Jump to content

Moto Zajednica

Kako kupujete motore iz drugog grada?

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav svima, novopeceni A2 vozac ovde, gledam oglase i imam jedno pitanje. Kako kupujete (biste kupovali) motor koji je u drugom gradu? Da li ga dovezete kuci ili ga stavite na prikolicu? Sta radite ukoliko je garaziran/nije registrovan? U mom slucaju gde se nema para za bacanje zanima me da li je riskantno voziti neregistrovan motor do mog mesta za registraciju? Vidim da ovi moto prevoznici bas udaraju po usima sto si tice cena 🙃

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 414 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Ako je neregistrovan - prikolica, kombi, probne tablice (ako je skroz ispravan).

Nije riskantno ako te niko ne zaustavi i nista lose se ne desi, ja ne bih nikad tako :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1144 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Ako kupiš neregistrovan, i ako je ispravan, preneseš, registruješ, i sa tablicom pod miškom a saobraćajnom u džepu odeš po motor...

Promenio član PremieRacing
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
Pre 1 sat, PremieRacing je napisao:

Ako kupiš neregistrovan, i ako je ispravan, preneseš, registruješ, i sa tablicom pod miškom a saobraćajnom u džepu odeš po motor...

Znaci moram da odem kod njega, da prenesem, da se vratim kod sebe da uzmem saobracajnu i tablicu, da odem kod njega oteram na tehnicki, predam te papire opet kod sebe pa tek onda ga prevezem 😵‍💫

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
Pre 2 sati, JunioR. je napisao:

Ako je neregistrovan - prikolica, kombi, probne tablice (ako je skroz ispravan).

Nije riskantno ako te niko ne zaustavi i nista lose se ne desi, ja ne bih nikad tako :takoje:

Za probne tablice se nisam uopste setio, mada videh sada na netu da je za njih potrebno 50-60-70e i bas brda papirologije i mucenja, izgleda da je u tom slucaju prikolica/kombi najbezbolnija opcija. Mada izgleda da cu se resiti muka tako sto cu samo gledati registrovane ili u mom gradu. 🙂

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1838 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
3 minutes ago, Vladishaa said:

Mada izgleda da cu se resiti muka tako sto cu samo gledati registrovane ili u mom gradu. 🙂

To je to, gledaš što bliže.

Ako baš nema blizu, odeš da pogledaš, busom, biciklom, autom, kako god.

Ako se dogovorite daš kaparu, vlasnik narednih dana uradi tehnički, overi kod notara svoj potpis na ugovoru i pošalje ti sve poštom.

Ti overiš svoj potpis, platiš takse i nosiš na registraciju (najbolje da ti agencija ovo spremi).

Sa tablicom u ruci sedneš na bus i odeš da platiš ostatak i dovezeš motor kući.

U zavisnosti od situacije postoji mnogo varijacija na temu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja