju ABS, potvrdjeno. 

 

Delta auto, cena 5700e, isporuka u aprilu, moze kes, moze kredit. Mozda ce biti neka akcijska cena, to je novost. Kapara 100e. 

 

Stojanov NS, cena 5400e, isporuka u maju, kazu da su prvih 10kom iz marta vec rezervisali. Moze kes, moze kredit, moze opcija "beskamatni" preko CA. Nece biti korekcije cene. Kapara 300-500e

 

To je to za sada. 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.
Pre 3 sati, Zille-nbg je napisao:

Da da, 300L. To me zanima, pa sam to i pitao :)

O ukusima ne treba polemisati ali meni je relly mnogo lepši pomalo ispunjeniji deblji da tako kažem.:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Cijene u Svedskoj  300L ca 6150 e, relly  7100 e . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja