Jump to content

Moto Zajednica

Voznja na pisti

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

ja sam spreman

 

+1. Valjda ce biti neke voznje na stazi ove godine.

 

w6SJD_img2245dk8.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

ako ne proradi ono subotiste,dodi Maki da vozimo Ljig-Rudnik ili rasku,vozimo se nas petorica super ekipa

 

Koliko je km od Beograda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

ako ne proradi ono subotiste,dodi Maki da vozimo Ljig-Rudnik ili rasku,vozimo se nas petorica super ekipa

 

Koliko je km od Beograda?

Jedno 80-ak km.

 

 

P.S. Ali moras kada budes bio u BG-u da obrnes koji djir sa nama, obecavam dobru zabavu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

ako ne proradi ono subotiste,dodi Maki da vozimo Ljig-Rudnik ili rasku,vozimo se nas petorica super ekipa

 

Koliko je km od Beograda?

Jedno 80-ak km.

 

 

P.S. Ali moras kada budes bio u BG-u da obrnes koji djir sa nama, obecavam dobru zabavu ;)

 

Mene je tesko naterati!  :D  samo da vreme malo otopli i odmah javljaj ako ima neki plan akcije!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Mene je tesko naterati!  :D  samo da vreme malo otopli i odmah javljaj ako ima neki plan akcije!  ;)

Naravno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Momci mogu ja da vam se pridruzim u toj voznji???Taman se nadjem sa Maki-jem na pola puta i stizemo.  ;)

A ja  :( ???

Moj autobus jedva ceka da ljusti fuzastere  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ja vas pozivam da krenete sa mnom na neki od predstojećih Hapening-a na Grobnik ili možda na Hungaroring, jer posle toga će vam ta "brza"vožnja po ulici biti u najmanju ruku smešna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja vas pozivam da krenete sa mnom na neki od predstojećih Hapening-a na Grobnik ili možda na Hungaroring, jer posle toga će vam ta "brza"vožnja po ulici biti u najmanju ruku smešna.

 

Jos nisam toliko finansiski jak da ispratim to kako dolikuje. Mada Hungaroring deluje primamljivo, pogotovo ako nas je vise pa se deli prevoz do tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

 

 

Jos nisam toliko finansiski jak da ispratim to kako dolikuje. Mada Hungaroring deluje primamljivo, pogotovo ako nas je vise pa se deli prevoz do tamo.

 

Pa nije to toliko strašno. Put do Rijeke je oko 100 e koji podeliš na 2 dela pošto verovatno vučeš dva motora ii 90 e dan na Grobniku.

 

 

 

 

Jel ima tamo lavina?  ;D

 

Ti si već stavljen na spisak, pa bi bilo poželjno da počneš da radiš na tome da sebe  prilagodiš postojećoj opremi.

 

ps. To za mene još ne važi (nisam još probao da navučem kombinezon, za svaki slučaj,da ne padnem u depresiju)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

 

 

Jos nisam toliko finansiski jak da ispratim to kako dolikuje. Mada Hungaroring deluje primamljivo, pogotovo ako nas je vise pa se deli prevoz do tamo.

 

Pa nije to toliko strašno.[glow=red,2,300] Put do Rijeke je oko 100 e koji podeliš na 2 dela pošto verovatno vučeš dva motora ii 90 e dan na Grobniku. [/glow]

 

 

 

 

Jel ima tamo lavina?  ;D

 

Ti si već stavljen na spisak, pa bi bilo poželjno da počneš da radiš na tome da sebe  prilagodiš postojećoj opremi.

 

ps. To za mene još ne važi (nisam još probao da navučem kombinezon, za svaki slučaj,da ne padnem u depresiju)

 

 

Hmmm pa to i nije tako strasno.  ;) ;)  A jel ima pored toga lekarski,osiguranje i ostalo??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Misim da je Panonija pametnije resenje. Jeste problem sa vizama ali ko ima sengen pametnije je ici u madjarsku.

Grobnik ima svojih opasnih delova a  i asvalt trosi gume kao lud....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

koliko guma i goriva ubijete tamo na grobniku?

 

mozda je glupo pitanje ali me interesuje.

Amateri mogu sa jednim parom da odvoze vise happeninga. Tamo imaju da se kupe i polovne gume za 100 eura par jer profiji odvozaju nekoliko krugova kada jure vrijeme i njima ta guma vise ne valja, a to je tek naceto :)

 

Mada ako se ide sa cestovnim gumama, njih Grobnik prilicno zvace...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Pa ja imam zelju bas da poderem taj jedan par pa sam zbog toga i postavio temu da nam neko to priblizi malo kako izgleda kada ste na koljenu i nebrinete mnogo o tome da li ima ulja i prashine i da li ce gume da izdrze ili ce se ipak drljanje  koljena prebaciti na drljanje ramenom ili ti kacigom ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Po meni je opet bolje ici na Panonija ring  :)

 

 

i ja te podrzavam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja