Jump to content

Moto Zajednica

Gilera Runner 180cc

Recommended Posts

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Da traje ko fabricki, da trosi ko fabricki, a ide bolje mislim da bi ga i fabrika onda prozvodila sa tim setupom.

 

Ovaj setup je preskup, da bi fabrika pravila, nebi im se to isplatilo... nisi o tome razmisljao ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

...a sto vozis bez kacige?kako sto,pa ko ce da zna ko vozi ovu ljutu masinu...a sto ti se dere tako motor,sto turiras?pa kako sto,kad vec moram da nosim kacigu i da se ne pokazem,nek se bar okrecu za masinom!...Gagi druze,podsecas me na to! budi kool,sisaj sve zive u NS i okolo a da ne znaju ko si,postani zagonetka svima,dobices na ceni kod ribica :hej:...a sta je vaznije u zivotu od NJE!! :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

xexexe, danas smo se vozili gagi i ja, uredno je nosio kacigu ne brinite :). squt mu veoma ozbiljno ide i nije za podcenjivanje. da li je vredi novca ulozenog u njega individualno je pitanje. jos jedna stvar me je pozitivno iznenadila, gagi je za razliku od foruma uzivo veoma gotivan klinac (ovako mogu da ga nazovem iz mog ugla posto sam duplo stariji od njega), za neko vreme bice od njega dobar vozac ozbiljnih motora samo malo da uhvati kilometara sa pravim ljudima. :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180

Jesi li zadovoljan sa ovim gumama posto bih i ja uzeo conti twist, iiii sta ti je sa onom starom rezonom, da li je na prodaju, mislim da je tehnigas ne ova pm nego ona na pocetku sto si je forsirao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Jesi li zadovoljan sa ovim gumama posto bih i ja uzeo conti twist, iiii sta ti je sa onom starom rezonom, da li je na prodaju, mislim da je tehnigas ne ova pm nego ona na pocetku sto si je forsirao :D

 

Ostavi serijski auspuh, samo nabavi bez katalizatora fabricki, i on je dosta bolji od tog tecnigasa sto sam imao, kasnije sam nasao statistiku, da je taj tecnigas slabiji spuh od tog fabrickog bez katalizatora. Ovaj tvoj verovatno ima katalizator, ako je njegov spuh iz 2003 godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180

Ok, hvala ovaj moj je onaj veliki kao od 180 cc bas sm gledao po netu i nisam nasao ni 1 125-cu sa tim spuhom, verovatno je taj lik uzeo od 180 spuh. Znaci da cupam sve iz njega :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180

Ne cupas sve iz njega. Samo katalizator. Ako pocupas sve moze da se desi da to posle nece raditi kako treba

 

 

Cekaj gde je taj katalizator???? kako onda da ne zeznem stvar?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

inace, juce sam je upalio runnera prvi put posle 7 meseci. Jeste da sam moro da ocistim karb, od stojanja se zapusio vakum :) ali cim sam ga ocistio.Upalio iz druge, i kada je krenuo da pljuje ulje iz auspuha, pola garaze mi postalo crno :), isprsko i moju torbu, koja se nevina nalazi iza motora u tom trenutku i onda krenuo dim beli, da sam odmah ugusio, makar dva novorodjencad u mom dvoristu :D Auu majko moja... Kako radi posle 7 meseci ne paljenja. Trebalo mu jedno 2 minuta da dodje do normalnog rada :) a posle toga samo vatra :Dzlo... Kako covek zaboravi kada ne voza nesto jace, koliko je to stvarno jako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Još ga nisi prodao? 0zbunjen.gif0stabre.gif

 

Ne pitaj nista.... Spustio sam cenu na 1300. Ali aj sto su problem pare. I to svima postale. Nego sto se i malo ljudi razume u to sto je radjeno.

Zovu me ljudi i pitaju koje rolnice ima ? Da li ima sportski filter ? A da li moze da se ugradi kompresor na njega, video sam da to ljudi rade ? A vidim da imas drugi auspuh, jer mu to pomaze da bolje povlaci ?

Kao sto vidis iz prilozenog, ljudi su jako slabo informisani kod nas, ima jos dosta pitanja, kojih trenutno nemogu da se setim. A dok u HR, je mnogo drugacije, tamo su 70% skutera 180ccm masine, i to ne serijske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Sa obzirom da idem na drag trke, 5-6-7.

Imam u planu da napravim ovo sa slike, tj, neki to zovu zadnje vile-viljuske. Kako god.

 

malossi_scooter_dragster_00.jpg

 

To mi je lakse napraviti, nego da se njakam da spustam skroz prednji kraj i da izbacujem masinu nazad.

 

Nadam se nekim lepim kubikazama i konjima, ali oko 55ks, da pokazem ko je gazda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Pazi da ti neki gazda ne pokaze pa da se smoris posle :lol:

 

Nema tu nikakve sanse, Endure od 45-50-55ks, su ili slabije ili skoro iste jacine kao ovaj skuterce na ubrzanju.

 

Ali hocu da dobijem jos starta, da nemoram da smirujem motor ko konj, tj da mu spustam gas, pa cu mu staviti nazad taj produzetak, da ne moze da se dize od zemlje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Inace bi najradije neko skuterce od 500ccm da bude na Dragu, ali ako bude, jedva cekam :) da ga poderem ko malog misa :) u pitanju je staza od 200 metara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Dobro je biti samouveren..ali ne i pričati bajke 1lol.gif

 

A jbg... Veruj mi, ko god do sada ko je video kako ide ovo skuterce, su bili samo 1care.gif

Ne razumeju ljudi sta je 2t :)

 

Aj dodji za NS jedan od tih dana, 5-6-7, taman da se upoznamo i vidimo kako ide skuterce, jedno naspram drugog ? Sta kazes ? :)

 

Alekre, imam dugo devojku skoro 5 i po godina, netreba mi ni jedna vise, nego mi treba neko cudo sa kojim da se igram :)

 

Edit : ovde se bas i ne moze videti kako ide, ipak je snimak. Ali mislim da ste to vec videli :

 

 

 

I o ovome pricam, zasto moram da namestim onaj produzetak, ja ovde krecem sa skoro pola gasa, da me nebi digao skuter, i onda se cuje, kako se zavrce skroz gas, posle par sekundi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ta cvaja ide bolesno i u startu ne moze da joj pridje nijedan 4T sqt. A ko ne ocekuje i zavrne joj gas a ne spremi se za ono sto sledi, zavrsava na ledjima a sqt u vazduhu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Gagi....nadji nekoga ko ima isti odnos masa-snaga pa se onda trkaj sa njim i pokazi ko je gazda....moze i mecka da ima 270 konja pa da ti budes brzi, ali ona ima dve tone !

Ako hoces da pokazes ko je "gazda" uradi to sto sam ti rekao i onda pokazi da znas da vozis.

Nije tesko uzeti jaku masinu i namazati slabijeg od sebe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ja ne znam ljudi sto lepo ne odete na taj drag race sa Gagijem da vas opegla kao nista :zbunjen: Ali pod jednim uslovom. Da avgusta tim sqtom krene na Alpe sa vama :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Gagi....nadji nekoga ko ima isti odnos masa-snaga pa se onda trkaj sa njim i pokazi ko je gazda....moze i mecka da ima 270 konja pa da ti budes brzi, ali ona ima dve tone !

Ako hoces da pokazes ko je "gazda" uradi to sto sam ti rekao i onda pokazi da znas da vozis.

Nije tesko uzeti jaku masinu i namazati slabijeg od sebe!

 

Pa RS-125 ima i vise snage, u kilazi mislim da je i malo laksi, ali je menjac, i opet zaostaje.

 

A sto se tice ovog Civica, njegova masa naspram konjaze, je skoro identicna, mojoj masi naspram moje konjaze.

 

I VTEC, se ne ponasa kao standardni auto sa tom konjazom, nego samo bolje.

 

Ja uglavnom hocu da dodje neko od kolega sa foruma, sto vise to bolje, da se upoznamo, i da se prica o tome kako ide skuter, tek kada se vidi kako ide.

 

A ne ovde da se prepucavamo, rekla kazala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja