Jump to content

Moto Zajednica

DOKLE VISE!

Recommended Posts

  • Rodjena na motoru, 735 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Ne razumem bre ljude koji ne obrate paznju na ulice bez znaka koje imaju prednost jer im dolazis sa desne strane....

 

Elem danas krenula u full opremi (sva sreca) da se nadjem sa drugarom pa da palimo za Debeljacu....

Na 100m od kuce prva velika nizbrdica...brzina skoro da sam stala koristim zvucne signale da upozorim ako neko dolazi sa moje leve strane jer tu nema znak i ja imam prednost...medjutim crveni pikap koji je jedva ukocio je izazvao moj pad....da ga ne bih udarila pokusala sam da ga izbegnem i uspela...ali kad sam pokusala da ispravim skuter posle counterstiringa proklizala sam na zemlju i sut...klizala par metara a on...pa on je samo obisao i mene i skuter i otisao...

 

Ni na kraj pameti mi nije bilo da pogledam registraciju jer sam prvo proveravala da li sam povredila nesto...podigla skuter malo se smirila i nastavila dalje...jer oprema je odradila svoje...malo me boli butina ali se nadam da je samo ugruvana....

 

PAMET U GLAVU-KACIGU NA ISTU...rukavice i stitnici za kolena i na 40 C zbog ovakvih budala...

 

A danas su zabelezena jos tri pada od toga je jedan nova koleginica IVA i jos jedan decko kog je pokupio autobus...sreca mi smo prosli sa manjim povredama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Uvek je bilo budala, i bice.

Bitno je da si ti O.K. :takoje:

Ko sto vec napisah "sve je lako kad si mlad", zaboravices ti vec to sutra.

Kako je prosao Kymco - kol'ko je "ranjen"? :'(

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5934 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Na žalost došlo je vreme da svako vozilo na 4 točka moramo da posmatramo kao opasnost. Nekad se znalo ko je budala pa ga se kloniš a danas su svi pobudalili i seli u vozila. Bogu hvala pa si prošla bez većih povreda!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12342 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čuvaj se malecka ovakvih situacija naročito kad ti imaš prednost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Zao mi je sto nisi stigla da pogledas u tablicu...

 

Nemoj se samo nadati da je butina ok. Ako sutra boli ili bude bilo otoka, pravo kod lekara.

 

Dalje ne pametujem, sve ste rekli. Grrrrrrrrrrrr!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Dzukela!!!!!

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kako bre ne vide tablicu pa da mu svi malo nanicu?

Uf,krajnje dzukachki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Biće jednog dana

Ne mogu da verujem kakvih ljudi ima...Pa da ne stane i da vidi kako si, da nisi nešto polomila, da li treba prevoz do bolnice ili tako nešto, strašno...Bitno da si ti dobro, a čuvaj se nas četvorotočkaša :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Dokle vise "Dokle vise"?

Valjda je do sada moralo postati jasno da je ovo sasvim normalna i uobicajena prirodna pojava.

 

Dobro je da si usporila i jos bolje da si jos tu (u jednom komadu). Sto kazu kolege sa BBC-a "What doesn't kill you, makes you stronger". ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 735 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Dobro jutro...hvala svima na recima podrske...u toku noci je pocelo i rame da boli...ali danas neka relax masaza i verujem da ce sve biti ok...

 

Kod noge se nista nije promenilo,malo bola da podseca da tuda vise ne idem ka gradu vec da izaberem malko duzi ali sigurniji put....

 

Danas 1moto3.gif i veca opreznost ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

i pocni da izbegavas counterstering... nije to za skutere,zato si moguce i pala...to jest nisi uspela da iskontrolises motor ,mozda si prebrzo reagovala,sad je u svakom slucaju kasno....nego masiraj to rame,ako treba idi i snimi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 735 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

i pocni da izbegavas counterstering... nije to za skutere,zato si moguce i pala...to jest nisi uspela da iskontrolises motor ,mozda si prebrzo reagovala,sad je u svakom slucaju kasno....nego masiraj to rame,ako treba idi i snimi....

 

nije mi prvi put da sam upotrebila tu tehniku....idealna je za grad i izbegavanje kojekakvih budala...samo ovaj put je podloga bila prekrivena sutom i zemljom i jbg...a da sam udarila u auto mogla sam bez nogu da ostanem ili nesto trece...tako da draze mi je sto se ovako desilo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

i pocni da izbegavas counterstering... nije to za skutere,zato si moguce i pala...to jest nisi uspela da iskontrolises motor ,mozda si prebrzo reagovala,sad je u svakom slucaju kasno....nego masiraj to rame,ako treba idi i snimi....

 

nije mi prvi put da sam upotrebila tu tehniku....idealna je za grad i izbegavanje kojekakvih budala...samo ovaj put je podloga bila prekrivena sutom i zemljom i jbg...a da sam udarila u auto mogla sam bez nogu da ostanem ili nesto trece...tako da draze mi je sto se ovako desilo.....

iskustvo vise,koje mozda nissi skupo platila,ali...ah daaaaaaaa sledeci put probaj tablicu da mu vidis,,ne da je samo po zakonu nego je i ljudska obaveza da stane da pomogne ,da bilo sta...uh,,da si samo videla tablicu,ili da obratis paznju dali je cesto tu,,pa da mu se objasni da trba da stane,da ono ovo..bla bla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 735 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

 

iskustvo vise,koje mozda nissi skupo platila,ali...ah daaaaaaaa sledeci put probaj tablicu da mu vidis,,ne da je samo po zakonu nego je i ljudska obaveza da stane da pomogne ,da bilo sta...uh,,da si samo videla tablicu,ili da obratis paznju dali je cesto tu,,pa da mu se objasni da trba da stane,da ono ovo..bla bla...

 

Lezala sam par sekundi dok sam shvatila sta se desilo i polako sam pomerala ruke i noge da vidim da se nisam povredila pored sve opreme...poslednja stavka na svetu mi je bila tada da okrecem glavu da mu vidim registraciju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6504 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Dobro je da nisi gore prošla. Ako te i dalje nešto zapinje, pravac ambulata.

 

Kao bivši skuteraš, kontra upravljanjem se isto vozi bilo koji dvo točkaš s tim što kod malog prečnika točka i manjeg nagiba viljuške ko kod skutera, poslušnost je brža i osetljivija.

 

Kamerica na kacigu i eto dokaza za prijavu, sankciju i :tras1:. Tom smradu je bilo bitnije da ne dobije koji poen nego da neko izgubi glavu. Strašno na šta smo se pretvorili.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

To je posledica novog zakona, beze po svaku cenu i uglavnom uspevaju. u situacijama kad nema kontakta ne mozes ni da dokazes. No dobro je da se nisi unakazila bilo bi steta, zaista :) Po simptomima bih rekao da nema nikakvih ostecenja kostiju i vezivnih tkiva a ugruvani misici ce se oporaviti za koji dan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

po mitraljesko gNJezdo na svaki motorbike pa da viš' kako će da obilaze dvotočkaše u širokom luku i da otvore četvore oči kad se uključuju i poprečnih uličica i iz dvorišta! sve bi ja to s minigunom po točkovima i rezervoaru...ako dokačim i koju ćelparu - nije šteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Pančevo

Dobro je da si ti OK.

Mada,ne znam sta reci na lika koji je veceras ladno prosao na cisto crveno (nije se palilo,nego je bilo crveno ovako >:( ) i tu da je neko isao autom bi ga odvalio,a o motoru da ne pricamo.

Inace,regularna ulica,saobracaja ima stalno. Sva sreca da nikog nije bilo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja