Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Jel se neko zajebao pa kupio to?

Upoznao sam vlasnika prošlog leta.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Велики поздрав свима,

 

пишем вам ово писмо у нади да неће завршити у корпи непрочитано 1zdravo.gif скоро сам дошао у посед једне Априлие Атлантик 500 из 2003г. и с'обзиром да је она све сем неког одличног стања а ни ја нисам неки врсни познавалац тематике "сређивања" исте замолио бих вас за помоћ. Искрено сем да "терам" исту ништа друго око ње нити се разумем нити сам умем да одрадим, потребан јој је редован сервис, да се мења реглер (највероватније), да се промене кочнице (пакнови, ваљда се то тако зове) да се среди пластика на њој (напред поготово), да се мењају гуме (предња под хитно), да се уради тапацирунг седишта, односно највероватније на њој нема шта не треба да се ради јер сем самог мотора исте, као и светлосне групе (сија као бесна док се не испразни акумулатор) 1zvizduk.gif већини ствари на њој је потребна промена и освежење па бих вас замолио за помоћ, јер свакако сте сви овде много стручнији од мене што се тиче АА500 дакле ако неко има снаге и воље да ме помогне и саветује, пре свега шта и којим редом да се ради на истој (или ти шта је "најхитније" да тако кажем), да ми препоручи мајсторе, радње или начине да моја АА добије прави сјај па да вам се боже здравља прикључим на понекој МАКСИ вожњи.

 

Унапред захвалан,

Поветарац 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Pozdrav druze Poletarac. Ajd malo se predstavi, tj. kazi odakle si pa cemo onda polako sve redom da prostudiramo, a mozda se i javi majstor voljan da to sredjuje redom0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Поздрав и добро ти нама дошао!!! 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif Ала нас се накотило АТЛАНТИСТА... ауууууу!!! Има да попизде ови јапанци!!!1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

molim za misljenje o ovom oglasu,nema tajni u pitanju je zamena.Dajem vfr 93 god za apriliu uz njegovu doplatu.

http://www.polovniau...a_atlantic_500/

Moj vfr je u top stanju.Prodajem ga ali je iskrsla ova zamena .Verovatno je dosta jeftinije imati maxi skuter ,jeftinija registracija gume ,manje ulja itd.Da li u opste menjati vfr za taj skuter.O skuterima nemam pojma pa pitam vas prijatelji za savet i misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Наравно да вреди мењати БИЛО КОЈИ МОТОР за за овај скутер,јер видећеш и сам ...осећај који ти пружа АА500 у вожњи је посебан!!! А овај примерак изгледа јако добро на око...е сад какав је то да одеш са неким ко се разуме и видите тачно стање...и да још нешто...ред је да се представиш прво у теми намењеној за то!!! МАКСИ ПОЗДРАВ!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

molim za misljenje o ovom oglasu,nema tajni u pitanju je zamena.Dajem vfr 93 god za apriliu uz njegovu doplatu.

http://www.polovniau...a_atlantic_500/

Moj vfr je u top stanju.Prodajem ga ali je iskrsla ova zamena .Verovatno je dosta jeftinije imati maxi skuter ,jeftinija registracija gume ,manje ulja itd.Da li u opste menjati vfr za taj skuter.O skuterima nemam pojma pa pitam vas prijatelji za savet i misljenje.

 

kilometraza puta 3!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

e to me brine jer ja znam sta ja imam ali ne znam sta mi on nudi,navodno on garantuje za km.Moze li ta km ikako da se proveri jer ima bord kompjuter?Ecite mi na sta da obratim paznju najvise?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 591 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

kilometraza je smesna,aj da je napisao 50 hiljada,al ovako bas providno. aa500 je jedan dobar maxi,ni manje ni vise od toga :takoje: kazes da nemas iskustva sa skuterima-probaj prvo pa vidi da li je to ono sto ti treba-maxi je klasa za sebe tesko je porediti ga sa klasicnim motociklom,oboje imaju prednosti i mane.a za kupovinu-povedi nekoga ko se bolje razume,tesko da ti neko preko foruma objasni gde sta i kako gledati poslusati i probati na motoru. sa srecom :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@Skols

 

kakav je Sprintac sa oglasa ne znam ali znam da je Astrix1402 nedavno kupio od Gavre AA500 Classic u top top top stanju, sqter je bukvalno tip-top.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Pa ja nisam primetio baš, iskreno kao i kolege debelo sumnjam u tih 19.000, pre bih rekao bar duplo više. Vodena pumpa obično riknjava, sa strujom nisam imao nekih problema, gotovo uopšte, samo ga redovno održavaj i nemaš problema. :) Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

covek garantuje za kilometrazu ali izgleda na majke mi.Kaze nov termostat neki dupli ,nov alternator i regler , plocice...Boim se da mi ne ispadnu veci troskovi jos a ja hocu da ih smanjimprelaskom sa motora na maxi skuter ako je to uopste realno

Koje su prednosti maxi skutera uu odnosu na sport turing motor kao sto je vfr?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Najveća mana mu je što svakim danom sve više počneš u njemu da uživaš i ne znaš kako da se otreseš tog osećaja :neznam:

 

EDIT: sad pričam sa sobom jerbo je novi koleZa izmenio svoj post :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Polavna sprava, macka u dzaku. Uvek moras biti spreman za ne daj boze da se isprsis ako nesto rikne. Ako nije crklo danas, crci ce sutra...POLOVNO JE POLOVNO!

Probao sam atlantica, po meni je to ODLICAN SKUTER.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja