Jump to content

Moto Zajednica

BMW moto klub

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Posle svega ja nista vise ne razumem, no nije ni bitno. Postoji li BMW moto klub ovde, podrzan od strane BMW-a ili ne? Sta se dobijalo ranije za onih 50+40e clanarine? Jer ako je u pitanju par organizovanih voznjica, onda je to previse, ovde se to dobija za dz.

 

Evo gledam ovaj BMW klub iz Vrsca - ljudi se druze, voze, mislim da imaju i svoje prostorije, nemam samo informaciju koliko (i da li) naplacuju clanarinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Trkulja nam se žalio ministarstvu, appr-u na svako rešenje i odugovlačio preregistraciju skoro 5 meseci, uz veliku pomoć Dragana i popa iz auto kluba( imamo pouzdane podatke)

Blago tebi, samo ti to mogu reci,

kad vec raspolazes pouzdeanim podacima, onda ne lupaj ovde po forumu

napisi ono sto jeste, a ne onako kako tebi odgovara, tj kako ti mislis da ce se drugim svideti.

 

Slobodno jedan od narednih petaka natrci, da ti ja objasnim svu pricu.

ne ujedamo se mi tamo. druzimo se, tako da mozes slobodno doci.

 

predpostavljam da ces tesko naci slobodan petak, ali bez obzira na to, cim budes imao slobodnog vremena javi mi se. moj broj je 063/364-121. da te bar upoznam sa pravim cinjenicima, da se ne mucis sa necijim predpostavkama i kojekakvim "rekla kazala" pricama.

 

opet da ti kazem, nije lepo prozivati nekoga koga ni ne poznajes, a pogotovo nekoga ko ti je nekad mnogo pomagao ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Rasprava na adresu parking Interkontinentala svakog petka u 19:30.

Podrzavam !

 

 

A najzanimljivija stvar u ovoj temi je ta (bar meni)

kako se covek registrova na forumu malo posle otvaranja ove teme i poce da je osporava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Vi i dalje samo pricate o tome, dodji ispred Inetrkontinentala, pa cemo Vam sve ispricati. Ljudi pa ima vlasnika BMW i van Beograda koji bi zeleli da budu u klubu BMW MOto Klub Srbija. Sta je tesko Juzni ovde odgovoriti i objasniti nam sta se desava. Pa kakav je to klub ako nece javno da radi i razresi sve mistreije i traceve koji su se vec sada ovde pojavili.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Sta je tesko Juzni ovde odgovoriti i objasniti nam sta se desava. Pa kakav je to klub ako nece javno da radi i razresi sve mistreije i traceve koji su se vec sada ovde pojavili.

Veruj mi da bi ti ja prvi napisao celu pricu

al druze veruj mi da mi treba par sati, kao i par strana za to.

Pre li kasnije, istina sama izadje "na videlo"

Nadam se da ce Juzni uspeti da izgura ovo u sta je krenuo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Vi i dalje samo pricate o tome, dodji ispred Inetrkontinentala, pa cemo Vam sve ispricati. Ljudi pa ima vlasnika BMW i van Beograda koji bi zeleli da budu u klubu BMW MOto Klub Srbija. Sta je tesko Juzni ovde odgovoriti i objasniti nam sta se desava. Pa kakav je to klub ako nece javno da radi i razresi sve mistreije i traceve koji su se vec sada ovde pojavili.

Nisam ucestvovao u tim dogadjajima pa ne mogu da pricam, a ono sto ja znam iz price stvarno ne moze da se pise. Meni to i nije toliko bitno. Kad se klub organizuje, svi koji budu u njemu ce biti clanovi BMW kluba Srbija i BMW klub Evropa - takav je plan razvoja kluba. Dolazicu ja za neki vikend u Valjevo u "tazbinu" pa mozemo da se vidimo te cu ti ispricati a ti posle mozes da proveravas pricu da ne bude da sam nesto slagao. Ako se slazes posalji mi broj da ti se najavim jer ne znam tacno kad cu dolaziti. Komplikovano je to sa tastama i tastovima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja u opste ne zelim bilo koga da proveravam i nikad mi to nije bio cilj, ali ako odnosi na pocetku cele price nisu reseni, to ce taj klub pratiti celo njegovo postojanje. Suvise smo puta i kao narod i ja kao pojedinac prevedeni zedni preko vode, pa samim tim shvatljivo je da smo nepoverljivi. Ako je i taj prvobitni BMW Moto klub Srbija postupao kako ne treba, onda je za ocekivati da ljudi jos vise budu nepoverljivi i skepticniji prema necem novom. Nadam se da sam ovim objasnjenjem ukazao o cemu se radi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ja u opste ne zelim bilo koga da proveravam i nikad mi to nije bio cilj, ali ako odnosi na pocetku cele price nisu reseni, to ce taj klub pratiti celo njegovo postojanje. Suvise smo puta i kao narod i ja kao pojedinac prevedeni zedni preko vode, pa samim tim shvatljivo je da smo nepoverljivi. Ako je i taj prvobitni BMW Moto klub Srbija postupao kako ne treba, onda je za ocekivati da ljudi jos vise budu nepoverljivi i skepticniji prema necem novom. Nadam se da sam ovim objasnjenjem ukazao o cemu se radi.

 

Ama znam o cemu pricas. Zato se i pozivaju ljudi (prepoznace se oni) koji pljuju po nekim drugim ljudima da se pojave pa da se sve resi. Po mojoj proceni, to pljuvanje nema osnova. Veruj mi da bih ja prvi voleo da se sve sredi bas zbog toga sto sam ja pokrenuo pricu. Zato i pocinjemo sa okupljanjima na kojima cemo odlucivati sta i kako dalje. Valjda ce se na tim okupljanjima ta nepoverljivost i skepticnost smanjiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Poenta cele price je stanjanje tacke na sva ta "vodanja zednih preko vode", vracanja poverenja i brisanje svega loseg.

Pravljenje prave price, pravog kluba, kluba o kome ce clanovi donositi odluke i odlucivati, bez licnih interesa u bilo kakvom smislu, znaci samo klubski interes. Znam da su sva poverenje poljuljana, znam da je to sve dovedeno do mizerije. Evo ja licno sam pokrenuo pricu, BMW Auto pricu, pricu usmerenu ka klubu, ne ka pojedincu. ne ka parama.

nase rezlutatate su vec poznali i BCE i svetski BMW klub.

U nekim razgovorima je konstatovano da u BMW Moto prici to nedostaje, pa reko da se pomogne i pogura prica, ako vam je interesantna.

 

Pozdrav za sve!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 gs, BMW R 1200 gsa

Žao mi je ako je nekog pogodila priča, ali me zanima koliko je bajkera došlo u petak ispred intera? BMW moto zajednica je specifičana ,prvo bi valjda trebalo da poseduju bmw motor jer bude vrlo smešno kada se pojavite na nekom od internacionalnih skupova bmw sa drugom mašinom. Drugo bmw moto vlasnika ima mnogo manje nego auto vlasnika, po procenama u srbiji nema ih više od 300. Treće članarina je tolika da bi se kvalitetnije radilo, jer troškovi koji opterećuju svaki klub su knjigovodja, takse,kvalitetne majce, potkape, kajševi i ukoliko organizujete skup ili vožnju to košta.

Nadam se da Južni zna ušta se upušta, ima tu dosta obaveza, i formalnih i ne formalnih.

Recimo samo da italijanski bmw klubovi uopšte nisu članovi bmw kluba evropa, pa im ništa ne nedostaje.

Nadam se da će petkom dolaziti i bajkeri a ne samo tjuning fanovi sa kolima.

Pozdrav do nekog sle3dećeg petka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ma toliko sam se iznervirao da sam prodao BMW-a :moto3:

Ode u Vrbas

Jedan + za BMW i jedan Japanac manje.

Novi vlasnik je kolega sa foruma.

Javiće se valjda da se poFali.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Žao mi je ako je nekog pogodila priča, ali me zanima koliko je bajkera došlo u petak ispred intera? BMW moto zajednica je specifičana ,prvo bi valjda trebalo da poseduju bmw motor

Prica pogadja samo tebe koliko vidim, koji jedini osporavas i pljujes po svemu, neznam zasto.

Ljubitelj moze biti bilo ko, imao BMW(auto ili moto) ili nemao, bitna je dobra volja.

Koliko je bilo BMW motora.

Bila ih tri.

Do sada to je uspeh.

Na nedeljno druzenje su dosla 3 motocikla marke BMW i na njima 3 ljubitelja, znaci da su ljudi poznali pricu.

Postovani gospodine, za vreme koje postoji Vas klub da li ste se negde okupili nedeljno ili mesecno(bar 3 coveka), druzili popili pice,razmenili iskustva, bez da uzmete 90 eura???

 

Iskreno se nadam da ce se ljudi organizovati i okupljati, kako sa nama tako i samostalno. Nadam se da ce ubrzo napraviti BMW moto zajednicu, onakvu kakvu i treba da imaju i kakvu zasluzuju da imaju.

 

A to sto vi ne poznate volju, nego kesh, to je drugo. Mislim da je iznad kesha bitnije drugarstvo, pomaganje i druzenje. Da nije bitno to koliko ko para i kakav auto ili motor ima. to su stvari koje ces tesko razumeti, jer iste nisi uspeo razumeti do sada.

 

Zasto si otvorio drugi nalog od kako je ova tema otvorena? Aaaa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Aleks29

 

ova tema je otvorena da ljude obavestavamo, dogovaramo se, objasnjavamo sta pravimo.... a ne da ti osporavas ono sto neko pokusava da uradi.

 

Prvo: tebe ne treba da zanima kako cu ja to izgurati sa 20€ godisnje, mozda sam sposobniji pa mogu da nadjem sponzore.

 

Drugo: ne mora da znaci da cu ja ista gurati, vec sam rekao da ce se medju nama svima izabrati "vodja", a guracemo svi

 

Trece: otvori novu temu u kojoj ces da nas kocis (mozda se plasis da ce ova prica biti bolja od neke prethodne koja se nije dobro pokazala)

 

Cetvrto: Uzivo je mnogo bolje raspravljati

 

Peto: Ja sam na okupljanju naucio nesto o f800gs o kome nista nisam znao, nije mi se svidjao, nisam mogao da zamislim sedenje na njemu... E sad sam video o kakvom se motoru radi. Video sam jednu divnu r45, uporedjivao je sa r65 koji sam ja imao, a nisam do sad bas imao prilike to da radim... Kad tako pogledam, neka se svako okupljanje zavrsi ovako (da ja nesto novo vidim i upoznam nekog novog) ja cu biti zadovoljan. E sad zamisli da svi dozive ono sto i ja svakog ili svakog drugog, treceg petka... NIJE VAZAN BROJ i eto bas mi je bilo extra sto sam upoznao vasqeza i avijatizara

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Sama cinjenica da je clanarina 20e jasno govori koliko sve u toj prici nije briga niti za pare niti za neku imaginarnu "vlast"

To je samo druzenje i nista vise. A kao sto sam ranije naveo donosi eto i neke popuste. A bilo ko ko nesto kupuje u toku sezone za motor i kola moze visestruko da otplati tih 20e ako je do para bas stislo.

A Italijani nisu u klubu zato sto su prvenstveno cigani, a i trazili su neke pare itd. bilo je price o tome na godisnjoj skupstini u Austriji o tome.

@Alex29 Nisu to tjuning fanovi samo vec samo ljubitelja BMW vozila. Ne treba mesati to sa tuznim stajlingom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

E o tome sam pričao. 4 srbina = 5 klubova. Nema nama spasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Pa nije ni bitno koliko ima klubova. To nikoga nije briga. Postojanje jednoga ne ugrozava drugi. To je samo druzenje zezanje itd. Sve je ovo tako banalna stvar u realnom zivotu. I koji si klub i za koga navijas, sta se vozi. Treba samo uzivati u druzenju. Ko nece uvek moze da menja sredinu. Ipak je ovo samo hobi i zezanje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

Pa nije ni bitno koliko ima klubova. To nikoga nije briga. Postojanje jednoga ne ugrozava drugi. To je samo druzenje zezanje itd. Sve je ovo tako banalna stvar u realnom zivotu. I koji si klub i za koga navijas, sta se vozi. Treba samo uzivati u druzenju. Ko nece uvek moze da menja sredinu. Ipak je ovo samo hobi i zezanje.

 

Bas tako... :BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GS LC

Iskreno se nadam da ce se ljudi organizovati i okupljati, kako sa nama tako i samostalno. Nadam se da ce ubrzo napraviti BMW moto zajednicu, onakvu kakvu i treba da imaju i kakvu zasluzuju da imaju.

 

A to sto vi ne poznate volju, nego kesh, to je drugo. Mislim da je iznad kesha bitnije drugarstvo, pomaganje i druzenje. Da nije bitno to koliko ko para i kakav auto ili motor ima. to su stvari koje ces tesko razumeti, jer iste nisi uspeo razumeti do sada.

ipak moram citirati svoj post odzogo :)

 

Pricam ja o tome, al tesko se cita, tj sa neverom ;):)

 

Mnogo mi drago sto se nazire tj vidi poenta cele price.

Iskrene se nadam da ce se ubrzo i krenuti i to u pravom pravcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Žao mi je ako je nekog pogodila priča, ali me zanima koliko je bajkera došlo u petak ispred intera? BMW moto zajednica je specifičana ,prvo bi valjda trebalo da poseduju bmw motor jer bude vrlo smešno kada se pojavite na nekom od internacionalnih skupova bmw sa drugom mašinom. Drugo bmw moto vlasnika ima mnogo manje nego auto vlasnika, po procenama u srbiji nema ih više od 300. Treće članarina je tolika da bi se kvalitetnije radilo, jer troškovi koji opterećuju svaki klub su knjigovodja, takse,kvalitetne majce, potkape, kajševi i ukoliko organizujete skup ili vožnju to košta.

Nadam se da Južni zna ušta se upušta, ima tu dosta obaveza, i formalnih i ne formalnih.

Recimo samo da italijanski bmw klubovi uopšte nisu članovi bmw kluba evropa, pa im ništa ne nedostaje.

Nadam se da će petkom dolaziti i bajkeri a ne samo tjuning fanovi sa kolima.

Pozdrav do nekog sle3dećeg petka.

 

Po ovome se da zakljuciti da svaki clan koji se uclani u moto klub dobije kvalitetnu majicu, potkapu, kais i organizovano putovanje i da pri tome ne placa nikome nista.

Mi u Auto Klubu imamo clanarinu koja je 20 eura i to nas pokriva za stampanje visokokvalitetnih clanskih kartica, placanje clanarine BMW Clubs Europe (sa njihovim karticama), knjigovodju, administrativne troskove. Uz to sve, ostane i nesto para za pokoji sitan poklon clanovima jednom ili dva puta godisnje. Klubu ne ostaje bas nista, jer klubu materijalno nista ni ne treba. Za skupove jurimo sponzore, kako bi svakom ucesniku poklonili kvalitetnu majicu (jer nama automobilistima potkape ne trebaju :) ).

 

To da italijanski BMW Moto Klubovi uopšte nisu clanovi BCE je istina, kao sto je istina da svojim clanovima uredno prijavljuju kako placaju clanarinu BMW Clubs Europe (link ka njihovom finansijskom izvestaju: Finansijski izvestaj BMW Motorrad Club Italia sa njihovog zvanicnog sajta,Mala pomoc, 9. strana), a ne placaju je.

 

Klub je mesto za bilo kog vlasnika ili ljubitelja BMW-a. Barem je u nasem klubu takva ideologija. Mozda neko ko voli BMW a nema novaca da ga priusti moze sa svojim prijateljem koji vozi BMW da sedne na motor i da ode na neki BMW skup. Da li to sto neko nema BMW-a njega cini manje vrednom osobom pa nije podoban za klub ili skup?

Sto se "tjuning fanova" tice, nisi dosao u petak tako da je malo bezveze da pricas ko se tamo skuplja i kakvi su automobili i ljudi, posto nisi nasao za shodno da navratis.

 

Uglavnom, opet ste svi skupa pozvani da dodjete u petak da se lepo druzimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Sto se tice okupljanja u petak 17.06.2011. ja necu moci da dodjem (vencavaju mi se svastika i paša, a to nije mala stvar). Avijaticar ce biti prisutan, upucen je u celu pricu, docekace bilo koga ko dodje i mozete ga pitati za detalje, ako on ne zna, uputice vas (vidim ja da se nazire predsednik kluba :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja