Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

post-26259-0-80194400-1350728444_thumb.jpg

 

pozdrav ljudi,hteo bih da kupim ovakav vizir/vetrobran ,polovan-nov ,zanimaju me cene,pa ako neko ima ili zna nekoga neka mi javi u PP....unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Ово је роба из Louis-a у Аустрији, имаш неколико људи на форуму са мото опремом који ти доносе оно што им поручиш са Луисовог сајта, рецимо Секула или Бера, ја сам наручивао пар пута нешто преко Бере и човек ми је то слао у року од неких 7-10 дана. Када сам наручивао визир, у тој тури сам наручио још пар ствари па се не сећам да ли је био 15 или 20 евра, у сваком случају оно што наручиш те изађе највише 10% скупље од цене на сајту а стиже ти на кућну адресу.

 

Ево ти линк на коме ћеш наћи контакте људи који доносе робу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

E drugari, moj speed spreman za zimu , promenjeno ulje svecica, opran detaljno i pod visokim pritiskom, lanac ociscen i dobro podmazan , skinut mu je akumulator i pokriven je ceradom :) Ponekad cu ga paliti, cisto zbog masine :) Zadovoljan sam kako me je sluzio ovu sezonu, s tim da je od marta presao tacno 11300 km :) Prezadovoljan sam ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Au miksa, ti si ga bas vozio..ja sam za celo leto presao mozda 3000km a vozio sam ga skoro svaki dan, do posla, nazad, vamo tamo, mnogo vise nego auto...inace ljudi, nasao sam gde u BGu mogu da se kupe delovi za keeway, konkretno, meni je potreban lanac i lancanici, zvao sam lika, komplet lanac i lancanici su 5500, salje lik post expressom pouzecem, nije problem..ne znam da li smem ovde da reklamiram, ali ako nekom treba, lik je iz BG-a, koliko sam razumeo, ima radnju negde kod bogoslovije, ako nekom treba telefon, dacu na PP, ili ako se admini slazu, dacu i ovde..nisam jos narucio, pa ne mogu iz prve ruke da kazem kakva je usluga, skupljam pare jos uvek, ali pretpostavljam da je ok, nema tu sta lose da bude..cenom sam zadovoljan, ne moze biti jeftinije od toga za lanac, prednji i zadnji lancanik zajedno, tako da je to to...sto se tice vizira, ako narucis da ti donesu u srbiju, placas vizir 15 E plus 28 E postarinu..e sad, da li se na te troskove racunaju jos neki, tipa carina ili tako neke budalastine sa nase strane, ne znam, ali i ovo je dosta skupo, ja bih radije pitao ovog lika sto sam ga gore pomenuo da li moze da nabavi vizir, kapiram da nije skuplji od 3000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Kolege planiram da Speed pretovorim u Cafe Racer motor mislim da ima dobru osnovu i kad bi se malo stvari promenilo izgledao bi jos vise cool imam u planu sledece stvari: promenim zmigavce, nabavim lepse retrovizore (hromirane), zanima me jel moze felna druga da se stavi ona nasa je plasticna ili od cega je ne razumem se voleo bih da bude metalna i ako neko zna dimenzije pa da krenem da trazim ima vremena do proleca, stavicu i siru gumu kolko moze pozadi, voleo bih da ga ofarbam u metalik sivu boju i da spustim volan kao sto je ovde na slici. Kao sto rekoh ako neko zna nesto za felnu i kako moze ovako da se spusti volan nek napise. clipons.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Где ти видиш волан? :stabre:

 

За то на слици требају ти clip-on ручице одговарајућих димензија, да ухвате штапове предње виљушке и да имају потребан пречник за ручне команде (вероватно 7/8").BP-Clip-on-Handlebars_400.jpg

 

Може да се наптави кафе-рејсер и од "Спида", али мислим да би требало много труда и нешто пара. Имало би ту посла око замене резервоара, седишта, "бубрега" испод седишта, репа, ових ливених фелни за жбицане и још много других детаља.

 

Осим ако имамо другу представу како изгледа кафе-рејсер....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Прво што ми пада на памет јесте И-беј.

 

Премери пречник штапова виљушке и провери да ли је пречник гувернала ~22 милиметра (7/8 цола), па онда са тим подацима крени у потрагу.

 

Верујем да неко ко има ЦНЦ машину може да ти то направи по твојој мери, али је питање колико би те коштало.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Kolege, primetio sam u poslednje vreme kad sam vozio da mi se tesko pomerao guvernal u jednu stranu, otisao sam kod majstora pa je on otegnuo onaj centralni saraf, pa je ispod otezao i onaj saraf za dotezivanje , a ispod je isto neke sarafe otegao pa ponovo dotegao, sada vise nije isao tesko, ali kad ga pustim onda krene da mi igra.. pa sam ja isti postupak uradio i kod kuce samo sto sam jos malo dotegao onaj saraf ispod sa sekacem i cekicem, i sada kad ga pustim mnogo manje seta levo desno, kada se nagnem napred u opste ne seta, jel moze to da ostane tako ili da jos malo dotezem ? :) Ako neko ima neki savet dobro bi mi dosao ;)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Иде зима, па ћеш имати прилике да поставиш мотор на хоклицу, да би могао да раскупусаш главу гувернала (или какогод да се на српском зове то што спаја предњу виљушку и рам) провериш стање куглица и прстенова по којима се оне котрљају. Мени се по твом опису чини да да је нешто му мало деформисано.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Pa ne bih da otvaram ako ne moram, podesio je majstor sve to pa sad ide redovno bez problema, nego sam ga ja dodatno jos malo dotegao da ne seta toliko, pa sad nzm jel to moze prraviti problem, al vise ne zapinje, rekao mi majstor da je to bilo i popustano sve dosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Gledao sam neke forume o ugradnji plina na motore, na nasem bi bilo to smesno ugraditi, po potrosnji jer ionako malo trosi i sto bi izgubio nesto snage a ionako nije nesto jak, do oko 100km/h ide. Mnogo zajebancije... Sta vi mislite i je li neko razmisljao o tome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Искористи претрагу. Радили су то људи са форума.

Znam da su radili, citao sam, nego sam pitao nas spidadzije jesu razmisljali o tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

pored ovoliko male potrosnje jos i na plin?????

Haha znao sam da ce neko to reci. To sam i ja napisao da je malo glupo ugradjivati ali me zanima je li neko razmisljao na tu temu da ugradi na speed. Ja studiram pa zato gledam tako na potrosnju. Kada vozis skuter duze vreme i znas koliko trosi pozelis nekada da manje trosi iako je velika razlika u potrosnji u odnosu na druge motore, tako kada vozis i motor od 1000ccm nekada pozelis da manje trosi, sve je stvar navike. Ali kao sto rekoh zanimalo me samo je li neko razmisljao o tome i sta bi se desilo sa performansama motora od ovakve male kubikaze (125-150ccm).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Razmisljao sam ja, i o plinu i o hho generatoru, plin se ne isplati zbog cene ugradnje, hho mozda ali ostvarivaces ako imas srece da kazemo 50-80 din ustede, sto se opet ne isplati.. Dakle sve u svemu zbog male potrosnje se ne isplati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Pa ne bih da otvaram ako ne moram, podesio je majstor sve to pa sad ide redovno bez problema, nego sam ga ja dodatno jos malo dotegao da ne seta toliko, pa sad nzm jel to moze prraviti problem, al vise ne zapinje, rekao mi majstor da je to bilo i popustano sve dosta

 

Menjaj lezajeve/lagere kormana, sta vec ide na keeway. Meni je tako igralo, pa sam se ja igrao zatezanja, odtezanja, dotezanja... Ako su ti lageri jos je i jeftinije, nemoj se zezati. Kad se to promeni upravljivost motora je mnogo bolja, a i voznja bezbednija. Kada sam promenio lezajeve usro sam se retroaktivno, jer sam skontao sta sam vozio i sta je sve moglo da me strefi. Kreni polako u potragu za delovima koje treba da promenis i menjaj. Od prekomernog dotezanja mozes i da skrcas i to lagera sto ti valjaju. A mozes i da napravis duboke riseve u lezistu, pa ces tek onda da se ceses po dzepu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Ljudi treba mi mala pomoc,rasturao sam sinoc pedalu zadnje kocnice.Kad sam vratio pedalu i krenuo u voznju bila je nekako drugacija i visoka.Zamolio bih nekog da mi slika zadnji cilindar kocnice da vidim kako ide ona mala polugica :stabre:,hvala :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Hvala druze na savetu majstor mi bio reko prvo da su crkli da treba menjati i da je to oko 4k sve ukupno -.- i kad je malo odtegao i dotegao kaze izgleda nisu lezajevi :D Al bilo je tamo sve popustano pa mozda zato, sad sve lepo ide :) igrao je al sam ga jos malcice zategao i vise ne igra a solidno se pomera volan, kontam da je to sve ok, videcemo sl sezone , posto je parkiran, a i dosta sam presao ove sezone, oko 11500 km .. :))) Pozdrav ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

http://www.kupujemprodajem.com/Keeway-speed-150cc-250-evra-3216619-oglas.htm?filter_id=16209501

 

Gledajte ovaj zaribani speed, bas jadno izgleda, kao da je lepljen sa svih strana, ko zna sta mu je bilo...

 

Elem, u satu mi se zeznula ona ispod kilometraza sto se resetuje okretanjem "vijka". Pokazuje mi stalno 1 ispred, okrecem da ga resetujem na 0000, a pokaze 1000, nece sve nule, pomerilo se, kako to da prepravim a da ne skidam ceo sat?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja