Jump to content

Moto Zajednica

Policajci u civilu brutalno pretukli urednika u NIN-u

Recommended Posts

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Treceg septembra u 8 i 30 tridesetak motora sa nbgd strane brankovog, isto toliko sa suprotne strane lagano,5kmh, jedan pored drugog do sredine mosta i tu stanu na 7-8min. Dovoljno da dobro poremetimo dan. Jel to sto se Sejtanu desilo moze da se desi i pesaku,i vozacu kola i biciklisti... Protest nije usmeren protiv naroda vec protiv polupismenih i bahatih... Dokle god cutimo nemamo pravo da se zalimo. I za kraj najduzi naziv jednog albuma je "If you tolerate this,your children will be next!"

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

pre otprilike 15 dana isao sam od ade ka gradu.Civilni policijski auto,slucajno tojota korola me je do sajma tri puta isekla uz njihov kez.Namerno tri puta dok ja nisam stao,da oni odu.Kome da se zalis kada su policajci a da im lupam po kolima ,jebiga prosao bih kao Shejtan i gore jer ja sam samo obican covek.

 

Ovo si trebao da prijaviš policiji - možda još nije kasno. Ako bi se utvrdilo da su to isti likovi ( ima u policiji raspored, zna se kad je ko na dužnosti ) - debelo bi nadrljali !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

@ bajone

 

Druze, sta ti napisa i ostade ziv?!? :zbunjen: Dobro je sto si otisao iz teme, nemoj ni da se vracas... Sa ovim tvojim izjavama i vredjanjima ti si def. najdevijantniji lik na forumu.

 

A pogledaj malo i sta imas u potpisu: "Cuti i saradjuj" i zapet bic?! :stabre:

Bajone je najdevijantniji zato što kaže da policija ne sme da zloupotrebljava ovlašćenja i da bije kad i koga hoće?

 

Ne, naravno da ne, i posto vidim da je potrebno da objasnjavam, ovako cu da kazem...:

 

Apsolutno se slazem da policija ne sme NI DA POMISLI da zloupotrebljava ovlašćenja i da bije kad i koga hoće a kamoli to da radi. Svrha policije je da sluzi i brani narod a ne da maltretira i bije, sto se, na zalost, jako cesto desava kod nas.

 

Ja licno imam podjednako neprijatno iskustvo kao Shejtan posto mi se desila jako slicna stvar pa su u stanici komandiri i istrazni sudija shvatili da je pandur pogresio, nisu mi cak odredili ni zadrzavanje tih (po zakonu) obaveznih 48h za napad na OSL. Voleo bi da se tako desilo i Shejtanu...

 

I najbitnije, JA nikako ne branim policiju u ovom slucaju, ja sam samo rekao da video snimak ne ide u korist naseg clana!!!

 

A bajone je preterao sa vredjanjem bez osnova, i na krajnje primitivan, neargumentovan nacin brani postupke Shejtana. Da je u autu iza policajaca (koji je jedva stao) bio bajone sa detetom, zenom ili drugarima, sigurno bi iznapusavao Shejtana ili izasao iz auta da mu se nahebe mame mamine sto je tako izleteo na bulevar i doveo ga u opasnu situaciju... Sta da taj auto nije kocio i skrenuo u desnu traku pa da je zgazio Shejtana? Ko bi bio kriv?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Nema acima da nam objasni da to tako treba i da je tako svigde u svetu. Pre neki dan sam prisustvovao kad panduri povijali nekog lika koji je verovatno pripit spržio po gasu nekog bmw-a dizela na raskrsnici medjutim kad je tip 200 m dalje stao na parking panduri su stali iza i jedan je iskočio sa uperenim pištoljem, ne znam od kad su palice zamenili pištoljima. Bmw je pobegao preko trotoara oni krenuli za njim, video sam malo dalje i maricu kako uleće u krivinu samo što se ne prevrne, kerovi se napalili, došlo mi da ih pratim da vidim šta će da bude ali ni ja nisam bio najčistiji pa sam se okrenuo svom poslu.

 

O`ladi malo... Sta, je`l ta pijana budala u BMW-u trebala nekoga da zgazi ili da izazove nesrecu, pa da neko ni kriv ni duzan strada?!? Kakve to veze ima sa ovim slucajem?

A ti gledaj da ostanes CIST, da te ne jure ko njega 0namigivanje.gif

A da oladiš ti malo. Prvi kontakt pandura je bio pištolj uperen u glavu čoveka u parkiranom autu, ništa stop palica, ni dobar dan ni isprave ni koji kurac nego odmah utoka zato što je dao malo gas dvesta metara ranije, ja sam imao istu situaciju i znaš šta sam uradio, pognuo glavu i produžio prema vajat erpu baš da vidim hoće li da beži ili da opali poslednji put u životu. Inače tip je pobegao, videli smo ga sutra u gradu na motoru sa ribom, zna ga jedan drugar. btw, veza sa slučajem je prekoračenje ovlašćenja iliti zloupotreba položaja što jeste najveći problem ove zemlje i jedini razlog što smo tu gde smo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Nema acima da nam objasni da to tako treba i da je tako svigde u svetu. Pre neki dan sam prisustvovao kad panduri povijali nekog lika koji je verovatno pripit spržio po gasu nekog bmw-a dizela na raskrsnici medjutim kad je tip 200 m dalje stao na parking panduri su stali iza i jedan je iskočio sa uperenim pištoljem, ne znam od kad su palice zamenili pištoljima. Bmw je pobegao preko trotoara oni krenuli za njim, video sam malo dalje i maricu kako uleće u krivinu samo što se ne prevrne, kerovi se napalili, došlo mi da ih pratim da vidim šta će da bude ali ni ja nisam bio najčistiji pa sam se okrenuo svom poslu.

 

O`ladi malo... Sta, je`l ta pijana budala u BMW-u trebala nekoga da zgazi ili da izazove nesrecu, pa da neko ni kriv ni duzan strada?!? Kakve to veze ima sa ovim slucajem?

A ti gledaj da ostanes CIST, da te ne jure ko njega 0namigivanje.gif

A da oladiš ti malo. Prvi kontakt pandura je bio pištolj uperen u glavu čoveka u parkiranom autu, ništa stop palica, ni dobar dan ni isprave ni koji kurac nego odmah utoka zato što je dao malo gas dvesta metara ranije, ja sam imao istu situaciju i znaš šta sam uradio, pognuo glavu i produžio prema vajat erpu baš da vidim hoće li da beži ili da opali poslednji put u životu. Inače tip je pobegao, videli smo ga sutra u gradu na motoru sa ribom, zna ga jedan drugar. btw, veza sa slučajem je prekoračenje ovlašćenja iliti zloupotreba položaja što jeste najveći problem ove zemlje i jedini razlog što smo tu gde smo.

 

Ladan ko spricer, preporucujem i tebi ... Sada si malo jasnije objasnio situaciju... BTW njihova greska u koracima... Da su ga uhvatili, a on prilikom bekstva ugrozavao zivote prolaznika i drugih u saobracaju (kao sto si i sam nagovestio), castio bi ih da prekorace ovlascenje, doduse samo pendrekom, onako malo vaspitno!!! Sta ces kad samo odrastao u totalitarnom sistemu, ne napusta to coveka tako lako 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Cini mi se da mnogi od vas nisu dobili batine od policije pa sada brane tipa to im je poso, pa pravila sluzbe itd. Na drugoj strani vi vecina se khurchi tipa iseko me otkino sam mu retrovizor, razbio stopaljku itd. Prvo policija u civilu ne nosi znak na celu pa da svi znaju ko su, drugo zivot im nije bio ugrozen pa da ga prebiju i drze na nisanu. Kada vam pandur pise kaznu ili uzima mitu vi u sebi pomislite tipa a ne kaznjava ovog kuronju sa dzipom ili novim gsxr nego nasao mene, a ovamo trebaju da biju druge a ne mene. Sramota koliko ste dvolicni i pakosni. Sutra cete preci na crveno na pesackom, neko vas uhvati za rever i kaze momak sta to radite vi vidite cikicu u odelcu i kazete mu nadrndani ko te jebe a on vas ispegla, udari par puta pistoljem i privede za Nasilnicko Ponasanje i mi svi kazemo -jebi ga kad nije kulturan sto se kacio sa njim. Covek je imao muda da im stane. Pre par godina me isekli BG moroni sa dzipom , ja zavrsio u kiosku, krenem da ih napusavam oni izadju iz dzipa i kazu-majmune jedan sta kukas kad ti nije nista i krenu njih trojica da me biju, sreca bili drugari bajkeri u blizini pa pobegose inace em mi sjebali makinu em zamalo i mene. Pa sta bi vi radili, da ne bi ste se mozda izvinili sto im kvarite odmor pa su zbog vas zamalo ostetili svog ML.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Svim legalistima preporucujem da odu malo u te visoko civilizovane, netotalitarne zemlje, da tamo sutnu tudji auto, udare nekog kroz otvoren prozor a ne daj boze da se ispostavi da je sluzbeno lice.... niko ih ne bi spasio drzavnog smestaja od jedno godinu dana. Opravdavanjem takvog postupka sebi oduzimate pravo da kritikujete policajce koji u ovom i u vecini drugih slucajava prekoracuju ovlascenja. Ali kada je to opsteprihvacen model ponasanja i resavanja sporova onda i oni to ne smatraju velikim prestupom.

 

Mene je granicna policija zaustavila na auto putu, na ulazu iz Austrije u Nemacku. Obicna, rutinska kontrola pasosa.

Suvozac je odmah izasao, pre nego sto je auto skroz stao i pokazao rukom da ostanemo u autu. Stajao je ispred auta sve vreme drzeci ruku na pistolju (nije ga vadio iz futrole) dok je vozac kontrolisao pasose. Da li su nam time narusili neka prava ili su bili oprezni? Ne sumnjam da bi onaj upotrebio pistolj da smo poceli da se deremo i udaramo po njihovom autu.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Treceg septembra u 8 i 30 tridesetak motora sa nbgd strane brankovog, isto toliko sa suprotne strane lagano,5kmh, jedan pored drugog do sredine mosta i tu stanu na 7-8min. Dovoljno da dobro poremetimo dan. Jel to sto se Sejtanu desilo moze da se desi i pesaku,i vozacu kola i biciklisti... Protest nije usmeren protiv naroda vec protiv polupismenih i bahatih... Dokle god cutimo nemamo pravo da se zalimo. I za kraj najduzi naziv jednog albuma je "If you tolerate this,your children will be next!"

 

 

Ne trebaju spiskovi,ekipa sa nbg strane se skupi par minute ranije na dejtonci a ekipa sa stare strane na taxi stanici preko puta meka na zelenjaku. Ajde da brzo reagujemo i da pokazemo da niko od nas nije tikva bez korena. Ako mogu taksisti sto mi ne mozemo. Samo udruzeni,ujedinjeni u sindikat izboricemo se i pobediti. Izboricemo se i pobediti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Ovog momenta na RTS1 prikazali kao vaznu vest da je u Jagodini saobracajna policija vrsila kontrolu striktno samo motociklista.To je mozda pocela hajka.To je njihov odgovor na situaciju.

 

vec par dana to traje .... mom drugaru oduzeli motor na proveru i ako je motor uredno registrovan godinama unazad (honda 125) .. provera traje 3 meseca ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Mene je granicna policija zaustavila na auto putu, na ulazu iz Austrije u Nemacku. Obicna, rutinska kontrola pasosa.

Eto vidiš, sam si rekao da su oni tebe zaustavili i da si bio upućen ko su. Šejtan NIJE znao ko su, osim da su neki moroni koji su ga pre toga isterivali sa kolovoza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

Kupite ALO, imaju na naslovnoj fotogradije visoke rezolucije. Lik u beloj majici, sa pistoljem u ruci - prava pandurska njuska, ovaj u crnoj nosi air max, dovoljno je da ih pogledate i da se zapitate zar je to policija?! Profil onih masnih, prljavih inspektora kojih ima u svim stanicama, a uglavnom su zaduzeni za tabanje prestupnika, dok sa druge strane pate od alkoholizma, kockanja.. Znate vec na sta mislim ;)

 

Moj stav je da ce ova dvojica da najebu iz prevashodno dva razloga:

 

 

1. Napali su novinara.

 

2. Nova vlast je trenutno u fazi dokazivanja i ulizivanja narodu, a obzirom na gore naveden clan 1 uradice sve da pokazu kako smo mi demokratska, civilizovana, perspektivna, stabilna, kurac zemlja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Mene je granicna policija zaustavila na auto putu, na ulazu iz Austrije u Nemacku. Obicna, rutinska kontrola pasosa.

Eto vidiš, sam si rekao da su oni tebe zaustavili i da si bio upućen ko su. Šejtan NIJE znao ko su, osim da su neki moroni koji su ga pre toga isterivali sa kolovoza.

 

Aha, ako je tako onda je u redu da iskoci na sred bulevara i udara im po vratima i glavama?

Izvinjavam se, nisam znao za tu praksu

 

Jos jednom da ponovim, policajci nisu smeli da ga batinaju. On je jos manje smeo da radi to sto je uradio, bio clan ovog foruma ili ne.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Svim legalistima preporucujem da odu malo u te visoko civilizovane, netotalitarne zemlje, da tamo sutnu tudji auto, udare nekog kroz otvoren prozor a ne daj boze da se ispostavi da je sluzbeno lice.... niko ih ne bi spasio drzavnog smestaja od jedno godinu dana. Opravdavanjem takvog postupka sebi oduzimate pravo da kritikujete policajce koji u ovom i u vecini drugih slucajava prekoracuju ovlascenja. Ali kada je to opsteprihvacen model ponasanja i resavanja sporova onda i oni to ne smatraju velikim prestupom.

 

Mene je granicna policija zaustavila na auto putu, na ulazu iz Austrije u Nemacku. Obicna, rutinska kontrola pasosa.

Suvozac je odmah izasao, pre nego sto je auto skroz stao i pokazao rukom da ostanemo u autu. Stajao je ispred auta sve vreme drzeci ruku na pistolju (nije ga vadio iz futrole) dok je vozac kontrolisao pasose. Da li su nam time narusili neka prava ili su bili oprezni? Ne sumnjam da bi onaj upotrebio pistolj da smo poceli da se deremo i udaramo po njihovom autu.

 

Ti si druže gadno neobavešten, pa jel ti ne znaš da je Beograd centar sveta? Što bi Beograđani bilo gde išli, tamo nema čega nema... Čitam ovo, ekipa iz Nbg, brate ovo ono, da nećete i utoke da ponesete i Zemunce da pozovete...

 

Pričajte vi šta hoćete, organizujte proteste, ali time samo pokazujete da ste isti kao i ti panduri. Kao što je Šejtan imao muda da stane, da izađe ko manijak na sred ulice u drugu traku, da maltene zaustavi saobraćaj, tako su i ovi imali muda da izađu iz kola i da ga iskrive ko konja... Sve same mudonje... Nasilje rađa nasilje, mržnja rađa mržnju, protesti stvaraju još veće proteste i tako u krug... svako ima svoje prava, dok ih drugi ne naruši...

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

koliko puta ste čuli da je u americi oslobodjen neko 100% kriv samo zbog proceduralnih grešaka prilikom hapšenja. Ako organi ne mogu da se pridržavaju pravila koja su prema njihovoj meri napisana onda sistem ne postoji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Oni po meni MORAJU da ostanu bez značke i bez posla jer očigledno misle da su Legije i da su 90. - Batinaši - siledžije - nasilnici - kriminalci

 

A on mora pred sudiju pošto nikako nije u redu čekati 2 minuta kola na sred puta da bi se fizički obračunavao sa putnicima.

Mene da je neko čekao , lupao mi po kolima isto bi prošao kao on :neznam:

 

Jbg nije imao sreće.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Nije mi jasno odakle dolazi ta vasa zloba da toliko pljujete po svemu??? Da li neko stvarno zna sta se zaista desilo ili samo nagadjate i prdite po difoltu... ??? Ako samo zelite da se olaksate pricajte sa nekim strucnjakom ili uzmite neki dzak i udrite... Bice vam lakse... Sacekajte da Shejtan kaze koju o dogadjaju a do tad zakljucajte temu jer koliko vidim na kraju ce i forum biti kriv za sve!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Mene je granicna policija zaustavila na auto putu, na ulazu iz Austrije u Nemacku. Obicna, rutinska kontrola pasosa.

Eto vidiš, sam si rekao da su oni tebe zaustavili i da si bio upućen ko su. Šejtan NIJE znao ko su, osim da su neki moroni koji su ga pre toga isterivali sa kolovoza.

 

Aha, ako je tako onda je u redu da iskoci na sred bulevara i udara im po vratima i glavama?

Izvinjavam se, nisam znao za tu praksu

 

Jos jednom da ponovim, policajci nisu smeli da ga batinaju. On je jos manje smeo da radi to sto je uradio, bio clan ovog foruma ili ne.

Još jednom puno puta ponavljana pitanja. Da li si ikada doživeo da te neko isteruje sa kolovoza samo zato što je jači (na više točkova)? Da li si ikada doživeo navalu adrenalina zbog toga? Da li si ikada poželeo da mu se najebeš majke zbog toga? I ako jesi, da li si ga/ih pitao "jeste li vi panduri u civilu"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Oni po meni MORAJU da ostanu bez značke i bez posla jer očigledno misle da su Legije i da su 90. - Batinaši - siledžije - nasilnici - kriminalci

 

A on mora pred sudiju pošto nikako nije u redu čekati 2 minuta kola na sred puta da bi se fizički obračunavao sa putnicima.

Mene da je neko čekao , lupao mi po kolima isto bi prošao kao on :neznam:

 

Jbg nije imao sreće.

Za razliku od njih - ti nisi pandur. Tako da ti time samo sebe predstavljaš, a ne državu. I ti ne bi vadio značku kao deo zaštite. Što oni jesu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 594 postova
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tenere

Veljović naložio oslobađanje urednika NIN-a: Nisam siguran da je izveštaj policajaca tačan

 

'Vladimir Piacun je optužen za nasilničko ponašanje, a ne za napad na službena lica.'

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/339522/Veljovic-o-prebijanju-urednika-NINa-Nisam-siguran-da-je-izvestaj-policajaca-tacan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja