Jump to content

Moto Zajednica

6. Moto GP Cinzano de Catalunya, Spanija

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa veceras u ponoc, postavio sam par postova iznad.

 

Sutra ima samo pregled u :

 

16:30  Pregled Moto GP Catalunya

i

00:00  Pregled Moto GP Catalunya

 

a prekosutra imas komplet reprizu, samo moraces da podranis:

 

07:00  Moto GP Catalunya – Trka 125cc 

08:00 Moto GP Catalunya – Trka 250cc

09:30 Moto GP Catalunya – Trka GP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

AAAUUUUU !!! Ljudi , sa 30 god. i sa tolikim brojem pobeda i osvojenih titula imati ovakvu motivaciju i zelju za pobedom , stvarno je jedan i jedinstveni

Doktor , kralj i neznam sta vise reci ! Kapa dole za Lorenca Doktor dobija dostojnu zamenu ( mada ce jos malo da saceka  ;) ;D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki

Rossiju svaka cast, vozio je i vise nego odlicno, ja sam danas navijao za njega i nije me izneverio, borio se kao pit bul, zato ga ljudi i vole, zna da napravi trku jako interesantnu, imao sam osecaj da celu trku drzi pod kontrolom, mozda mu je malo bilo kriticno pred kraj ali je ipak uradio sta je hteo, nemogu da kazem ni za Lorenza nista lose, decko je vozio perfektno, imam utisak da je on jedan od onih koji su rodjeni da budu sampioni, zna sta hoce i jednom ce to i dobiti (mozda i ove god.), ali da se opet vratim na Rossija, nenavijam za njega ali ga volim jer ima srce za to sta radi, osvojio je sve sto se moze osvojiti i oborio skoro sve rekorde ali jos uvek grebe kao da mu je prvi put, e to volim kod njega i zato ga jako cenim, sto se tice treceg.., tu nemam sta da komentarisem sve ste videli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nista nije spavao zbog problema sa stomakom

 

I ja sam te probleme dobio cim sam ga video na prvom treningu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

:D

Nemoj tako.Tehnickih problema (u svakom smislu) je bilo i to je ocigledno.Vec od sutra,tacnije danas,svi opet na pistu da se probaju noviteti.Naci ce Ducatisti opet nekog keca u rukavu.Nema povlacenja,nema predaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki

Primetio sam danas da je Lorenzo lavcina i na stazi a i van nje, poneo se sportski kako dolikuje jednom profesionalcu, nije se duvao i prvio kao da je neki poseban nego je posteno svima pruzio ruku sto kod vecine nije slucaj...!, Ipak moram da kazem za Stonera, zao mi je coveka, video sam jos od prvog treninga da nesto nije u redu i da nece dobiti ovu trku zato sam i rekao da se on predao jos pre trke, no nadam se da ubuduce nece biti tako nego ce i on doprineti da trka bude jos zanimljivija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Hvala Mixa. :)

 

Sluzim narodu.

 

Pa ne znam bas da li je Rossi imao kontrolu nad cijelom trkom, meni bas i nije tako cinilo, jer u tom slucaju ne vjerujem da bi onako leprsao nogicama i prolijetao na kocenju da nije bilo povuci , potegni.

Stonerka mi zao, kad sam gao vidio poslije trke, bijel k`o Casper. Izgleda da se na ovaj ili onaj nacin nikome neda odlijepiti. Eto prodje 6. trka i opet krecemo ispocetka 3x106.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pa i nije imao kontrolu nad celom trkom,ali u zadnja tri kruga nije niko kontrolisao trku,ali tako bezobrazno i lepo uvući se nekome sa unutrašnje strane u takvoj krivini može samo doktor...i koliko je juče Lorenco bio dobar pobediti ga je mogao samo Rosi,mada kako sam već napisao posle tako uzbudljiva dva kruga i nije mi bilo bitno ko će pobediti...veliko im hvala za takvu trku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Dobra borba nema šta, možda je Lorenzo mogao da proba defanzivno u zadnjoj krivini jer je znao koga ima iza sebe mada je to mač sa dve oštrice

za onoga ko vozi defanzivno ali može da uspe

Kada dva vozača imaju isti ritam kao ova dvojica celu trku čini mi se lakše je biti drugi u zadnjem krugu jer uvek možeš da odigraš na kartu ulaska u liniju vozača br1, usporavanja i izlaska kao prvi na cilj

Obojici svaka čast sve brzo a čisto kao suza

Iznenadio sam se da Stoner prati ritam a posle još više što ritam onako pada ali posle trke sve je bilo jasno

Ono što je najveće iznenađenje i sigurno što nikome tamo ne prija to je samo 9 sec do Doviziosoa a da na pričam za ove iza.

Yamaha zaista ima i motore i vozače a Rossi je dobrim delom doprineo da dotle i dođu sa razvojem motora jer da je drugačije on ne bi vozio taj motor

Čekamo Assen...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Svi su kraljevi, Rossi narocito, ali..... ova trka je definitivno prelomila da od sad pa na dalje i ubuduce navijam za Stonera! Covek je posle trke izgledao kao da nece preziveti do podijuma, ali je uspeo da zavrsi trku TRECI! Njemu svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Zbog Rossi-ja i Lorenza (hvala im na tome  ;D)smo zaboravili na Stonera i Pedrosu kojima svaka cast zbog stanja u kojima su bili za vreme trke i ipak je zavrsili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Svi su kraljevi, Rossi narocito, ali..... ova trka je definitivno prelomila da od sad pa na dalje i ubuduce navijam za Stonera! Covek je posle trke izgledao kao da nece preziveti do podijuma, ali je uspeo da zavrsi trku TRECI! Njemu svaka cast!

Bas tako, a i vozi pravi motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

I neka mi sad` neko kaze da se vrnunska borba ne moze odigrati cisto.

 

Gledao sam sa djevojkom koja inace bas i ne prati GP, i rekla da nece vise nikad, jer se preznojila u posljednja dva kruga ;D. A zasto ne gledate Formulu 1, bas je uzbudljiva? :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja