Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Druze, platio sam ga 3000 dinara u Biker House-u! Vredi svaku paru!0takoje.gif Ima i jeftinijih, sa kiselinom, ali ovaj ubija! 1care.gif

Wesley koliko si platio akumul. ?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Znate ono: Prvi dan:Mama mama,vidi vozim bez jedne ruke,Drugi dan: mama mama vozim bez obe ruke,Treci dan: mama mama vozim bez zuba 1lol.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

 

odpalo ne znam KAKO

 

 

 

ovo je posle tecnog metala, ostavio sam ga preko noci pa cu sutra da namotam teflon na sraf, na navoj i zavrnem, nadam se da nece curiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Nemoj da brines! Tecni metal bi trebao da ti fino odradi taj posao!0takoje.gif Govorim iz licnog iskustva. Ja sam ga koristio u vise navrata... Rezervoar na motoru mi je korodirao, jos kad sam ga kupio, pre 3 godine... Curilo je gorivo da dodnje strane... Uzas...1hmm.gif i to bas posle nekoliko dana od kupovine! Ja sam izgoreo!!! 0ljut2.gif Kupim tecni metal, ispraznim rezervoar, osusim ga, lepo obradim, ocistim, nanesem i cekam... Posle dva dana ga napunim sa vodom i drzi ! 1lol.gif Onda ga ponovo ispraznim i cekam da se osusi! Napunim gorivom i vozi! 1moto3.gif

Upotrebljavao sam tecni metal i na auspuhu, na autu! Drzi bez ikakvih problema! 1care.gif

Nadam se da ce i tebi biti ok, i da ces preci jos puno hiljada kilometara na motoru! 1zdravo.gif

 

odpalo ne znam KAKO

 

 

 

ovo je posle tecnog metala, ostavio sam ga preko noci pa cu sutra da namotam teflon na sraf, na navoj i zavrnem, nadam se da nece curiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Pošto je upitanju isti agregat kao i na superlightu... U kom položaju vam stoji čok kada vozite?

Ja ga npr. kada je hladam palim tako što podignem čok skroz gore dodam malo gasam upalim i onda prebacim čok na sredinu dok se ne zagreje malo i onda vozi miško. Međutim u poslednje vreme kada stanem na semafor ugasi se, i da bih ga upalio moram da ga spustim skroz dole ali kada krenem sa cokom u tom položaju nije da mu prija, malkice se guši i čuje se onaj zvuk kao da seva iz auspuha...

Inace evo tek je sad ušao u 2000km i sve je nekako doslo na svoje i sad ga ovo zeza :)

Koj mu je andrak sad? pao je u depresiju, pregrejao se,reaguje na promenu vremena,krs gorivo ?:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Kolika je radna temperatura dekle dole na speed-u? Vazno mi je, da uporedim sa tecnim metalom, hoce li izdrzati, zna li neko radnu temperaturu? Pretrazio sam temu, nije spominjana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Prilikom zavrtanja srafa metal je malo odpao, ali gde fali navoj nije i zavrnuo sam sraf do kraja, nisam dotegao ni malo ni puno, cisto da se ne odvrne i posle sam jos tecnog metala stavio. Motor mi je radio oko 20min, zagrejao se lepo, ali nije kako zna i nije curilo ulje, posle se ohladio i dalje drzi, valjda ce biti ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

Uzas ali uzas.... Danas sam imao pustolovinu katastrofa a odigravala se na potezu od "Brankovog mosta" do "Kineskog trznog centra" i to ovim redosledom:Prvo na sred brankovog mi se kivi ugasi pri brzini od nekih 70(izgubi struju skroz) i ja ga stavim u ler i nekako se dovucem do semafora i tu stanem i pogledam kad ono osigurac i ja lepo lagano ga zamenim i nastavim dalje sav srecan kad ono kod sava centra opet isto,ja nemam vise osiguraca ali odem do servisa najblizeg i trazim neku zicu(da prespojim to da bi se do kuce dovukao) i spojim ti ja to lepo i nastavim dalje kad ono kod kineza odjedanput dim iz fara dim iz sedista i to bas puno dima... Brzo stanem ugasim ga(izvadim kljuc) a on na kontaktu,brze bolje skinem klemu sa akumulatora i kad se dim razisao pogledam ceo motor smrdi na zapaljeno,sacekam tu malo pa odlucim da vratim akumulator i vidim sta ce biti,i kad sam to uradio sve po starom lepo upali i ja nastavim jos 1km koliko mi je do kuce ostalo sasvim normalno i kada sam dosao kuci skinem ja far kad ono tamo sve zice se stopile u jednu,uspeo sam da sredim vecinu njih ili jedan snop zica koji je skroz izgoreo nmg nikako,e sad dal ima neko kivija za delove pa da mi proda samo taj dzek sa zicama ili da ga teram kod elektricara nzm ni ja sam.... izvinite na dugackom postu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Fokus , sta drugo reci nego.. Srecno :):D

Hvala. Nasao sam dva majstora koji bi zavarili to sto je odpalo, ali nece niko da skida nego da im odnesem samo deo, a taj deo je pola motora, treba doci do njega... Trazicu sada neki snimak na youtube-u kako se skida dekla, ako nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat
Trazicu sada neki snimak na youtube-u kako se skida dekla, ako nadjem.

Хе, да је само декла... Треба да располутиш читав мотор.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Nasao sam ovaj ali on je samo skinuo stranicu, posle ovoga treba skinuti ispod gde je sraf, nema nista od ovog posla, na zimu cu naci nekog majstora pa da skine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Na kojoj masini mislis? Ma necu da kupujem vise nista, kada se zagreje motor malo ovlazi sraf, pa sam ocistio, zavrnuo sraf i stavio oko srafa tecnog metala i sada ne curi kada se zagreje motor. Hocu ovaj sraf da odnesem kod strugara da mi probusi i ureze navoj za drugi manji sraf na koji cu da ispustam ulje, a ovaj veliki original cu da zalepim REINZOSIL-om koji je bas za motore (dihtunge). Nisam izmerio sraf pre stavljanja tecnog metala.

 

Zna li neko dimenzije srafa za ispustaje ulja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Па на мотору твог "Спида". :jee:

 

А за шраф: мој мотокултиватор има М14, могуће да је и на "Спиду" исти, али то не могу да знам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Мој моторић називам мотокултиватором, а кажем ти да је М14х1,25 или 1,5 мера навоја чепа за испуштање уља за добар део мотоцикала, а велика вероватноћа и на "Спиду". Има и М12 и М16, али много ређе од тих М14. Чисто да срачунаш да ли може да се стари шраф забуши и уреже навој М10 за нови шраф за испуштање уља.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: KAWASAKI ZX4R i KEEWAY SPEED 125ccm

Imam neki problem sa zadnjom kocnicom. Kad se vozam, posle nekog vremena pocne da mi zaglavljuje, sve dok u jednom trenutku skroz ne zakoci. Ispustim malo ulja na onaj ventil na kocnici i ona odglavi. Jel se nekome desavalo to?:stabre::zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

E ja sam sipao skoro Ipon 10w40 i nema neke razlike u odnosu na motul 10w40, pricao je neko da se dobija malo krajnja ali meni je ista.

MOTUL 5100 10w40 sipaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Ja sam sipao Ipon, ali nisam nista govorio o povecanju krajnje brzine... Meni, jednostavno masina mnogo bolje radi sa njim u odnosu na Motul! 1zvizduk.gif Ali, to je, uvek, subjektivna stvar! 1nanana.gif Sipaj Ipon ili Motul - neces pogresiti ni sa jednim ni sa drugim! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Ljudi,ne znam da li ja to umisljam ili je stvarno tako,sto ga vise przim,on sve bolje ide...kad sam ga kupio,bas sam ga davio i nije nesto isao posebno,sad kad ga razvucem skoro do blokade mnogo bolje vuce i na malim i na visim obrtajima...

 

DSC02197_zps952f512f.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja