Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 3316 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Kod GTi sve je visoko, i motor je pod sedištem, i još ako napuniš kofer, težište svakako ne može da bude nisko. Ne znam kakvu je alhemiju uradila Honda, ali onda je bolje nego na mom starom skuteru.

Kymco_People_GTi300_stpz1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 553 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Бих у недељу на сајму, оно што ма највише занимало на сајму је било да видим какав је тај VOGE SR4, искрено на мене није оставио никакав утисак, у односу на BMW C400GT једина добитна ставка му је цена од 6.500€, нова цена за C400GT је 9.900€, 3.400€ разлике није мало али има подоста скутера који су у том ценовном рангу као и VOGE SR4 па ми одају бољи утисак, пластика ми је баш некако јефтина, све ми нешто шкрипи, добро је што су ставили на сајму "забрањено седење на возилима", имам утисак да би се раштимао током сајма а знају кинези да ураде и много боље за исте паре, рецимо да су овде подбацили и да хватају муштерије на копију оригинала ... ето то је неки мој утисак.
image.thumb.jpeg.f3619c1037c990f74e1fcf69a7a39c0b.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Jedno samo mogu reci:lol3:BMW u odnosu na Voge vredi tu razliku,realno Zontes mnogo bolja prica

 

Dobra prica je dase smelo sesti na Bmw:lol3:Voge nikako

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Drug je provozao:stabre:sad Koji model,znam daje 300kubika I kaze Kako ide Nije realno,koliko mi pricao koliko su izvukli ks I Nije realno I valjda je najlaksi od svih u klasi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Verovatno ovaj stari,d i e jos nisu stigli oni idu bolesno dobro,po komentarima sa interneta..oba su 37ks

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Jeste Tako mi rekao 37ks:staa2:nisam verovao,znam samo daje zadovoljan Kako motor ide,sto kaze u toj klasi kida svakog u ubrzanju

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Inače je ova klasa skutera osmišljena za "kidanje" u ubrzanju, ne za praktičnu vožnju u gradskim uslovima...

 

Edit: Nekako to izvlačenje tolike snage iz motora vidim kao marketinški potez, skretanja pažnje sa ostatka komponenti na skuteru. Možda grešim.

Promenio član QmBGD
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3316 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Svako se hvali onim šta ima i u čemu je dobar. Evo BMW ima lepu plastiku koja ne krcka, za tričavih 3.400€ doplate;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Sto ljudi, sto ćudi .1000 žena .....:):)

 

 

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3316 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Pojaviše se i Keeway skuteri kod nas. Keeway Vieste je trenutno najjeftiniji skuter u 300 klasi na našem tržištu. 4200€, doduše i najslabiji i sa 13" točkovima...

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Keeway Vieste 300 AKCIJA, 2023. godište, Scooter, Novi Sad. Cena 4.200 € - Motori - Polovni Automobili

 

Promenio član boza_kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sr4max

Pozdrav svima, 

Evo da napišem da sam ja pazario taj sr4max sa sajma , dosta sam čitao, tražio o tom modelu,raspitivao se ,čitao forume tutorials....  Ovo je link BMV i SR4max rasklopljeni ( jbg na kineskom). Ovde ima dosta komentara .

Meni je lep , za moju visinu udoban . Ono što bi ja napomenuo , da ja nerobujem stvarima, ja sam njega kupio a ne on mene. Sutra mu se radi registracija, u petak ga preuzimam. Ko god ima zelju da ga vidi proba može me kontaktirati . Koliko su mi rekli momci iz salona , ovaj je jedini ,a nova tura im stiže u Maju .

Dopao mi se komentar od jednog člana što je napisao "neka ga dobro služi i da ga vozi 100g"

Nakon par kilometara vožnje napisaću utiske , znam da će sigurno značiti budućim kupcima ,kao što je i meni svaki komentar značio .

Pozdrav svima .

 

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

A ovo je super ponuda ako si "normalne" građe za skuter..Ja sam gabarita kao ovaj kolega sa videa i vidi koliko je to smešno spram ovog skutera..

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

@NenadMatNista nisi pogrešio ,naprotiv.Ja sam napisao negde svoju recenziju jer sam pratio,ispitivao taj model godinu dana.Ako budeš želeo možeš da ga pojačaš softverski čak i u ovlašćenom servisu..samo to nije zvanično,ali ne pitaj me kako znam..

 

A imas i tjunere koji to rade mimo servisa...Ali polako.. ide on i tako jako dobro.Nek te služi i da se bezbedno voziš.

 

ps koju si boju uzeo?Mnogo je lep model u obe boje

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sr4max
pre 8 minuta, Džim Džarmuš je napisao:

@NenadMatNista nisi pogrešio ,naprotiv.Ja sam napisao negde svoju recenziju jer sam pratio,ispitivao taj model godinu dana.Ako budeš želeo možeš da ga pojačaš softverski čak i u ovlašćenom servisu..samo to nije zvanično,ali ne pitaj me kako znam..

 

A imas i tjunere koji to rade mimo servisa...Ali polako.. ide on i tako jako dobro.Nek te služi i da se bezbedno voziš.

 

ps koju si boju uzeo?Mnogo je lep model u obe boje

Džim hvala, i ja sam ga pratio na netu par meseci i sve pregledao što postoji o njemu. Hvala ti za info , ovi momci su odlični iz salona i lako ću se dogovoriti sa njima...polako...

Uzeo sam crnu boju ,taj sto je bio izložen na sajmu. Slobodno me možeš kontaktirati, ako si ga pratio godinu dana, sigurno imaš želju da ga probaš.IMG_20230329_101420.thumb.jpg.91e4892a52ab5f6776108c0dc9ed4c41.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

@NenadMatTaman se organizujemo da uporedimo tvoj i ovaj moj što sam skoro preuzeo(bmwc400gt)Napravimo Srpski test "blizanaca" za buduće korisnike..

 

 

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 84 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Sym Maxsym 400i abs

Čestitam kolega na kupovini i jedva čekam utiske da preneseš. Video ga na sajmu, na prvu se oduševio, za gabaritnije ljude koji nemaju 10k za bmw, top. U zdravlju ga vozio...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3316 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre 8 sati, Džim Džarmuš je napisao:

A ovo je super ponuda ako si "normalne" građe za skuter

Ima već dosta devojaka\žena koje ulaze u svet dvotočkaša, pa ovaj skuter može da bude dobro rešenje...

Pre 8 sati, NenadMat je napisao:

Dopao mi se komentar od jednog člana što je napisao "neka ga dobro služi i da ga vozi 100g"

Čestitke i od mene koleza, i nek je sa srećom! Meni se sviđa i mislim da će ovaj skuter biti hit! Što reče @Vujke1, sad već ima delova da se nabave online, do zadnjeg šrafića i po pristojnim cenama, što uopšte nije tako čest slučaj, a uvek dobro dođe alternativa. Piši utiske.

Pre 6 sati, Džim Džarmuš je napisao:

Taman se organizujemo da uporedimo tvoj i ovaj moj što sam skoro preuzeo(bmwc400gt)

Opa! E pa nek je i tebi alal! Ništa lepše od novog vozila :)

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Biće za dve nedelje u autoprometu na NBGD.Biće i popusta 200e za prve primerke ..ne pitajte me kako znam:)

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Ma pričaj ti o tom tvom C400 malo, nisam pohvatao nigde šta, kako, gde... :)

Promenio član QmBGD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja