Jump to content

Moto Zajednica

keeway superlight

Recommended Posts

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Drugovi,dali neko zna koji je promjer sarafa dolje na kojem se otpusta ulje.moram kupit bakrenu podloznu plocicu jer ako jako ne zategnem slini ulje a negdje sam izgubio subler pa nemrem izmjerit :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Ma i ja nekak bi jos ovaj put stavio 10w40 makar su me tu vec ranije savjetovali da mogu stavit i 20w50.inace sam stavljao uvijek silkolene 10w40 i ok je motor isao.trenutno tu di kupujem na lageru nemaju silkolene nego samo motul,repsol i putoline pa budem onda sipao motul.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

hvala ti srki al trenutno imam net samo na mobitelu tako da mi jedino kolko tolko normalno radi ovaj forum,sve ostalo mi cvika za pop...it.molio bi samo da mi neko pomogne savjetom koja svjecica ide.po nekim manualima pise da ide Ngk D8EA a cijelo vrijeme je u motoru bila D7EA,sad neznam koja da bude :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

hvala ti srki al trenutno imam net samo na mobitelu tako da mi jedino kolko tolko normalno radi ovaj forum,sve ostalo mi cvika za pop...it.molio bi samo da mi neko pomogne savjetom koja svjecica ide.po nekim manualima pise da ide Ngk D8EA a cijelo vrijeme je u motoru bila D7EA,sad neznam koja da bude :/

 

Uzmi tu d8ea, moze i sa oznakom R na kraju. Nemoj mnogo da brines ako je radio i sa ovom, samo lagano i pun gas 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Drugari, na ovim kineskim sajtovima sam nasao povoljno plastike za naseg kiwija. Kupio sam bocne plastike koje naravno da nisam imao, ali za**bo sam se pa nisam rekao koju boju da mi posalje i stigle krem boje a motor crn. Ali lepo se uklopilo - razbija ono crnilo motora... Postavicu i neku slicku uskoro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Sta mislite, da li bi ovi koferi mogli da se namontiraju na kiwija i kako bi "stajali"?

 

 

1_tmb_50029680_koferi.jpg

 

To su oni sa Princa...

Nesvidjaju mi se uopste ko vodokotlici su...

A gde su ti njegove bisage?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Stavi plastične od 35l (oko 20e po komadu) nisu ruzni, ne stoje loše, iskoristićeš postojeće držače uz malo prepravke, a ove vodokotliće zaobidji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Nemam ni drzace :)

Ja sam uzeo bas rasparcan motor. Jbg, koliko para - toliko muzike. :)

 

Jel mozes da slikas i posalji mi sliku u PP da vidim kako izgledaju ti drzaci pa cu ili da ih napravim ili da ih kupim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Juce je pala prva voznja od Nisa do Kragujevca starim putem, tako da je mom Kiwiju ovo bio prvi put da ide na ovako duge staze. S obzirom da je i meni ovo prva duza voznja, mogu da kazem da je protekla veoma dobro. Neophodno je da se posle 30-ak predjenih kilometara napravi pauza od par sekundi, samo koliko da se pedu odmori jer mi je utrnulo. :) Mozda zbog toga sto sam vozio u farmericama i imam 100 kg, a mozda i ne... Vreme ce pokazati. Evo dve slike sa dela puta izmedju Jagodine i Kragujevca (u blizini Donje Sabante):

 

 

1_tmb_127474910_WP_20140607_004.jpg

 

1_tmb_127474910_WP_20140607_006.jpg

 

Hteo sam da ubijem monotoniju crne mat boje, pa sam uzeo "krem" bocne plastike i svidja mi se kako mu stoje. Planiram jos nesto da stavim da bude te "krem" boje kako bi malo izbalansirao boje... Kada mi budu dosadile, stavicu crne,

 

Juce sam presao nekih 300km sa njim: Nis - Kragujevac - Markovac (Stari hrast) - Kragujevac i zaista sam prezadovoljan ponasanjem motora. Veoma je lak za voznju, upravljiv... Bas je za krstarenja, ali kazem bar po meni, uz OBAVEZNE pauze u trajanju od par minuta na svakih predjenih 30-ak km.

 

Potrosnja oko 2,5 l uz to da smo 80km se vozili supruga i ja tako da je motor bio pod opterecenjem od skoro 160kg (ja 103, supruga 56).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Palo malo grunfovanja za vikend, igrali smo se sa svetlima i nabacih grejače ručki, stigli darovi od Kineza

 

post-4383-0-13528500-1402252763_thumb.jpg

 

Svetla post-4383-0-81380800-1402252713_thumb.jpg

 

I ono što ostadoh dužan, slika sa bočnim koferima

post-4383-0-96780200-1402252805_thumb.jpg

 

 

post-4383-0-19182300-1402252813_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Bas mu dobro stoje ovi bočni koferi. Ima kod onog lika što prodaje delove za bicikle na auto pijaci. Prodaje ih po 1500 dinara pa ću da odem i pazarim, nego samo da osmislim držače jer nemam nikakve.

 

Koja su ovo svetla? Da nisu možda ova i ova? Ako nisu, aj postavi linkove...

 

E da, koji ti je ono satić pored kilometar sata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Баш су добро чучнула светла дај неки линк 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Bas mu dobro stoje ovi bočni koferi. Ima kod onog lika što prodaje delove za bicikle na auto pijaci. Prodaje ih po 1500 dinara pa ću da odem i pazarim, nego samo da osmislim držače jer nemam nikakve.

 

Koja su ovo svetla? Da nisu možda ova i ova? Ako nisu, aj postavi linkove...

 

E da, koji ti je ono satić pored kilometar sata?

slika-Eagle-eye-LED-diode-4-komada-49431885v288h216.jpg ovo su donji farovi, 2x eagle eyes diode od 1,5W daju oko 120 lumena pojedinačno, a koštale oko 500 din, bočni farovi su obične okrugle maglenke Maglenke-okrugle_slika_XL_2753373.jpg u koje su nabačene led sijalice, služe samo za ukras i blickanje nocu-led sijalice nemaju ni 50 lumena (opasno sam se zeznuo u kupovini, menjacu ih za jače-minimum efektivnog svetla mora biti preko 400lumena).

1432-2006-large.jpg A ovo je dodatni instrument pored km sata-voltmetar od lade, otkad mi je pregoreo regler i otkada sam menjao sijalice diodama i xenonom povremeno bacim pogled da vidim kako se kreće potrošnja struje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja