Jump to content

Moto Zajednica

Udes na raskrsnici Vojislava Ilića i Gospodara Vučića

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit (ex Kawa ER5)

Svim clanovima koji su se oglasili za brz oporavak Ruze...

Ovo je profil od mog brata - inace sinoc sam bio prvi svedok ruzine nesrece ( ko zna gde je raskrsnica Vojislava Ilica i gospodara Vucica znace i da je tu Avia pumpa na kojoj sam stao da proverimn nesto oko kola) cuo sam skripanje guma od motora i video Ruzu kako ide levo desno, inace bio je klizav asvalt. pala je na levu stranu i zajedno sa motorom udarila u auto koji je skretao u Vojislava Ilica. Odmah sam pritrcao i reko devojci koja je tu stajala i panicila da zove hitnu pomoc. Odma zatim je dosao neki auto iz koga su izasla dva momka koji su kako sam posle shvatio bajkeri, koji su pomogli i skinuli Ruzi ranac i rukavice i oslobodili je oko vrata da moze da dise. Sve vreme je bila u nesvesti. Posle toga je dosla hitna pomoc, i odvezli su je u urgentni centar. Sva sreca pa nije preletela auto i sto su odmah dosli ti momci.

Zelim brz oporavak Ruzi!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3492 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ma biće sa Ružom sve u redu!0takoje.gifBudimo optimisti i poželimo joj brz i potpuni oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Svim clanovima koji su se oglasili za brz oporavak Ruze...

Ovo je profil od mog brata - inace sinoc sam bio prvi svedok ruzine nesrece ( ko zna gde je raskrsnica Vojislava Ilica i gospodara Vucica znace i da je tu Avia pumpa na kojoj sam stao da proverimn nesto oko kola) cuo sam skripanje guma od motora i video Ruzu kako ide levo desno, inace bio je klizav asvalt. pala je na levu stranu i zajedno sa motorom udarila u auto koji je skretao u Vojislava Ilica. Odmah sam pritrcao i reko devojci koja je tu stajala i panicila da zove hitnu pomoc. Odma zatim je dosao neki auto iz koga su izasla dva momka koji su kako sam posle shvatio bajkeri, koji su pomogli i skinuli Ruzi ranac i rukavice i oslobodili je oko vrata da moze da dise. Sve vreme je bila u nesvesti. Posle toga je dosla hitna pomoc, i odvezli su je u urgentni centar. Sva sreca pa nije preletela auto i sto su odmah dosli ti momci.

Zelim brz oporavak Ruzi!

 

Ovo deluje kao oduzimanje prednosti... <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Pinosava(Avala)
  • Motocikl: Honda cbr1000f

Juce sam bio kod ruze u bolnici,dobroje nema drugih povreda sem jetre koja je prestala da krvari i za sada nema potrebe za operaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

pu jbmti...drz ze Ruzo bice sve ok svi motoristi su uz tebe..

Ko zna gde je na kom odeljenju i u kojoj sobi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Svim clanovima koji su se oglasili za brz oporavak Ruze...

Ovo je profil od mog brata - inace sinoc sam bio prvi svedok ruzine nesrece ( ko zna gde je raskrsnica Vojislava Ilica i gospodara Vucica znace i da je tu Avia pumpa na kojoj sam stao da proverimn nesto oko kola) cuo sam skripanje guma od motora i video Ruzu kako ide levo desno, inace bio je klizav asvalt. pala je na levu stranu i zajedno sa motorom udarila u auto koji je skretao u Vojislava Ilica. Odmah sam pritrcao i reko devojci koja je tu stajala i panicila da zove hitnu pomoc. Odma zatim je dosao neki auto iz koga su izasla dva momka koji su kako sam posle shvatio bajkeri, koji su pomogli i skinuli Ruzi ranac i rukavice i oslobodili je oko vrata da moze da dise. Sve vreme je bila u nesvesti. Posle toga je dosla hitna pomoc, i odvezli su je u urgentni centar. Sva sreca pa nije preletela auto i sto su odmah dosli ti momci.

Zelim brz oporavak Ruzi!

 

Ovo deluje kao oduzimanje prednosti... 1hmm.gif

 

uhuh, zha dlaku shinko.

 

Ako blic pise da je oborena, onda mora da su je vezali i gazili na ocigled svih.

(Inace bi pisalo da je "naletila" 1hmm.gif)

 

Brz (po svemu sudeci neminovan) oporavak zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

jos je u sok sobi, i trebalo bi ponedeljak ili utorak da je prebace na odeljenje, ok je osim sto je sve boli od pada samo se ugruvala , nece biti operacije bar za sada a nadamo se i uopste da nece... ruza nas dobar drugar ima da bude dobrooooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Pinosava(Avala)
  • Motocikl: Honda cbr1000f

pu jbmti...drz ze Ruzo bice sve ok svi motoristi su uz tebe..

Ko zna gde je na kom odeljenju i u kojoj sobi?

Hirurgija 1 soba br. 5 intezivna nega je i zabranjene su posete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja