Jump to content

Moto Zajednica

Udes na raskrsnici Vojislava Ilića i Gospodara Vučića

Recommended Posts

  • Drug član, 401 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

u sunce ti zarko pratio sam ovo kao najnapetiju venuelansku seriju :Mina: i drago mi je sto je i kraj isti :jee: . Sad polako rehab pa na prolece :kamp::hack:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Mi bili u kucnu vizitu kod nase Ruze.Sta reci,Ruza k'o avion.Smrsala,k'o ove sadasnje manekenke,49 kila sa sve roze pidzamom :lol:

Drago nam je da ova prica ima ovakav kraj.Ruza vedra duhom sto je najvaznije,gura na bolje :care:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Ehhh..ovaj Beograd je postao jako opasan za ucesnike u saobracaju na 2 tocka tj.za nas.Ja se jos oporavljam od udesa od proslog meseca,zeni pre neki dan skinuli gips sa noge.Il nas udare ili oduzmu prednost,iseku itd..Usvakom slucaju mi naj...mo a nismo krivi.Dzabe nam akcije ,,spasi bajkera,pogledaj u retrovizor 2 puta itd,,...kad to niko ne primenjuje i postuje.Po meni je jedino resenje da se poostre kazne(predvidjene zakonom)za ove sto izazovu udes( gde je jedan od ucesnika motorciklista ).Ruzo zelim ti brz oporavak,pa kad se nastelujemo vidimo se na nekoj od voznji...

 

 

Čika Crni, tebe je dotični klepio usled njegovog prolaska kroz crveno. DakleM, možda je on i gledao u retrovizor više puta, i usled toga nije video ništa ispred sebe......Šta vredi drakonska kazna, kad taj koji se urči ima nekoga ko će da mu "pegla" "ofanzivnu" vožnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Juce sam bila kod koleginice Ruze... meni izgleda zgoljavo, mada ona kaze da mi se cini...mozda zbog gore vec pomenute roze pidzame xD

 

Vec je pao dogovor za kradju iz toplog doma1jee1.gif cim sazna sta ce da joj rade sa kljucnom kosti 1hmm.gif koja ceka pregled jos od udesa 0ljut2.gif

 

Ali bitno da je ona ok :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

`ајд сад, кад је извесно да је са возачем, све у реду, на сву срећу!,надам се да није неумесно да се пита која реч о моторину, како је он прошао?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

On je prosao sa krivim vilama, polomljenim kormanom na dva dela, razbijenim cajgerima, ostecenim farom i nekim ogrebotinama. To sve videla sa slika posto nisam jos u stanju da licno vidim

 

Sent from my GT-I5800 using leva ruka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

Predpostavljam da je ključna kost u pitanju pošto nosiš osmicu. Ona se nosi 4 nedelje, a onda bar isto toliko rehabilitacija. Doduše kad je skineš nisi više van stroja, možeš voziti motor. Ja sam skuterom išao na rehab od prvog dana kada sam je skinuo, a kola mi je bilo teško voziti jer je obim pokreta ruke(leva) bio veoma mali. Pozdrav i da se što bolje oporaviš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

pošto smo veliki 8ofili :D obišli smo brata Ružu i malo se zadržali, dočekala nas u plavoj pižamici, ipak smo mi gejevi Vedra i vrcava - oporavlja se potaman :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Hvala na poseti, drugari! 2Ljubav.gif

 

 

Što se osmice tiče nezgodno je to što su mi je stavili tek 16ti dan od loma tako da je kost već uveliko počela da zarasta i to u jako lošem položaju. Sad pokušavaju da je koliko toliko nateraju da sraste pravilno. undecided.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Hvala na poseti, drugari! 2Ljubav.gif

 

 

Što se osmice tiče nezgodno je to što su mi je stavili tek 16ti dan od loma tako da je kost već uveliko počela da zarasta i to u jako lošem položaju. Sad pokušavaju da je koliko toliko nateraju da sraste pravilno. undecided.gif

Čitam i ne verujem. Ima li nekog stručnog da nam objasni kako se to tera kost da sraste pravilno posle 16 dana landaranja? Pozdrav Ruška :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Pošto se niko nije javio da pojasni ovo sa zarstanjem evo da se ja javim posle prve kontrole. Na neku foru je kost posle stavljanja osmice postavljena u dobar položaj i tako zarasta... Osmica još 3 nedelje pa kontrola!

Ipak neću nositi rolke i leti tako da će padati i dekolte 0takoje.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Eh ta osmica dosadi mi ,ja moju skinuh proslog utorka na urgentnom.Usao sam u 7 nedelju noseci je,posle 4 nedelje odem na kontrolu i lekar je skine (kaze idi u gipsaru da ti je skinu pa dodji) posle gipsare ja se vratim on nesto pipa ,stiska kad ona klakce tj.radi a nevalja idi da ti stave opet i tako jos 2 nedelje.Pitam ga ja sto bre to ne zarasta vise ..kaze doktor ona se nosi(osmica)od 3-6 nedelja sve zavisi kakav je prelom.I moras Ruzo da je zatezes stalno kad se opusti ne vrsi funkciju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

pošto smo veliki 8ofili :D obišli smo brata Ružu i malo se zadržali, dočekala nas u plavoj pižamici, ipak smo mi gejevi Vedra i vrcava - oporavlja se potaman :-*

u plavoj pidzami? blago se vama.. mene je docekala u nekoj sarenoj <_<

 

salim se...ruzo bacaj te osmice i ostale cifre..pa dolazi na pivo ;) od banana i sokova nema nista :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja