Jump to content

Moto Zajednica

Sredjivanje izbledele plastike

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Jedan moj brat je u Podgorici sredjivao kola za autoplac. dubinsko pranje,sredjivanje lajsni na vratima,branika itd...

 

Posto je to sve bio uvoz iz IT a i u Pg fala bogu ima sunca ,sve sto je bilo mat je bilo izbledelo do iznemoglosti. On je sve mat plastike farbao crnim mat sprejem,bez ikakve pripreme sem ciscenja.uopste se nije razlivalo imalo je tu hrapavu teksturu kao i pre. ne znam koliko je trajno,ali tako su kola udomljavali...

Ja sam na mom beverliju te plastike mazao vazelinom i odlicno su izgledale posle toga,a trajalo je neko solidno vreme pa ja opet namazem. Onaj sprej za kontrolne table isto da super rezultat samo ne traje bas dugo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2841 postova

VALVOLINE plastic reshine-600 dinara 500 ml,nefarba,providan,hemijski izvlaci farbu iz pastike,ja obnovio sve sarenise,moze i na sivu plastiku,malo ga treba,strcnes na par mesta pa razvuces,nelepi prasinu,za kola camce,naravno motoe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Moj sin je to jednostavno rešio , a rezultati , da ne pričam probajte sami. Skoro svi kod kuće imamo one sunđere u kutiji za mazanje cipela , jednostavno na oprane plastike nanesite sredstvo ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Moj sin je to jednostavno rešio , a rezultati , da ne pričam probajte sami. Skoro svi kod kuće imamo one sunđere u kutiji za mazanje cipela , jednostavno na oprane plastike nanesite sredstvo ..

 

Izgleda šašavo ali deluje  . . . I traje skoro godinu dana... trpi sve vrste pranja...

20160409_104213.jpg

20160409_104227.jpg

20160409_104241.jpg

20160409_104340.jpg

adult photo sharing

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Najbolje sredstvo za izbledele plastike,vrlo jednostavno za upotrebu. Plastike se samo operu,dobro osuse i premazu sa sredstvom. Plastika dobija jaku crnu boju bez obzira koliko je bila siva. Imao sam fleke od benzina na mom skuteru koje sam potpuno prekrio,radio sam i drugu gileru koja je skroz bila siva i bukvalno su plastike preporodjene. Pre ovoga sam svasta probao,sredstva za unutrasnje plastike auta,bumper sprejove i mleka ali ovo mi je najbolje odradilo posao. preporuka od mene...best bay

post-34841-0-56497900-1460192626.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Uzeto u prodavnici auto delova,u sivoj boji koliko ja znam nema. Slika takodje nemam,jbg jos uvek nemam tu naviku da slikam kad nesto sredjujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Posla mi drug sliku gilere kad smo je sredjivali. Jedan retrovizor je sredjen drugi ne...pogledajte pa procenite sami...uzivo je jos bolje...

post-34841-0-18541900-1460209977.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja