Jump to content

Moto Zajednica

P/M: Honda Accord 2.0 v-tec

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

Preteraste malo sa vređanjima i negativnim komentarisanjem tuđih oglasa ;)

To nije misljenje pojedinca nego vecine koji su procitali oglas. POJEDINAC se usudio da reaguje na vredjanje inteligencije ovakvim oglasom rizikujuci brisanje postova ili banovanje. Pojedinac je namerno provocirao da bi naterao oglasivaca da pokaze na kom je nivou svesti, sto je on i pokazao, pa pojedinca vise ni ne cudi zasto je dao onakav oglas. Pojedinac je naglasio da je ovo forum, a ne oglasnik i da svako ko oglasava na forumu treba da bude spreman na reakcije i kritike, pa i provokacije. Pravila foruma se znaju. Nema vredjanja, ostalo je dozvoljeno. Pojedinac nije vredjao vec je samo napisao sta misli o stepenu intelekta oglasivaca, figurativno ga opisujuci kao nekog ko ga ce posetiti moto deda mrazovi. Pojedinac sumnja da je oglasivac shvatio ali nema veze. Pojedinac je nazvan probusenim kurtonom sto ga ni slucajno nije uvredilo jer ima razumevanja za onoga ko ceka paketic. Pojedinac se ludo zabavio zamisljajuci facu oglasivaca dok je to kucao. Ako ovoga trenutka otvorite prozor sobe, bar na kratko da vam ne udje zima, cucete u daljini jaku buku. To pojedincu cvile jaja za produvalu limenku, samo se dobro zabavio.

Ziveli !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

pa barem sam napisao realnu kilometrazu, a nisam kao vecina u fazonu da vracam kilometrazi na 120-170 hiljada (dajem i tablu koju sam dobio uz ostatak delova za prebacivanje na manuelni menajc koja ima ispod 200.000 na satu pa ko hoce da laze sebe i druge moze da stavi)... znam sta prodajem auto je proizveden u oktobru 99te godine a kupljen nov pocetkom 2000te godine i tad prvi put registrovan... najeftinija accord na oglasima je 4250e na ime kupca, bez opreme koju moj ima, sa automackim menjacem (prebacivanje na manual kosta 800e -ruke i delovi) ne registrovan, i bez plina . . . i sta je sad tu chudno ?

 

ali ocigledno je ovo srbija gde narod vise voli da mu pise na satu sto manja kilometraza i naravno da ce u to da veruje i da se kune kako je tacna e sad sto je sat okrenuo par puta to nikom nista... no dobro, ipak nas ima raznih . . . ipak ima i onih nezrelih sto gledaju kola na osnovu kilometraze na satu a ne na osnovu stanaj/ opreme i funkcionalnosti iste . . .

http://www.polovniautomobili.com/oglas1689314/honda_accord_vvti/

http://www.polovniautomobili.com/oglas1061056/honda_accord_16/

http://www.polovniautomobili.com/oglas1722848/honda_accord_20_navi_full/

http://www.polovniautomobili.com/oglas1704998/honda_accord_tiptronik/

A brate ni jedna od ovih nije presla 350000 iljada i plus nemaju crnu foliju na haubi...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Hajde negde stavi tacku pocni recenicu velikim slovom i bar odvoji celine teksta novim pasusom.

 

Cenu necu da komentarisem jer ne znam koliko ovaj model inace kosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

pa barem sam napisao realnu kilometrazu, a nisam kao vecina u fazonu da vracam kilometrazi na 120-170 hiljada (dajem i tablu koju sam dobio uz ostatak delova za prebacivanje na manuelni menajc koja ima ispod 200.000 na satu pa ko hoce da laze sebe i druge moze da stavi)... znam sta prodajem auto je proizveden u oktobru 99te godine a kupljen nov pocetkom 2000te godine i tad prvi put registrovan... najeftinija accord na oglasima je 4250e na ime kupca, bez opreme koju moj ima, sa automackim menjacem (prebacivanje na manual kosta 800e -ruke i delovi) ne registrovan, i bez plina . . . i sta je sad tu chudno ?

 

ali ocigledno je ovo srbija gde narod vise voli da mu pise na satu sto manja kilometraza i naravno da ce u to da veruje i da se kune kako je tacna e sad sto je sat okrenuo par puta to nikom nista... no dobro, ipak nas ima raznih . . . ipak ima i onih nezrelih sto gledaju kola na osnovu kilometraze na satu a ne na osnovu stanaj/ opreme i funkcionalnosti iste . . .

http://www.polovniau...da_accord_vvti/

http://www.polovniau...onda_accord_16/

http://www.polovniau...d_20_navi_full/

http://www.polovniau...cord_tiptronik/

A brate ni jedna od ovih nije presla 350000 iljada i plus nemaju crnu foliju na haubi...

 

A ti si im izmjerio kilometrazu, pa znas?

Cemu izdrkavanje kad vam nije ni na kraj pameti nabavka Honde Accord?

 

Ja ne znam koliko ovo vrijedi, ali da trazim tako nesto sigurno bih imao ideju.

Golf 2 ima po oglasima za 200 eura, a ima i za 6000 eura i vise. Ne moze se to samo tako porediti...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Prvo, ni jedna Honda sa gore navedenih linkova sigurno nije presla ispod 300000km, tako da je i ta cena od 4200-4500 cista iluzija. Folija na haubi mozda prolazi na golfu 2 ali na Accordu tesko. To sto je menjac menjan moze da bude samo minus jer ko god preko broja sasije dodje do data card-a auta videce da je bio automatik.Time je prodaja buducem kupcu otezana. Ali opet posteno sto je prodavac naveo. Bez obzira na kilometrazu auto je 13 godina star tako da 5000e ne vredi a nije ni pre godinu dana vredeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

A kako bi bilo da urednici otvore novu temu pod nazivom."A sto Vi-Mi mislimo koliko vredi.... pa da svaki prodavac postavi sta prodaje a onda strucna grupa "procenjivaca i revizora" ce da odredi cenu tako da se prodavac nenadje pod sumljom da je nesto precenio-podcenio...???

 

Recimo ja imam jednu ovakvu Hondu 2002g 1.8 tiptronic elektronic jbmliga ..presla je 47 000km ovde kupljena plus ugradjen TNG ..nove letnje nove zimske gume ..reg do 11 ,20012 ..koliko bi ona vredela oce stric da proda iz garaze da neskuplja prasinu..?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

A kako bi bilo da urednici otvore novu temu pod nazivom."A sto Vi-Mi mislimo koliko vredi.... pa da svaki prodavac postavi sta prodaje a onda strucna grupa "procenjivaca i revizora" ce da odredi cenu tako da se prodavac nenadje pod sumljom da je nesto precenio-podcenio...???

 

Recimo ja imam jednu ovakvu Hondu 2002g 1.8 tiptronic elektronic jbmliga ..presla je 47 000km ovde kupljena plus ugradjen TNG ..nove letnje nove zimske gume ..reg do 11 ,20012 ..koliko bi ona vredela oce stric da proda iz garaze da neskuplja prasinu..?

Ovo je forum a ne auto oglasi. Cim postavljas oglas na forumu znaci da ces dobiti pozitivne i negativne komentare, bas zato forum sluzi.Mnogi sa ovog foruma imaju ovde oglas za svoj motor, auto i svi su dobijali raznorazne komentare. Ako neko nece komentare i primedbe neka stavi vozlo na auto oglase i resen problem.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Pa ja nemam nista protiv.. cekam komentar koliko vredi..??

Otvori novu temu, ubaci slike auta, navedi opremu koju ima, motor, menjac i kilometrazu pa ce se naci i komentari. I stavi cenu za koju ti smatras da je korektna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

A kako bi bilo da urednici otvore novu temu pod nazivom."A sto Vi-Mi mislimo koliko vredi.... pa da svaki prodavac postavi sta prodaje a onda strucna grupa "procenjivaca i revizora" ce da odredi cenu tako da se prodavac nenadje pod sumljom da je nesto precenio-podcenio...???

 

Recimo ja imam jednu ovakvu Hondu 2002g 1.8 tiptronic elektronic jbmliga ..presla je 47 000km ovde kupljena plus ugradjen TNG ..nove letnje nove zimske gume ..reg do 11 ,20012 ..koliko bi ona vredela oce stric da proda iz garaze da neskuplja prasinu..?

Ovo je forum a ne auto oglasi. Cim postavljas oglas na forumu znaci da ces dobiti pozitivne i negativne komentare, bas zato forum sluzi.Mnogi sa ovog foruma imaju ovde oglas za svoj motor, auto i svi su dobijali raznorazne komentare. Ako neko nece komentare i primedbe neka stavi vozlo na auto oglase i resen problem.

 

 

Neznam ostale detalje sto znam sam naveo..ima i klimu,, metalik srebrna,,prvi vlasnik (covek ima 66g)ovde kupio presao 47k

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

alo ne vidim razlog da bilo ko komentarise bilo ciji oglas ako ga TA stvar ne zanima i nije ozbiljan kupac ....covek smatra da njegova stvar vredi 5000 eura i neka ceni toliko,a da li ce prodati to je pitanje i to je na kraju krajeva njegov problem a ne svih vas koji ga napadate .....toliko od mene a mislim da i ostali ne bi trebali da se nastavljaju i da brinu tudju brigu ....MAXI POZDRAV

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ne bih da se upustam u trzisnu vrednost, niti imam obicaj da komentarisem, ali ako autor oglasa nije zeleo komentare, mogao je odmah po postavljanju zakljucati temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

alo ne vidim razlog da bilo ko komentarise bilo ciji oglas ako ga TA stvar ne zanima i nije ozbiljan kupac ....covek smatra da njegova stvar vredi 5000 eura i neka ceni toliko,a da li ce prodati to je pitanje i to je na kraju krajeva njegov problem a ne svih vas koji ga napadate .....toliko od mene a mislim da i ostali ne bi trebali da se nastavljaju i da brinu tudju brigu ....MAXI POZDRAV

Ako je sravio oglas na forum onda neka ocekuje komentar. Ne ucutkuj nas, nije lepo...ili produzi dalje...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....koliko vas je videlo auto pa moze da kometarise cenu ili bilo sta u vezi njega....bilo bi mnogo bolje da visak energije i slobodnog vremena potrosite na postavljanje korisnih tema u kojim bi svi nesto videli i naucili....3tras3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....koliko vas je videlo auto pa moze da kometarise cenu ili bilo sta u vezi njega....bilo bi mnogo bolje da visak energije i slobodnog vremena potrosite na postavljanje korisnih tema u kojim bi svi nesto videli i naucili....3tras3.gif

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....samo da bi nesto napisali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....koliko vas je videlo auto pa moze da kometarise cenu ili bilo sta u vezi njega....bilo bi mnogo bolje da visak energije i slobodnog vremena potrosite na postavljanje korisnih tema u kojim bi svi nesto videli i naucili....3tras3.gif

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....samo da bi nesto napisali...

:D IMAJ U VIDU DA JE NAPOLJU SNEG i da je hladno...dosadno ljudima jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....koliko vas je videlo auto pa moze da kometarise cenu ili bilo sta u vezi njega....bilo bi mnogo bolje da visak energije i slobodnog vremena potrosite na postavljanje korisnih tema u kojim bi svi nesto videli i naucili....3tras3.gif

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....samo da bi nesto napisali...

 

A i meni nije jasno zasto ti uvek moras da se nadjes tu da nesto pametujes i da komentarises tudje postove ,to mi stvarno nije jasno ?!:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....koliko vas je videlo auto pa moze da kometarise cenu ili bilo sta u vezi njega....bilo bi mnogo bolje da visak energije i slobodnog vremena potrosite na postavljanje korisnih tema u kojim bi svi nesto videli i naucili....3tras3.gif

Znaci ne verujem koliko neki ljudi vole da guraju nos tamo gde im nije mesto.....samo da bi nesto napisali...

 

A i meni nije jasno zasto ti uvek moras da se nadjes tu da nesto pametujes i da komentarises tudje postove ,to mi stvarno nije jasno ?!:stabre:

A sto tebi treba ista da bude jasno? Ako ti nije jasno, a verovatno nisi ni citao postove od pocetka (neki su i obrisani), nema ti pomoci. Ne bih te vise zadrzavao, idi pravi sneska...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja