Jump to content

Moto Zajednica

13. MotoGP trka 2023 - IndianOil Grand Prix of India

Recommended Posts

  • Drug član, 1031 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Pa povika je na Yamahu da ima dosta manju krajnju brzinu, a eto je na podijumu. A najduži pravac 1280m? Možda bi i MM bio na podijumu da nije prećerao...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Nema MM pritisak, njega radi samo ogromna želja i instinkt bele ajkule...

Promenio član Mc SREMac
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Ninja 250r '08

Iskreno smatram sa je MM zavrsio svoje i da se samo krije iza jako dobrog izgovora da je honda losa, ali ako ti moras da pratis druge vozace da bi postavio bolje kvalifikaciono vreme, to nije do motora.

  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Čudi me da je Dukati tek na 4. mastu po max.brzini, možda zato što aprilia ima veću izlaznu brzinu iz krivine, al nije im to mnogo pomoglo, Vinjales tek 8-mi, doduše izguran je u prvoj krivini prvog kruga sa staze na 20-to mesto, obišao 12-oricu da bi završio trku na 8.mestu, pitam se šta bi bilo da ga nisu izgurali.

 

Što se tiče M.Markeza, ja ga nebi još otpisivao, mislim da ima u njemu želje i energije za još titula, samo mu treba alat, nadam se da će se uvaliti u Gresini Dukati, pa da vidimo šta može, ako mu ni to ne pomogne, onda može polako penzija, ili da ode u SBK da uzme titulu i uđe u istoriju kao jedini koji ima titule u SBK i motogp-u.

Promenio član Disko Nindža
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4691 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Bezeki je bio najspoiji na ovoj tabeli a otišao im je 6 sekundi, i nije sredio gume. Markez pratio druge, pao je, Banjaja pratio dugo Martina pao je. Pritisak u gumama ih obara, to je to. Gume, gume i samo gume. Ko to reši ide dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow
Pre 9 sati, Mali Ika je napisao:

Iskreno smatram sa je MM zavrsio svoje i da se samo krije iza jako dobrog izgovora da je honda losa, ali ako ti moras da pratis druge vozace da bi postavio bolje kvalifikaciono vreme, to nije do motora.

Golem ti je taj 250ccm :)

  • Haha 2
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Sad kao Gresini ispada zlatna koka ili sta. Gresini je smece od tima za vozace poput MM ili FQ i tu ne treba nikakve nade da se gaje. Cak je i Pramac diskutabilan ali Gresini sigurno nije ekipa u koju oni treba da idu.

 

Ako MM ne moze da ide u fabriku jer je procena managera da je svoje ispucao bolje da drlja hondu do kraja ugovora uzme pare i penzionise se ili ode u WSBK nego da ide u Gresini.

 

Jedna pametna koju je Erceg juce rekao je da je procitao ili da mu se cini da Gresiniju jako odgovara ovo abrovanje sa MM jer nikada veci marketing nisu imali.

 

Realno ja cu se skenjati ukoliko MM sa 8 titula ode u Gresini koji je sada de facto cetvrti Ducati tim, cak je i Mooney ispred njega po "vaznosti"

 

Pre ce se sastaviti i Honda i Jamaha nego sto ce Gresini nekom omoguciti titulu

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.

Ne bih se bas slozio. Seti se sta je Bastianini radio u Gresiniju prosle god. Svakako je bolji stari Ducati od nove Honde. Jedino sto ne mogu ni blizu da ga plate kao Honda, a i treba da se odrekne ugovorenih 12 milki za '24.

MM ima vec (verbalno) dogovoren fabricki KTM za' 25-'26 god. zato je odbio Pramac, jer su mu nudili ugovor samo na 2 god. a ne za 1. On treba da odluci sta ce voziti sledece god. Gotovo sam siguran da ce se odreci para i otici u Gresini. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Secam se a seti se kako je Bastianini prosao najpre na Misanu kada je mogao da obidje Banjaju, nakon tih njegovih uspeha pocinju hvalospevi za Gresini a sada nakon Bezekijevih i za Mooney a da li zaista moze da se poredi neko od njih dvojice sa Markezom?

 

Ne znam za dogovor sa KTM ali ako je tako kako kazes onda je sumanuto da uopste odlazi iz honde bilo gde pre toga jer u jednoj sezoni nece uzeti titulu sve da u Ducati Lenovo predje. Onda on nema dilemu uopste po meni, sedi u hondi uzima lovu ceka da li ce da se desi cudo jos godinu dana i ako se ne desi eto ga u KTM za lovu i potencijalno slavu

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.

Da, to bi bilo logicno. Ali on nije bas bazdaren i ne verujem da ce se pomiriti sa tim da fenjerasi jos jednu godinu. U glavnom videcemo za 5-6 dana sta je odlucio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4691 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

MM samo  treba taj GP22 i bez njihovih finansija. lako bi to on isfinansirao...+ REPSOL, RED BULL...

Nikad nisam navijao za MM, gotivio sam Yamahu, 99 ali sada jedva čekam MM na bilo kom Dukcu da im pokaže kako se tera !!!!

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3255 postova
  • Lokacija: Debrc
Pre 11 sati, srbac je napisao:

Bezeki je bio najspoiji na ovoj tabeli a otišao im je 6 sekundi, i nije sredio gume. Markez pratio druge, pao je, Banjaja pratio dugo Martina pao je. Pritisak u gumama ih obara, to je to. Gume, gume i samo gume. Ko to reši ide dalje...

Nece niko da resi jer DORNA zeli takve gume, uz njihovu pomoc pravi vestacki sou..

Ako bi gume bile postojane celu trku imali bi trke tipa Lorenco pobegao na startu i nema promene do cilja.

Promenio član Fredi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Ja cak ne bih iskljucio ni opciju da je Markez toliko ostao bez samopouzdanja i da je cak uplasen i da mu iz tog razloga odgovara da je na Hondi za koju sad vazi da je los motor. Mozda mu to cak i odgovara kao izgovor

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ma čovek je obeležio jedan period takmičenja. Nema šta da dokazuje. Njegova dominacija se završila povredama. To nije čudno sa obzirom na stil vožnje te i na mladost i snagu. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Tako bih mogao da razmisljam da nije situacija takva da uglavnom Dukati pobedjuje bez obzira ko osim Zarka i Fabija ga vozi a svakako japanci ni u 5 ne ulaze.

 

Nije samo do njega u svakom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
Pre 12 sati, dvlns je napisao:

Ja cak ne bih iskljucio ni opciju da je Markez toliko ostao bez samopouzdanja i da je cak uplasen i da mu iz tog razloga odgovara da je na Hondi za koju sad vazi da je los motor. Mozda mu to cak i odgovara kao izgovor

Šta znam, ono malo slika što nam se zalomi da vidimo iz boksa ne deluje tako... Više deluje frustriran i nestrpljiv, nego ravan i uplašen... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

@severian slazem se, postavio sam neki glupi link sa fb koju stranu pre gde prica nakon proslogodisnjeg pada u Indoneziji onako malo vise kao obican smrtnik pa me to navelo na razmisljanje. Jbg i on je covek koji se plasi za zivot na kraju balade tako sam dosao na teoriju koja nije potkovana nikakvim cinjenicama

 

Znas onu foru, kako Robin Vilijams depresivan kada se stalno smejao 

Promenio član dvlns
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja