Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 824 postova

Je li neko kupio drzac za mob na guvernal speed-a? Koliko platio i gde, ima li kod kineza? :moto3:

 

Imas u motomaniji u YBC na novom beogradu 3.500, extra je, ja ga imam vec dve godine! Ja ga platio 3.500 a koliko sada kosta ne znam ...

3500dinara??? Je li se dobija i mob za te pare?

Trazim nesto ovako, a ovo je kinesko 100% i jeftinije je u prodaji.

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Motocikli/Oprema/Drzac-za-motocikl-ili-bicikl/8833581

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

A jel moze neko da mi kaze kad se sta na motoru radi,jer ja nisam dobio uz njega servisnu knjizicu a presao je 18000km pa nzm sta bi trebao da zamenim sada a sta u narednom periodu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

A jel moze neko da mi kaze kad se sta na motoru radi,jer ja nisam dobio uz njega servisnu knjizicu a presao je 18000km pa nzm sta bi trebao da zamenim sada a sta u narednom periodu

 

A sto nebi moglo da se kaze...

Pred sezonu (a ona ce uskoro).

 

- Ocistis filter vazduha

- Ocistis filter goriva

- Zamenis kociono ulje (prednje i zadnje)

 

Svecicu i ulje u motoru menjas na svakih 5000km.

Pri menjanju ulja ocistis filter ulja.

Ventile ako ti zvece onda i njih nastelujes ako znas.

 

 

Sto se tice provere:

 

- Proveri nivo ulja u motoru na prozorcicu

- Proveri nivo kocionog ulja

- Proveri istrosenost kocionih diskova i plocica

- Proveri zategnutost lanca, da li je za menjanje

- Proveri sve srafove, da se neki odvrnuo

- Proveri lezajeve i prenosnik (amortizer trzaja) u tocku

 

Mislim da je to to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

oh znaci ima da listam i listam...

 

Aj evo opet.

 

Lanac i lancanici su otprilike spremni za zamenu kada palcem i kaziprstom uhvatis lanac pozadi na lancaniku i povuces unazad, a on se odvoji od lancanika vise od pola visine zupca lancanika.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Miselinke i par sitnica :) Namontirane su i ustisci su extra , drugi motor odmah, mnogo sam zadovoljan :) Na brzini je dobio za nekih 15ak km/h i stabilniji je mnogo a mnogo bolje i koci :)

post-13275-0-23922700-1361226643_thumb.jpg

post-13275-0-32501900-1361227409_thumb.jpg

post-13275-0-90892600-1361227585_thumb.jpg

post-13275-0-65010600-1361227848_thumb.jpg

post-13275-0-81684300-1361228046_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Odlicno izgledaju! Zadnja guma ti je bas bila "otisla"!!! Neka je sa srecom i sto duze da ih koristis! Ja planiram da pazarim Metzeler gume uskoro! 0takoje.gif

Miselinke i par sitnica :) Namontirane su i ustisci su extra , drugi motor odmah, mnogo sam zadovoljan :) Na brzini je dobio za nekih 15ak km/h i stabilniji je mnogo a mnogo bolje i koci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Motocikl: Keeway speed 125

Miselinke i par sitnica :) Namontirane su i ustisci su extra , drugi motor odmah, mnogo sam zadovoljan :) Na brzini je dobio za nekih 15ak km/h i stabilniji je mnogo a mnogo bolje i koci :)

 

Extra su gume :)

 

Koje su tacno i koliko para?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Evo i ja da se pohvalim, kupio sam od clana LuckyVladano sa foruma koferce od 42L. Mislio sam da ce biti mnogo glomazan za speed-a, ali ipak nije, moze da prodje. Sada mi visak ovaj od 31L.

post-8374-0-42563000-1361311287_thumb.jpg

post-8374-0-81217500-1361311303_thumb.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Miselinke i par sitnica :) Namontirane su i ustisci su extra , drugi motor odmah, mnogo sam zadovoljan :) Na brzini je dobio za nekih 15ak km/h i stabilniji je mnogo a mnogo bolje i koci :)

 

 

 

Јесу ли то ове гуме:

http://www.tyreplus.rs/SG-325-R18-MICH-DIVERS-MOTO-M45-E2-59-S-%28325-18%29_28092

и јеси ли их купио код њих? Ја бих да заменим гуме за нову сезону, због ових Кенда сам се више пута смрзо од страха.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Ja sam sam napravio stender! Posto su mi se polomile njegove fabricke...0ljut2.gif

Jel moze neko da mi kaze gde mogu da nabavim centralne nogare , ili neko prodaje mozda od vas ? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Danas sam promenio tegice na rucicama 1moto3.gif

Evo i slicica 0takoje.gif

Kuuul su, lepo stoje, jesu li mozda one sto svetle? (video sam takve po oglasima)

Je l' palis masinu malo u sobi i provozas, valja se malo upaliti i provozati hehe :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Hvala! Ne svetle! 1oda.gif Ali bas mi se dopadaju! Evo ih na ovom linku : http://www.maxmoment.rs/artikli/detalji/sr_latin/151/proizvod_id/47/_/Rucice

A, masinu palim i vozao sam je sada kad je bilo lepo vreme prosle nedelje! 1hej.gif

Danas sam promenio tegice na rucicama 1moto3.gif

Evo i slicica 0takoje.gif

Kuuul su, lepo stoje, jesu li mozda one sto svetle? (video sam takve po oglasima)

Je l' palis masinu malo u sobi i provozas, valja se malo upaliti i provozati hehe :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

eh....ja pao juce...

 

taxista bolid se ukopao u mestu na semaforu...tek pocelo da zmiga zeleno, dva puta zmignulo, nije ni zuto bilo i lik sa 60 na sat se ukopao, istripovao se nesto..a ja isao za njim...

i udri po kocnici, mahinalno pritiso i prednju i zadnju i blokiro mi zadnji tocak..shvatio sam odmah da je to losa ideja i pusttio zadnju, ali je i dalje iz nekog razloga ostao blokiran tocak, klizao se neko vreme relativno pravo i onda preko zebre zalelujao zadnji tocak i padoh...nisam nesto strasno pao, ali me je prignjecio motor, nisam mogao da ustanem, jos me malo i ispekao auspuh..

 

gospodin taxista je izasao, pogledao pozadi, skapirao da ga nisam udario, vratio se u auto i zapalio, a na mene nije bacio ni pogled, iako sam lezao bespomocan...dosao neki covek sa strane i i izukao me ispod motora...

 

 

Steta je sledeca:

 

polomljen prednji far, dobar deo plastike oko ovog sat uredajja, desni zmigac i plastika u okolini..volan, tj ..kako ga bese zovete..ovaj kurac za ruke, nesto se iskrivio, ali ne mogu da izvalim u kom pravcu, kao da se nekako skupio..

 

motor pali, uspeo sam da se dovezem do garaze cak..ali je malo klimav prednji tocak i slabije koci...

 

u svakom slucaju, sjebao sam motor..nije katastrofalno, ali ne znam kako cu ga popraviti...okaci cu nekad neke slike..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja