Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: lajkovac
  • Motocikl: Aprilija atlantic 500

Radnja se zove Dark Shop, Zaplanjska 41a, Braće Jerković. Cena je 2800 komad. Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ok hvala, a reci mi kako sijaju mogu da budu kratka svetla ili je samo pozicija ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

To što si me pitao, ta dioda je za štop svetlo, ne za far.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Beverly 500 '11

Cao društvo, novi sam ovde pa,da se predstavim:kupio sam skoro AA500 2003god,naravno ne bas u najzavidnijem stanju,jer naravno nisam imao vise love. Sada ga naravno polako sredjujem.Pa ,mi treba pomoc ako neko ima resenje. Ne radi mi pinjon,nov kosta 15000din sto mi je trenutno previse. Da li znate nekoga ko prodaje polovan? Ili ako imate neko drugo resenje, bio bih vam zahvalan?

Druga stvar, kada dajem gas malo zastane. Ima li neko ideju sta bi to moglo biti,mozda svecica?Ne znam koliko sam dobro objasnio

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: lajkovac
  • Motocikl: Aprilija atlantic 500

To što si me pitao, ta dioda je za štop svetlo, ne za far.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

 

xaxaxaaax,kakav sam ja kreten a i lepo je tamo objasnjeno konjina ne citam ... . 1zzz.gif hvala u svakom slucaju...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Zdravo drustvo. Imam jedan problem sa AA koji me nervira a nigde ne mogu da nadjem resenje. Treba mi poklopac prekidaca migavca, tj. onaj mali deo plastike na koji palac ide. Plastika na koju se on stavlja je jos tu, samo mi fali taj deo a svi prodaju ceo prekidac koji meni ne treba. Imate li neku ideju gde to moze da se nadje ?

Hvala unapred

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Kaiš čista simbolika, tričavih 10.700..a da ne pričam što me ovi iz PGS-a vozaju desetak dana za isti..sve danas - sutra..

 

@Đena, nema na čemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Starfleet officer, 249 postova
  • Lokacija: Canada
  • Motocikl: n/a

Kaiš čista simbolika, tričavih 10.700..a da ne pričam što me ovi iz PGS-a vozaju desetak dana za isti..sve danas - sutra..

 

@Đena, nema na čemu.

 

Nemoguce, PGS je jedna ozbilja ekipa. 1lud.gif

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Izgleda da samja uzeo poslednji, ali prvo mi dali onaj duzi a jeftiniji pa sam morao da se vrnem da zamenim1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Cao društvo, novi sam ovde pa,da se predstavim:kupio sam skoro AA500 2003god,naravno ne bas u najzavidnijem stanju,jer naravno nisam imao vise love. Sada ga naravno polako sredjujem.Pa ,mi treba pomoc ako neko ima resenje. Ne radi mi pinjon,nov kosta 15000din sto mi je trenutno previse. Da li znate nekoga ko prodaje polovan? Ili ako imate neko drugo resenje, bio bih vam zahvalan?

Druga stvar, kada dajem gas malo zastane. Ima li neko ideju sta bi to moglo biti,mozda svecica?Ne znam koliko sam dobro objasnio

Hvala

 

А ти си тај,значи који поред наше сугЕстије да га не купи,ипак оде и купи га!!! Па се сад патиш к'о Исус!!! Што би жене рекле кад нешто засеремо...А лепо смо ти рекли...!!! Шалу на страну тај АА је гледало нас неколико са овог форума и сви смо се сложили да не треба узимати тај примерак,јер је јако сумњиво радио,што ти је и било пренешено од стране заједничких пријатеља!!! Ето сад си се нажалост и сам уверио ,надам се да те неће пљуснути по џепу јако,и да га лепо оправиш и да се возиш са нама!!! Иначе пињон,ако имаш за 1500рсд узимај и не размишљај... нема јефтиније ни ново ни половно!!!

 

МАКСИ ПОЗДРАВ!!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 591 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

covek rece 15 hiljada din :) ako mislis na odnaj davac dole kod tocka,originalan je jako skup a imas od nekog suzukija isti takav bilo je govora o tome vec negde na forumu pa potrazi,25 evra cini mi se bese cena.i ja sam ga kupovao kad sam imao aa500,ali nemam sad broj od te radnje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

... извини нисам видео ...1oda.gif

 

Obnevideo si od Lanetovog auspuha priznaj :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

и обневидео и оглувео!!! и комплексе ми набио куд је вечи од мене туд се сад и јаче чује!!!1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8951 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

kilo krompiri ce utisa za sve pare, samo gi meti u drekavo rupce i nemoj si brines 1jee1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ulje, filteri..i kaišššš :) :) :)

Nisam verovao koliko kaiš može da utiče na vožnju...

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Beverly 500 '11

Jbg druze,velika zelja a malo para, pa se slozismo ja i nas zajednicki prijatelj da krenemo od necega pa cemo ga polako sredjivati,naravno uz vasu pomoc.Ako me primate u druzinu :)

Cao društvo, novi sam ovde pa,da se predstavim:kupio sam skoro AA500 2003god,naravno ne bas u najzavidnijem stanju,jer naravno nisam imao vise love. Sada ga naravno polako sredjujem.Pa ,mi treba pomoc ako neko ima resenje. Ne radi mi pinjon,nov kosta 15000din sto mi je trenutno previse. Da li znate nekoga ko prodaje polovan? Ili ako imate neko drugo resenje, bio bih vam zahvalan?

Druga stvar, kada dajem gas malo zastane. Ima li neko ideju sta bi to moglo biti,mozda svecica?Ne znam koliko sam dobro objasnio

Hvala

 

А ти си тај,значи који поред наше сугЕстије да га не купи,ипак оде и купи га!!! Па се сад патиш к'о Исус!!! Што би жене рекле кад нешто засеремо...А лепо смо ти рекли...!!! Шалу на страну тај АА је гледало нас неколико са овог форума и сви смо се сложили да не треба узимати тај примерак,јер је јако сумњиво радио,што ти је и било пренешено од стране заједничких пријатеља!!! Ето сад си се нажалост и сам уверио ,надам се да те неће пљуснути по џепу јако,и да га лепо оправиш и да се возиш са нама!!! Иначе пињон,ако имаш за 1500рсд узимај и не размишљај... нема јефтиније ни ново ни половно!!!

 

МАКСИ ПОЗДРАВ!!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Наравно да те примамо у дружину ако си ведрог духа и чистог срца!!!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8951 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

E Dare, svaka ti dala za današnji servis, još bolje ide nego pre! :) :) :) :) :)

 

... gde ces bolje od 160km/h, polako s rucicom gasa... si polUdo po glave 1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Nisam mislio na maksimalnu, nego bolje ubrzava, čupa skoro kao Đurin. :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Beverly 500 '11

Наравно да те примамо у дружину ако си ведрог духа и чистог срца!!!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

 

Hvala,ja mislim da sam takav ali na vama je da to procenite.

Imam jos jedan problem,ako neko ima ideju gde da trazim resenje, tesko pali ,a kada i upali ne prima gas(odmah se ugasi) dok se ne zagreje. Probali smo sa svecicom i akumulatorom ali ne pomaze. Ako neko ima ideju sta bi moglo biti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja