Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 824 postova

Taksisti jesu ludaci i nenormalno brzo voze, znam, jer ih vidim kako voze i vozao sam se u njima 100 puta. Po gradu treba da drzis poveliko rastojanje iza auta, ne moze motor da zakoci (pogotovo speed) tako brzo kao auto. Po gradu je uvek ludnica pa budi oprezan.

VAZNO JE DA JE TEBI OK, a kao sto rece nesic1 motor ces popraviti. Kako si opisao motor bas mi zao kao da je moj u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Bas steta druze! Zao mi je sto je motor "stradao" 0tuzan.gif Bitno je da si ti dobro prosao i bez vecih povreda! Motor ce se vec nekako srediti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

Ja sam je hteo naruciti ali na kraju nisam jer cenim da ce ova moja da otera jos jedno leto :) nego danas kad sam menjao ulje desilo mi se nesto,lepo sam upalio,zagrejao motor i malo se provozao i sve je super radilo i lepo stao ugasio motor zamenio ulje i motor mi je odma lepo upalio i kada sam ga spustio sa nogara i krenuo ga guram(motor radi u leru) cuje se nesto da krlja iz zadnjeg tocka,ja ugasim motor opet ga guram i ono opet krlja :( nzm sta mu se desilo a sve je lepo radilo a ulje sam samo menjao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

totaln kretenizam..lik se zabetonirao kad je zeleno prvi put zmignulo..ostalo je jos 3 puta da zminge, tekda se prebacuje u zuto..i jos 2 seunde do crven tek..dakle, potpuno nepotrebno kocenje, bez prvobitne procene stanja iza sebe..sto se saobr. propisa tice, ja sam kriv ko kuca, iako ga nisam udario, ali sto se tice zdravog razuma, lik je napravio sranje bez ikakve potrebe..i jos pritom ispao smrad, izasao iz auta, pogledao da li sam ga udario, usao u auto i zapalio, a ja lezim prignjecen motorom i ne mogu da se pomerim, dakle mogao sam da budem tesko povredjen,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Meni je uvek 1 litar bio taman! 0takoje.gif

Meni "pije" tacno litar! 1lol.gif

To sam i ja hteo sada da napisem da je nekome i litar stajalo. Tako da nema tacne mere, nego prozorce gledaj...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Gledas u prozorce i punis! Kada vidis da je pri vrhu, ti presani da dolivas! 1zdravo.gif Jako bitna stvar - motor treba da ti bude na ravnom! Jer onda imas stvarnu sliku o nivou ulja! Nemoj da ga naslanjas na nozicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Uvek sipajte na sredinu, isto prilikom sipanja ne sipajte odjednom nego po malo

Ja sipam na sredinu, ni da je puno skroz ni da je na donjoj crtici, izmedju.

Prodrmas motor ili najbolje upalis ga i odmah ugasis i sacekas da se slegne ulje i pogledas, ako treba dospes malo i opet tako proveris.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

spidovci dali neko proverava prilikom zamene ulja i filter ulja.To je onaj veci šraf sa desne strane malo iznad, ja to nikad nisam proveravao za sada nemam nikakvih problema a mozda ce ih biti šta vi mislite?:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

ma koliko se razumem u mehaniku nisam ni znao da to ima na spidu, već sam procitao u nekim ranijim postovima pa reko da pitam dali to neko proverava.Ja sam prešao oko 10.000 km i sve je uredu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Nema potrebe jos da diras filter,

 

ex da, umesto paljenja ja samo zaverglam malo dok je taster na off da okrene i sacekas malo da slegne malo ulje sto kaze kolega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Kolege, promenih danas i zadnje migavce! 1oda.gif Oni njegovi fabricki su mi bas bili ruzni, kao kod traktora! 1ups.gif Uzeo sam ove manje! Uskoro cu menjati i prednje! Mislio sam da uzmem LED, ali sam odustao! Evo slicica i klipa:

http://www.youtube.com/watch?v=TB914kcu700

post-8978-0-35195500-1361811991_thumb.jpg

post-8978-0-59856600-1361812009_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Moja munja spremna za sezonu , zamenjeno ulje , svecica , karb ociscen, filter i uljni i vazdusni i za gorivo :) Slavina ociscena , fluidi u kocionim sistemi zamenjeni :) Tako da spreman za nove pobede :D da vas pitam jel okej da nivo ulja u motoru bude malo iznad polovine na prozorcicu ? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Moja munja spremna za sezonu , zamenjeno ulje , svecica , karb ociscen, filter i uljni i vazdusni i za gorivo :) Slavina ociscena , fluidi u kocionim sistemi zamenjeni :) Tako da spreman za nove pobede :D da vas pitam jel okej da nivo ulja u motoru bude malo iznad polovine na prozorcicu ? :)

Ajoooooj, nije ok, odmah okreci motor naopacke i izvlaci ulje... :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja