Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 824 postova

ma bezi bre uzmem kvalitetnu gumu pa sam miran par godina a ne tu da mislim kad cu se slomiti na beloj zbog plastike :)

Hocu da ti kazem da za manje pare mozes da uzmes kvalitetnu gumu, da nije plastika a ti uzimas michelin, kao sto rece kolega ne idemo na trke. Ja sam uzeo speedmaster II gumu za 1600din, i odlicna je u odnosu na Kenda gumu koja je plastika i koja se kliza po kisi, ova se uopste ne kliza i kada stisnem naglo kocnicu!

 

moze mi samo neko reci dimenzije prednje i zadnje ?

Ti rece nasao si a sada pitas za dimenzije, da sam na tvom mestu nebih to uzimao, SKUPO. Fabricka napred je 2.75-18. Fabricka pozadi je 3.25-18.

 

Za ovu sto sam pitao moze li na prednju da se namontira zbog sirine je dunlop makadam 3.50-18 kosta 10E polovna, a sigurno je neuporediva sa Kenda gumom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Ako je nekom potrebna ova guma za kolica, inace dobro izgleda, sare su stvarno ok, nikad ne bih ni pretpostavio da je to guma sa kolica, nek se javi. Ja imam jednu, nekoriscenu, nisam stigao da je stavim na motor jer je moja prednja jos uvek u dobrom stanju i mislim da bar do sledeceg leta necu morati da menjam prednju, pa mi ta sa kolica samo stoji tako i ceka red..

 

Zbog toga reko, ako je nekom hitno potrebno da pazari prednu gumu i zeli ovu sa kolica, ja mogu da mu prodam moju za 2 soma, mogu cak i post Expressom da je posaljem gde god zelite...

Ja sam je svojevremeno platio 3000 na Limundu, pa zato ne bih isao ispod 2 soma, iako je nisam uopste koristio.

Sto se tice iskustva u voznji sa ovom gumom, nemam nikakvo iskustvo i ne znam sta da vam kazem jer nisam stigao da je instaliram i probam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ako je nekom potrebna ova guma za kolica, inace dobro izgleda, sare su stvarno ok, nikad ne bih ni pretpostavio da je to guma sa kolica, nek se javi. Ja imam jednu, nekoriscenu, nisam stigao da je stavim na motor jer je moja prednja jos uvek u dobrom stanju i mislim da bar do sledeceg leta necu morati da menjam prednju, pa mi ta sa kolica samo stoji tako i ceka red..

 

Zbog toga reko, ako je nekom hitno potrebno da pazari prednu gumu i zeli ovu sa kolica, ja mogu da mu prodam moju za 2 soma, mogu cak i post Expressom da je posaljem gde god zelite...

Ja sam je svojevremeno platio 3000 na Limundu, pa zato ne bih isao ispod 2 soma, iako je nisam uopste koristio.

Sto se tice iskustva u voznji sa ovom gumom, nemam nikakvo iskustvo i ne znam sta da vam kazem jer nisam stigao da je instaliram i probam.

Ima li ta guma za kolica neku oznaku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Ja sam pisao o toj gumi vec nekoliko puta.Pogledajte moje predhodne poruke,kacio sam i sliku gume.

Evo ove sezone sam presao oko 11000km bez problema sa tom gumom.Mislim da cete je tesko naci vise u prodaji posto je guma bas stare proizvodnje posto pise made in Yugoslavia! :lol:

Prednja mi je ova i za nju sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
http://www.tyreplus.rs/SG-325-R18-MICH-DIVERS-MOTO-M45-E2-59-S-%28325-18%29_28092 evo zadnja a prednja je : http://www.tyreplus.rs/SG-275-R18-MICH-PILOT-SPORTY-42-P-%28275-18%29_28157 , ma znao sam te dimenzije nego sam mislio kad se narucuje da li treba nesto jos da se kaze , posto ne znam bas te dimenzije redovno , prvi put narucujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Promenio gume napokon 1care.gif nazad Bridgestone napred Dunlop

i stavio sam siru zadnju fabricka je 3.25-18 a ja sam stavio 3.50-18 tako da moze! i lepse izgleda ako nekog zanima slikacu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Vazi veceras stavljam slike! budi strpljiv... 1hej.gif

 

Druze jel bi hteo,molim te, da slikas zadnji kocioni cilindar,da vidim kako stoji nozica.Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Danas sam imao sansu da ih provozam i po suvom i po mokrom sta da kazem osim da sam znao koliko dobra guma igra ulogu promenio bih odma fabricke.

Primer: vracao sam se danas sa auto puta na koji nebi ni u pomisli osim u nuzdi isao kad je mokar kolovoz, jednom me je kisa uhvatila a morao sam da se vracam auto putem osecaj voziti je kao na ledu sa fabrickim gumama, tek sada vidim kada sam nove koliko su Kenda loseg kvaliteta dok danas kad sam se vracao milina motor je stabilniji 5 puta ! Jednom ranije sam i pao sa keewaya kad je bio mokar kolovoz.

 

Zasto? Zato kad sam zakocio zadnjom (prednju nisam ni razmisljo da koristim) na asfaltu je bilo valjda malo nafte koja se nije ni videla i motor samo op na stranu zahvaljujuci gumama

 

Zato bratski savet nadjite gume ja sam 2 nasao za 4 hiljade (NOVE) sto je dzabalesku kad na internetu prodaju skoro 1 za 5. Ko ima neka pitanja neka pita 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Kad smo vec kod guma , bas sam danas sprzio kendu :) Nego malo sam kontao da resim onaj problem sa igranjem guvernale, imam kofer givi nazada, i kad ga skinem i tako na 60 pustim volan onda veoma malo igra a kada je ravan put skroz , gladak onda u opste ne igra , a sa koferom zna da zaigra ponekad na 60-50, e sad da li to moze biti do guma mozda ili nesto slicno ? I jel veliki problem. da napomenem da je dovoljno dotegnut onaj sraf i dovoljno se lako okrece i ne zapinje , a kada ga dotegnem malo vise onda u opste ne igra ali se teze okrece, tkd sam ga otpustio pa ovako... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

To za igranje sa koferon je normalno jer koferom malo narusavas aerodinamiku motora pa otud to poigravanje, ali nista preterano i alarmantno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Dolazi zima, vreme za tuning stajing :) Da cujem ko ce kako da osvezi kiwija? :D Ja mu pravim drugi, mocniji auspuff nalik na ovome Auspuff ..najverovatnije od vikenda pocinjem da varim :D

 

Srecan rad! 0takoje.gif Deluje zanimljivo! Jos da vidimo i cujemo finalni proizvod! 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja