Jump to content

Moto Zajednica

MAXI Osvajanje Transfagarašana 2012.

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Sve je ovo deo naseg "bajkerskog" zivota, a Rumuniju ima da gledamo kroz vizir jos nekoliko puta.

Sprint mi je pruzio toliko radosti uz Transfagarasan da cu da mu oprostim ove nestasluke... A i nije fora da ti se motor pokvari ispred zgrade :zvizduk:

 

Tako je!!! To ja duh bajkerski!!!0takoje.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ajde sad da mi neko kaze da li ste krenuli nazad, da li je neko ostao, da li ste uspeli nesto sa motorom... Ne mogu da nadjem nijedan telefon od vasih osim Sashinog ali mi on ne odgovara.

 

Ajde neke informacije o razvoju situacije posto preko nekih prijatelja tamo pokusavam da vam nadjem neko resenje. Oni znaju jednog servisera ali je taj na godisnjem odmoru i otputovao je ali su se angazovali da nekako pomognu ako budu mogli samo ne znamo sta se sa vama desava

 

Ajmo nekako da se neko javi.

 

moj telefon 063/506-461 za poziv ili sms

skype : quasaar75

yahoo msg: djavopin (online sam samo sam nevidljiv)

moze i PP na bjb... bicu online veci deo vremena

 

Recite mi sta se tacno desava, dokle se doslo sa resavanjem misterije i neku adresu ukoliko ovi moji nadju neko resenje da vas nadju (oni su maltene u starom gradu)

 

Ajmo odgovarajte

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Mali update za one koji prate temu... U Brasovu su ostali Djuxi i Alex

 

Moji prijatelju iz Brasova su pronasli nekog servisera a momci su locirali neki drugi servis. Takodje opskrbio sam ih sa nekoliko telefona bajkera iz lokalnog klupa ali ne znam da li su se sa njima uspeli cuti.

 

Uglavnom sa servisima su se culi ali nece moci nista danas da se uradi. Odose u grad da jedu rebarca i popiju par pica (i gledaju lepe rumunke ;) ), a sutra idu na servis. Nadamo se da ce kvar biti otklonjen pa da se sutra vrate na 2 tocka

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2044 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Sve je ovo deo naseg "bajkerskog" zivota, a Rumuniju ima da gledamo kroz vizir jos nekoliko puta.

Sprint mi je pruzio toliko radosti uz Transfagarasan da cu da mu oprostim ove nestasluke... A i nije fora da ti se motor pokvari ispred zgrade :zvizduk:

1care.gif1care.gif1care.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gifgoodluck.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd Borča
  • Motocikl: XT 660 R

U koliko vam bude potrebna pomoć u vidu prevoza kombijem javite se Dragan 064-1161-858.

Imam mesta za oba atlantica . Samo troškovi puta.. Iz Beograda mogu krenuti sutra u 16 30 posle posla.

Naravno želim vam pre svega da lađu popravite i bezbedno se vratite kući. Pozdrav :zdravo: :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

E zao mi ovog naseg sina Dyuxija, taj ga Atlantik ostavi onda u Sajkasu pa sad i u Rumuniji,sto kaze Braca odma da prodajes tog baksuza kad dodjes.Alexa bravo za ostanak(da sam isao i ja i ja bi ostao).@quasaar i @Leica po + za podrsku i ponudjenu pomoc.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 600 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

ajde rumuni javljajte se sta ima novo i kako ide sa opravkom motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5784 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Dođoh kući zdrav, prav (skoro) i čitav... 1584 km nirvane, neopisive lepote i neopisivog drugarstva, zezanja, smeha do suza i grčeva u stomaku. Drugari, hvala Vam što postojite i jedva čekam sledeću vožnju da prepričavamo dogodovštine... Sad sam umoran k'o pas, pokušaću nešto slika da postavim večeras. Čuo se sa Djuxy-jem, uživaju barabe a Bože zdravlja, ujutro rešavaju problem pa lagano kući...

 

MAXI pozdrav svima!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

jos jedan putnik stigao kuci ziv i zdrav posle 1502 km. Pozdrav za celu ekipu sa puta i jedno veliko hvala alekxantu na organizaciji i svim mentalacima na divnim danima punim smeha i dobre zabave. Rumuniju treba doziveti na motoru jer toliko predivnih predela je tesko opisati.

 

maxi pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

U koliko vam bude potrebna pomoć u vidu prevoza kombijem javite se Dragan 064-1161-858.

Imam mesta za oba atlantica . Samo troškovi puta.. Iz Beograda mogu krenuti sutra u 16 30 posle posla.

Naravno želim vam pre svega da lađu popravite i bezbedno se vratite kući. Pozdrav :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

RESPECT!!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Drago mi je da svi polako stizete zivi i zdravi svojim kucama... Eto imao sam dobru volju da vas sacekam sa nekim kolezama na granici ali sam dobio obavestenje da cete se rasuti i da necete svi na isti prelaz tako da moje iznenadjenje pada u vodu!!!

 

Bilo kako bilo drago mi je da ste se lepo proveli i zao mi je sto nisam bio sa vama ali drugi put obavezno na takav neki podvig!!!

 

Maxi pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

BRAVOOOOOOO momci! Dobrodošli, a voleo bih da znam kako se manifestuje problem kod Djuxija. Zašto mislite da je dizna? Dajte malo detalja.

 

 

PS A Vesna i Sale su produžili na Transalpinu, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Update na update..Djux i Alex stigli bezbedno u sobu nakon celodnevnog obilaska Brasova..Vreme u Rumuniji lepo, zato majstori nece da rade ni da se javljaju na telefon nedeljom....Takodje smo danas videli prelepu kelnericu i naucili sta je telekabina...Salu na stranu Davor se bas potrudio da nam pomogne ali malo majstori beze od ovih nasih motorcica, takodje nam je pruzio logisticku podrsku u vidu dobrih i pouzdanih mesta za klopu i provod..Alex nije hteo na rebarca vec u Mek tako da je kompromis morao biti Italijanska hrana...Danas bilo puno vise dobrih riba nego ovih dana, nadamo se najboljem ujutru a za kraj smo se Alex i ja potrudili da dok su Maxi skuterasi u Brasovu Vesnin duh zivi....

Izvinjavam se sad sam video Leicin post hvala i njemu puno na ponudjenoj pomoci...Znacemo sutra prepodne sta i kako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12267 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma sredićete vi to, ne brinem se :) Pa da svratite na kafu i pričate detalje sa puta :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Update na update..Djux i Alex stigli bezbedno u sobu nakon celodnevnog obilaska Brasova..Vreme u Rumuniji lepo, zato majstori nece da rade ni da se javljaju na telefon nedeljom....Takodje smo danas videli prelepu kelnericu i naucili sta je telekabina...Salu na stranu Davor se bas potrudio da nam pomogne ali malo majstori beze od ovih nasih motorcica, takodje nam je pruzio logisticku podrsku u vidu dobrih i pouzdanih mesta za klopu i provod..Alex nije hteo na rebarca vec u Mek tako da je kompromis morao biti Italijanska hrana...Danas bilo puno vise dobrih riba nego ovih dana, nadamo se najboljem ujutru a za kraj smo se Alex i ja potrudili da dok su Maxi skuterasi u Brasovu Vesnin duh zivi....

Izvinjavam se sad sam video Leicin post hvala i njemu puno na ponudjenoj pomoci...Znacemo sutra prepodne sta i kako.

 

 

Djuxy, pevaj šta se to dešava i kako se manifestuje, vidim da si online. Ako imaš Skype cimni me, nntom64

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5784 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Dok još imam snage a vidim da je interesovanje poprilično...

 

Krenimo redom: Okupila se ekipa, krenula put Rumunije, nadajući se dobrom provodu i lepoj vožnji... Naravno kad se ovakva ekipa mentalaća okupi, terapija može da počne sa primenom... Ovo je samo delić od skoro 500 snimaka sa mog aparata. Gomilu ima i Pop a i Dragana je slikala non - stop. A i ostali su bili vredni pa očekujem tj NAREĐUJEM njihov doprinos ovom izveštaju!

 

Počnimo redom: dvorac Corvin okupiran od Maxi ekipe...

 

2A3F9549-AF9C-5947-A734-60D32F892D19_thumb.jpg

 

3E10B645-4C88-C545-9D2E-07A190210F1F_thumb.jpg

 

B347D775-040B-134D-A389-A9162F0B157B_thumb.jpg

 

980D213B-6CAC-7D4A-9455-35824BA0A889_thumb.jpg

 

50D95C13-D3AA-9744-86A5-9F71437DB7AF_thumb.jpg

 

DC2193CE-B389-B548-8FD5-9FAD02C24164_thumb.jpg

 

1B3FCE9D-D8DC-794D-811E-63DCFBA024AF_thumb.jpg

 

MAXI ergela parkirana u dvorištu pansiona Alexia u Sibiu-u. Smeštaj smo imali EXTRA i u Sibiu i u Brašovu. Kasnije više o tome.

 

54D35F91-64BE-2041-8672-7BF24D7BBA4D_thumb.jpg

 

MAXI ekipa spremna da napadne Transfagarašan. :moto3:

 

2C8D84A2-58C2-AB40-964C-71DE0E155EB1_thumb.jpg

 

Prinudna pauza da se žedni dvocilindrični Japanci napoje. :P I predobri Djura ode sa njima i garant na istoj pumpi "pazari" teško djubre od goriva pa se napati baš, baš... Dragana vredna k'o pčelica!

 

0BADB299-849E-FC47-AABC-6199479CD16A_thumb.jpg

 

Pogled na moćne Karpate. Doći će i Alpi na red Bože zdravlja... :care:

 

BB27DE88-E6A8-B34D-B3C7-001840C4ECED_thumb.jpg

 

Kratka stajanka pre prevoja. Već smo bili oduševljeni. :care:

 

9C4BD8D2-003E-E544-8FD8-05986DA76434_thumb.jpg

 

90E795F1-9C2B-564A-9B06-988B5F9DE557_thumb.jpg

 

E786C81E-A3EC-554B-B669-C9A8F956ED66_thumb.jpg

 

Nastavak sledi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Evo par slikica. ...post-18560-13454034909245_thumb.jpg

Msc na oavojenih 906m

post-18560-1345403587218_thumb.jpg

 

A tu je i famozna telekabina

post-18560-13454036385002_thumb.jpg

A kad se ne vozi moze i da se pije pravo pivo

post-18560-13454037972157_thumb.jpg

post-18560-1345403827327_thumb.jpg

 

Sent from my Samsung Tepsija using Tapatalk

post-18560-13454037187578_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Update na update..Djux i Alex stigli bezbedno u sobu nakon celodnevnog obilaska Brasova..Vreme u Rumuniji lepo, zato majstori nece da rade ni da se javljaju na telefon nedeljom....Takodje smo danas videli prelepu kelnericu i naucili sta je telekabina...Salu na stranu Davor se bas potrudio da nam pomogne ali malo majstori beze od ovih nasih motorcica, takodje nam je pruzio logisticku podrsku u vidu dobrih i pouzdanih mesta za klopu i provod..Alex nije hteo na rebarca vec u Mek tako da je kompromis morao biti Italijanska hrana...Danas bilo puno vise dobrih riba nego ovih dana, nadamo se najboljem ujutru a za kraj smo se Alex i ja potrudili da dok su Maxi skuterasi u Brasovu Vesnin duh zivi....

Izvinjavam se sad sam video Leicin post hvala i njemu puno na ponudjenoj pomoci...Znacemo sutra prepodne sta i kako.

 

Boli vas "Paja",mi ovde grickamo nokte iscekujuci rasplet price djuxijev altlantic,a vi tamo sirite bratstvo i jedinstvo1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5784 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Posle stajanke odvozasmo neverovatan put do vrha Transfagarašana. To se ne može opisati nego samo doživet, i to više puta - premalo je jednom! :moto3:

 

56AA96A5-5E0A-2046-87FC-B63292C6D36C_thumb.jpg

 

4 jahača apokalipse :D

 

0ED51BA8-80F0-8544-947E-132869E42638_thumb.jpg

 

2FFF96EB-FA4B-3B4A-A285-C47DE62956C9_thumb.jpg

 

C4E3DD64-EBC2-404E-B556-DDCC4D069B9B_thumb.jpg

 

Drugari - osvojili smo ga !!! :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: Neki i po dva puta: sa severa i sa juga :takoje:

 

7918005A-40FB-1C4B-80FC-2D4FF46277C8_thumb.jpg

 

Osveženje na jezercetu, pa kroz tunel...

 

2B957410-3361-C54E-AF38-EF4D13E659DA_thumb.jpg

 

Spust je takođe bio fenomenalan - olizasmo gume kao na moto GP-ju. Gomila motora, pozdravljanja, fantazija. :jee: :jee: :jee: Dođosmo do vodopada i greota je bila da se ne uslikamo

 

53AA951D-9AEF-A74C-9864-9D98FA002353_thumb.jpg

 

39FEC786-DD25-8D48-A9F3-2D051D335CE7_thumb.jpg

 

Posle vodopada sledi naravno brana pa i tu pade koja fotka. Gomila motora a i naša družina prisutna...

 

5D5D3D33-0011-9443-B6E3-6F815A5041B8_thumb.jpg

 

8C7AC469-F004-4743-94B5-10D787942030_thumb.jpg

 

C6C462C4-7760-CD41-B9F1-99B9F1CB1E29_thumb.jpg

 

CFF7EBBD-B8CD-7C49-B436-9CF2305ADC41_thumb.jpg

 

Povratak na vrh i kreću prvi problemi sa Djuxy-jevom makinom. Uprkos svim problemima u kojima se našao, čovek ima duha za 10 ljudi i neiscrpnu volju za zajebancijom. Da ga nema - trebalo bi ga izmisliti. :care: Iako je trokirao Djurin Atlantic je i drugi put "opalio" Trans. :takoje:

 

E8E70798-8C60-0341-A97F-8ABA7BE39F91_thumb.jpg

 

DBFB5CC6-9204-964E-BD6C-530C0F4A7594_thumb.jpg

 

...biće još, samo da klopam... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja