Jump to content

Moto Zajednica

13. MotoGP trka 2023 - IndianOil Grand Prix of India

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ima smisla, kontam da mu pare ne trebaju, pa koliko god Honda da ponudi džaba im je, ovaj hoće konkurentan motor, a to Ducati ima, i otiće tamo i za mnogo manje  jer mu je lova nebitna, hoće da uzima titule da stigne i prestigne Rossija, to ga pokreće ubeđen sam.

Promenio član Disko Nindža
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

I to ce postici u Gresiniju u mesecu limburgu. Ajde da se ne lazemo u Gresiniju moze da pobedi 3-4 trke ako mu legne motor na prvu i to je to, podrska koju ce gresini imati od polovine sezone ukoliko je klanje sa Banjajom je malo veca od porske koju mi sa foruma mozemo da im pruzimo.

 

A sta se desava ako ode u Gresini i ne legne mu Ducati koji nikada nije ni vozio? Koje su sanse da posle iz Gresinija juri dobar ugovor? Ne kazem da nece to uraditi ali dok je prica da nema rezultate zbog Honde aktuelna do tada on ima jacu pregovaracku poziciju sa nekim drugim timovima, ako ode u Gresini i nastavi da pada djoku ce potpisati KTM sve i da ode ceo tim.

 

Blize sam misljenju da ce MIler da ode u Gresini, Markez u KTM a da ce Pol Espargaro da se telepromptuje u test vozace a onda Akosta ili Gas Gas ili Binder Gas Gas a Akosta pored Markeza.

 

Realno ocekujem da se oslobodi Milerov KTM i Polov Gas Gas koliko ovog vikenda 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow
Pre 2 sati, dvlns je napisao:

podrska koju ce gresini imati od polovine sezone ukoliko je klanje sa Banjajom je malo veca od porske koju mi sa foruma mozemo da im pruzimo.

:jee:

A možda bi ga mi više naložili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Zajebavaj samo, ja da se borim sa vetrenjacama u onim temama u kojima se ti boris mozda ne bi ovde filozofirao :D

 

Meni je u principu zanimljivo da pokusavam da sagledam i "biznis" stranu price jer na kraju svega ovoga stoji velika lova (za nase pojmove).

 

Verujem da onaj mali Markez sa 8 godina sto mu je Pedrosa bio idol nije razmisljao o lovi ali sam siguran da ovaj sada ipak ubacuje i digitron u racunicu. Jbg covek ostavio dobar deo zdravlja i treba od necega ziveti u raskosi ostatak zivota a nema puno stvari koje moze da radi. Licno ne vidim nista lose u tome da se razumemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
Pre sat vremena, dvlns je napisao:

Verujem da onaj mali Markez sa 8 godina sto mu je Pedrosa bio idol nije razmisljao o lovi ali sam siguran da ovaj sada ipak ubacuje i digitron u racunicu.

Apsolutno se slažem.

 

I nema u tome ništa loše, to se zove sazrevanje.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
On 9/24/2023 at 2:54 PM, dvlns said:

Aha, znaci prpgramerka. E od kada su "cvikerasi" preuzeli sve od tada i trkanje ni na sta ne lici :P

Zaboravljas da nema cvikerasa niti bi bilo tih motora niti bi sad ovde palamudili :) ne vredjaj nas !!!!!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
On 9/25/2023 at 8:12 PM, Alekre said:

Ma čovek je obeležio jedan period takmičenja. Nema šta da dokazuje. Njegova dominacija se završila povredama. To nije čudno sa obzirom na stil vožnje te i na mladost i snagu. 

 

 

MM je doslo na naplatu sto nije korstio mozak kad je trebalo srljao je i lomio se bez posledica do jednog momenta kad se skoro ubogaljio.

Nikad necu zaboraviti onaj njegov pad na mugelu na kraju pravca za 360 km /h imao je toliko srece tada da verovatno jos toga nije ni svestan. Nikad ga nisam voleo , nervirao me je ali kapa do zemlje... a i sa ovom krsh hondom pokazuje da je 2 klase iznad svih.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro
59 minutes ago, Milky said:

To Crank salje tajne SMS poruke MM menadzmentu da predje na dukati samo da moze da kaze da je uspeo sve i vise od Rossija :)

 

Meni nedostaju njegovi komentari. Nekako se smirio retko kad izbaci nešto pogotovo od kako se VR46 penzionisao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

Prednost sa kojom je Bezzecchi pobedio ovu trku je najveća prednost u MotoGP na suvoj stazi još od pobede MM u Australiji 2019 kada je Vinales pao sa druge pozicije u poslednjem krugu i stvorio tu razliku.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3255 postova
  • Lokacija: Debrc
On 27. 9. 2023. at 19:45, Boban EN je napisao:

Meni nedostaju njegovi komentari. Nekako se smirio retko kad izbaci nešto pogotovo od kako se VR46 penzionisao.

Meni je trebalo nekoliko godina da prebolim povlacenje Fredija Spensera, daj i njemu jos malo vremena da preboli Rosija.

Promenio član Fredi
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3255 postova
  • Lokacija: Debrc

Da, zbog njega. 

Da nije pukao tocak od novih legura 84 u Velkomu istorija motociklizma bi bila drugacija. 

Agostini je jednom rekao, da je ostao srusio bi sve moje rekorde. Do 92-3 gajio sam nadu da ce se vratiti.

Skoro sam nasao snimak kada je zadnji put vodio trku, nisam mogao da verujem da je to bilo mozda 89-e.

Promenio član Fredi
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
On 9/26/2023 at 1:07 PM, dvlns said:

to ce postici u Gresiniju u mesecu limburgu

Neće ni preći ako ne dobije "full factory" podršku. O tome i pregovaraju. Love nema u ponudi. Imaće neke privatne sponzore koji se ne kose sa Ducati brand sponzorima i to je to.

Baca  milione i milione € u reku ako raskine ugovor s Hondom, ne da bi se zajebavao na pretprošlogodišnjem motoru. 

U Audi-u glume nezainteresovanost da ne ispadnu glupi ako deal pukne a u stvarnosti - žvaće bulja gaće.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
On 9/27/2023 at 7:45 PM, Boban EN said:

Meni nedostaju njegovi komentari. Nekako se smirio retko kad izbaci nešto pogotovo od kako se VR46 penzionisao.

Ma bankrotirale mi kafane zbog kvazi virusa pa moram da rmbam na bauštele da prehranim nejač, nemam kad trke da gledam. Po neku reprizu. Nisam moto2/3 video bar dve sezone!!

 

p s. Jeb* vas Rossi :P

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja