Jump to content

Moto Zajednica

BMW moto klub

Recommended Posts

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

U petak u 19:30 okupljanje na starom mestu... Zavisno od broja posetilaca, mozda padne i neki dogovor.... Ja cu doci sigurno, osim ako ne dodjem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ja bio na okupljanju 08.07.2011... E slatko sam se ismejao.... Posle kod Petosevica jos smeha...

 

post-6447-0-21983700-1310196819_thumb.jpg

 

post-6447-0-11645100-1310196828_thumb.jpg

 

post-6447-0-98881200-1310196830_thumb.jpg

 

post-6447-0-61490800-1310196833_thumb.jpg

 

post-6447-0-14567100-1310196847_thumb.jpg

 

post-6447-0-07786200-1310196854_thumb.jpg

 

post-6447-0-13562900-1310196857_thumb.jpg

 

post-6447-0-53255500-1310196859_thumb.jpg

 

post-6447-0-70731800-1310196873_thumb.jpg

 

post-6447-0-57577000-1310196879_thumb.jpg

 

post-6447-0-83968800-1310196893_thumb.jpg

 

post-6447-0-94414500-1310196896_thumb.jpg

 

post-6447-0-39651800-1310196904_thumb.jpg

 

post-6447-0-76981700-1310196908_thumb.jpg

 

post-6447-0-74989300-1310196912_thumb.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ја сам мислио да свратим али сам нешто касно дошао уморан са посла....1jok.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

U petak 15.07. redovno okupljanje...

Naravno, nalazimo se u 19:30, bicemo tamo koliko budemo pa ko hoce sa mnom pravo za Pancevo na moto skup. Za povratak ne garantujem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Juzni bacaj me tamo na spisak ! posto vec nema veze dal si clan nekog drugog kluba .... ka se vidimo dogovoricemo se oko clanarine ..... sta i kako ...

 

moramo uzivo da se ogovaramo od telefona nema nista .... mozemo vec za vikend u Pancevu da se vidimo ......

 

ne mogu da verujem da ste ispisali 4 strana bez mene .... kakav propust (za vas) :)

 

videcemo vec oko organizacije samog kluba mada vidim da ste vec dosli do neke osnove ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Pa kad ti resavas probleme sa memorijom duze nego da ti je procureo semering na osovini zamajca :)

 

Kako sam pomenuo avijaticaru da bude predsednik kluba on pobeze. Izgleda da ces to biti ti Peco... :) Salim se. Ja cu biti u petak u Pancevu, u subotu moram u tazbinu, jbg. Ajd budi tamo u petak uvece pa da se vidimo.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: NoviBeograd
  • Motocikl: BMW R45 Yamaha FZS 1000

Izvinjavam se zbog odsustva, bio sam na moru,

a evo veceras sam se vratio sa Divcibara pa ode i ovaj petak.

Sledeceg, ako ne radim popodne, dolazim.

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ma salio sam se, nije ovo obaveza... Cekamo da se skupi 10-15 novih ljudi (zbog stamparije), pa i ja postajem clan bmwak (za pocetak)... Cisto da se pohvalim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

Ju naopako... Ne znam kako je uletela ova slika :)

 

 

 

 

Znao sam da niko nece da pita za onu belu sedmicu od 280 konja :)

ma sve ti verujem.hoces samo za sebe.ocu i ja u klub...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Ok, čitam celu temu i par stvari su mi promakle. Kada su redovna okupljanja ako ih ima? Kako ide sa učlanjenjem u moto klub (gde, kad, kako... )? Čisto pitam da znam. Kažem, promakle su mi te sitnice pa ne bi bilo loše da se to negde objavi u sažetom obliku i turi na vidno mesto. Fala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Ok, čitam celu temu i par stvari su mi promakle. Kada su redovna okupljanja ako ih ima? Kako ide sa učlanjenjem u moto klub (gde, kad, kako... )? Čisto pitam da znam. Kažem, promakle su mi te sitnice pa ne bi bilo loše da se to negde objavi u sažetom obliku i turi na vidno mesto. Fala :)

 

 

koliko mi je Juzni ispricao : treba da se pojavis na okupljanju svakog petka (gde bese :stabre: ) da vidis o cemu se radi pa onda uplatis clanarinu i cekas clansku kartu ...

 

to je ukratko ali javice ti se vec neko sa detaljnijim informacijama ...... ja nikako da se zberem da odem neki petak ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

S punom odgovornoscu i tempraturom od 38 odgovaram:

 

Moto klub nije osnovan zvanicno. Ja sam clan auto kluba, grane BMW kluba Srbija. Peca je malo to nabacao. Pricao sam ja to njemu sad u Trsteniku, ali posle piva, pa... Ne znam seca li se da mu je predlozeno da bude predsednik tog buduceg moto kluba. Elem, ne moramo se skupljati svakog petka, sve je na dobrovoljnoj bazi. Moze se dolaziti na okupljanja radi zabave, ali se ne mora biti zvanicni clan. Mada mnogi koji su se samo "druzil" na okupljanjima su kasnije postali clanovi.

 

Do sada su se ljudi raspitivali, vidjali se sa mnom, svi podrzavaju ideju i hoce da ucestvuju u prici, ali je ispalo "da to neko krene pa cemo se mi prikljuciti"... Eto, ja sam krenuo, eto me na okupljanjima petkom, Peca ce doci za BG da ga upoznam sa ljudima, postace clan BMW kluba Srbija i pocece da okuplja ljude, vodice okupljanja u Jagodini ili kako se vec drugacije dogovorimo. Znaci klub nije vezan za BG vec za SRBIJU. Svako moze postati clan, s tim sto se moraju ispostovati neka pravila (bez koristoljublja, bez sukoba interesa - ne moze neko biti u klubu samo da bi uspeo da otvori recimo predstavnistvo...)

 

 

 

 

Magnume, prodaj tu ruinu od harlia i kupuj sivog k100...

 

Sad izvadio toplomer... 38,2... Izgleda da ja necu jos dugo :) Odo' da lezim

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Juzni pisi testament ... ko ce drugi bolje da ti pazi na BMW od mene .... :moto3:

 

 

evo preciznijih informacija pa izvolte :takoje:

 

 

 

cim se oporavi juzni okupicemo se negde pa da se dogovorimo detaljno ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

16.09.2011. smo se opet okupljali u BG-u... Bilo nas je mnooogoooo... Dolazili ljudi iz Panceva, Novog Sada, Smedereva... Dole je samo deo atmosfere, naravno sa mojim autom (drugi po redu, ovaj nandzarasti). Sledece nedelje ide motor :)

 

post-6447-0-23481300-1316444555_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Sta je sa N. Sadom, jel ima neko ko ce okupiti zainteresovane BMW-ase ko ce dolaziti petkom u BG pogotovo u sezoni. Daj da se na prolece dogovorimo i negde okupimo da bi se ta ideja realizovala. Ako nista drugo bar bi mogli da se organizovano druzimo, naravno i ponekad zajedno vozamo. Ja imam izmedju ostalih i 5-6 drugara koji voze BMW motore. Peca moze da bude predsednik samo ako se ozeni. Salim se , mislim da je to manje bitno da bi se nekoliko puta u sezoni okupili , provozali , bacili na rostilj neku zivotinju i uzivali u zajebanciji ovih mladjih kao sto su Peca, Mile , Petar, Scuba, Lalajko, Kamikaza, Dule , Ivica, Darko, Vlada , Milos, Stari roker, Toma, Mungos,Usamljeni jahac,Marko pa i moja malenkost ako me primite.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sta je sa N. Sadom, jel ima neko ko ce okupiti zainteresovane BMW-ase ko ce dolaziti petkom u BG pogotovo u sezoni. Daj da se na prolece dogovorimo i negde okupimo da bi se ta ideja realizovala. Ako nista drugo bar bi mogli da se organizovano druzimo, naravno i ponekad zajedno vozamo. Ja imam izmedju ostalih i 5-6 drugara koji voze BMW motore. Peca moze da bude predsednik samo ako se ozeni. Salim se , mislim da je to manje bitno da bi se nekoliko puta u sezoni okupili , provozali , bacili na rostilj neku zivotinju i uzivali u zajebanciji ovih mladjih kao sto su Peca, Mile , Petar, Scuba, Lalajko, Kamikaza, Dule , Ivica, Darko, Vlada , Milos, Stari roker, Toma, Mungos,Usamljeni jahac,Marko pa i moja malenkost ako me primite.:zdravo:

 

Eee, zaboraviste mene. Ako ništa drugo, neću Vas osramotiti kad je "životinja" u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

jaoo bre ni ja nikako da stignem da skocim do BG-a na neki sastanak da se upisem i ja ... a de to bez mene da prodje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja