Jump to content

Moto Zajednica

BMW moto klub

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

a ovo su neke slike sa zadnje Generalne Skupstine koj je odrzana u Tirolu, 25.03.2011

nasi predstavnicu Potta i Stefa su i tu bili prisutni, ja sam nazalost bio sprecen.

 

ja = Dragan, Dire

 

7ramoj9nmkmt2l1lwmc.jpg

 

6lsmonpw4uw23gjrxew5.jpg

 

ikbl02gc8z8zoap4fe01.jpg

 

trl9z720nri5cz5ypg7.jpg

 

qjjllq6hi20pifddasqg.jpg

 

kzql3v1opeyod5hb9x.jpg

 

wokp9zkxi1howfqfg9p.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Evo i ja da se prikljucim temi. Uglavnom sve je receno. Sto se pravila kluba tice, sami ih pravite na osnivackoj skupstini tj. pisanjem Statuta kluba. Jedino pravilo koje mora da se postuje jeste da Statut kluba bude u skladu sa Zakonima Srbije i Statutom BCE.

BMW Auto Klub Srbija se vodio idejom o slobodnoj volji. Bilo bi glupo bilo koga uslovljavati i prisiljavati da prisustvuje okupljanjima, skupovima, aktivnostima kluba, u krajnjem slucaju da se uopste uclani u klub. Sve je na dobrovoljnoj bazi, od uclanjenja do zalaganja oko kluba. Ko koliko zeli i moze.

Jos jedna bitna stvar je da je zajednica BMW klubova jedna od retkih u svetu (o Srbiji da ne pricamo), koja iza sebe ima samog proizvodjaca brenda tj. BMW A.G. u Minhenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

avijaticar vidimo se tamo

 

Marko, kupi samo ram pa po potrebi vadi agregat iz auta. Meni agregat kao od M40 ili M43 (valjda su oni slicni). Hvala na podrsci

 

Moja masina je malllloooo veca od m40 i m42 ;) skoro pa duplo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Dire, hvala na podrsci... A i ti bolje znas kakva objasnjenja ljudima mogu da se daju :)

sto mogu pomoci, tu sam na raspolaganju

99% sam i u petak na okupljanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

avijaticar vidimo se tamo

 

Marko, kupi samo ram pa po potrebi vadi agregat iz auta. Meni agregat kao od M40 ili M43 (valjda su oni slicni). Hvala na podrsci

 

Moja masina je malllloooo veca od m40 i m42 ;) skoro pa duplo.

pa tu je negde, rame uz rame sa M51 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 gs, BMW R 1200 gsa

Super je da osnivate još jedan zvanični bmw moto klub srbija. Koliko ja znam postoji važeći i priznati BMW MOTO KLUB SRBIJA. Iz ovog kluba je Gospodin Slovenac predložen za BMW KLUB EVROPA. Nažalost novi predsednik je ubrzo preminuo pa je formalna birokratska procedura trajala par meseci dok se sve nije sredilo, a tome je dosta pomogao i dotični Slovenac koji je saplitao klub na svakom koraku jer ostali članovi nisu želeli da učestvuju u njegovim pokušajima da klub bude profitna organizacija okrenuta njegovom ličnom finansiskom interesu.

Sada uz novo rukovodstvo i povećan broj članova u ovoj godini verovatno će biti mnogo Bolje.

Ovo je samo radi upoznavanja sa činjenicama i zvaničnom statusu.

Žao mi što ne mogu da prisustvujem večeras , ali biće još prilika da se vidimo i družimo, jer delimo istu strast prema Bmw-u.

Želim Vam sve najbolje.

Pozdarv alex

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Pozdrav alex, navrati da sklopimo price. A i ne moramo da ih sklapamo. Vazno je da se mi okupimo :). Nema sada profitabilne organizacije, to se vidi iz visine clanarine. A i da bismo se okupili petkom, ne mora svako da bude u klubu. A koliko sam cuo, trenutno je stari klub u sukobu interesa ili kako se vec kaze. Ali o tome kad se budemo videli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 gs, BMW R 1200 gsa

Kako to da je sukobu interesa kod nas a u sloveniji zvanični bmw diler, Marjan božič nije i to još u evropskoj uniji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 gs, BMW R 1200 gsa

Videćemo se sigurno , možda i ako idete u garmiš na skup bićemo tamo 28.06.2011, naših 10 članova dolazi.

Veliki pozdrav i podrška. Što nas više ima bolje je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

E vidis, zbog toga bih voleo da dodjes. Mene ne zanimaju nikakve rasprave na temu sta, zasto, koliko, kako je bilo pre... Ponudjeno mi je (kao sto sam gore naveo) da prikupim ljude. Posto meni nije cilj da osnujem klub u kome cu biti "veliki Strumf", samo okupljam ljude da se dogovorimo kako cemo... Svi oni koje zanima okupljanjeBMW-jasa su dobrodosli. Dodjes, kazes sta mislis, svidja ti se - dodjes opet, ne svidja ti se - preskocis neki put pa dodjes opet da vidis da se nije nesto mozda promenilo... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Super je da osnivate još jedan zvanični bmw moto klub srbija. Koliko ja znam postoji važeći i priznati BMW MOTO KLUB SRBIJA. Iz ovog kluba je Gospodin Slovenac predložen za BMW KLUB EVROPA. Nažalost novi predsednik je ubrzo preminuo pa je formalna birokratska procedura trajala par meseci dok se sve nije sredilo, a tome je dosta pomogao i dotični Slovenac koji je saplitao klub na svakom koraku jer ostali članovi nisu želeli da učestvuju u njegovim pokušajima da klub bude profitna organizacija okrenuta njegovom ličnom finansiskom interesu.

Sada uz novo rukovodstvo i povećan broj članova u ovoj godini verovatno će biti mnogo Bolje.

Ovo je samo radi upoznavanja sa činjenicama i zvaničnom statusu.

Žao mi što ne mogu da prisustvujem večeras , ali biće još prilika da se vidimo i družimo, jer delimo istu strast prema Bmw-u.

Želim Vam sve najbolje.

Pozdarv alex

Lepo je što ste i stare članove koji nisu bili na skupštini obavestili o svemu i održavate kontakte sa njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Nažalost novi predsednik je ubrzo preminuo pa je formalna birokratska procedura trajala par meseci dok se sve nije sredilo, a tome je dosta pomogao i dotični Slovenac koji je saplitao klub na svakom koraku jer ostali članovi nisu želeli da učestvuju u njegovim pokušajima da klub bude profitna organizacija okrenuta njegovom ličnom finansiskom interesu.

Sada uz novo rukovodstvo i povećan broj članova u ovoj godini verovatno će biti mnogo Bolje.

Ovo je samo radi upoznavanja sa činjenicama i zvaničnom statusu.

neznam u kakve si cinjenice upucen, al cini mi se da si pogresno upucen

nemoj pisati takvim naciom o nekome koga ni ne poznajes

 

tako da ako si zainteresovan za prave cinjenice dodji, uputicu te ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ajde te cinjenice razjasnite i za nas sa jeftinijim kartama. Bilo bi vrlo lepo da se stvari isteraju na cistinu, jer ima nas mnogo van Beograda, koji bi mozda zeleli da budemo clanovi BMW Moto Kluba, ali ako krecemo vec u pocetku sa nerazjasnjenim cinjenicama, onda od cele price nema nista.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

I ako se razjasni, nece se razjasnjavati ni na jednom forumu, bar ja tako mislim. Ovo sto radimo stvarno moze da bude lepa prica. Ljudi koji misle da gresimo mogu da se sastanu sa nama i kazu sta nije u redu. Zovu me, pljuju jedne, hvale druge... Ja nisam ucestvovao ni u cemu sto se pre dogadjalo te stvari znam iz price. Rasprava na adresu parking Interkontinentala svakog petka u 19:30.

 

Elem, veceras smo tamo i bili vasqez, avijaticar i ja. Pricali, malo objasnjavali, ostavili teme za razmisljanje, pa sledeceg petka opet. Mi na dva tocka smo morali svojim putem pa nismo otisli kod Petosevica, bice kasnije i slika

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Pratim pricu...

Помно пратим...:takoje:

verujte mi da je lepse uzivo nego na ekranu

u ostalom par kolega sa BMW motocilima ce vam preneti, nadam se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Koliko je znam ( a znam) može postojati bezbroj bmw klubova u srbiji i svi će imati istu snagu pred bmw klubom evropa. Ne može postojati GLAVNI klub koji će nas zastupati u Europi.To što je neko u Beogradu ne znači da je stariji po činu od recimo vršačkog kluba (kojui je btw jedan od naj boljih koji ja znam)ili nekog koji će se tek formitati u recimo Trgovištu.

Ja sam se proošle godine učlanio u BG klub koji je vodio pokojni Joksa. Uredno sam platio 50 eur učlanjenje i 40 eur članarinu za 2010. godinu.Lepo smo se družili i imali i po neku zajedničku vožnju. On nas je na žalost prerano napustio. Posle demokratskih promena u klubu niko me više ne kontaktira niti obaveštava o načinu rada kluba. Za moj ukus previše podseća na političku stranku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Koliko je znam ( a znam) može postojati bezbroj bmw klubova u srbiji i svi će imati istu snagu pred bmw klubom evropa. Ne može postojati GLAVNI klub koji će nas zastupati u Europi.To što je neko u Beogradu ne znači da je stariji po činu od recimo vršačkog kluba (kojui je btw jedan od naj boljih koji ja znam)ili nekog koji će se tek formitati u recimo Trgovištu.

Ja sam se proošle godine učlanio u BG klub koji je vodio pokojni Joksa. Uredno sam platio 50 eur učlanjenje i 40 eur članarinu za 2010. godinu.Lepo smo se družili i imali i po neku zajedničku vožnju. On nas je na žalost prerano napustio. Posle demokratskih promena u klubu niko me više ne kontaktira niti obaveštava o načinu rada kluba. Za moj ukus previše podseća na političku stranku.

 

 

Pomenutu snagu kluba odredjuje cinjenica da je on priznat od strane BMW kluba Evropa, a BMW klub Evropa nece priznati 17 BMW klubova iz Srbije. A i vec je pomenuto da to sto se mi okupljamo u BG-u ne znaci da je klub iz Beograda. Cilj je da se ovo prosiri na Srbiju. Zato sam i pozvao ljude iz drugih gradova da se jave i pocnu skupljati u svojim mestima.

 

I jedno pitanje: Ovo sto mi radimo ti lici na politiku ili neko drugi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 gs, BMW R 1200 gsa

Ćao Mungos,

Žao mi je što se nismo skoro čuli ali i ja sam zaglavio neke medicinske probleme nisam radio 3 meseca , a Buda nije hteo da se oglašava dok sve formalno nije dovedeno u red. Trkulja nam se žalio ministarstvu, appr-u na svako rešenje i odugovlačio preregistraciju skoro 5 meseci, uz veliku pomoć Dragana i popa iz auto kluba( imamo pouzdane podatke).Sajt smo završili i domen, tako da sada počinjemo normalno da funkcionišemo a svi članovi će biti obavešteni.Predhodni sajt nam je Trkulja zablokirao jer je promenio pristupnu šifru i poskidao sve podatke pa nismo bili u mogućnosti da obaveštavamo članove.Ja se nisam vozio 4 meseca ali planiram da idem u Garmiš sa ostalima. Kompletnu rutu i troškove ćemo ti proslediti u utorak.

Da me ne razumeš pogrešno niti smo mi hteli da se bavimo administracijom niti imamo uopšte ideju da funkcionišemo kao polička organizacija ali domaće zakonodavstvo nas tera da ispoštujemo pravnu formu, mi smo bili samo za druženje i dobru vožnju.

Da je sreće da imamo više klubova i članova mnogo bolje bi sve funkcionisalo a ne bi trebao jedan slovenac da nas organizuje i predstavlja u evropi.

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja