Jump to content

Moto Zajednica

BMW moto klub

Recommended Posts

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ma ne mora to da bude svakog petka. Recimo petak pred skup u NS-u, ili Futogu, ili bilo gde u blizini... skupimo se u NS-u, ispricamo, razmenimo delove koje smo dogovorili na forumu, posvadjamo, sacekamo da se Kamikaza vrne, pomirimo, ispljujemo "stranku na vlasti" tj. recimo Pecu, skinemo ga s vlasti, ozenimo, vratimo na vlast, razvedemo... E onda zajedno na moto skup.

 

Sledeci vikend, ili onaj tamo, ili onaj posle onog tamo.... Skupimo se u JA, ispricamo, razmenimo ... vratimo na vlast, razvedemo... E onda na skup u Paracin, Despotovac, cak i kod mene u Trstenik (odnosno Mikana)... Mislim da bi to bila najbolja ideja, opet niko nije obavezan, a spojimo lepo i korisno... Samo moramo da se organizujemo, pa da na prolece budemo spremni...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1209 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ma ne mora to da bude svakog petka. Recimo petak pred skup u NS-u, ili Futogu, ili bilo gde u blizini... skupimo se u NS-u, ispricamo, razmenimo delove koje smo dogovorili na forumu, posvadjamo, sacekamo da se Kamikaza vrne, pomirimo, ispljujemo "stranku na vlasti" tj. recimo Pecu, skinemo ga s vlasti, ozenimo, vratimo na vlast, razvedemo... E onda zajedno na moto skup.

 

Sledeci vikend, ili onaj tamo, ili onaj posle onog tamo.... Skupimo se u JA, ispricamo, razmenimo ... vratimo na vlast, razvedemo... E onda na skup u Paracin, Despotovac, cak i kod mene u Trstenik (odnosno Mikana)... Mislim da bi to bila najbolja ideja, opet niko nije obavezan, a spojimo lepo i korisno... Samo moramo da se organizujemo, pa da na prolece budemo spremni...

 

 

 

E mladji Brate svaka ti se pozlatila. Mislim da ti je predlog za vecinu prihvatljiv . Ima vremena do proleca da se utvrdi vreme i mesto okupljanja, kako bi se bolje upoznali, pa mozda i nesto dogovorili. Nemojte da mi zaboravite Brata Djuntu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

:Mina:

 

 

Jeste unas, moze i pivo... Vidite kako su vec pocele da padaju ideje :)

 

:Mina: i :cirka2:, dobra pastrmka ili roštilj :rostilj: npr. na Lisinama i :kafa: za kraj :zdravo:.

 

:BMW2:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1209 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Predlozio sam Lalajku da organizuje druzenje na Rajcu kad otopli, da se bar upoznamo. Njemu je to blizu za dogovor sa vlasnikom motela oko klope , a nama ostalima nije daleko. Ja cak predlazem da tamo i prespavamo, normalno u satorima, a ima gore i kreveta. Boban vlasnik motela je bajker, te mislim da ce rado pristati da nas ugosti po pristupacnim cenama. Ovo je za sada samo predlog, pa da cujemo sta sekta misli.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2343 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Podrzavam ovaj Danetov predlog i molim da se i na mene racuna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

napišite datum....možda "protegnem gume" iz Slovenije na jedno vikend druženje.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6478 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Predlozio sam Lalajku da organizuje druzenje na Rajcu kad otopli, da se bar upoznamo. Njemu je to blizu za dogovor sa vlasnikom motela oko klope , a nama ostalima nije daleko. Ja cak predlazem da tamo i prespavamo, normalno u satorima, a ima gore i kreveta. Boban vlasnik motela je bajker, te mislim da ce rado pristati da nas ugosti po pristupacnim cenama. Ovo je za sada samo predlog, pa da cujemo sta sekta misli.:zdravo:

 

Kad zatopli skroz, može na Adi Ciganliji kod mene jedan vikend ( ili više), :kamp:, mali splavić al široka livada,:kotlic::givemebeer::dobrodosli2:

 

@BMW-pošto mi je tašta Dolenjka, sačekaću te sigurno lepše nego nju :jee:.

 

post-6989-0-06605400-1328570749_thumb.jpgpost-6989-0-95557400-1328570750_thumb.jpg post-6989-0-15212800-1328570894_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

uu ova lokacija sa sumu i ladovinu mami ... samo da se termin ne ubode sa nekim dobrim i velikim moto skupom ...

 

ja sam uvek za ... evo sad bas treniram bembaru da radi na jedan klip kako bi za sledecu sezonu trosio upola manje .. jbg kriza me ne popusta ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6478 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

uu ova lokacija sa sumu i ladovinu mami ... samo da se termin ne ubode sa nekim dobrim i velikim moto skupom ...

 

ja sam uvek za ... evo sad bas treniram bembaru da radi na jedan klip kako bi za sledecu sezonu trosio upola manje .. jbg kriza me ne popusta ..

 

Termin ćemo konsenzusom. Verovali ili ne, kad samo supruga i ja ispitivali prvo noćivanje u šatoru na slici, u gradu je taj dan bilo preko 40 a mi cvokotali dok ne uzesmo jorgane. A treniraj i sebe, samo sa jednu polovinu usana :haha1:, oskudacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

aaa pa jes da bila susna godina (4 meseca bez kise) ali rodila mi sljiva dobro , pa bar tu ne moram da treniram :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1209 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Nama lokacija nije bitna, vaznije nam je ko ce doci. Eto mogao bi Juzni za drugo vidjenje da organizuje Pecinu svadbu. Sta je sta se bunis {Peco} ako sekta odluci ima da kazes DA. Zamosljam i trece druzenje, ali sad je na redu Lalajko da kaze to sudbonosno DA.:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6478 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Mene samo da udate negde .. ako ima dobra prilika :)

 

Možda i ima...

 

 

Ocekujem da me moj brat Djunta, i ostale kolege obaveste blagovremeno o mestu okupljanja sektasa... :takoje:

 

Po BMW manualu svakako.

 

 

kakva ste okorela banda! :takoje:

 

Još ti ne znaš koje se bratije vataš; na vreme obezbedi jatake il ćeš spavaš ispod adveture šust pleha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja