Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Bitno je da te je zelja minula! 1nanana.gif

A meni je danas crk'o prekidac prednje kocnice0tuzan.gif Tako da mi ne radi stop svetlo kada kocim...1ups.gifNece biti voznje nekoliko dana dok to ne zamenim...

Danas sam 120km presao a nisam se skoro nista vozio :P minula me zelja :D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Joj, pazi, ja to moram da 'opravim sto pre! Zbog svoje bezbednosti, jer ovde u BG-u je haos! Ne vide te i kada ti radi stop svetlo, a bez njega si tek u opasnosti!1hmm.gif

Deo je jako mali i jednostavan za zamenu. Bukvalno minut posla! Ja sam mislio da se moj samo otkacio iznutra, pa htedoh da ga sam popravim... Ali kad sam ga otvorio unutra se sve "razlozilo" i zardjalo1lol.gif

Evo linka za novi deo - kosta malo vise od pakle cigareta 0takoje.gif:

http://kompp.co.rs/catalog/delovi-za-kineske-skutere/delovi-za-4t-skutere/prekidac-kocnice.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Reci cu ti sutra kada mi bude stigao i kada ga budem montirao! 1nanana.gif Salim se! Potpuno je isti kao i njegov fabricki, tako da bi trebalo da bude sve ok!0takoje.gif

taj pase? ja sam kupio neki i rece mi prodavac pase pase kad ono ne pase

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

@ mare95

Malopre mi je preko kurira stigao prekidac kocnice. Kao sto sam ti rekao - pase! Montirao sam ga i radi bez problema!1aha.gif Tako da imas moju preporuku! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Motocikl: Keeway speed 125

Kako da trazim lancanike za keewaya ? jel ima neko sajt bilo kakva pomoc potrebna.. :) tnx

 

Idi u Biker house, oni ce ti nabaviti, ja sam juce uzeo.

 

Fabricki lanac i lancanici te izdju 5000.

Ja sam uzeo fabricke lancanike a lanac je bolji, ima o ringove i izaslo me je sve 6000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako da trazim lancanike za keewaya ? jel ima neko sajt bilo kakva pomoc potrebna.. :) tnx

 

Idi u Biker house, oni ce ti nabaviti, ja sam juce uzeo.

 

Fabricki lanac i lancanici te izdju 5000.

Ja sam uzeo fabricke lancanike a lanac je bolji, ima o ringove i izaslo me je sve 6000.

 

Vec imam lanac ali nisam kupio lancanike otici cu do Biker house-a hvala na ideji i reci mi koja ti je marka lanca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Motocikl: Keeway speed 125

Kako da trazim lancanike za keewaya ? jel ima neko sajt bilo kakva pomoc potrebna.. :) tnx

 

Idi u Biker house, oni ce ti nabaviti, ja sam juce uzeo.

 

Fabricki lanac i lancanici te izdju 5000.

Ja sam uzeo fabricke lancanike a lanac je bolji, ima o ringove i izaslo me je sve 6000.

 

Vec imam lanac ali nisam kupio lancanike otici cu do Biker house-a hvala na ideji i reci mi koja ti je marka lanca?

 

EK 428

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Pozdrav stara druzino!Kako makine?Danas nesto rovarih po garazi i nadjem novu unutrasnju gumu ostala mi od Kiwija ako nekom treba nek se javi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Kolege imam problem crko mi je akumulator kupio sam novi. sve je to ok bilo prvog dana kad je bilo toplo upalio je bez problema (17 stepeni)

ali evo juce probam da ga upalim povucem sauh i vergla on al nece da primi gas. + sam promenio svecice kad i akumulator.

Kurbla mi nije od pomoci posto je pukla. Na gurku nece. Sta mi predlazete da uradim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Napisao sam da sam kupio nov akumulator! :) Kurbla je zakon.

I ja sam se pitao sto mu predlazete da kupi akumulator, kada je covek napisao da je kupio.

 

Danas sam promenio ulje, presao sam samo 3000km sa starim, ali nisam mogao da cekam jos 2000km da bi probao drugo.

Sipao sam stalno MOTUL 5100 10w40 polusintetiku, sada sam sipao MOTUL 5100 15w50 polusintetiku i odmah je razlika u ubrzanju, lose ubrzanje nego sa 10w40, mada lepse radi motor i cuje se (valjda sto je novo), krajnju nisam mogao da proverim jer je pocela kisa. Posto je gusce oseti se po ubrzanju i radu motora da teze ubrzava, medjutim malo kasnije kada se ulje zagrejalo isao je malo bolje, ali opet ne kao sa 10w40 ulje. Videcu za par dana kada se razradi ulje kako ce ici i krajnju da proverim.

 

Zanima me posto sam ja staro ulje sipao u flasu, da li je ok vratiti posle to ulje u motor jer mogu preci jos 2000km sa njim??? Neko ko je strucan da mi kaze, ili neko ko je tako radio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja