Jump to content

Moto Zajednica

Policajci u civilu brutalno pretukli urednika u NIN-u

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Ima na Balkanu jedna zemlja, koja se graniči sama sa sobom. Gde žive najlepše žene, a natalitet opada. Gde ne zaposleni najviše rade, gde na najplodnijoj zemlji žive ljudi koji gladuju. Gde vozovi kasne po redu vožnje. Gde svi igraju fudbal, a pobeđuju u vaterpolu, košarci, rukometu ili odbojci. Gde svi žure na posao, a niko ne stiže na vreme. Gde osmočasovno radno vreme traje dvanaest sati. Gde je zdravstvo besplatno, a lečenje skupo. Gde su novinari slobodni da napišu šta god im se naredi. Gde je svetska kriza dobila državljanstvo. Gde su javne nabavke tajne, a državne tajne javne. Gde se ratovi nikad ne završavaju. Gde se istorija ponavlja svaki dan. Gde su najbogatiji oni koji nikad nisu radili. Gde je strana valuta uzeta za domaću. Gde ljudi slave slavu, a psuju Boga. Gde pametne zbog nerazumevanja proglašavaju ludacima, a ludake sposobnima. Gde nepismeni pišu istoriju. Gde su zakoni nezakoniti, a anarhija normalno stanje. Gde vlast prezire građane kao neželjene svedoke. Gde se živi od budućnosti, jer na sadašnjost nemaju pravo. Gde se svako svakome smeška, a niko nikome ne želi dobro. Gde sudski postupci traju duže od života. Gde su samo poplave način navodnjavanja zemljišta. Gde prizivaju diktatora, a demokratiju smatraju porezom na budale. Gde smatraju da će zemlja više napredovati ako što više nazaduje. Gde nisi normalan, ako ne poludiš. Gde živiš samo zato da bi umro. Gde je vreme beskonačno, a glupost besmrtna... :lol:

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Jos jedna napomena(ja policiju niti mrzim niti volim) samo hocu bolju uslugu za moje pare!!!

Oni su servis kao i svaki drugi i to im treba dati do znanja. Dosta mi je vise svih mogucih likova koji parazitiraru na budzetu. Ja mojom koju zaradim kod privatnika placam jos dva tri parazita na drzavnoj sisi. Pa me onda jos parazit prebije zato sto nije normalan ili mi trazi pare kada odem kod doktora a imam placeno i socijalno i zdravstveno. Treba ih generalno samo spustiti na zemlju da pocnu da budu servis gradjana nista manje i nista vise.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Nevezano.... a ima veze. Pre nekoliko godina imao sam incident sa organom u saobracaju. Prilazi covek sa strane i kaze, smiri se decko sve sam video i da mi ime i br. lk karte da mi bude svedok..... a posle u presudi je bilo obrazlozenje da SLUZBENO lice nema razloga da laze a moj svedok je PRISTRASAN..... ako je nadjem okacicu je..... :care:

 

apsurdna presuda.., čemu onda uopšte služe svedoci i dokazni postupak? kako sudija može da sudi u suprotnosti sa iznetim dokazima?, nego ti proveri da ti taj svedok nije možda okrivljen za lažno svedočenje :/ . nije logično da sudija ne presuđuje ceneći izjave očevidca :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Nevezano.... a ima veze. Pre nekoliko godina imao sam incident sa organom u saobracaju. Prilazi covek sa strane i kaze, smiri se decko sve sam video i da mi ime i br. lk karte da mi bude svedok..... a posle u presudi je bilo obrazlozenje da SLUZBENO lice nema razloga da laze a moj svedok je PRISTRASAN..... ako je nadjem okacicu je..... :care:

 

apsurdna presuda.., čemu onda uopšte služe svedoci i dokazni postupak? kako sudija može da sudi u suprotnosti sa iznetim dokazima?, nego ti proveri da ti taj svedok nije možda okrivljen za lažno svedočenje :/ . nije logično da sudija ne presuđuje ceneći izjave očevidca :stabre:

Meni pre desetak godina obiju radnju i odnosu alat-sve ukupno oko 5000dem. Posle godinu dana uhvate lopinu i spostavi se da je covek krao godinama u tri cetiri opstine. Sudjenje trajase skoro 3 god i na kraju za pola kradja zastarelo i dovbi 2 god. Meni su vratili samo jednu alatku od 100 dem a ostalo prodao. Na kraju presude vrh- ovom presudom se osteceni upucuju na sudsko potrazivaanje ukradenih stvari[TJ OBESTECENJE] stime sto ova presuda se ne moze koristiti u navedenoj :care::stabre: sto znaci da sam trebao sam da ga tuzim pa da ponovo dokazujem i na kraju da se ispostavi da nema odakle da plati pa vi to pomnozite sa 30 do 50 ostecenih i sve vam je jasno.Pa cak i policijski zapisnik koji je ne potpisan ima na sudu ulogu dokaza :bljak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Treba ih generalno samo spustiti na zemlju da pocnu da budu servis gradjana nista manje i nista vise.

Bili su servis samo jedno mesec dana do 1.11.2000. a kada su videli da su jos gore lopine dosli onda su i oni evoluirali >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Treba ih generalno samo spustiti na zemlju da pocnu da budu servis gradjana nista manje i nista vise.

Bili su servis samo jedno mesec dana do 1.11.2000. a kada su videli da su jos gore lopine dosli onda su i oni evoluirali >:(

 

Upravo tako. Da mogu milion pluseva da ti dam ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ajde da pričekamo bolje informacije od ovih koje imamo, jer nam fali polovina informacija, što nas stavlja u veoma nepogodnu situaciju nagađanja i izmišljanja, a što kao rezultat ima gloženje između nas samih, a što nam sa druge strane ne treba.

 

Zajebite zajedljive komentare, markiranja pojedinaca kao pandura, određenih polnih organa i tako tome sličnih opisnih pridjeva i ličnih osobina. Ne vodi na dobro ni na jednu stranu.

 

Desilo se šta se desilo. Da Šejtan ne radi tu gdje radi, bilo bi samo negdje sa strane utefterno u dve prosto-proširene rečenice šta se desilo i kraj. Ovako digla se prašina i sad je srbin isplivao u svom pravom svjetlu - daj da im jebemo sve po spisku i seremo, nije bitno koliko i po kome. Svi ste u pravu i niko nije u pravu.

 

Treba sačekati Šejtana da kaže šta ima, a u međuvremenu biti složan oko jedne činjenice - upotreba prekomjerne sile bez pravovremenog legitimisanja što dovodi do zloupotrebe službenog položaja. A odatle, svakom svoje. Sve ostalo treba baciti u vodu.

 

Pozdrav.

 

Djole

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Ma koliko hteo biti nepristrasan u ovom slučaju, ne podrzavam niti ponašanje uniformisanih lica, niti kolege bajkera, mislim da će se ovde voditi ozbiljna borba u dokazivanju prekoračenja sluzbenih ovlašćenja kao i u dokazivanju nasilničkog ponašanja.

ELem postoji jedna stvar koje svi trebamo biti svesni i po ko zna koji put istu iznosim i ja ovde a to je da i dalje nemamo celu sliku dogadjaja koji se odigrao. Možemo samo da tumačimo, razmatramo i sudimo na osnovu par desetina sekundi video klipa koji nam je dostupan šta se zapravo desilo.

Takodje, ko od nas može da kaže i dokaže da se policajci nisu legitimisali jednostavno davanjem glasovnog obaveštenja (jer i to im je jedan od načina legitimisanja), a kada je situacija dozvolila isti su se legitimisali pokazivanjem znački.

Nasilničko ponašanje- pa i to valja dokazati, da li je kolega prisao i bio uvučen u kola, ili je isti kroz prozor kola gurnuo glavu/ruku

Prekomerna upotreba sile, prekoračenje ovlašćenja- nisam siguran ali msilim da se dovodjenje oružja u operativni položaj ne tretira kao upotreba službenog pištolja (nije pucano)

Batine e za to bato nema opravdanja, niti bilo šta treba dokazati, onog mometa kada su kolegi stavljene lisice na ruke tu bi trebao da se završi svaki dalji kontakt sa primenom sile, a kako to nije bio slučaj ZA TO TREBA DA ODGOVARAJU.

J*b*no je to što zakon tumači radnje i dogadjaje na jedan način u zavisnosti od toga kako su isti prezentovali iako su se ti dogadjaji u stvarnosti drugačije odigrali. (vikanje, psovanje, vredjanje, sutiranje kola ukoliko ga je bilo zakon tumači kao nasilničko ponašanje bez obzira da li je bilo i afektu ili provocirano nekim drugim dogadjajem)

Nego ajmo da sačekamo malo i vidimo šta i kako će se sve ovo razvijati i završiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Bas vala, mogao je i na Cak Norisa da naleti koji se vraca kuci sa 25. maja posle jutarnjeg treninga

chak noris se vraca sa 37 maja i uvjek popodne. popodne zato što ga ujuttro ubiju na treningu ali mu je do popodne vec bolje.

sad ozbiljno. mislim da je naš kolega jako pogrješio.

1. obiteljski je covjek, cijem dobar i brižan otac a vjerovatno i suprug pa je trebao misliti na obitelj prije negoli je ušao u obracun s bilo kim.

2. covjek je na položaju, javna osoba. nije si smio dopustiti spuštanje na takve razine neverbalne komunikacije.

3. ako je uvod u događaj koji smo odgledali i išao njemu na korist imao je instrument medija, najstrašnije oružje, da se obracuna s ovima koji su ga tukli a mislim i da je znao sa kime ima posla mada ne tvrdim. putem medija mogao ih je diskreditirati samo onako a da ga niko ne poveže s njime.

4. platice veliku kaznu jer video mu nikako ne ide na ruku a na žalost ono što je prethodilo batinjanju nije snimljeno.

 

dragi moj forume, ljepo je biti kolegionalan i podržavati kolegu iz tih ili prijateljskih razloga ali prenaglio je i izabrao krivi nacin sa krivim ljudima.

što se tice tih ljudi, policajaca inspektora za maloljetnicku delikvenciju ovdje u Puli mogu odgovorno tvrditi, sa njma svakodnevno surađujem u postupcima, krivicnim ili prekršajnim, sa mojim korisnicima iz popravnog doma gdje sam odgajatelj ( vaspitac ) da im je dan usran pod jutra pa dok ne završe posao, stres, prijetnje, strah da ne pogrješiš jer ode posao, želja da se nekima pomogne i objasni da rade krive stvari ali uglavnom bez uspjeha i još mnogo toga, a onda ti se pojavi netko tkosavršeno zna da nailaziš i ceka te da bi te kroz prozor.....

nemojte se ljutiti ali ja bi ga najmanje priveo ako ne i napravio isto.

ispada iz oviga da i ljudi za koje mislimo da su ovakvi i onakvi imaju i svoje drugo lice pa onda oprezno.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja celu ovu temu čekam da se javi kolega Šejtan i kaže šta ima.

 

Meni je ovo još samo jedan dokaz da ne treba reagovati impulsivno, i da treba sagledati celu situaciju.

Jer po prvoj vesti su policajci njega odrali od batina bez razloga, a po snimku vidimo osobu koja namerno izaziva konflikt i naravno izvlaci deblji kraj. E sad istina je sigurno negde između.

 

A kad ja pričam da je lako biti jak za tastaturom meni se odve jave najveće mudonje na svetu sa jasnom vizijom kako bi se oni hladni ko špricer snašli u nekoj situaciji i naravno "jebali nekom mater" jer su naravno svi od reda zajebani likovi.

Hajde sad se samo zamislite da nije Šejtan ovo možda uradio okuražen takvim pisanjem na forumu!?

Mislim kad već ljudi koji ga poznaju kažu da nije konfliktan čovek?

 

Policajci su prekoračili dozvoljenu upotrebu sile, ali ako su u tom trenutku bili na dužnosti i bili ovako napadnuti, pitanje je kako bi bilo koji policajac na SVETU reagovao u takvoj situaciji, jer on ne zna ko je tak što ga direktno napada i koliko je opasan! U SAD bi verovatno prvo pucali pa onda radili bilo šta drugo. Kad imaš dete od 2 meseca ne radiš ovako debilne stvari.

Sledeća stvar je što su mediji napisali da je izjavio da im je samo dobacivao sa trotoara(to je bilo pre objave snimka), uglavnom sad je u gadnom sosu i izgubio je dosta od integriteta i biće srećan ako se samo na ovome završi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Nevezano.... a ima veze. Pre nekoliko godina imao sam incident sa organom u saobracaju. Prilazi covek sa strane i kaze, smiri se decko sve sam video i da mi ime i br. lk karte da mi bude svedok..... a posle u presudi je bilo obrazlozenje da SLUZBENO lice nema razloga da laze a moj svedok je PRISTRASAN..... ako je nadjem okacicu je..... :care:

 

apsurdna presuda.., čemu onda uopšte služe svedoci i dokazni postupak? kako sudija može da sudi u suprotnosti sa iznetim dokazima?, nego ti proveri da ti taj svedok nije možda okrivljen za lažno svedočenje :/ . nije logično da sudija ne presuđuje ceneći izjave očevidca :stabre:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jeli bre prijatelju,kolko ti imaš godina?? :D

 

Pa jesi ti zaboravio da se u ovoj državi oduvek sudilo i presuđivalo na osnovu SUDIJSKOG UBEĐENJA...pa nije to od juče,otkad znam za sebe tako je bilo.

 

Pa bilo je bre da ti moraš da dokazuješ DA NISI nešto uradio umesto da tužilac dokazuje DA JESI kao što je u nekom normalnijem svetu gde postoji pravo...ima kažu takvih država...

 

Kakvi crni svedoci ako je policijac napisao prijavu-njemu se berzrezervno veruje a ti si se ''dogovorio sa svedokom''...to će ti svaki sudija reći,to sam čuo više puta na sudu...

I ne samo ja...

 

Po cenu da neko opet kaže kako se ''pravim pametan'' ili imam ''patološku želju da budem drveni advokat'' pomenuću slučaj za koji slučajno znam:

 

sudija - Zašto ste pružali otpor prilikom privođenja?

 

okrivljeni- Nisam gospodine sudija!

 

sudija-Dobro,možda OVAJ put niste ali ste SKLONI tome,...moram i to da uzmem u obzir...

 

:D eto kako zvuči kad nema sarkastičnog smajlija :D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

U SAD bi verovatno prvo pucali pa onda radili bilo šta drugo.

 

E, nemoj tu pripizdinu da mi navodiš kao primer, kao u Americi je sve do jaja....

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Nevezano.... a ima veze. Pre nekoliko godina imao sam incident sa organom u saobracaju. Prilazi covek sa strane i kaze, smiri se decko sve sam video i da mi ime i br. lk karte da mi bude svedok..... a posle u presudi je bilo obrazlozenje da SLUZBENO lice nema razloga da laze a moj svedok je PRISTRASAN..... ako je nadjem okacicu je..... :care:

 

apsurdna presuda.., čemu onda uopšte služe svedoci i dokazni postupak? kako sudija može da sudi u suprotnosti sa iznetim dokazima?, nego ti proveri da ti taj svedok nije možda okrivljen za lažno svedočenje :/ . nije logično da sudija ne presuđuje ceneći izjave očevidca :stabre:

 

@rboban, sledeći put piši žalbu, pogotovo ako ovo što si napisao stoji u obrazloženju rešenja. Službeno lice ima razloga da laže, odnosno ne može biti nepristrasno ako je učestvovalo u incidentu, što proizlazi iz tvog pisanija...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Posle čitanja 16 celih strana, hajde da Vas malo podsetim na temu - jedan od članova foruma je pretučen zbog svađe koja je posledica incidentne situacije u saobraćaju.

 

Bez obzira šta mi mislili o "organima reda i mira" i svom kolegi, ne zaboravite nijednog trenutka da i jedni i drugi čitaju postove koje pišete. Zamišljam kako bih se ja osećao pri čitanju određenih postova, da sam i ja bio učesnik (daleko bilo) ovakvog nekog događaja.

 

U koliko se situacija svakodnevno nađemo, koje su potencijalno opasne ili bar rizične? Setimo se da smo za kormanom i za volanom svi ljudi, setite se motoa kampanje - "Iza kacige se nalazi čovek." E i iza značke se obično nalazi čovek. Sudove o tome ko je u konkretnoj situaciji (ne)čovek ipak sebi ne bih dozvolio.

 

Imao sam priliku da popričam sa nekoliko očevidaca iz redakcije susednog (po prostorijama) lista i zaista bez obzira na snimak, ipak mi ne znamo šta je tu palo od reči, a nismo bili u prilici da vidimo direktno pomenuti incident.

 

Da se vratim na neke prethodne postove:

 

Afektivno stanje se ne može ipak pripisati našem kolegi, jer afekat je trenutna reakcija. Ne možete delovati u afektu pošto prođe neko vreme od incidenta.

 

Neko može delovati u afektu na izgovorenu tešku uvredu, KZ to poznaje i kao osnov bitno smanjene uračunljivosti, a da li možemo biti sigurni da kolega nije nešto tako izgovorio kroz prozor automobila?

 

Napad na ovlašćeno službeno lice može postojati u slučaju kada je OSL obavljalo službenu dužnost, uredno se predstavilo u skladu sa pravilima službe (pošto nije reč o uniformisanim ovlašćenim službenim licima), a pre toga nema ni govora o tome, jer u svesti shejtanovoj nije bilo pomena o tome da ulazi u konflikt sa OSL. Ovo ne može biti okarakterisano u bilo kom postupku kao napad na službeno lice u vršenju dužnosti, ako je vest da su se policajci predstavili tek radnicima obezbeđenja tačna. Ipak, napad ni na bilo kog drugog građanina ne bi bio opravdan, ukoliko nije reakcija na neposredno ugrožavanje.

 

Vezivanje bilo kog građanina od strane policajaca, čemu sledi prebijanje je zabranjeno kao mučenje Evropskom konvencijom o sprečavanju mučenja i nečovečnih ili ponižavajućih kazni i postupaka, kao i Konvencijom UN o zabrani mučenja i drugih svirepih, nečovečnih ili ponižavajućih postupaka ili kazni. Prema Ustavu, konvencije se neposredno primenjuju.

 

Policija ima ovlašćenje da koristi oružje u skladu sa Ustavom, zakonom i pravilima službe, ali budući da su taksativno navedeni slučajevi u kojima se koristi, nijedan uslov prema mom skromnom mišljenju nije bio ispunjen da bi jedan od policajaca pripremio oružje i uperio ga u shejtana.

 

Sećate se situacije u kojoj su policijski službenici svirepo prebijali u lokalnoj stanici dva momka Romske nacionalnosti? I šegačili se pride! 0ljut2.gif Šta se desilo? Otpust iz službe uz par godina izrečene kazne zatvora. Ako su i polovinu odslužili biće dobro...

 

Nismo baš Gvatemala kako @štampar piše, ali po pitanju ljudskih prava i zaštite ličnog (uključujući i telesni) integriteta smo opasno blizu.

 

I opet ograda, ovo je komentar na sve postove i vesti koje sam čuo u poslednjim danima. Možda ćemo biti iznenađeni nekim novim saznanjem o ovom slučaju? 1neznam.gif

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Jos jedna napomena(ja policiju niti mrzim niti volim) samo hocu bolju uslugu za moje pare!!!

Oni su servis kao i svaki drugi i to im treba dati do znanja. Dosta mi je vise svih mogucih likova koji parazitiraru na budzetu. Ja mojom koju zaradim kod privatnika placam jos dva tri parazita na drzavnoj sisi. Pa me onda jos parazit prebije zato sto nije normalan ili mi trazi pare kada odem kod doktora a imam placeno i socijalno i zdravstveno. Treba ih generalno samo spustiti na zemlju da pocnu da budu servis gradjana nista manje i nista vise.

 

Bravo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Stvar je bre prosta..

 

Isekli su ga svojom bahatom vožnju.. Šejtan je odreagovao kako bi i većina nas pri nekim situacijama.. sišao sa motora i ...

nabasao je na nadrndane organe..

 

popio batine i prekomernu upotrebu sile..

sad čekamo rasplet..

tako bar ja vidim situaciju pročitavši sve živo..

 

p.s. pre koji mesec lika je životno ugrozila plavuša, isekla ga i umalo ubila..

prišao kolima, zabo je u glavu kroz prozor, uzeo kljuceve i bacio u šaht?!? :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako bih se toliko plasio smrti i padova, da bih za svako secenje tukao vozace i jurio se po ulici, jbga, isao bih peske ili kolima, sta ce mi motor. Isekao me ajd pa sta, nisam pao, ziv sam. Ne smatram se povlascenijim od drugih ucesnika u saobracaju. Da me tako isekao dok sam vozio auto, ne bih ni trepnuo. Moj izbor je motorcikl, znam dobro posledice, znam da mogu i da geknem od malo vlaznog lisca na asfaltu, isto znam da moze da se desi da mi nista ne bude, a znam i da moze da me sastavi bus ako se odtociljam na drugu stranu. Znam da moze i neki seljak da otvori vrata da pljune, dok stoji u koloni, a ja se provlacim izmedju vozila, i sta sad, ja kao da stajem i da se raspravljam, iskreno covek nije ni mogao da pomisli da ce nesto naici, a naisao ja, i jedva stao. Sta da mu kazem, sto nisi gledao??? Sta da gleda. Ako bih se toliko nervirao da bih redovno pravio incidente, ma batalio bih motor.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Sto bih voleo (ajmo teoretski) da te takvog smirenog i ne plasljivog malo branikom svog starog auta rusim sa motora, a ti smiren, pa jos malo u rikverc predjem ti preko noge i motora a ti do bola smiren i sabran izvinjavas mi se, onda te vezem pa te onako pregazenog isutiram, a ti malo zabrinut al smiren,.. pa se tako smireni obojica zadovoljni i veseli razidjemo ko ljudi. E jesi Baron Minhauzen svaka ti dala!

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kad se pokusam staviti u situaciju, a iz informacija koje sam ovde video i procitao, deluje mi logicno sto ih je sacekao jer bi ga svejedno stigli a covek je stigao na posao i nema vise kuda da bezi, a zna da su u kolima dvojca (ili 3?)tipova koji su svi krupniji od njega ijos ga jure da ga tuku.

Mozda je razmisljao :

1. sacekacu ih na putu jer ako im se ucini da zelim pobeci tek onda sam nastradao.

2. Bolje da ih zaustavim ovde mozda pomisle "ovaj nije normalan..." i produze,

3. Tu sam pred poslom, ako pocnu da me tuku neko ce priskociti, a i snimice ih kamera da ih tuzim (ne zna da su policajci)

4. mozda zure i nemaju vremena da staju i tuku se ...

...

verujem da je sejtan pokusao da IZBEGNE incident na taj nacin, a ne da napadne pun auto sumnjivih tipova sto mi je najmanje verovatno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Kad se pokusam staviti u situaciju, a iz informacija koje sam ovde video i procitao, deluje mi logicno sto ih je sacekao jer bi ga svejedno stigli a covek je stigao na posao i nema vise kuda da bezi, a zna da su u kolima dvojca (ili 3?)tipova koji su svi krupniji od njega ijos ga jure da ga tuku.

Mozda je razmisljao :

1. sacekacu ih na putu jer ako im se ucini da zelim pobeci tek onda sam nastradao.

2. Bolje da ih zaustavim ovde mozda pomisle "ovaj nije normalan..." i produze,

3. Tu sam pred poslom, ako pocnu da me tuku neko ce priskociti, a i snimice ih kamera da ih tuzim (ne zna da su policajci)

4. mozda zure i nemaju vremena da staju i tuku se ...

...

verujem da je sejtan pokusao da IZBEGNE incident na taj nacin, a ne da napadne pun auto sumnjivih tipova sto mi je najmanje verovatno.

@duleduka , ovo je bilo bravurozno, kako miriš "jure da ga tuku" i "možda žure..." ? :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

@ policajci, pazite dobro bajkeri citaju ovu temu ;)

 

@ bajkeri, pazite dobro policajci citaju ovu temu ;)

 

@ vi koji se secate prebijanja za vreme milosevica, mislim da vas nisu prebijali adekvatno, da jesu ne bismo sada bili u ovakvim govnima :takoje:

 

@ urednici, zakljucajte ovo polako jer se shejtan, ako je pametan, nece oglasiti ( sve se moze iskoristiti na sudu protiv njega) a mi mozemo ovako do kraja sveta :zvizduk:

 

:Mina:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

@ policajci, pazite dobro bajkeri citaju ovu temu ;)

 

@ bajkeri, pazite dobro policajci citaju ovu temu ;)

 

@ vi koji se secate prebijanja za vreme milosevica, mislim da vas nisu prebijali adekvatno, da jesu ne bismo sada bili u ovakvim govnima :takoje:

 

@ urednici, zakljucajte ovo polako jer se shejtan, ako je pametan, nece oglasiti ( sve se moze iskoristiti na sudu protiv njega) a mi mozemo ovako do kraja sveta :zvizduk:

 

:Mina:

 

definitivno se blizi kraj sveta kad je lencuga postao glas razuma :aha: :aha: :aha:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja