Jump to content

Moto Zajednica

MAXI Osvajanje Transfagarašana 2012.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Doručkovali smo i spremni za dalji put. Mašine proverene, ulickane... Budio nas je Djuxijev alarm uz pesmu "Niz Moravu vetar duva". Javljam se večeras Bože zdravlja! MAXI pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Uh... nemoj da se iznenadite ako vas negde presretnem! Jedva izdržavam! Makar se i smrzo u šatoru, a vukovi me neće, mnogo sam žilav hehe...Dajte malo slike, a ako saznate da postoji web kamera negde pored restorana gde odsedate, obavezno javite da vam mašemo, a možete i na skajp. Alexa, Sale imate moj broj , cimnite ili pošaljite sms pa možemo na skajpu da se nadjemo i gledamo u neko zadato vreme, nntom64 :zdravo::moto3::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4346 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Stigosmo u Brasov..evo u kratkim crtama. :)

Voznja po prevoju je bila fantazija, povratak malo klimav - Djuxy-a zeza dovod goriva.

Sutra cemo da vidimo sta cemo sa tim.

Hotel/motel - sta li je, totalno kul, wireless siba brzinom od 20mbs sto mene posebno odusevljava jer mi je net jedina veza sa Srbijom, jer samo moj pametni telefon nece da se "nakaci" na Rumunske mreze.

Eto toliko za sada, odosmo malo u grad. :)

P. S. Cobetov motor najvise trosi :P :P :P :P :P

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Motora je bilo ko u priči... Možda se i sresmo... Dan za nepoverovati, za ovo vredi živeti!!! Prevoj je fantastika! Gume sam olizao do balčaka... Sutra obilazimo dvorce i staro jezgro Brašova. Fotki će biti kad se vrnemo. Evo upravo cobe lupeta za sve pare, a mi plačemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Moj motor mnogo voli maxi druzenja pa se samo na njima kvari....

 

Sent from my Samsung Tepsija using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Po krivinama i u vožnji uživancija a na pauzama smeh dok stomalk ne zaboli i suze ne krenu... Ludnica totalna! Sad na doručak pa u razgledanje dvoraca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Jbg nadam se da nisam zakasnio.....Kad se vratite iz obilaska zamkova u Brasov, od trga gde je crna crkva krenete niz njihovu Knez Mihajlovu(preskocite te fensi kafice((medju njima i srpski restoran)deru fino sa cenama) kad dodjete do kraja kneza onda zalomite desno. Cim se skrene videcete pivnicu "Die Stube" nemo' da je omasite :moto3: rumunska,nemacka,belgijska,meksicka i ostala piva i varijacije na temu, imaju piva koja ja nisam video nigde... inace sluze u zaledjenim kriglama :cirka1::cirka1::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9035 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jbg nadam se da nisam zakasnio.....Kad se vratite iz obilaska zamkova u Brasov, od trga gde je crna crkva krenete niz njihovu Knez Mihajlovu(preskocite te fensi kafice((medju njima i srpski restoran)deru fino sa cenama) kad dodjete do kraja kneza onda zalomite desno. Cim se skrene videcete pivnicu "Die Stube" nemo' da je omasite :moto3: rumunska,nemacka,belgijska,meksicka i ostala piva i varijacije na temu, imaju piva koja ja nisam video nigde... inace sluze u zaledjenim kriglama :cirka1::cirka1::zdravo:

 

Jooooojjj muke moje, u Bg Beer Fest a ja razmisljam o Die Stube givemebeer.gif jos rumunke, nemice, belgijanke, meksiksnke 2jee2.gifSloper.gif2jee2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Imamo problema sa Djuxyjevim Atlanticom, mislim da je dizna u pitanju... Djuxy ostaje sutra u Brašovu i još neko sa njim (Alexa ili ja) da probamo rešiti kvar u ponedeljak pa kući... Ako ne ondaK za vikend ponovo za Rumuniju kolima po motor... Jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ti Djuro da se ratosiljas te bede kad se vrnete 1nanana.gifBoze zdravlja.Ajde nekima srecan put,a nekima ostanak pa da se rese ti problemi da ne moramo svi zajedno da dolazimo po vas1jezik.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Sve je ovo deo naseg "bajkerskog" zivota, a Rumuniju ima da gledamo kroz vizir jos nekoliko puta.

Sprint mi je pruzio toliko radosti uz Transfagarasan da cu da mu oprostim ove nestasluke... A i nije fora da ti se motor pokvari ispred zgrade :zvizduk:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja