Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: KAWASAKI ZX4R i KEEWAY SPEED 125ccm

Moram da se pohvalim da sam pred novu godinu kupio keeway speed 150 ccm. Ne znam puno o ovom motoru, ali sam za sada zadovoljan. Moj zet ima speed 125, cim sam ga jednom provozao, odmah mi se dopao i kupio sam speed. Hteo sam da kupim speed od 125 ccm (sve koje sam nasao na internetu u oglasima su bili prodati), kasnije sam naleteo na speed 150ccm i kupio ga. Nadam se da nisam pogresio... 0zbunjen.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Prvo - neka je sa srecom i u zdravlje da ga vozis! goodluck.gif

Nisi pogresio! 150-ica ima samo malcice vise snage u odnosu na 125-icu! Motor je odlican i idealan za pocetnike! Lagan je za voznju i vrlo malo trosi! 0takoje.gif

I cena odrzavanja je smesna! 2oda2.gif Ja ga imam tri sezone i prezadovoljan sam sa njim! 2jee3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

Kupio sam pre neki dan keeway speed 125.presao je 18000km i meni je onako veoma solidan posle predjasnjih 50ccm.U planu je zamena guma pa me zanima sta predlazete nesto sto nije preskupo a dobro se pokazalo.Zadnja kocnica mi je nekako previsoko pa me zanima i sa je sa tim(previsoko je u odnosu na mesto gde mi noga stoji) Po prvi put imam 125ccm i odusevljenju nema kraja :D pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Neka je i tebi sa srecom! 0takoje.gif

Ja sam pre dva dana gledao na sajtu gume: http://www.tyreplus.rs/SG-300-R18-MICH-DIVERS-MOTO-M45%C2%A0E2-52-S-(300-18)_28104

Za sada imaju samo ovu! Cena joj je 4750dinara! Potrazi jos negde na netu! Meni su gume za sada solidne, menjacu kada sakupim novce!1nanana.gif

A sto se kocnice tice...1neznam.gif I meni stoji malo uzviseno. ali to ne smeta u voznji!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Kupio sam pre neki dan keeway speed 125.presao je 18000km i meni je onako veoma solidan posle predjasnjih 50ccm.U planu je zamena guma pa me zanima sta predlazete nesto sto nije preskupo a dobro se pokazalo.Zadnja kocnica mi je nekako previsoko pa me zanima i sa je sa tim(previsoko je u odnosu na mesto gde mi noga stoji) Po prvi put imam 125ccm i odusevljenju nema kraja :D pozzz

Sve su bolje od tih Kenda guma. Ako zelis neku polovnu imas ovu prednju.

http://www.kupindo.com/Do-250ccm/10067199_Guma-Pneumant-2-75-18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

A ta trajalova koliko kosta? Ma bas mi je nelagodna ova kocnica jer mi se noga nekako podvuce ispod poluge kocnice pa kad hocu da zakocim sav se zbunim dok nogu izvucem odatle :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

A ta trajalova koliko kosta? Ma bas mi je nelagodna ova kocnica jer mi se noga nekako podvuce ispod poluge kocnice pa kad hocu da zakocim sav se zbunim dok nogu izvucem odatle :neznam:

 

 

To uzmes i iskrivis malo na dole..i meni je bilo nezgodno, dok nisam otiso na Frsku Goru malo na off i naleteo na neki panj, pa mi se ta "pedala" nabila do bloka motora, pa sam je iskrivo nazad i to dosta nize nego sto je bila :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Meni je zasrafljena... 1aha.gif

Meni je samo provučena pored i radi mi normalno, sećam se pre kada sam je pomerao da sam razmišljao o tome da nije bila zašrafljena pa otpao šraf i sada ovako stoji. Ako može neko da slika kako je zašrafljena neka postavi sliku plizzzz... hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Meni je zasrafljena... 1aha.gif

Meni je samo provučena pored i radi mi normalno, sećam se pre kada sam je pomerao da sam razmišljao o tome da nije bila zašrafljena pa otpao šraf i sada ovako stoji. Ako može neko da slika kako je zašrafljena neka postavi sliku plizzzz... hvala

 

Aj' videcu u toku dana da postavim neku slicicu! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Haha! Auuuu! Ala se nismo razumeli! 1nanana.gif

Haha a i gde ima gore zasrafljena, samo je provucena tjst zakacena za kraj zice. Mene zanima dole je li zasrafljena ili samo naslonjena na onaj metal dole. Video sam kod 150ice da je zasrafljena ali na blic video pa nisam zapamtio da li trebaju neku dodaci da se pricvrste na taj metal posto ih ja nemam (te dodatke).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: keeway speed 150

Pozz kolege bajkeri...u motoru mi je svijećica NGK DR8ES-L i na proljeće će bit vrijeme da je mjenjam , .... koje vi koristite ? :):)

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja