Jump to content

Moto Zajednica

Motul 15w50 fush

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

15w 50 puno sinteticko duble ester je jedino Motulovo ulje koje je  zelene boje.

Pitaj MASS COMPANY DOO za detalje ako na deklaraciji stoji njihov naziv.

0112781-740 begin_of_the_skype_highlighting              0112781-740      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0112781-740      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlig ;Dhting              0112781-740      end_of_the_skype_highlighting

 

I Motul 300V 10w 40 je zelene boje.

TAcno.Svako double ester tj dupla prepecenica ima tu boju

Amin  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Aj' sto ne cuvate racun od kupovine, al' sto ne znate ni gde ste kupili! Pa sta koji k...c znate?

 

Iskreno vam zelim sve najgore, jer ste stvarno "carstvo" za kojekakve falsifikatore i hohstaplere, pa kad vas tako neodgovornih ne bi bilo, a bez vas ne bi bilo ni fals robe!

 

Interesantno, al' kad god iskrsne tema o necemu sto je sumnjivog kvaliteta (ili "provereno" a nedokazano loseg), onda niko ne zna gde je kupio to sto je kupio, i strasno mu je "zamorno" da navede adresu na kojoj je to kupio, al' uvek (i bas uvek!) iskrsava ime "IPONE" - pa proverite to po forumu!.

 

A u medjuvemenu, dok se ne setite kod koga ste kupili to sto ste kupili i to ime i adresu napisete ovde, zelim vam iskreno sve najgore!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Aj' sto ne cuvate racun od kupovine, al' sto ne znate ni gde ste kupili! Pa sta koji k...c znate?

 

Iskreno vam zelim sve najgore, jer ste stvarno "carstvo" za kojekakve falsifikatore i hohstaplere, pa kad vas tako neodgovornih ne bi bilo, a bez vas ne bi bilo ni fals robe!

 

Interesantno, al' kad god iskrsne tema o necemu sto je sumnjivog kvaliteta (ili "provereno" a nedokazano loseg), onda niko ne zna gde je kupio to sto je kupio, i strasno mu je "zamorno" da navede adresu na kojoj je to kupio, al' uvek (i bas uvek!) iskrsava ime "IPONE" - pa proverite to po forumu!.

 

A u medjuvemenu, dok se ne setite kod koga ste kupili to sto ste kupili i to ime i adresu napisete ovde, zelim vam iskreno sve najgore!

 

 

 

  Previse si grub, ali si potpuno u pravu, to se konstantno desava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Iskreno ti isto zelim shto i ti meni , znachi izjava ti je u PM a od takvog stava nishta dobro nemoze da ispadne  , JA sam spomenuo IPONE jer sam MOTUL uvek kupovao u MASS-u u Jovanke Radakovic ... i to sa rachunom mogu da obrishem bulju jer tek kad sipash celu litru provalish da ima neshto na dnu rasechesh kanticu i gle iznanedjenja , i sad mi ti reci jel cesh da mi vratish pare ako dodjem kod tebe sa rasechenom kanticom da te pitam shta je ovo na dnu ... pricham o 200ccm gde ide tachno litar ulja , odatle i izjava da se deshava svaki drugi put ... al koliko para toliko muzike , ulje je najjeftinije generalno pa je takav i kvalitet , a u bolji motor stavljam ono shto su mi preporuchili oni koji voze na tom ulju godinama i nebitno ....

 

p.s. molio bih za malo svesti i pristojnosti , ovaj forum nije za zelje i chestitke , jer ako to postane , poubijacemo se za kratko vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

Iskreno ti isto zelim shto i ti meni , znachi izjava ti je u PM a od takvog stava nishta dobro nemoze da ispadne  , JA sam spomenuo IPONE jer sam MOTUL uvek kupovao u MASS-u u Jovanke Radakovic ... i to sa rachunom mogu da obrishem bulju jer tek kad sipash celu litru provalish da ima neshto na dnu rasechesh kanticu i gle iznanedjenja , i sad mi ti reci jel cesh da mi vratish pare ako dodjem kod tebe sa rasechenom kanticom da te pitam shta je ovo na dnu ... pricham o 200ccm gde ide tachno litar ulja , odatle i izjava da se deshava svaki drugi put ... al koliko para toliko muzike , ulje je najjeftinije generalno pa je takav i kvalitet , a u bolji motor stavljam ono shto su mi preporuchili oni koji voze na tom ulju godinama i nebitno ....

 

p.s. molio bih za malo svesti i pristojnosti , ovaj forum nije za zelje i chestitke , jer ako to postane , poubijacemo se za kratko vreme

Sad si me veomaaaa iznenadio ovim ali mi nisi bas bio jasan.Molim te...Samo malo detaljnije objasni sta to ima na dnu kantice? Nema tacno litar ulja? Ili je lose ulje?

??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Iskreno ti isto zelim shto i ti meni , znachi izjava ti je u PM a od takvog stava nishta dobro nemoze da ispadne  , JA sam spomenuo IPONE jer sam MOTUL uvek kupovao u MASS-u u Jovanke Radakovic ... i to sa rachunom mogu da obrishem bulju jer tek kad sipash celu litru provalish da ima neshto na dnu rasechesh kanticu i gle iznanedjenja , i sad mi ti reci jel cesh da mi vratish pare ako dodjem kod tebe sa rasechenom kanticom da te pitam shta je ovo na dnu ... pricham o 200ccm gde ide tachno litar ulja , odatle i izjava da se deshava svaki drugi put ... al koliko para toliko muzike , ulje je najjeftinije generalno pa je takav i kvalitet , a u bolji motor stavljam ono shto su mi preporuchili oni koji voze na tom ulju godinama i nebitno ....

 

p.s. molio bih za malo svesti i pristojnosti , ovaj forum nije za zelje i chestitke , jer ako to postane , poubijacemo se za kratko vreme

Sad si me veomaaaa iznenadio ovim ali mi nisi bas bio jasan.Molim te...Samo malo detaljnije objasni sta to ima na dnu kantice? Nema tacno litar ulja? Ili je lose ulje?

??? ??? ???

Nagradna igra. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

pa na dnu kantice ima talog fazon 7mm na dnu kantice je zelono-braon sluz sa nekim dronjcima , koji podsecaju na parafin iz dizela zimi shto ostane u filteru nafte ako vam je jasnije , jako mi je zao shto nemogu da vam dokumentujem nije mi palo na pamet da slikam ... ko mi kaze promuckaj pre upotrebe recicu mu prvo da nije milk-shejk a drugo da je talog gust i zalepljen za dno

 

p.s. elem nerazumem toliko osuda ljudi koji nevole motul , pa sam hteo da VAS pitam jel vam sponzor dobijate neki kesh za reklamiranje ili shta je u pitanju , rodbinske veze itd , chisto da mi bude jasnije , da dodam josh jednu stvar koju nesmem da pomenem na ovom forumu a koja nije u pravilima , mislim nagomilavaju se zabranjene teme pa nije ni chudo shto se forum rasipa a brojnost chlanova i postova nagomilava u predstavljanju chlanova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

pa na dnu kantice ima talog fazon 7mm na dnu kantice je zelono-braon sluz sa nekim dronjcima , koji podsecaju na parafin iz dizela zimi shto ostane u filteru nafte ako vam je jasnije , jako mi je zao shto nemogu da vam dokumentujem nije mi palo na pamet da slikam ... ko mi kaze promuckaj pre upotrebe recicu mu prvo da nije milk-shejk a drugo da je talog gust i zalepljen za dno

 

p.s. elem nerazumem toliko osuda ljudi koji nevole motul , pa sam hteo da VAS pitam jel vam sponzor dobijate neki kesh za reklamiranje ili shta je u pitanju , rodbinske veze itd , chisto da mi bude jasnije , da dodam josh jednu stvar koju nesmem da pomenem na ovom forumu a koja nije u pravilima , mislim nagomilavaju se zabranjene teme pa nije ni chudo shto se forum rasipa a brojnost chlanova i postova nagomilava u predstavljanju chlanova

E da ti kazem:"Dobro jutro Kolumbo" :D Kupovao si fush.... ;D

Ja imam kod sebe nekoliko kantica i sve sam rasparao....Ciste kao suza. 8) A motor mi ne trosi ni gram ulja...tog Motula.. ;)Bas me briga za taj Motul. Ali mogu da nabavim od ovlascenog ubvoznika samo Motul  ovom trenutku.Znaci....kupovao si fushhhhhhhhhhhhhhh ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

jer sam MOTUL uvek kupovao u MASS-u u Jovanke Radakovic ...

 

Ja sam stavio u servisu ulje koje je uzeto direktno od uvoznika a AT ulje kod drugara u radnji koji opet uzima ulje od istog tog. To što je uzeto od uvoznika a on recimo od proizvođača ništa ne znači jer kod nas je praktično nemoguće isterati na čistac išta, svi to znaju i obilato koriste. Kad je iko čuo da je bio bilo kakav proces zbog neadekvatnog goriva ili ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Sta radi pedantan covek: uloguje se i pretrese moje zadnje poruke, pa zakljuci da me ima u tim temama o uljima i narocito u temama o Motulu!

Ja ne prodajem bas nista, trgovinom se ne bavim (i ne zelim time da se bavim) a Motul mi je, u periodu vazenja garancije, redovno sledovanje po svim ovlascenim servisima. Motor nisam lako zaradio i zato mi je zdravo stalo da ustanovim da li nesto od svega ovde ima ili nema smisla. Toliko o mojoj "vezi" sa Motulom.

 

Dutchman

Nista jednostavnije, daj taj racun i uzorak taloga da razbucamo uvoznika lose robe! Ako to imas onda se otvori nova tema na nacin koji ima KVALITET i eto 'iljadu ljudi. Pa tih 'iljadu ljudi imaju sitno u dzepu da se plati ekpertiza, pa udri dalje! (Ali to za pocetak tako mora, jer "drzava" nije ustanovila organ koji ce da radi protiv njihovih sponzora).

 

A ono sto sam prethodno napisao ostaje bez izmena i izvinjenjenja! Jasno je na sta se odnosi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

za takve stvari postoji trzisna inspekcija koja itekako radi svoj posao

 

po svakoj prijavi mora da deluje i izvesti gradjana pismeno o svojoj inspekciji proizvoda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

I to sto je napisao Djunta bas lici na najverovatnije stanje stvari!

 

Na nekom forumu za automobile sam nasao nesto ovakvo:

 

"Kupac kupuje jer veruje prodavcu, prodavac je uzeo jer veruje proizvodjacu (imajte u vidu da ni jedan ovdasnji prodavac nema nikakve veze sa proizvodjacem!!! (osim mozda sa falsifikatorima)) a samo proizvodjac zna (ako uopste zna) sta je sipao."

 

Deluje kao nesto konacno i obeshrabrujuce, medjutim aj' da ne zatvaramo temu ili otvaramo perspektivniju!

 

*********

japanx

Inspekcija mora da ima neku kavalitetnu konstataciju, a da bi se dokazalo da ulje ne valja to mora da utvrdi neka licencirana laboratorija. To kosta, a inspekcija je (ima na sve strane dokaza da budemo u to sigurni) sabotirana od srane drzave. Medjutim ako neko ovde otvori temu sa racunom i uzorkom (lose robe) onda moze da se skupi dovoljan broj nas da tu laboratorijsku analizu platimo (i da to bude sasvim sitna kinta). Medjutim niko nije otvorio takvu temu na kvalitetan nacin!

Aj' da nas sve bude, zbog svega dosad, malo sramota pa da vidimo sta cemo i kako cemo!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

@đunta Q8 samo u kola , nisam naleteo do sad za motor ako mislish na Kuwait Petroleum

 

@Mik nisam se bavio dijagnostikom tvog profila , vec samo postom u kome konstatujesh , a i nije bilo upuceno tebi vec uopshteno prodavcima , zashto bi se mlatio sa budalama ,kad nemoram , probo par puta zeznuli me jednom , zeznuli me drugi put i ja promenio proizvodjacha , trenutno u kineza sipam Castrol iz Louisa kad sam vec bio u radnji kupio par kantica za ovu sezonu a i nije skupo ... a sipao sam i repsol ortak mi dao kanticu ostalo mu kad je sipao u svoju kawu ... jbg ja ne patim koja je marka i kakva je reklama kod nas , vazno mi je samo da me niko ne zajebava za rodjene pare , ne kazem da je to tako u sluchaju Motula ali meni se desilo dva puta od 4 , jbg nije mi se desilo kad sam kupovao ulje za viljushku npr tako da mozda odem opet za to kad bude trebalo ... uostalom tu smo da iznesemo svoje komentare nadam se potkrepljene realnim situacijama koje su nam se desile ... ako nekom smeta IPONE nek ga ni ne kupuje , il nek otvori temu pa nek ga pljuje , ima bar deset proizvodjacha ulja na trzistu koji valjaju ulje kod nas pa svako nek sipa shta mu je volja ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Samo vi sipajte Motul em vas sisaju kao ovce a jos vam i prodaju smece, a posle kad se daje oglas sipano samo Motul na 100km i menjano svakih mesec dana jer starije od toga ne valja......pri tome sam ja budala zato sto vozim na auto ulje koje uvek kupujem u Veranu?????????????

 

Jos je jedan decko otvorio temu da kad je sipao Motul da mu je Dominator srkao taj Motul ko lud.....

 

Samo se vi fenserisite sa Motulom i budite ubedjeni da i vozite na Motul a kad zvekne masina to je verovatno zato sto je ulje starije od mesec dana...posto se ovde proturaju i price kako ulje nevalja posle izvesnog vremena???? Verovatno to pricaju oni koji samo znaju gde je cep za ulje pa mogu samo da ga promene.....

 

Jedino ste zaboravili gde zivite i da je sve ovde lazno......a sad pricajte kako cete nekoga da polomite i prebijete..ma daaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

 

 

Srecan put zelim Motulasima i puno kilometara do generalne......

 

 

PS. nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari ( ulje ) hahahahahaha mozda u Britaniji ali ne i u Srbiji!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Prelistavo malo forume, pa postoje anomalije sa uljem već neki period da ne ulazim šta i kako. Već sam napomenuo da sam Motul 2 puta sipao u ovlašćenom servisu i  da ga motor nakon pređenih 1.400 km potrošio što nikako ne bi smeo jer sam ga bukvalno mukotrpno-sporo razrađivao po fabričkoj tabeli. Prvi put u životu sam sipao Motul i više neću ni u šta.

 

Verovatno da znate da kod nas postoji mogućnost da se dobije takozvano rafinisano ulje u rafineriji, popularni točilovac. Takođe ima i nekoliko firmi koje proizvode ulja a ambalaža se pravi već poodavno tako da to sve govori. Drugar mi ima servis dizel pumpi i većina kvarova sa skupim popravkama od par hiljada € je uzrokovano neadekvatnim  gorivom i aditivima  i jako je teško povezati kvar sa onim što je sipano u motor. Uvek je izgovor ko zna šta si namerno sipao ili vozio si bez ulja gasom do daske...Na žalost svedoci smo mnogih laži prevara koje se godinama sve više rasprostanjuju. Ulja nekih domaćih firmi su solidnog kvaliteta i ekspertizom će zadovoljiti zakonski kvalitet. Ono što je sipano u motor će biti istog kvaliteta ko u polici prodavca ili "uvoznika" a to što nije jednako sa fabričkom je tek muka povezati. Uvoznik, to ne znači da je ulje uveženo. Svaka firma može da kupuje gde oće a mnogi se netačno deklarišu ko generlni uvoznici i ovlašćeni zastupnici i prodavci. Na zapadu nije dozvoljeno metuti bilo kakav vidljiv znak u smislu da je u zvaničnoj vezi sa matičnim da kažem brendom ako ne postoji čvrsta zvanična veza. Kažnjivo je staviti recimo Motul iznad vrata ako nije baš radnja u sistemu te firme. A kod nas, iznad svake šupe stoje zvučni amblemi.

 

Vreme mi je za treću zamenu ulja i baš sam u dilemi šta uzeti a da bude pravog kvaliteta kako mi mislimo  prema etiketi koja stoji na ambalaži.

 

Nisam pristalica tih skupih ulja od dvaes evra po litri zato što smatram da ona ne sadrže toliki kvalitet u odnosu na obična, mislim da je prosto nemoguće napraviti 20 X veći kvalitet od točilovca ili jedno 6-7 X veći od nekog solidnog auto ulja. Sve za motorcikl izgleda mora da bude skupo jer smo mi takve mušterije.

 

Pito sam za Q8, jedina firma gde sam našao podake za moj motor, ima preporučena 3 ulja. Jel zna neko jel ga ima kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

Samo vi sipajte Motul em vas sisaju kao ovce a jos vam i prodaju smece, a posle kad se daje oglas sipano samo Motul na 100km i menjano svakih mesec dana jer starije od toga ne valja......pri tome sam ja budala zato sto vozim na auto ulje koje uvek kupujem u Veranu?????????????

 

Jos je jedan decko otvorio temu da kad je sipao Motul da mu je Dominator srkao taj Motul ko lud.....

 

Samo se vi fenserisite sa Motulom i budite ubedjeni da i vozite na Motul a kad zvekne masina to je verovatno zato sto je ulje starije od mesec dana...posto se ovde proturaju i price kako ulje nevalja posle izvesnog vremena???? Verovatno to pricaju oni koji samo znaju gde je cep za ulje pa mogu samo da ga promene.....

 

Jedino ste zaboravili gde zivite i da je sve ovde lazno......a sad pricajte kako cete nekoga da polomite i prebijete..ma daaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

 

 

Srecan put zelim Motulasima i puno kilometara do generalne......

 

 

PS. nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari ( ulje ) hahahahahaha mozda u Britaniji ali ne i u Srbiji!!!!!!

Decko..toliko si se nalupao gluposti ovde da mi je muka i da ti odgovorim.Ali zarad drugih ljudi ovde:

Koristim Motul 15w 50 double ester.Presao 4500 km od zadnjeg sipanja a ulje jos nije ni pocrnelo.Motor nije trosio na gram ulja.Slikao sam chashicu i uporedio ponovo sada.Znachi nisam ovca. ;D  Isto je bilo i sa prethodnim motorom,koji sam vozio.Nije trosio Motul ulje.Sipano samo 15w 50 double ester.Menjano na 5-6000 km.Znaci nije menjano na 100 km,kako si ti nalupetao.Puna sintetika ima takvu bazu da moze najduze da stoji u agregatu a da ne promeni svojstvo.Kod minerala je to drugacije tj. nije bas totalno imuno na zimska stojanja.Ja sam zadovoljan.20 EU po litru ali je dobro.

Licno me zabole i za Motul,Ipone i ostale firme.Kupujem ono cime sam zadovoljan.A motor ne vozim od juce.Znaci:za sada,Motul kod mene ima prolaz.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Zamenio danas u servisu ulje u skuteru posle pređenih 1.500 km, Motul polusintetika 10/40 za skutere, potrošio ga je oko 200 ml a motorić prešao ukupno 2.500, do 1,500 sam ga razrađivao, znači 1 K išao normalnom vožnjom. Ulje crno i rednjikavo. Takođe, sipano ulje u reduktor na 400 km, isto Motul, sad zamenjeno, tamno sivo. Sad sam sipao Q8 moto ulje, 15/50 polusintetika i dodao malo LM grafita. Motor je odmah tiše proradio na leru i u  vožnji ima puniji zvuk. To može da bude jer je gradacija malo gušća plus grafit. U menjač isto tubica Q8 koje ima navodno neki dodatak koji ublažuje udarce u zubima. Motul sa domaćeg tržišta ćaos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Samo vi sipajte Motul em vas sisaju kao ovce a jos vam i prodaju smece, a posle kad se daje oglas sipano samo Motul na 100km i menjano svakih mesec dana jer starije od toga ne valja......pri tome sam ja budala zato sto vozim na auto ulje koje uvek kupujem u Veranu?????????????

 

Jos je jedan decko otvorio temu da kad je sipao Motul da mu je Dominator srkao taj Motul ko lud.....

 

Samo se vi fenserisite sa Motulom i budite ubedjeni da i vozite na Motul a kad zvekne masina to je verovatno zato sto je ulje starije od mesec dana...posto se ovde proturaju i price kako ulje nevalja posle izvesnog vremena???? Verovatno to pricaju oni koji samo znaju gde je cep za ulje pa mogu samo da ga promene.....

 

Jedino ste zaboravili gde zivite i da je sve ovde lazno......a sad pricajte kako cete nekoga da polomite i prebijete..ma daaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

 

 

Srecan put zelim Motulasima i puno kilometara do generalne......

 

 

PS. nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari ( ulje ) hahahahahaha mozda u Britaniji ali ne i u Srbiji!!!!!!

Decko..toliko si se nalupao gluposti ovde da mi je muka i da ti odgovorim.Ali zarad drugih ljudi ovde:

Koristim Motul 15w 50 double ester.Presao 4500 km od zadnjeg sipanja a ulje jos nije ni pocrnelo.Motor nije trosio na gram ulja.Slikao sam chashicu i uporedio ponovo sada.Znachi nisam ovca. ;D  Isto je bilo i sa prethodnim motorom,koji sam vozio.Nije trosio Motul ulje.Sipano samo 15w 50 double ester.Menjano na 5-6000 km.Znaci nije menjano na 100 km,kako si ti nalupetao.Puna sintetika ima takvu bazu da moze najduze da stoji u agregatu a da ne promeni svojstvo.Kod minerala je to drugacije tj. nije bas totalno imuno na zimska stojanja.Ja sam zadovoljan.20 EU po litru ali je dobro.

Licno me zabole i za Motul,Ipone i ostale firme.Kupujem ono cime sam zadovoljan.A motor ne vozim od juce.Znaci:za sada,Motul kod mene ima prolaz.

Prvo covek ne lupa jer zna mnogo vise o motorima i mehanici od tebe, a tvoje znanje vidim po tome sto si izjavio da je ulje dobro jer nije pocrnelo. To nikakve veze nema sa uljem, vec sa tim da ti karike savrseno dihtuju i da ti je motor zdrav. Ulje pocrni od garezi koja prodre izmedju karika i cilindra, tako da mozes da sipas i ulje od 50e/lit u los motor, ima da pocrni za par stotina km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

I kad se penzionerski vozi - 1500, 2000, a u preticanju biciklova navrtis i na 3000 ob u min - ulje nikad ne promeni boju  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Samo vi sipajte Motul em vas sisaju kao ovce a jos vam i prodaju smece, a posle kad se daje oglas sipano samo Motul na 100km i menjano svakih mesec dana jer starije od toga ne valja......pri tome sam ja budala zato sto vozim na auto ulje koje uvek kupujem u Veranu?????????????

 

Jos je jedan decko otvorio temu da kad je sipao Motul da mu je Dominator srkao taj Motul ko lud.....

 

Samo se vi fenserisite sa Motulom i budite ubedjeni da i vozite na Motul a kad zvekne masina to je verovatno zato sto je ulje starije od mesec dana...posto se ovde proturaju i price kako ulje nevalja posle izvesnog vremena???? Verovatno to pricaju oni koji samo znaju gde je cep za ulje pa mogu samo da ga promene.....

 

Jedino ste zaboravili gde zivite i da je sve ovde lazno......a sad pricajte kako cete nekoga da polomite i prebijete..ma daaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

 

 

Srecan put zelim Motulasima i puno kilometara do generalne......

 

 

PS. nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari ( ulje ) hahahahahaha mozda u Britaniji ali ne i u Srbiji!!!!!!

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

Samo vi sipajte Motul em vas sisaju kao ovce a jos vam i prodaju smece, a posle kad se daje oglas sipano samo Motul na 100km i menjano svakih mesec dana jer starije od toga ne valja......pri tome sam ja budala zato sto vozim na auto ulje koje uvek kupujem u Veranu?????????????

 

Jos je jedan decko otvorio temu da kad je sipao Motul da mu je Dominator srkao taj Motul ko lud.....

 

Samo se vi fenserisite sa Motulom i budite ubedjeni da i vozite na Motul a kad zvekne masina to je verovatno zato sto je ulje starije od mesec dana...posto se ovde proturaju i price kako ulje nevalja posle izvesnog vremena???? Verovatno to pricaju oni koji samo znaju gde je cep za ulje pa mogu samo da ga promene.....

 

Jedino ste zaboravili gde zivite i da je sve ovde lazno......a sad pricajte kako cete nekoga da polomite i prebijete..ma daaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

 

 

Srecan put zelim Motulasima i puno kilometara do generalne......

 

 

PS. nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari ( ulje ) hahahahahaha mozda u Britaniji ali ne i u Srbiji!!!!!!

 

Pa ti sipaj auto ulje i sisaj ovci ,a ja cu da kupim i dalje Motul na provereno mesto! kratko i jasno!!!

 

Tema je da postoji fals ulje ! Naravno da postoji,sve postoji fals i sta je tu cudno?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I namerno si preskocio i konstataciju da agregat ne trosi to isto ulje. ;D

Pa kad sam napisao da ti karike savrseno dihtuju i motor je zdrav, podrazumeva se da ne trosi ulje :) Sipaj bilo koje ulje, ni jedno ti nece trositi. 

Nemoj da me shvatis pogresno da te ja nesto prozivam sto sipas skupo ulje, nemam nista protiv, ako ce neko da kupi sebi mir u glavi sipanjem skupog ulja, nista nemam protiv, sve ima svoju cenu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja