Jump to content

Moto Zajednica

P/M: Honda Accord 2.0 v-tec

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180SP

Menjao bi hondu accord kraj 99tog godita, prva registracija 2000te. auto je sive boje, zatamnjena stakla sa atestom, sekvent plin(tochak boca), crna folija na krovu i haubi, 17" felne sa novim gumama, aftermarket zadnji lonac...

od fabricke opreme poseduje ABS, kontrolu problizavanja, air bag vozac, suvozac, sedista, kozni volan, tempomat sa komandama na volanu, kasetofon + cd sarzer sa komandama na volanu, bose ozvucenje 8 zvucnika + woofer, siber, digitalna klima, navigacija, bord kompjuter, mahagoni, 4x el podizaci, el retrovizori, grejaci retrovizora,naslon za ruku napred i pozadi, fabricke felne 15" 5 komada itd...

auto je presao pravih 354000km, bio je automatik ali je ubacen manuelni menjac(nije bio kvar u pitanju) ostavljena je fabricka tabla zbog tacnosti predjene kilometraze, ali imam i tablu od manuelnog,sa ispod 200.000km na satu... ima fabricki alarm sa daljinskim otvaranjem gepeka . . .

auto je registrovan do 22.07.2012 i vodi se na mog komsiju (stariji covek, visegodisnji vlasnik) moguc prenos na novog vlasnika odmah, ili voznja do isteka registracije pa onda prenos

 

zamena me interesuje iskljucivo za e39 ili e46 do 2500ccm

 

Cena 5000e

kontakt telefon

064/25-66-045

063/7-196-149

Vlada

 

evo i par slika

 

image243.jpg

 

image244.jpg

 

image245.jpg

 

image246.jpg

 

image247.jpg

 

image251.jpg

 

image252.jpg

 

image256.jpg

 

image257.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180SP

kakv ste bre vi to forum??? moj komentar obrisan, a ova 2 punoletna deteta sto su napisala glupost nikom nista ! Smatrao sam da je ovo mesto ozbiljan forum!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ma opušteno.... Verovatno misle na neku grešku u brojevima.

Zbunjuju ih verovatno brojevi 354000, 1999 i 5000, ne mogu da ih povežu ni u jednojh matematičkoj relaciji njima znanoj, a tu je krivo verovatno njihovo loše poznavanje matematike kao nauke. Vi ste verovatno kao bolji poznavalac našli neku vezu.

Sretna vam prodaja !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180SP

pa barem sam napisao realnu kilometrazu, a nisam kao vecina u fazonu da vracam kilometrazi na 120-170 hiljada (dajem i tablu koju sam dobio uz ostatak delova za prebacivanje na manuelni menajc koja ima ispod 200.000 na satu pa ko hoce da laze sebe i druge moze da stavi)... znam sta prodajem auto je proizveden u oktobru 99te godine a kupljen nov pocetkom 2000te godine i tad prvi put registrovan... najeftinija accord na oglasima je 4250e na ime kupca, bez opreme koju moj ima, sa automackim menjacem (prebacivanje na manual kosta 800e -ruke i delovi) ne registrovan, i bez plina . . . i sta je sad tu chudno ?

 

ali ocigledno je ovo srbija gde narod vise voli da mu pise na satu sto manja kilometraza i naravno da ce u to da veruje i da se kune kako je tacna e sad sto je sat okrenuo par puta to nikom nista... no dobro, ipak nas ima raznih . . . ipak ima i onih nezrelih sto gledaju kola na osnovu kilometraze na satu a ne na osnovu stanaj/ opreme i funkcionalnosti iste . . .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

pa barem sam napisao realnu kilometrazu, a nisam kao vecina u fazonu da vracam kilometrazi na 120-170 hiljada (dajem i tablu koju sam dobio uz ostatak delova za prebacivanje na manuelni menajc koja ima ispod 200.000 na satu pa ko hoce da laze sebe i druge moze da stavi)... znam sta prodajem auto je proizveden u oktobru 99te godine a kupljen nov pocetkom 2000te godine i tad prvi put registrovan... najeftinija accord na oglasima je 4250e na ime kupca, bez opreme koju moj ima, sa automackim menjacem (prebacivanje na manual kosta 800e -ruke i delovi) ne registrovan, i bez plina . . . i sta je sad tu chudno ?

 

ali ocigledno je ovo srbija gde narod vise voli da mu pise na satu sto manja kilometraza i naravno da ce u to da veruje i da se kune kako je tacna e sad sto je sat okrenuo par puta to nikom nista... no dobro, ipak nas ima raznih . . . ipak ima i onih nezrelih sto gledaju kola na osnovu kilometraze na satu a ne na osnovu stanaj/ opreme i funkcionalnosti iste . . .

 

Sve je to lepo sto si napisao, vidim svestan si i gde zivis..... u ovoj zemlji dodatnu opremu kupujes za svoj uzitak,, prilikom prodaje minimalno utice na cenu.....

 

 

Otkud znas da moji postovi u ovoj temi nisu bili bas cudjenje sto si sve napisao kako jeste....i ocekujes da ga prodas za 5.000...

 

Mi smo "nezreli" narod koji voli da nas lazu.... trebao si lepo da stavis sat na 150 ili 120.000 kao i svi dileri sto nam prodaju automobile....

 

I zadnje po meni si taj oglas mogao da stavis, ovde, ako je moguca zamena za motocikl, sto ti nisi napisao, ima auto oglasnika koliko hoces i specijalizovanih foruma za automobile kao sto je ovaj za motocikle, tamo se ljudi vise razumeju u cetiri tocka i verovatno nebi dosao u situaciju da se nerviras zbog punoletne dece i ko zna sta da pises, sto je obrisano....

 

U svakom slucaju zelim ti svu srecu, kako u prodaji tako i u zivotu :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180SP

imam vec skuter i postavio sam oglas u drugom delu foruma da ga menjam za novji skuter/motor do 35kw uz moju doplatu.... sto se tice auta interesuje me iskljucivo BMW, a koliko sam upoznat na ovom forumu ima dosta clanova sa drugih auto foruma koje posecujem i ciji sam stalni clan pa sam iz tog razloga i postavio oglas jer vecina nas koji imamo 2tockash pored njega posedujemo i nesto na cetiri tocka, i u zamenu za auto sam takodje rad da doplatim . . . A javno ti se izvinjavam na predjasnjim uvredama, napisane su u afektu !

 

edit: sto se cene tice, jedno sam naucio vrteci se po oglasima... cak i da stavim cenu za doticni auto 2000 naci ce se njih xx da pita "jel moze to nesto nize" ili "koja je zadnja cena za kes" cena je 5000,ali je podlezna korekciji za kes kupca, i to izuzetnoj korekciji.... da se ne lazemo, ipak je cist kes danas uvek u prednosti, pogotu u ovoj zemlji... Ja iskreno i ne znam sto prodajem ovaj auto, eto zbog ljubavi prema BMW-u sam postavio oglas, iako sam svestan da cu na tom drugom autu cim ga uzmem morati da puknem odredjenu svotu novca za veliki servis... za 5icu sumnjam da cu moci da se uklopim sa cifrom koju imam da doplatim, a pak ako kupim 3-ojku dobijam auto iz manje klase, koji je skuplji za odrzavanje, koji nema ovakvu opremu, i koji nije ovoliko udoban...

 

Hvala, i izvini jos jednom !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Po nekoj realnoj matematici 354000 x pi, ispada da je taj auto presao bar milion km. :D

 

Shala mala...ali bih ti preporucio da ides na Accord.com/forum ili tako nesto, gdje ljudi znaju da cijene to sto prodajes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Da je ovo moj auto,ja ga ne bi dao za mnogo manje od ove cifre. A sto Charuga rece,oprema zaista minimalno utice na cenu kod polovnjaka. Prvi se gleda km i stanje auta...a oprema mu dodje kao neko bonus koji dobijas pride. Ovo je i apsolutno normalno u slucaju kupovine polovnig auta.

Licni obozavam Hondu i ako je sve kao sto si napisao nadam se da ces ga prodati sto pre...i zbog tebe a i zbog potencijalnog kupca koji ce kupiti dobar auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Cenu ne bi da komentarišem, ali ponašanje ti druže nikako ne ide na ruku. Iako je ovo virtuelni svet, iza svega ovoga stoje ljudi koje ćeš možda nekad upoznati. Često se okupljamo i družimo. Sve to bi bilo uskraćeno da sam se kojim slučajem zamerio sa ljudima sa foruma. Polako, opusti se i srećno sa prodajom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Upravo zato sto je domacin ne mora da trpi prozivanja i provokacije. Kome se ne svidja cena, neka zaobidje oglas i trazi nesto jeftinije za sebe

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180SP

na raznim auto moto forumima sam od 2004te clan pod istim ovim korisnickim imenom, odlazio sam na razno razne skupove izlete i td raznih klubova nevezano koju marku automobila vozim, na svakom forumu sam pristojno docekan kao pocetnik, i takodje sam pristojno docekao i druce clanove kao stariji clan... isao sam na razna druzenja bez ikakve prepirke vec uz izuzetno lepo druzenje i proveo se odlicno . . . izmenjao sam puno automobila i skutera i svi koji me znaju znaju i kakva su moja vozila bila... ne kupujem novo jer nemam finansijskih mogucnosti vec se pruzim onoliko koliko imam i sta mogu da odrzavam... nikada rec precutao nisam ni za sta sto sam prodavao, cak sta uvek sam realan bio kada je ikakva prodaja/zamena bila u pitanju (nije ni sve kod mene bilo perfektno, ali sta god da je falilo rekao sam potencijalnom kupcu), za svako vozilo sam pristajao na svaki vid provere ... od 2010 radim po malo sa telefonima i imam puno zadovoljnih kupaca koji se i dan danas javljaju i pitaju za druge telefone ... sa svim kupcima mojih bivsih skutera. automobila sam ostao u dobrim odnosima i nakon par godina se na odredjeno vreme cujemo i razmenimo iskustva . . . i sada kao "zelen" clan ovog foruma sam izuzetno razocaran ponasanjem odredjenih pojedinaca... neko ko mene ne poznaje i nije video moj auto smatra sebe da je kompetentan da govori o necemu sto u zivotu nije video . . .

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Preteraste malo sa vređanjima i negativnim komentarisanjem tuđih oglasa ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Hagor-e, ako si po forumima toliko dugo, trebao si se već navići na ponašanje POJEDINACA, kako kažeš i da teraš svoje.

 

Aco, znam kakav si domaćin i ovaj post mi nikako ne ide uz tebe.

Šta si trebao da uradiš onomad u Grzi kad smo pravili ... da nas sve od...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A sta mislis sta bi trebao da uradim da je neko poceo da me provocira i kaze da sam kurton i slicno. Pa ne bi se smeskao sigurno, a ne bi ni ostao dobar domacin :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Ko na tebe krene, ima najbolji pogled na Lazarov kanjon.

 

E sad što bi to kratko trajalo je druga stvar. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja