Jump to content

Moto Zajednica

BMW moto klub

Recommended Posts

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ја за викенд у село 1oda.gif па се видимо следећи петак?!

Sinoc pricao sa Pecom u Smederevu da se sledeceg vikenda nadjemo u Sremskoj Mitrovici. Najverovatnije ce tako i biti pa ko je raspolozen...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ja lično u principu slabo idem na skupove. Medjutim ako je sekta tako rešila ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ја за викенд у село 1oda.gif па се видимо следећи петак?!

Sinoc pricao sa Pecom u Smederevu da se sledeceg vikenda nadjemo u Sremskoj Mitrovici. Najverovatnije ce tako i biti pa ko je raspolozen...

 

 

 

 

И шта би у Митровици?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Ljudi ovako,ako mi danas budu zvijezde naklonjene,trebao bih da prodam kle/a i da u narednih par dana realizujem kupovinu jednog lijepog primjerka Bmw/a K75 ,i naravno doletio bih do Bg,pa bih se javnuo da podjelite sa mnom iskustva oko doticnog modela,imate poz od druga clana,ili bar vanjskog saradnika iz B.Luke,i svakako se javite ako prolazite ovuda,barem za pivo ili kaficu,ali i ako vam treba komad poda za prenocit...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

evo ovako,kad god pozelis javi mi se i dodji,nacicemo neki smjestaj,klope ima,piva...,kao u snovima! Za sada ovako Kle prodan,kreda u realizaciji! Bmw se smjesi!Pozz! :BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Bolje vas nasao! Iskreno malo se bojim tezine motora,i visine posto sam malko nizak,ali racunam na nepogresivu njemacku izbalansiranosti nisko teziste,ali ko ne reskira taj ne profitira.....,a o pouzdanosti ne treba ni pricati,jer bi me kakav germanski bog pukao sa neba gromom! Svakako se stvari krecu pozitivno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Koliko vidim tema oko kluba se zavrtela u krug i nema pomaka na bolje. Cini mi se da je ovo ipak mnogo komplikovano za nase uslove. Prvo svi treba da se naviknemo na neka pravila sto ih daje fabrika,a kao da ih i ne razumemo sasvim. Neke grupe su se sami sebi okupile u klub,a cini mi se da su to neki klubovi zatvorenog tipa koji...

Ja ne znam da li su ovi momci iz HD kluba Srbija dobili blagoslov od fabrike u Americi,ali vidim da njihov klub funkcionise sasvim ok. I niko im ne zamera sto clan moze biti samo onaj ko ima HD.

Lepo pise: Da bi ste postali član kluba morate posedovati Harley-Davidson motor. Članstvo u klubu je besplatno!

I pored toga oni se voze i sa drugim bajkerima (Bajk Rok Misija). Jesta da me nerviraju kad se ograde onako kurtonski na skupovima,ali ajd' sad. Njihov problem.

Mislim,sto se tice kluba meni je svejedno,ali bilo bi lepo... kad bolje razmislim,moze svako sebi da napravi majicu BMW MOTO KLUB SRBIJA i eto nam kluba. Mislite da bi neko zamerio? Zabole nas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Svako može da napravi BMW MOTO KLUB. To je dozvoljeno statutom BMW MOTO KLUBA EVROPA. Mora samo usaglasiti statut kluba sa statutom kluba Evropa. Recimo u Vršcu postoji Klub N. Vozača BMW-a koji je punopravni član bmw zajednice evrope. U Beogradu postoji BMW MOTO KLUB SRBIJA koji je isto član Asocijacije. Moja malenkost je član u oba kluba :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Svako može da napravi BMW MOTO KLUB. To je dozvoljeno statutom BMW MOTO KLUBA EVROPA. Mora samo usaglasiti statut kluba sa statutom kluba Evropa. Recimo u Vršcu postoji Klub N. Vozača BMW-a koji je punopravni član bmw zajednice evrope. U Beogradu postoji BMW MOTO KLUB SRBIJA koji je isto član Asocijacije. Moja malenkost je član u oba kluba :)

 

Јужни шта нам је радити?!

Оћемо да се видимо у петак код контија?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Svako može da napravi BMW MOTO KLUB. To je dozvoljeno statutom BMW MOTO KLUBA EVROPA. Mora samo usaglasiti statut kluba sa statutom kluba Evropa. Recimo u Vršcu postoji Klub N. Vozača BMW-a koji je punopravni član bmw zajednice evrope. U Beogradu postoji BMW MOTO KLUB SRBIJA koji je isto član Asocijacije. Moja malenkost je član u oba kluba :)

 

Јужни шта нам је радити?!

Оћемо да се видимо у петак код контија?!

 

Pa i ne bi bilo lose, ajd doci cu...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Svako može da napravi BMW MOTO KLUB. To je dozvoljeno statutom BMW MOTO KLUBA EVROPA. Mora samo usaglasiti statut kluba sa statutom kluba Evropa. Recimo u Vršcu postoji Klub N. Vozača BMW-a koji je punopravni član bmw zajednice evrope. U Beogradu postoji BMW MOTO KLUB SRBIJA koji je isto član Asocijacije. Moja malenkost je član u oba kluba :)

 

 

 

 

Ne bih ni u kakvu raspravu, ali onda ni meni nije jasno: http://www.bmw-club-europa.org/links.php?lang=en i kad se klikne na Srbiju ode se samo do jednog sajta. Ranije je bio jos jedan link prema BMW moto, ali ga vise nema. U Srbiji postoji 1 zvanicni clan BCE i ostali klubovi mogu biti clanovi BCE preko BMW kluba Srbija. Tako je bar meni receno...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Не могу у петак, долазе ми неки гости.....ајде неки други дан, и ајде ако има још неко заинтересован?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ove godine BMW-ovi dani se održavaju u Garmisch-Partenkirchenu od 6. do 8. jula, ima li nekog dogovora da se zajedno putuje na ovo desavanje. U opste da li se nesto takvo planira, bilo bi lepo da se iznesu ideje. Do sada je postojala organizacija za zajednicki odlazak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja