Jump to content

Moto Zajednica

Policajci u civilu brutalno pretukli urednika u NIN-u

Recommended Posts

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Odavno je poznato da u Srbiji nema nečasnijih zanimanja od člana političke stranke i policajca. Svi vi sadašnji, penzionisani i oni najbrojniji, policajci u duši, možete da se ljutite koliko hoćete i da branite stoku, najverovatnije jer vam neko od familije radi taj odvratni posao, ali ta profesija je toliko devalvirana da je definitivno poštenije biti lopov.

Mislim, manja je sramota. Po zakonu verovatnoće, sigurno tu ima i poštenih ljudi, ali sa profilom ličnosti koja poželi da bude policajac, nikada se nisam družio, tako da nemam pojma.

Jedna stvar mi je upadljiva. Koliko je ova zemlja u stvari jedno bure baruta i kako je lako kreirati gradjanski rat (bukvalno). Imaš dve, potpuno suprotstavljene Srbije, pri čemu obe strane nemaju mnogo živaca, a jedna od njih nema ni pameti (to je naravo ona druga grupa kojoj ja ne pripadam 1oda.gif).

Sama činjenica da ova tema opstaje nezaključana ovoliko, a ništa osim pljuvanja po stoci i pokoji glas koji pokušava da ih razume, ne postoji ovde, govori o tome koliko ih je nemoguće odbraniti.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Mozemo sada danima da polemisemo ko je ovde u pravu a ko ne,ili sta bi bilo kad bi bilo? Pravu istinu zna Shejtan i verovatno kad bude bio spreman podelice je sa nama. Ja samo znam kad nam se na motoru desi takva situacija,da smo muz i ja ugrozeni,pred ocima mi prodju slike moje dve devojcice koje cekaju da ih posaljem u skolu,napravim sendvice,upletem kike.... i kojima nista nece znaciti necije "izvini,nisam ti video mamu i tatu!!" U tom momentu mi proradi nagon za opstanak i zelja da takva osoba nikad vise nikoga ne ugrozi u saobracaju,ni motoristu,ni biciklistu,ni vozaca automobila,ni pesaka,ama bas nikoga!! Mozda grubo zvuci,nisam nasilan tip,ali mi se desilo da od straha bukvalno imam zelju da dobro protresem takve ljude i da im kazem : " Eeeeej,pa jeste li svesni sta je vasa glupost/nepaznja mogla da ucini mojoj porodici!!! " Svi mi reagujemo na razlicite nacine, shodno temperamentu, vaspitanju....i niko ne zna kako ce u odredjenoj situaciji da reaguje,jer to zavisi od mnogo faktora.

Ja Shejtana znam i na motoru, a u zadnje vreme ga najcesce srecem u ovoj ulozi na slici, pa u neku ruku i razumem njegov postupak.

 

Zamišljam, da si ti bila sa Dakijem na motoru, vidim obrnut naslov u novinama...pubovi ne bi stigli da izvade legitimacije uh uh uh, a Tojota kao da je pala u kanjon Morače i svoje poslednje dane odbrojava na gomilici na jednom od autootpada u Železniku

:lol::lol::lol::lol::lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd

Trinity, upravo zbog te uloge NIKAKO nije smeo da uradi ono što se videlo na snimku. Nemojte biti pristrasni!

 

Lenčuga je lepo objasnio. Naš kolega je imao sreće, jer pitanje ko je mogao biti u tom automobilu i kako se tragično to moglo završiti.

 

Da je meni ovako pritrcao kolima (2.10cm i 150kg) i uleteo telom kroz prozor tesko da bi ovako dobro prosao. Jbga, kurcio se, naleteo na pandure i sta sad. Red je da se izvini tim ljudima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ha, ha, znači ovi pro-kerovi su još opasniji od pravih, onih sa legitimacijama 1lol.gif. Nema zezanja bato!

Ajde, dajte da vidimo još nekog Čak Norisa od preko 2 metra, ili može i manje, da nam objasni kako bi on to još bolje odradio od ovih pacera. Kakav blam! Dajte, zaključavajte ovu temu, ko zna ko će sve da izgamiže da nam objasni..... Demokratija je sranje, ljudi nisu i ne mogu biti isti, tako da ne bi trebalo ni da imaju ista prava. Pa ni pravo da govore javno.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd

Ha, ha, znači ovi pro-kerovi su još opasniji od pravih, onih sa legitimacijama 1lol.gif. Nema zezanja bato!

Ajde, dajte da vidimo još nekog Čak Norisa od preko 2 metra, ili može i manje, da nam objasni kako bi on to još bolje odradio od ovih pacera. Kakav blam! Dajte, zaključavajte ovu temu, ko zna ko će sve da izgamiže da nam objasni..... Demokratija je sranje, ljudi nisu i ne mogu biti isti, tako da ne bi trebalo ni da imaju ista prava. Pa ni pravo da govore javno.

Demokratija i jeste cudo, vidis, razni novinari zaustavljaju saobracaj, obracunavaju se, ulecu kroz prozore kola, a sve ih stiti njihovo udruzenje, pa se pojave jos i oni nadobudni po forumima, koji ih brane i podrzavaju. Kao na silu treba odgovoriti sa sladoledom. Ipak su trebali da ga vode na pivo kad im je uleteo u kola. E opet da je naleteo na neku budalu, pa da ga omlati kao muskatlu, opet bi bilo jadan novinar, prebijen na duznosti, udrzenje trte-mrte. A istina je jedina koja boli. Klasicno kurc... u saobracaju.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Nema ovde mnogo diskusije....probao i dobio po p....verovatno mu je ta fora prosla par puta dok nije naisao na one koji na silu odgovore silom

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...

Treće, nisam kleo, nego poželeo da se svuda (tog momenta u Sloveniji) policija u civilu pa i u uniformi ponaša kao dobar deo srpske. Pa da i njima "tamo" svane od miline kao i nama ovde.

 

Zvuci naucnofantasticno, ali ovdje je svanulo mnogo ranije nego sto se u "divljoj" srbiji zamislja....

 

Rotterdam, jun 2012:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dg43RUiYvhI

 

Ako neko misli da je ovoj policajki pala suspenzija ili bar neka moralna osuda, taj se vara.

Ako neko misli da je ovo incident ili izuzetak, neka pogleda ostale filmice sto tuba predlozi posle ovog.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

iza svakog desavanja stoji vise prica ljudi koji su ucestvovali u njima, oni koji nisu bili prisutni mogu izneti svoje misljenje na osnovu onoga sto su culi ili videli, to misljenje mogu i da iznesu jer svako ima pravo na svoje. neka su ispravna a neka ne.

 

shejtana poznajem i razumem potpuno.

 

policajce ne poznajem i ne volim bas preterano.

 

ali...

 

pod pretpostavkom, znajuci da su inspektori u civilu i da njihov posao ima i lose strane kao sto je gomilanje ljudi zeljnih osvete u neku ruku moze se i razumeti takva reakcija, sumnjam da je shejtan prvo viknuo " ja sam vladimir, urednik u NIN-u, totalno regularan lik ali me nervira vasa saobracajna kultura, a ne neki kojeg ste hapsili pre mesec dana i sada hocu da vam se najebem majke".

 

to sto je poceo da se udaljava ne znaci da se nece okrenuti i pripucati. mi koji ga poznajemo znamo da tako nesto ne bi uradio, panduri to ne znaju i reaguju onako kako u momentu misle da treba, da li su prekrsili zakon dokazace sud.

 

da se u vecini "demokratskih" zemalja tako zaleteo na policiju verovatno bi mu istovremeno pokazali znacku i pripucali na njega. tada niko ne bi rekao da su prekoracili ovlascenja i prekrsili zakon.

 

ko ne veruje moze slobodno da za vikend ode do italije ili austrije i neka pokusa da podigne ruku na policajca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Da ovaj lik je toliko pretio njihovoj sigurnosti,zamisli da je onako pijan pao i povratio im po cipelama,mislim da su trebali da ga vezu,isutiraju a za svaki slucaj izvade pistolj i prislone mu na glavu... Mozda slucajno opali kao onda sa malim Zaricem i interventnom...

 

...

Treće, nisam kleo, nego poželeo da se svuda (tog momenta u Sloveniji) policija u civilu pa i u uniformi ponaša kao dobar deo srpske. Pa da i njima "tamo" svane od miline kao i nama ovde.

 

Zvuci naucnofantasticno, ali ovdje je svanulo mnogo ranije nego sto se u "divljoj" srbiji zamislja....

 

Rotterdam, jun 2012:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dg43RUiYvhI

 

Ako neko misli da je ovoj policajki pala suspenzija ili bar neka moralna osuda, taj se vara.

Ako neko misli da je ovo incident ili izuzetak, neka pogleda ostale filmice sto tuba predlozi posle ovog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

 

to sto je poceo da se udaljava ne znaci da se nece okrenuti i pripucati. mi koji ga poznajemo znamo da tako nesto ne bi uradio, panduri to ne znaju i reaguju onako kako u momentu misle da treba, da li su prekrsili zakon dokazace sud.

 

da se u vecini "demokratskih" zemalja tako zaleteo na policiju verovatno bi mu istovremeno pokazali znacku i pripucali na njega. tada niko ne bi rekao da su prekoracili ovlascenja i prekrsili zakon.

 

ko ne veruje moze slobodno da za vikend ode do italije ili austrije i neka pokusa da podigne ruku na policajca.

 

 

 

 

aha, znaci panduri plaseci se da lik moze da se okrene i pripuca na njih izlaze iz zaklona koji pruza auto i goloruki trce prema potencijalnom napadacu.

zanimljiva taktika, nije ni cudo sto si toliko los na counteru 1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ja samo kazem da je mogao mnogo gore da prodje.

 

a za cs naidji pa da vidis :nanana:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

GhostMile, ne razumem sta hoces da kazes. Prekoracenje ovlascenja prolazi ili treba da prolazi?

 

Pa znas kako, to je nekako sivo obojeno, ali se svodi na to da je prekoracenje ovlastenja policy.

Mislim da je ideja sledeca: Odrzavati iluziju o pravima i slobodama sto vise moguce, a u konkretnim slucajevima (onako ispod ruke) dati do znanja da se mora slusati.

Iako je evidentno da je u ovom slucaju djelo policajke nije dostojno ni najgoreg olosa (da udara pijanog i bespomocnog covjeka), ministar je izjavio u eter da je postupila po ps-u.

A sve sto ministar kaze u eter je zvanicna, dobro osmisljena, poruka masama. Sloboda, prava, ljubav, pm, sve moze, dok god se zna ko kosi a ko vodu nosi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

mile, na ovom snimku se covek ocigledno odupire hapsenju je sve vreme pokusavaju da mu stave ruke na ledja. Drugo njemu su prisli uniformisani panduri, sejtan se nije opirao ni ovima u civilu a kamo li da se opires uniformisanom licu. A tukli su ga vise nego ovi ovog drogiranog...

jos jedna stvar, zna se da se panduri u civilu salju na stadione da kuskaju masu i izazivaju sranja, zasto mislite da ova dvojica nemaju slican zadatak?!

 

Da je jedan od njih drzao ruku na pistolju koji je u futroli sve bi bilo ok. Da su izasli i izlupali ga kao civili i to bi bilo ok, ali cim je zagustilo pozivaju se na znacku. Zasto? Zasto sto znaju da su preterali!

 

Slazem se da policija treba u nekim situacijama da bude bez limita, ali zna se nad kime! Ne, oni jasu obican narod zajedno sa onim kriminalcima koje bi trebali da terorisu a kojima ustvari titraju jajca. Oni koji bi se borili protiv njih su spreceni od onih gore i prinudjeni da tom platom hrane decu, rade sta im se kaze i postaju ista stoka kao i oni! Okreni obrni, posten narod je taj koji uvek bude jeben. U srbiji svako ima veca prava od prosecnog gradjanina Srbina! Pocev od narkoma, nacionalnih manjina, izbeglica pa do onih bolisnih, nastranih itd... samo ih vi branite za sva sranja koja prave, al nemojte se cuditi kad nas budu uzjahali jos vise...

 

http://www.youtube.com/watch?v=vcedaKMawp8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd

ja samo kazem da je mogao mnogo gore da prodje.

 

a za cs naidji pa da vidis :nanana:

 

Itekako gore, prvo, petnaest sekundi je stajao na sred ulice, u nameri da napravi sacekusu. Da ga je potkacio onaj sleper, kako bi vozac objasnio da je covek samo tu stajao a ne prelazio ulicu. Drugo, tojota prolazi, on se zalece prema njoj, tojota koci i bezi u levo, a vozilo iza tojote se jedva zaustavlja, sta da se vozilo nije zaustavilo vec udarilo u tojotu, pa mogla je tu biti i necija porodica, da stradaju zbog necije bahatosti. Pa sta i da ga je nekoliko minuta pre toga i isekao policijski auto, mene juce umalo ne potkaci sleper koji je presao punu liniju, da li sam trebao da ga prijavim policiji, ili da ga jurim i cekam na sred ibarske i da zaustavim saobracaj da bi tukao sleperistu. Jako glupo i neodgovorno ponasanje.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

ja samo kazem da je mogao mnogo gore da prodje.

 

a za cs naidji pa da vidis :nanana:

 

Itekako gore, prvo, petnaest sekundi je stajao na sred ulice, u nameri da napravi sacekusu. Da ga je potkacio onaj sleper, kako bi vozac objasnio da je covek samo tu stajao a ne prelazio ulicu. Drugo, tojota prolazi, on se zalece prema njoj, tojota koci i bezi u levo, a vozilo iza tojote se jedva zaustavlja, sta da se vozilo nije zaustavilo vec udarilo u tojotu, pa mogla je tu biti i necija porodica, da stradaju zbog necije bahatosti. Pa sta i da ga je nekoliko minuta pre toga i isekao policijski auto, mene juce umalo ne potkaci sleper koji je presao punu liniju, da li sam trebao da ga prijavim policiji, ili da ga jurim i cekam na sred ibarske i da zaustavim saobracaj da bi tukao sleperistu. Jako glupo i neodgovorno ponasanje.

 

 

 

sleper je po pravilu saobracaja trebao da se zaustavi i izbegne eventualnu odgovornost za postupke lica na kolovozu.

vozilo iza tojote je po pravilu saobracaja trebalo da odrzava propisno rastojanje i da brzinu prilagodi uslovima na putu.

kako ti se sada svidja zakon, m?

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

GhostMile, ne razumem sta hoces da kazes. Prekoracenje ovlascenja prolazi ili treba da prolazi?

 

Pa znas kako, to je nekako sivo obojeno, ali se svodi na to da je prekoracenje ovlastenja policy.

 

 

 

tako je, a ne sme da bude tako. u tome je stvar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Da sve mi je jasno ali izvestaj Policije navodi da je ranije doslo do konflikta kod Brankove kule,niko e\ne govori kakvog 0zbunjen.gif0zbunjen.gif

Oduzimanje prednosti ili sta vec?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Pre desetak godina malo agresivnijom vožnjom moj drugar (današnji kum) iseče lika u centru (oboje u automobilu), posle desetk minuta neko svira i pokazuje nam rukom da stanemo . Drugar naravno staje konta neki problem lik istrčava iz kola , kum otvara prozor ovaj ga prvu nabada dva puta glavu i beži u kola i gasss. Drugar je bio vezan , devojka takođe na prednjem sedištu , a ja mali nadrk sedim na zadnjem sedištu CRX-a(ko se vozio zna o čemu pričam ) i nemogu da se pomerim. Dok sam ja izašao sve je bilo gotovo i mi krećemo da odvezemo devojku kući. Eto raspleta : parkiramo ispred zgrade kada "nervozni mangup" ispred sa ženom i dvoje dece. Nisam ga tukao dizalicom iz kola iz prostog razloga što mu je žena plakala a on je držao dete u rukama , da je kojim slučajem bio sam zapamtio bi me za ceo život bez obzira što sam manji od njega 2puta i sto nisam bio u pravu.

 

Kontam da je i Šejtan odreagovao nezvozno , a možda naleteo na dvoje još nervoznijih i eto sranjeta , želim mu samo da nema posledica posle ovoga u smislu optužbi i sl.sranja , a vlast nemožeš tući koliko god da si u pravu , a nisi (mi smo ih izabrali legitimno na izborima).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Trinity, upravo zbog te uloge NIKAKO nije smeo da uradi ono što se videlo na snimku. Nemojte biti pristrasni!

 

Lenčuga je lepo objasnio. Naš kolega je imao sreće, jer pitanje ko je mogao biti u tom automobilu i kako se tragično to moglo završiti.

Da ne polemisemo dalje,rekla sam da razumem ali i ne da opravdavam njegov postupak! A ko zna kako bi se bilo ko od nas ponasao u tom momentu ! I da samu sebe citiram "Svi mi reagujemo na razlicite nacine, shodno temperamentu, vaspitanju....". Verujem da je njemu dovoljno tesko i bez nasih mogao je,u pravu je,nije trebao i slicno... jesam pristrasna,u ovom momentu, i kao i svim prijateljima,mogu da mu pruzim podrsku i da mu bar ne cackam rane i nabijam prst u oko za situaciju koju verovatno i on zeli da zaboravi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

sta god igra tzv. profesionalaca sa varnicom po ovom suvom i toplom vremenu?

 

files1.jpg

 

 

 

Ova fotografija sve objasnjava ! Razbojnik !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Velika sreca sto je Sejtan novinar ili sta vec pa se sada digla prasinica...da je tako nesto uradio npr. Lencuga i da mu se tako nesto desilo naslov u TIM ISTIM NOVINAMA bi bio Lencuga napao policiju a objasnjenje bi bilo izudarao auto i napao suvozaca u automobilu zbog cega su vozac i suvozac odreagovali kako su odreagovali....

 

U svakom slucaju i Sejtan i Policajci su pogresili pa neka odgovaraju za svoje postupke

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

mile, na ovom snimku se covek ocigledno odupire hapsenju je sve vreme pokusavaju da mu stave ruke na ledja....

 

 

Tako nesto rece i ministar. To sto ne moze da stoji, ne mora da znaci da ne moze da se opire ili da rezonuje.

Mozda se folira pa je shut u jaja preventive radi jedna sasvim opravdana akcija.

Ja nisam cesto bio komiran, ali sam bio par puta unakazen od alkohola. Nema tu ni saradnje, ni pameti. A prebit te moze svaka baba.

 

Jednog su tako pijanog izbacili na ulicu iz stanice, na -15. Covjek naravno nije docekao jutro. :bljak:

(nikom naravno nije dlaka s glave falila)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

sleper je po pravilu saobracaja trebao da se zaustavi i izbegne eventualnu odgovornost za postupke lica na kolovozu.

vozilo iza tojote je po pravilu saobracaja trebalo da odrzava propisno rastojanje i da brzinu prilagodi uslovima na putu.

kako ti se sada svidja zakon, m?

 

hm, da, u stvari,... pogrešiše, šleperista je trebao da dobije batine...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
pre otprilike 15 dana isao sam od ade ka gradu.Civilni policijski auto,slucajno tojota korola me je do sajma tri puta isekla uz njihov kez............. Ako bi se utvrdilo da su to isti likovi ( ima u policiji raspored, zna se kad je ko na dužnosti ) - debelo bi nadrljali !

 

.... izgleda da su i oni jedva cekali da im mahne. Suluda akcija koja vuce na tezak afekt, prouzrokovan vjerovatno po zivot opasnom akcijom zacinjenom bezobrazlukom.Samo totalno sludjenom covjeku moze pasti onako nesto na pamet........

 

Iz prvog teksta kolege koji sam citirao nije isključeno da se, po stilu "vožnje", radi o istim organima reda, a Mile me je poštedeo pisanja jer je napisao ono što je i po meni najrealnije.

 

Šekija znam i koliko god naše poznanstvo bilo površno, mogu da potpišem da je bio jezivo isprovociran. Mislim da im je skrenuo pažnju na vožnju i grešku, a da su mu oni odgovorili onako kako samo takvi tipovi znaju. Tipovi veoma svesni svoje moći. Svedoci smo skoro svaki dan teških povreda ili pogibija kolega koji su ili pogrešili ili je neko pogrešio. Nama se ne oguli farba i ne polomi migavac već zbog nečije greške odemo 3 metra dole ili nas osakate. Utoliko je afekat veći i potpuno je očekivan. Čoveku treba tada ventil i on pražnjenje nalazi u agresiji. Probudi se i u mirnom čoveku ona mračna strana jer to nam je u prirodi. Ako je Šejtan bio agresivan, po nekima je preterao (ja bi bio gori), ali u kolima su bili oni koji su PLAĆENI da se nose sa situacijom, oni koji MORAJU da poštuju zakon jer su za to PLAĆENI i oni koji su MORALI da reše taj konflikt elegantnije s obzirom da su sigurno Šejtanu ugrozili život. Njegov život i živote ono dvoje dece kod kuće.

Šeki, imaš moju podršku , ne zato što te poznajem, već zato što znam da je tvom postupku predhodilo nešto mnogo ružno, a došlo je od onih od kojih ne bi smelo da dodje. Čekam update za okupljanje i dolazim! Pozdrav

 

Pratim ovo od momenta kada sam pročitao vest u Blicu juče. Bio sam šokiran kada sam video Šejtana onako spakovanog. Kada sam pogledao snimak zaključio sam upravo ovo što je nntom napisao.

 

Šejtan je postupio onako kako bih i ja postupio u sličnoj situaciji. To ne znači da je to dobro i da tako treba, ali ga potpuno razumem na osnovu svog dosadašnjeg iskustva. Poučen njegovim iskustvom ubuduće ću se suzdržavati od izliva besa na taj način maksimalno jer, možda je čak i imao sreće da jedan od ta dva "službena lica" nije odreagovao još gore obzirom da je potegao pištolj. Na žalost ne znam na koji neagresivan način "uzvratiti" na ljubaznost bahatih vozača koji te zamalo nisu ubili. Ako neko zna, neka podeli sa nama. Do tada, progutaj knedlu zahvali bogu što si živ i teraj dalje... (ako je moguće).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja