Jump to content

Moto Zajednica

Još jedan mladi život izgubljen

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Ne da je bio dvosmislen nego je cela tema bila diskriminatorska ali to nisi primetio jer tebe lično nije pogađala. Sad kad neko kaže da ljudi od 70+ godina ne treba da voze onda te to pogađa i navodiš primere ljudi koji još nisu napravili sranje. Izvinjavam se na diskriminaciji ali deda od 70+ godina nije za vožnju automobila.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Zika56, ti kao da si Zika36. Ne znam sto ti toliko smeta kada se pominju ljudi od 70+ godina. Hteli ne hteli njima sve moci slabe, pocev od vida, refleksa itd... sto je sasvim i normalno ali je i normalno da je to tesko priznati. I ja sam nekad mogao sedam puta dnevno, sad jedva jedanput ako neku prevarim :zvizduk:

 

Sto se islednika tice navescu vam moj primer od pre par godina. Stojim na semaforu u nultoj brzini i cekam zeleno svetlo. Ispred mene jeep. U trenu cujem skripu kocnica i autobus me udara branikom u zadnju gumu. Penje me na tocak i ja se prednjim zabijam u auto ispred mene. Ostajem na motoru gotovo viseci iz gepeka jeep-a. Izvlacim motor to jest ono sto je ostalo od njega. Felna u osmici, viljuske skroz krive, pukao trougao, far, vizir,stitinici ruku, retrovizor jednom recju katastrofa. Vrata od jeep-a odvaljena kao kometa da ga je strefila. Sreca da je vozac kola ostao na mestu nesrece jer mi ovi iz osiguranja nebi verovali kako se to zaista desilo. Zadnji kraj je bio netaknut jer me je pogodio tacno u gumu. Steta na motoru je bila 6000 eura od jednog mogu reci na oko bezazlenog udarca. Tako da morate shvatiti da je zaista tesko prosuditi samo na osnovu slika.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ne da je bio dvosmislen nego je cela tema bila diskriminatorska ali to nisi primetio jer tebe lično nije pogađala. Sad kad neko kaže da ljudi od 70+ godina ne treba da voze onda te to pogađa i navodiš primere ljudi koji još nisu napravili sranje. Izvinjavam se na diskriminaciji ali deda od 70+ godina nije za vožnju automobila.

 

 

Ja sam u temi opisao konkretan događaj i konkretnu osobu, a nisam uopšte pomenuo žene kao populaciju, niti sam napisao da ženama treba zabraniti vožnju. A u komentarima koje sam naveo radi se upravo o diskriminaciji cele jedne populacije a ne pojedinca.

A nisam ja kriv što je za volanom auta (u temi koju sam postavio) bila žena! Možda je trebalo da ovu gospođu izbacim iz auta i na njeno mesto ubacim nekog muškarca, pa da onda lepo napišem (bez straha da ću da budem optužen za diskriminaciju).

Ipak me čudi što se niko ne oglašava niti pominje statističke podatke o tome koja populacija izaziva najviše udesa. Ili je pak lakše da pričamo o tome kakve sve potencijalne opasnosti može da predstavlja neki "matorac" za volanom.

Ako je neko u detinjstvu imao problema sa roditeljima (ili ih i sada ima) ne znači da treba da zbog toga piša po svima koji spadaju u stariju generaciju.

 

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Ljudi o cemu pricate sa smrti na godine iskustva i voznje. Pa ti od 70 voze pazljivo jer su svesni godina. Mi mladi divljamo i u 99 posto slucaja je kriva brzina za smrt i kad nije kriva brzina vec nas je neko isekao mozda bi i zaobisli da nije brzine. Tako da nemojte daviti vise sa time molim vas... Ko od nas nije naterao motor preko 150km a to je vise nego dovoljno da se strada. Jos kad cujem price idem opusteno po auto putu 150 + i to je skroz opustena brzina, ma nije valjda a ono max 120 sto pise tu je za sta, da se skine i peku paprike. Vozi normalno koliko pise,ne prolazi preko bele i izmedju auta osim kad stoje i ides bas,bas polako pa da se provuces do semafora i ne boj se a pre svega imaj dobru opremu i neboj se . Ko se cuva i Bog ga cuva. Miran pocinak momku a njegovima saucesce od srca

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ne da je bio dvosmislen nego je cela tema bila diskriminatorska ali to nisi primetio jer tebe lično nije pogađala. Sad kad neko kaže da ljudi od 70+ godina ne treba da voze onda te to pogađa i navodiš primere ljudi koji još nisu napravili sranje. Izvinjavam se na diskriminaciji ali deda od 70+ godina nije za vožnju automobila.

 

 

Ja sam u temi opisao konkretan događaj i konkretnu osobu, a nisam uopšte pomenuo žene kao populaciju, niti sam napisao da ženama treba zabraniti vožnju. A u komentarima koje sam naveo radi se upravo o diskriminaciji cele jedne populacije a ne pojedinca.

A nisam ja kriv što je za volanom auta (u temi koju sam postavio) bila žena! Možda je trebalo da ovu gospođu izbacim iz auta i na njeno mesto ubacim nekog muškarca, pa da onda lepo napišem (bez straha da ću da budem optužen za diskriminaciju).

Ipak me čudi što se niko ne oglašava niti pominje statističke podatke o tome koja populacija izaziva najviše udesa. Ili je pak lakše da pričamo o tome kakve sve potencijalne opasnosti može da predstavlja neki "matorac" za volanom.

Ako je neko u detinjstvu imao problema sa roditeljima (ili ih i sada ima) ne znači da treba da zbog toga piša po svima koji spadaju u stariju generaciju.

Prema tvom razumevanju statistike najbolji vozaci su od 100 godina. Oni retko kada ginu jer jednostavno ni ne voze !

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW f650gs / Suzuki gs500e

Neposredno posle udesa sam prosao tuda, prizor je zaista bio stravican, razvlajen motor, krhotine po putu i momak koji kleci na Ibarskoj i drzi se za glavu... tuga... :'(

Neka mu je laka zemlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Zika56, ti kao da si Zika36. Ne znam sto ti toliko smeta kada se pominju ljudi od 70+ godina. Hteli ne hteli njima sve moci slabe, pocev od vida, refleksa itd... sto je sasvim i normalno ali je i normalno da je to tesko priznati. I ja sam nekad mogao sedam puta dnevno, sad jedva jedanput ako neku prevarim :zvizduk:

 

Sto se islednika tice navescu vam moj primer od pre par godina. Stojim na semaforu u nultoj brzini i cekam zeleno svetlo. Ispred mene jeep. U trenu cujem skripu kocnica i autobus me udara branikom u zadnju gumu. Penje me na tocak i ja se prednjim zabijam u auto ispred mene. Ostajem na motoru gotovo viseci iz gepeka jeep-a. Izvlacim motor to jest ono sto je ostalo od njega. Felna u osmici, viljuske skroz krive, pukao trougao, far, vizir,stitinici ruku, retrovizor jednom recju katastrofa. Vrata od jeep-a odvaljena kao kometa da ga je strefila. Sreca da je vozac kola ostao na mestu nesrece jer mi ovi iz osiguranja nebi verovali kako se to zaista desilo. Zadnji kraj je bio netaknut jer me je pogodio tacno u gumu. Steta na motoru je bila 6000 eura od jednog mogu reci na oko bezazlenog udarca. Tako da morate shvatiti da je zaista tesko prosuditi samo na osnovu slika.

 

Ti si osetio kompresionu silu,a ne dinamicku,tj.osetio si efekat prese,pa su ostecenja bila u tom domenu,inace bi ti proleteo kroz sofersajbnu dzipa.Fala bogu te si nam ostao nepovredjen.Ovo udubljenje ne moze da nastane sa 60 na sat,ali nema ni to veze... ni to nije sad poenta da ulazimo u polemike nije-jeste.Decko je bio sigurno ok,ali i dedica verovatno nije neki serijski ubica motociklista.Zakon je zakon,i on u svim zemljama dozvoljava starim ljudima da voze,ukoliko ispunjavaju uslove potrebne za to.Ne treba ni to polemisati.Poenta je da nasi sinovi i cerke,shvate da ulica ne oprasta nikome,da uvek postoje iznenadne situacije,na koje je nekad nemoguce odreagovati,da ogranicenja nisu postavljena da bi se vozaci sprdali,i da je sad kasno za ovog momka,i popravni nije moguc.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Ne da je bio dvosmislen nego je cela tema bila diskriminatorska ali to nisi primetio jer tebe lično nije pogađala. Sad kad neko kaže da ljudi od 70+ godina ne treba da voze onda te to pogađa i navodiš primere ljudi koji još nisu napravili sranje. Izvinjavam se na diskriminaciji ali deda od 70+ godina nije za vožnju automobila.

 

 

Ja sam u temi opisao konkretan događaj i konkretnu osobu, a nisam uopšte pomenuo žene kao populaciju, niti sam napisao da ženama treba zabraniti vožnju. A u komentarima koje sam naveo radi se upravo o diskriminaciji cele jedne populacije a ne pojedinca.

A nisam ja kriv što je za volanom auta (u temi koju sam postavio) bila žena! Možda je trebalo da ovu gospođu izbacim iz auta i na njeno mesto ubacim nekog muškarca, pa da onda lepo napišem (bez straha da ću da budem optužen za diskriminaciju).

Ipak me čudi što se niko ne oglašava niti pominje statističke podatke o tome koja populacija izaziva najviše udesa. Ili je pak lakše da pričamo o tome kakve sve potencijalne opasnosti može da predstavlja neki "matorac" za volanom.

Ako je neko u detinjstvu imao problema sa roditeljima (ili ih i sada ima) ne znači da treba da zbog toga piša po svima koji spadaju u stariju generaciju.

 

 

Ne bavim se nikakvom statistikom, ali samo za minut izvadih linkove za samo par proteklih dana :

 

21 i 24 god:

http://www.kurir-info.rs/dva-druga-poginula-u-pezou-clanak-447451

 

21 god:

http://www.kurir-info.rs/motorista-poginuo-saputnica-kriticno-clanak-447935

 

17, 20,21, i 23 god:

http://www.kurir-info.rs/brze-od-zivota-cetiri-mladica-poginula-u-udesu-clanak-450167

 

23 god:

http://www.kurir-info.rs/stravicno-raskomadao-dve-komsinice-clanak-449733

 

Jel treba JOŠ ???

Kada će ljudi(DECA) konačno da shvate, da ovo nisu komp. igrice i da odavde(iz čitulja) - NEMA NAZAD.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

Trebalo bi promeniti ZoBS i da motociklisti na kacigama nose zuto rotaciono svetlo. Mozda bi tako bili dovoljno uocljivi. Mislim da nije primereno suditi ucesnicima u nesreci bez tacnih informacija i izigrivati forenzicare. Nek baci prvi kamen ko nije nikad prekoracio brzinu ili napravio gresku u voznji, nebitno koje je vozilo u pitanju. Saucesce porodici.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Ne radi se ovde samo o motociklistima (iako je ovo moto sajt), već generalno o mladim ljudima. Bez pokušaja presudjivanja ili veštačenja o bilo čemu, poenta je u stradanju omladine. Iako mi je žao bilo kog živog bića, nekako mi posebno zaigra želudac kada pored imena u zagradi vidim broj +-20. Tragedija je i za one od 40-50-60, ali ovo su DECA. Nezrela glava u zrelom telu. Nebitno čija je krivica u udesu (mnogi od nas se izvuku na sreću, znanje ili iskustvo, jer velika većina nas ne vozi po propisu uvek ili retko kad), te DECE više nema, ili su teški invalidi. Odgovornost nas "matorih" je velika, ali ne vidim da se nešto bitno radi po tom pitanju. Isto ili bar slično smo se i mi ponašali u njihovim godinama, ali smo imali uvek neke starije, bilo roditelje ili drugare koji su nas savetovali, a Boga mi bila je i po neka vaspitna ako preteramo (zato i doživesmo godine u kojima smo), a to danas fali. Nije smak sveta reći pogrešio sam, prihvatiti dobronamerni savet ili bar razmisliti o njemu, jer u tome može biti ona presudna razlika voziti još koji dan ili decenijama.

Opet ove priče odoše daleko, iako ova tema nije mesto gde o tome treba raspravljati.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Starosna penzija je sa 65 godina a sirom sveta se ta granica pomera.Ljudski zivot je sve duzi i duzi.Srecan bih bio da sto vise nas vozi sto duze moze.Zato i tupimo o brzini i o koje cemu jos.Volim da vozim ali volim sto duze a ne sto brze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

A ovo:

 

http://www.pobjeda.me/2012/10/09/stravican-udes-u-podgorici-tri-mladica-poginula-tri-tesko-povrijedena/

 

s tim što se iz "iks" utakmica završila sa 4:2 za Harona i Svetog Petra... tj pitanje je kada će sudija svirati kraj ove utakmice...

 

Nedužna bandera se nakrivi, a vozaču dizalice se usrali u život ...

 

Zgrožen sam šta se dešava na drumu. jurcanje jurcanje jurcanje. Brzina ubija i to zapamtite!

 

Ono nesretno VW Govno treće reinkarnacije se onako presamiti na samu pomisao o udaracu, a s obzirom kako izgleda motor i gde su mu završili paoci felne, rekao bih da je dečkonja otputovao sopstvenom glupošću.

 

Mislite o tome koliko ste veliki za ostale učesnike u saobraćaju, i posebno koliko vremena prosečnom vozaču treba odreaguje u momenutu kada primeti samoubistvenu tačkicu.

 

Nažalost, u slučaju iz ove teme pokojnik kriv.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

A ovo:

 

http://www.pobjeda.me/2012/10/09/stravican-udes-u-podgorici-tri-mladica-poginula-tri-tesko-povrijedena/

 

s tim što se iz "iks" utakmica završila sa 4:2 za Harona i Svetog Petra... tj pitanje je kada će sudija svirati kraj ove utakmice...

 

Nedužna bandera se nakrivi, a vozaču dizalice se usrali u život ...

 

Zgrožen sam šta se dešava na drumu. jurcanje jurcanje jurcanje. Brzina ubija i to zapamtite!

 

Ono nesretno VW Govno treće reinkarnacije se onako presamiti na samu pomisao o udaracu, a s obzirom kako izgleda motor i gde su mu završili paoci felne, rekao bih da je dečkonja otputovao sopstvenom glupošću.

 

Mislite o tome koliko ste veliki za ostale učesnike u saobraćaju, i posebno koliko vremena prosečnom vozaču treba odreaguje u momenutu kada primeti samoubistvenu tačkicu.

 

Nažalost, u slučaju iz ove teme pokojnik kriv.

 

treba neko da protumaci sta je covek hteo reci u vezi cega je pisao u kom delu . nazalost ja nerazumem sta je autor hteo da kaze .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Opet tackice, warp i full impuls.

Jedina cinjenica koju mi ovdje mozemo da utvrdimo je da nemamo pojma.

Utvrdjivanje krivice nerijetko je i uz vise vjestaka, na sudjenju, veliki izazov.

Decko je poginuo. Mozda je vozio brzo, pa je to uzrok, a mozda nije, pa takve tvrdnje vrijedjaju familiju.

 

Mislim, naravno da treba voditi racuna o mnogim slepcima na putu i naravno da treba prilagoditi brzinu,

na Ibarskoj ili bilo kojoj drugoj skoj gdje uslovi to zahtijevaju.

Ali jedno je dati takav savjet drugima, a drugo je okriviti poginulog da to nije ispostovao, bez da se bude siguran.

A siguran znaci znati 100%.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Zika56, ti kao da si Zika36. Ne znam sto ti toliko smeta kada se pominju ljudi od 70+ godina. Hteli ne hteli njima sve moci slabe, pocev od vida, refleksa itd... sto je sasvim i normalno ali je i normalno da je to tesko priznati. I ja sam nekad mogao sedam puta dnevno, sad jedva jedanput ako neku prevarim :zvizduk:

 

Sto se islednika tice navescu vam moj primer od pre par godina. Stojim na semaforu u nultoj brzini i cekam zeleno svetlo. Ispred mene jeep. U trenu cujem skripu kocnica i autobus me udara branikom u zadnju gumu. Penje me na tocak i ja se prednjim zabijam u auto ispred mene. Ostajem na motoru gotovo viseci iz gepeka jeep-a. Izvlacim motor to jest ono sto je ostalo od njega. Felna u osmici, viljuske skroz krive, pukao trougao, far, vizir,stitinici ruku, retrovizor jednom recju katastrofa. Vrata od jeep-a odvaljena kao kometa da ga je strefila. Sreca da je vozac kola ostao na mestu nesrece jer mi ovi iz osiguranja nebi verovali kako se to zaista desilo. Zadnji kraj je bio netaknut jer me je pogodio tacno u gumu. Steta na motoru je bila 6000 eura od jednog mogu reci na oko bezazlenog udarca. Tako da morate shvatiti da je zaista tesko prosuditi samo na osnovu slika.

 

Ti si osetio kompresionu silu,a ne dinamicku,tj.osetio si efekat prese,pa su ostecenja bila u tom domenu,inace bi ti proleteo kroz sofersajbnu dzipa.Fala bogu te si nam ostao nepovredjen.Ovo udubljenje ne moze da nastane sa 60 na sat,ali nema ni to veze... ni to nije sad poenta da ulazimo u polemike nije-jeste.Decko je bio sigurno ok,ali i dedica verovatno nije neki serijski ubica motociklista.Zakon je zakon,i on u svim zemljama dozvoljava starim ljudima da voze,ukoliko ispunjavaju uslove potrebne za to.Ne treba ni to polemisati.Poenta je da nasi sinovi i cerke,shvate da ulica ne oprasta nikome,da uvek postoje iznenadne situacije,na koje je nekad nemoguce odreagovati,da ogranicenja nisu postavljena da bi se vozaci sprdali,i da je sad kasno za ovog momka,i popravni nije moguc.

 

 

Pogledaj malo sta se desava i pri smesnim brzinama....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Zika56, ti kao da si Zika36. Ne znam sto ti toliko smeta kada se pominju ljudi od 70+ godina. Hteli ne hteli njima sve moci slabe, pocev od vida, refleksa itd... sto je sasvim i normalno ali je i normalno da je to tesko priznati. I ja sam nekad mogao sedam puta dnevno, sad jedva jedanput ako neku prevarim :zvizduk:

 

Sto se islednika tice navescu vam moj primer od pre par godina. Stojim na semaforu u nultoj brzini i cekam zeleno svetlo. Ispred mene jeep. U trenu cujem skripu kocnica i autobus me udara branikom u zadnju gumu. Penje me na tocak i ja se prednjim zabijam u auto ispred mene. Ostajem na motoru gotovo viseci iz gepeka jeep-a. Izvlacim motor to jest ono sto je ostalo od njega. Felna u osmici, viljuske skroz krive, pukao trougao, far, vizir,stitinici ruku, retrovizor jednom recju katastrofa. Vrata od jeep-a odvaljena kao kometa da ga je strefila. Sreca da je vozac kola ostao na mestu nesrece jer mi ovi iz osiguranja nebi verovali kako se to zaista desilo. Zadnji kraj je bio netaknut jer me je pogodio tacno u gumu. Steta na motoru je bila 6000 eura od jednog mogu reci na oko bezazlenog udarca. Tako da morate shvatiti da je zaista tesko prosuditi samo na osnovu slika.

 

Ti si osetio kompresionu silu,a ne dinamicku,tj.osetio si efekat prese,pa su ostecenja bila u tom domenu,inace bi ti proleteo kroz sofersajbnu dzipa.Fala bogu te si nam ostao nepovredjen.Ovo udubljenje ne moze da nastane sa 60 na sat,ali nema ni to veze... ni to nije sad poenta da ulazimo u polemike nije-jeste.Decko je bio sigurno ok,ali i dedica verovatno nije neki serijski ubica motociklista.Zakon je zakon,i on u svim zemljama dozvoljava starim ljudima da voze,ukoliko ispunjavaju uslove potrebne za to.Ne treba ni to polemisati.Poenta je da nasi sinovi i cerke,shvate da ulica ne oprasta nikome,da uvek postoje iznenadne situacije,na koje je nekad nemoguce odreagovati,da ogranicenja nisu postavljena da bi se vozaci sprdali,i da je sad kasno za ovog momka,i popravni nije moguc.

 

 

Pogledaj malo sta se desava i pri smesnim brzinama....

 

 

 

Ja ne znam sta si zapeo,za desavanja pri malim brzinama.Uporedi sliku ovog motocikla,spala guma i razbijene plastike,suplja vrata ulubljena,a tamo unet najjaci lim,i otkinut trap auta,a bajka nema...sta hoces da dokazes...meni ne moras nista,sve mi je jasno,i bilo kom iskusnom oku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Par njih ima ovako misljenje...

 

Nazalost pokojni vozac je iskusno i izuzetno pazljivo vozio izuzetno prometnom i opasnom saobracajnicom koja vecinom prolazi kroz naseljena mesta i to njenom najtezom deonicom koja iako prava i glatkog asfalta, prolazi veliki broj ugostiteljskih objekata, auto otpada, poslovnih prostora i placeva, benzinskih pumpi, turisticko rekreativnih terena, hiper marketa, obradivih povrsina i njihovih neasfaltiranih prilaznih puteva, itd itd... Brzinu voznje je pazljivo prilagodio razvoju situacije, uslovima saobracaja, postovao ogranicenje brzine, isao cesto i ispod nje, nije pogled fiksirao na jednu tacku kilometar udeljenu ispred svog motocikla, nije zeleo da uplasi i fascinira svoju saputnicu, elekronsko ogranicenje obrtaja nije imalo posla, propustao je vozace iz sporednih puteva da ne bi cekali predugo na ukljucenje, one malo bezobzirnije i agresivnije je osmatrao i pazio posebno na njih, razmisljao sta lose mogu da urade i to sve sa oduzimanjem i one trecine gasa i stavljanjem dva prsta na polugu prednje kocnice...

 

Naravno da nije bilo ovako... Ovako je trebalo da bude...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Nista ne opravdava matoru drtinu,i da je motor isao 200 ne sme nikoga da isece....iskreno mu zelim sto duzi boravak u zatvoru i da ziv iz njega ne izadje....

 

To je isto ja vidim nekoga obija banku,pridem mu i prosviram mu glavu tetejcem,a opravdanje mi bude jbg. on je kriv pljackao je banku...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Nista ne opravdava matoru drtinu,i da je motor isao 200 ne sme nikoga da isece....iskreno mu zelim sto duzi boravak u zatvoru i da ziv iz njega ne izadje....

 

To je isto ja vidim nekoga obija banku,pridem mu i prosviram mu glavu tetejcem,a opravdanje mi bude jbg. on je kriv pljackao je banku...

 

Hahahha, seče nekog ko ide 200 na sat? :D Kako si to umislio da se dogodi?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Nista ne opravdava matoru drtinu,i da je motor isao 200 ne sme nikoga da isece....iskreno mu zelim sto duzi boravak u zatvoru i da ziv iz njega ne izadje....

 

To je isto ja vidim nekoga obija banku,pridem mu i prosviram mu glavu tetejcem,a opravdanje mi bude jbg. on je kriv pljackao je banku...

Za ovaj prvi deo komentara (... 200km/h .....), apsurdno je pokušavati da se da odgovor, jer neko ko očigledno ne poznaje osnovne prirodne zakone i odnose (put, brzina, vreme, ....) to sigurno neće moći da shvati. A slažem se da krivac (kada se utvrdi ko je) treba što više da najebe.

A za ovo sa pljačkom banke: Čini mi se da je mnogo realniji scenario (u odnosu na onaj koji si ti dao), da je taj koji obija banku naleteo ispred cevi pištolja nervoznog/preplašenog čuvara (koga je upravo probudila buka nastala prilikom obijanja).

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

....neko reče da je imao brata blizanca?

Kao neko ko ima brata blizanca, ne mogu ni da zamislim kakav je to bol... ne da ne mogu, nego ne smem.

 

Iskreno saučešće porodici i prijateljima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Ovo prerasta u besmislenu raspravu! Zar je bitno koliko brzo se kretao i ko je kriv? Kada podvučeš crtu, jedan dečak, jedan od nas se nije vratio kući! Imao je samo 21 godinu...

 

Moje iskreno saučešće porodici!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - ČAČAČA
  • Motocikl: Honda CB650R

Po meni treba voziti po uslovima i iskustvu.

Znas koji deo ima rupcage i zajebane raskrsnice.

Hebiga, nas narod nema kulturu voznje i to je to.

Ne moze nas niko sacuvati ako ne pazimo sami na sebe.

Umesto da se fokusiras na uzvivanje u voznji, stalno trebas da gledas u pasulj da li cete iseci taksista, neki stariji gospodin, ili se gospodja sminka dok vozi......

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja