Jump to content

Moto Zajednica

Kupovine novih motora starijih godišta u inostranstvu

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova

Danas gledajuci malo oglase na mobile.de naletim na oglas firme koja navodno prodaje nove motore al stajijeg godista. http://www.moto-perf...nce.com/t03.htm

Kao sto vidite npr mt-03 koji je 2007 god ispadne bas povoljno tj 3195e sa PVD. Navodno dostava 130e u zemlje eu sto pise u uslovima kupovine. Poslao sam im mail pa da vidim sta ce odgovoriti. Mada meni to nekako isuvise sumnjivo. Mada bi se vjerujem dalo provjeriti dal je neka prevara ili ne. Mozda i kod nas postoje neke firme koje mogu da posreduju a koje ce provjeriti sigurnost kupovine. Da li neko od vas ima bilo kakvu informaciju? Ukoliko bi informacije bile tacne bio bi to dobar nacin nabavke. Cak je isporuka i besplatna ako se naruce 3 motora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Hvala za link i meni deluje jako primamljivo! Ako neko ima info, nek' se raspise! Pratim temu i dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ma nema na cemu tu smo da podjelimo informacije. Ti modeli 2007 god su prilicno povoljni. Ja cu da javim kada mi odgovore na mail. A vjerujem da postiji nacin da se provjeri postojanje te firme. U krajnjem slucaju moze se naci neko od nasih u Malagi da ode do njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

E ovako su mi odgovorili:

 

Hello,

 

Moto new with 0 km, 2 year warranty (valid in any service authorized by

europa). VAT included(18%).

The cost of transport is 126 € in Europe.

The delivery time depends on the country of destination but no more than

15 days.

 

 

 

E sad dal iko ima neki predlog kako provjeriti ovu kompaniju? Na google nisam uspjeo nista da nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2914 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ima i prevara da "samo treba platiti troškove transporta", a da roba može da se vrati ukoliko se kupac predomisli ili mu ne odgovara.... Znači, najmanje ošure za 126e, koliko je transport. On se uplaćuje fantomskoj špediterskoj firmi.

 

 

 

 

Ja bih lepo uplatio letovanje u Malagi, paket aranžman, desetak dana, fino otišao u firmu, možda i isterao motor, doterao ga za Srbiju na probnim tablicama, opet je ogromna ušteda, a neuporedivo je bezbednije. Čak i da ne pazarim motor, pare za letovanje sam potrošio na svoje uživanje, a nisam ih poklonio nepoznatom prevarantu.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ako traže pare unapred, čak i kaparu, ja to ne bih prihvatio bez odlaska u tu firmu.

 

Slazem se Acime. Sve je to sumnjivo jako. Prvo nigje na google map ne mogu da nadjem tu ulicu, a na nekom rumunskom sajtu sam uspio da iskopam slicnu temu gdje je neko izvukao informaciju da im je domen registrovan negdje u maju ovde god... Sto ti rece nista sto ne bi neko otisao. AL moj licni utisak nakom malo kopanja po netu je u najmanju ruku "jako sumnjivo".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Zvuči suviše lepo da bi bilo istinito. Jesi li ih pitao da li lično možeš da dođeš i kupiš željeni motorcikl.

Avio karta u 1 pravcu BGD-Malaga kod SpanAir-a u zavisnosti od datuma ide od 73-128 eur

 

http://www.spanair.com/web/en-gb/Offers/?ORIGEN=BCN&DESTINO=BEG&version=9-9&tipoViaje=True&escalas=False&maximo=0&flexible=False&pid_1=20090828_home_bcnbeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Možda je sramota da pričam ali ja sam dao kaparu (avans) za jedan novi R1 i još ga čekam.

To je bilo pre 6-7 godina :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1907 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Bila je ovakva teme ranije cini mi se bas za ovu firmu i zakljucak je bio da je ovo zesca prevara. Pa nisu ni stranci sisali vesla pa da poklanjaju motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Zajebi ove i nepomisljaj na to >:(

Sa njihovog sajta :

Payment

Payment must be made in full before dispatch by means of bank transfer.

Time for payment shall be of the essence and any failure to pay shallentitle "The Company" at his option to treat the contract as repudiatedby "The Customer", to delay delivery until paid.

The payment may be made ​​to one of our offices principale.

Dakle dok ne uplatis svu lovu nema slanja motrora,A salju samo za evropu,posto srbija nije u evropi razmisli sta sledi!

Sajt je bas jeftin sto je jos jedan znak,nista nepisu o svojoj firmi,ko su sta su kad su osnaovani i td... kao sve ozbiljne firme.I ono naj vaznije nikakve preporuke nemaju.:lud:

Najsigurnije neko ti je rekao,direkt tamo nista preko telefona,neta i td....

Caka i jeste u tome da nove motore daju jeftinije kako bi se ribe upecale na udicu.

Moj savet odjebi od ovoga :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ma samo im pusti mail, da ces nekog drugara da posaljes da pogleda motor i da ti posalju tacnu adresu, odnosno radno vreme. Iz odgovora ces najbolje zakljuciti da se radi o prevari (verovatno).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Odgovorili su na mail , al mirise zestoko na prevaru. . Sto se mene tice ja se necu upustati u ovu avanturu. Ipak je bolje naci polovnjak, vidis, platis i vozi:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 705 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

evo i ja da se oglasim - neznam sta ta firma nudi ali znam da se u Italiji jos uvek mogu naci NOVI motori starijeg datuma,tj. motori koji su EURO 2,za male pare.

motori koji su EURO 2,u Italiji,nemaju pravo na prvu registraciju!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja