Jump to content

Moto Zajednica

6. Moto GP Cinzano de Catalunya, Spanija

Recommended Posts

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

U svakom slucaju da trenutnu stanje na MOTO GP odgovara nama ljubiteljima motociklizma NEKA NAJBOLJI POBEDI!!!! a nadam se da ce to biti Rossi

 

A ta prica za Stonerka mi je jako smesna....sta islo mu se u WC dok je gledao ledja Rossiju???? dajte ljudi smesno jako...i on se na kraju jos pravda kao stomak...ma smesno to me potseca na Jelenu Jankovic koja kad gubi odmah je zaboli nesto i kuka jadna.....tako i Stonerko

 

A nesecam se da je Rossi u svojoj prebogatoj karijeri kukao a niti se nekana poneo NEsportski....to je jedan sjajan momak koji je sa svojih 30 godina ziva legenda a jos i aktuelni svetski sampionm....ROSSI GOOO!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Potpuno se slazem da je glupo porediti Rossija koji ce mozda u karijeri imati dvocifren broj titula i Stonera koji ima jednu.

Samo kazem da je sada Yamaha bolji motocikl od Ducatija i da se mnogo lakse vozi a da pritom uopste ne zaostaje na pravcu. cak naprotiv.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nije ga bolio stomak, nego se otrovao i raspadao od bolova.

 

Trenutno su po meni prva trojica veeooomaaa blizu, odlucuju sitnice u nekim podesavanjima, Rossi ima prednost sto se tice iskustva, ali kao sto smo imali prilike da gledamo i ne mora da bude presudna. Na zalost samo ce jedan biti sampion na kraju godine.

 

Da mi uzivamo do kraja sezone u ovakvim dvobojima i trobojima, pa ko god da bude sampion, cestitke.

 

Rossi ima sta da kaze, a Stoner i Lorenzo imaju nacina da odgovore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

rosi je vec usao u legendu, sto se ne moze reci za ostatak konkurenata a ima jos trecinu karijere da se dokopa i prvog mesta sto se tice najboljih vozaca svih vremena !

 

..stoner to moze samo da sanja u kosmarima pred trku posle kojih je onoliko bled, kako vozi pod pritiskom i na braniku sa Rosijem pokazao je par puta !!!

 

...opasna konkurencija je u Lorencu koji tek pocinje da pokazuje koliko dobro moze da vozi al meni se na zalost ne svidja nema harizmu jednog legendarnog sampiona ;)

 

...drigu omiljeni vozac mi je Kapirex i njega mi je mnogo zao sto ode iz ducatija al sta da se radi !

 

....uvek bilo 100 ljudi 100 cudi, 100 zena 200 sisa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Verujem da je Rosijevcima a i samom Rosiju jako teško da prihvati da se nešto ipak menja a da ne pričam da ga lomi Lorenzo na istom motoru, valjda je bolje da ga pobedi neko iz Scott racing Team-a jer to je ipak drugi motor, drugi team itd

Rosi je zaista opasna legenda po meni jači i od Doohana čiji sam ja bio fan svojevremeno a Doohan ga je stavio u Hondu kod Jeremy Burgess-a, znači dobio je sve najbolje jer zaista selekcija je takva da najbolji idu kod najboljih.

To ne umanjuje njegov uspeh.

Ali budimo realni dominacije više nema na radost gledalaca koji vole ovaj sport a nisu fanatični zaljubljenici Rossija

Komentari za Stonera oko foliranja nisu na mestu, mada mi je i jasno što se ovde tako prikazuju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

Tako je.Uz pomenutu trojku ocekujem Dovi-ja koji je u sve boljoj formi kako sezona odmice i voleo bih da ostane tako.

Isto takodjeR!

Dovi mi je jako gotivan i mislim da ima shta da pokazze.

Jedino shto bih iz ove skupine izbacio Chupa Chups-a koi mi je krajnje odbojan.

Sve to stoji da je dobar vozach, i da cce ako ne ove neke od sledeccih sezona uzeti titulu, ali me jako nervira.

Trku sam malochas odgledao i moram da priznam da mi je ovo jedna od omiljenih staza.

Setite se 2007-me kakav je to dvoboj bio izmedju Rossi-a i Stoner-a, svakako staza koja gotovo svima odgovara i gde gotovo svi voze do maximuma.

Do sledecce trke.

Zdravstvuj! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Uz pomenutu trojku ocekujem Dovi-ja koji je u sve boljoj formi...
Takodje, ali tek sledeće sezone, u punom svetlu. Ova sezona će biti sve, samo ne dosadna. Još ako Melandri nadje odgovarajuće ''sedlo'' (ili oprave ovo)za sledeću godinu, eto cirkusa na svakoj stazi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Sampionat nije ni na pola,a vec se prica ko ce gde dogodine.Melandrija vrbuju da se vrati kod Gresini-ja (Honda).Vidim da mu uopste nije gadna ta ideja (tamo je najvise napravio uspeha),ali kaze isto da je vrlo zadovoljan sa postojecim angazmanom.Kako i ne bi,svi trckaraju oko tebe,ti im pricas sta da rade,uz to niko te ne pritiska da osvojis titulu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Nadam se da ste videli sada kako ide Yamaha. Tako da one price DUcati je brz itd itd. nepiju vise vodu.

Stoner i pored zavetrine ne moze da obidje rossija

 

Sto opet znaci da Doktora Stoner pobedjuje na znanje, a ne zahvaljujuci snaznijem Dukatiju, jel tako?

Naravno , na znanje , najbolje je to dokazao prosle godine u direktnom duelu u Laguna Seci uz neuporedivo brzeg dukatija . ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Dovi je daleko slabiji od Lorenca, tako da ne očekujem da će ikada biti šampion, ali će biti uvek pri vrhu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bio sam svugde, jeo sam svasta , a i pio sam svasta i svugde i nikako sa svojim skromnim budzetom da se otrujem :)))) (hvala Bogu !!) , a ovu supersportisti( sto placu kad ih tata Rossi obidje na Laguni ) jedu budjavu hranu. Mogao bi Stoner na neki nas moto susrtet da jede i pije zdravu hranu i pice :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja