Jump to content

Moto Zajednica

Златибор

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: suburban Singidunum
  • Motocikl: T̶o̶m̶o̶s̶ ̶1̶4̶M̶;̶ ̶I̶z̶h̶ ̶P̶l̶a̶n̶e̶t̶a̶ ̶5̶;̶ ̶S̶u̶z̶u̶k̶i̶ ̶G̶S̶X̶-̶R̶ ̶7̶5̶0̶;̶ Bicikla sa motorom R1200GS 0307

Navodno je BMW S1000XR i momak je Srđan iz Pančeva...

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3568 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Gledajući fotografiju ništa mi nije jasno?

Moguće je da je neko iz suprotnog smera prešao preko duple pune.

Promenio član zika56

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav ljudi, nisam član foruma, ali povremeno pratim teme, danas sam prošao kolima pored ove nesreće i poprilično me je pogodila scena jer sam čitav put gledao bajkere kako uživaju u vožnji, solo ili u grupama i kako prave pauze uz put uživajući u svojim vožnjama, tako da je prizor bio dodatno strašan. 

 

Elem, scena sa lica mesta, nekih 50-ak metara niz put se zaustavio auto koji je udario u nastradalog motoristu, auto je vozila starija žena, u pitanju je čini mi se bio neki manji hijundai i prednja leva strana je bila jako udarena, rekao bih i da je točak bio otkinut jer je auto nastavio pravo od mesta udara dok se nije zaustavio na ivičnjaku. Po svemu sudeći bih rekao da je žena debelo isekla krivinu i direktno udarila u motor, krivina je tu oštrija i nije pregledna tako da verovatno motor nije imao mnogo šansi za izbegavanje. 

 

U svakom slučaju ružan prizor i ako je motorista tuđom greškom izgubio život onda to svemu daje još ružniju sliku. Nek su mu laki putevi nebeski.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 401 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL

Ovaj vikend, nagledah se dosta brze vožnje kroz nepregledne krivine. Više opreza nije na odmet.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2651 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
1 hour ago, Don_Kihot said:

Joj užasa

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Molim te, ako je ovo slika sa lica mesta , skloni sliku. Ne treba da bude javno, da neko od porodice vidi.. Nije korektno. 

 

Kolegi večna slava.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1264 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
Pre 3 sati, zika56 je napisao:

Gledajući fotografiju ništa mi nije jasno?

Moguće je da je neko iz suprotnog smera prešao preko duple pune.

Tako deluje, ako se motociklista kretao kolovoznom trakom sa dve saobraćajne trake (uzbrdo).

 

Ovakve krivine su varljive. Ljudi koji idu naniže ulevo, iako iz suprotnog smera imaju dve saobraćajne trake, imaju očekivanja da će oni koji idu uzbrdo da idu udesno uz svoju desnu ivicu (ili desnom saobraćajnom trakom). Daleko od toga da je to ikakvo opravdanje za ljude koji seku krivine na ovaj način, samo oni iz suprotnog smera nekada eto mogu biti korak ispred, jer da bi preživeli očigledno nije dovoljno samo poštovati pravila saobraćaja.

 

Kolegi neka je laka zemlja i nek počiva u miru. Nama nek je za nauk da ipak nije sve samo u našim rukama, ali i da sami moramo uraditi sve što možemo da predupredimo ovakve situacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4534 postova
3 hours ago, maza1 said:

Ovaj vikend, nagledah se dosta brze vožnje kroz nepregledne krivine. Više opreza nije na odmet.

Retko kada je drugacije... Ja ne znam jesu li ljudi maloumni ili sta zasto npr. ulazis u nepreglednu krivinu pod punim gasom a ne vidis sta je iza nje...  Ne kontam jel sam ja retos pa cak u autu kocim i idem lagano u takvim krivinama, dajem zmigavac da me lokalci obidju zato sto voze brze od mene...  

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 382 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

Kako ja ne volim tu krivinu. Nikad je nisam podcenio. Nek mu je vecna slava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

:(

 

Na izbrisanoj fotografiji se vidi kvadratni plavi znak, preporučena brzinea 20kmh

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Iskreno saučešće porodici i prijateljima...

koliko sam čuo od drugara iz Pančeva ostavio je za sobom zenu i troje dece.

Definitivno je zena u kolima prešla preko pune linije  i bio je direktan sudar.

 

WWW.BLIC.RS

Motociklista koji je poginuo juče u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod Zlatibora, navodno je iz Pančeva, a očevici su ispričali da je on vozio brzo, te da je saobraćajni policajac koji...

 

Promenio član Biker Boy
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Slava mu i neka nadje spokoj, porodici koja ostaje iza želim da nadje snagu i način. Surov je njihov položaj. I supruge i te jadne dece. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1088 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Zavisi kako se gleda… ne pise da je bezao, mozda je vozio kako je vec vozio a policajac zurio da ga stigne… steta da se izgubi zivot na takav nacin a sve zbog ne prilagodjene brzine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1692 postova
  • Motocikl: /

Kakva satanizacija novinara i slobodna procena "svedoka".

Motorista bezao policajcu (koji je mozda i isao na intervenciju pa je samo sustigao ovog) i obojica su isli jako brzo po krivinama i to bas pred onu gde ne mozes vise od 60 pa ne znam sta da si.

Kako da ne!

I ta sto mrtva ladna tvrdi da nije presla u suprotnu a vidi se mesto udarca (sa one obrisane slike). Verovatno se precenila pred onu ostru pa nije mogla da je isprati celu i presla u suprotnu, pravo na ovog mucenika...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: BMW F 650 GS
pre 11 minuta, cezarpa je napisao:

Zena je presla preko duple pune linije?Skolski puna linija je zid,dupla dva zida.

Više u zakonu nije tako. Dupla ili jedna sve jedno je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Info iz bmw viber grupe na pauzi na Zlatiboru jednom od kolega prišao je čovek koji je vozi hitnu pomoć koji ga  je odvezao sa lica mesta, u stilu pazite se momci, i  nije tačno da je bezao policiji vec ga je saobracajac par stotina metara pre sudara obisao i pokazao rukom da uspori kao kolega kolegu na motoru, policajac na motoru je video  sudar u retrovizoru  u autu su bile 3 starije gospođe, a ta starija koja je vozila auto je kucala poruku na telefonu i prešla u suprotnu stranu i očešala ga gde je došlo do sudara sa motociklom.   

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja