Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za sezonu 2024

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Hahah ma sad je jasno da im je glavni problem kako usporiti markeza, više nije prioritet kako ubrzati dukati...pogotovo poslije izjave pedrose da je markezov osmjeh tragedija za prvenstvo ili ben s. kad kaze da ćemo prisutvovati najvecoj razlici prvoplasiranog i drugog...tješe ih naši poznavaoci sa foruma koji su nam objašnjavali kako je markezovo vrijeme prošlo

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja sam uvek govorio da ga ne treba otpisivati, još će taj da im se najebava mile mame sad kad ima odgovarajuću aparaturu :oda2:

Promenio član Disko Nindža
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 2 sati, BRACO je napisao:

naši poznavaoci sa foruma koji su nam objašnjavali kako je markezovo vrijeme prošlo

Evo, ja sam prvi bio siguran da je zapecatio sebi karijeru! I bio sam siguran da ce KTM da bude nenad*ebiv...

Omasih pomalo u oba slucaja.

Doduse, jos nije dokazano ni jedno ni drugo, ali izgleda da su MMa uspeli da sklope ponovo. 

Nikad nisam rekao da nije kapacitet, ali sam tvrdio da je povredama samog sebe otpisao i ubio sebi karijeru.

I ponavljam kao i tad, nadam se da nisam (bio) u pravu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova
Pre 2 sati, Disko Nindža je napisao:

Ja sam uvek govorio da ga ne treba otpisivati, još će taj da im se najebava mile mame sad kad ima odgovarajuću aparaturu :oda2:

Koliko se secam ti si za svakog vozaca pisao i pozitivno i negativno i pre ili kasnije za svakog navijao :D

 

P. S. Jedino se ne secam niceg negativnog za Rosija i niceg pozitivnog za Lorenca :)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@dvlns

Pročešljaj malo istoriju pa će vidiš, tu i tamo sam kenjao po dedi i hvalio Lorenca :haha2:

U ostalom, ne možeš crno-belo gledati na ljude, istina je negde u sredini.

 

Dedu sam osuđivao kada je onomad "šutnuo" Markeza u Maleziji, naseo je na kardan i ispao tupan... sam je kriv što je popušio te godine, da je manje drvio a bolje vozio bolje bi prošao.

Lorenco mi nikad nije bio naročito simpatičan, iz petnih žila se trudio da kopira dedu, i tu je izgubio sopstveni identitet, ali njegov talenat je neosporan, pošteno je dobio Markeza kad je Markez bio Markez 2015-te, i dobio je Rossija kad je Rossi bio Rossi 2010-te, i pljuvao sam Ducatiste (monoobrvu) kada su ga ispucali u drugoj sezoni taman kad je počeo da razbija, ko zna šta bi sve bilo da je ostao u Ducatiju, možda nebi morali da čekaju 2022 godinu i Banjaju.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
On 11/21/2023 at 12:27 PM, MOTOM said:

MotoGP Live pass increases by 40% next year! :lol:

renderTimingPixel.pngI just received a notification to inform me about a 40% increase on the Yearly Live Pass!
From 139€/y to 199€/y
That's crazy!!! It's 3 times more than F1's subcription ... the most expensive sport in the world!

Ja sam pre neki dan platio međusezonski i relko mi ja da će da mi skine 134€ u Aprilu ako ga ne osujetim u nameri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
4 hours ago, Disko Nindža said:

Ja sam uvek govorio da ga ne treba otpisivati, još će taj da im se najebava mile mame sad kad ima odgovarajuću aparaturu :oda2:

Ljudi (s mozgom) koji su ga otpisivali su uglavnom uslovljavali otpis ostankom u HRC.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Pre 9 sati, Desmo je napisao:

Zanimljivo. Ja sam procitao (tardoci ili daLinja) izjavu da ne MM dobio GP23 sa svim nadogradnjama, finalnu verziju. Sklon sam da verujem da je bas tako. Takodje mislim da ce MM 2025 u fabricki tim i tako resiti Ducati nelagodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova
Pre 7 sati, Disko Nindža je napisao:

@dvlns

Pročešljaj malo istoriju pa će vidiš, tu i tamo sam kenjao po dedi i hvalio Lorenca :haha2:

U ostalom, ne možeš crno-belo gledati na ljude, istina je negde u sredini.

 

Dedu sam osuđivao kada je onomad "šutnuo" Markeza u Maleziji, naseo je na kardan i ispao tupan... sam je kriv što je popušio te godine, da je manje drvio a bolje vozio bolje bi prošao.

Lorenco mi nikad nije bio naročito simpatičan, iz petnih žila se trudio da kopira dedu, i tu je izgubio sopstveni identitet, ali njegov talenat je neosporan, pošteno je dobio Markeza kad je Markez bio Markez 2015-te, i dobio je Rossija kad je Rossi bio Rossi 2010-te, i pljuvao sam Ducatiste (monoobrvu) kada su ga ispucali u drugoj sezoni taman kad je počeo da razbija, ko zna šta bi sve bilo da je ostao u Ducatiju, možda nebi morali da čekaju 2022 godinu i Banjaju.

 

Ma ja se malo zezam a malo i ne. U svakom slucaju nije bitno sta si ti napisao ili sta sam ja napisao. Zna se istorija ovih tema na forumu, ako @BRACO nesto uopsteno napise to se odnosi na @to crank uglavnom i nema potrebe da se osecamo prozvanima. Uglavnom vazi i u kontri.

 

Kada hoce nekom od nas da zalepe nesto njih dvojica onda znas da je tebi ili meni upuceno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova
Pre 4 sati, lalajko je napisao:

Zanimljivo. Ja sam procitao (tardoci ili daLinja) izjavu da ne MM dobio GP23 sa svim nadogradnjama, finalnu verziju. Sklon sam da verujem da je bas tako. Takodje mislim da ce MM 2025 u fabricki tim i tako resiti Ducati nelagodu.

Ja sam recimo i dalje ubedjen da MM ne moze na Gresiniju do titule nikako a da ga ceka masan ugovor i titula u KTM mozda vec i 2025 a sigurno u 2026.

 

Htedoh reci da ocekujem da iz gresinija ocekujem da potpise KTM za 2025 i 2026

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
Pre 5 sati, dvlns je napisao:

Htedoh reci da ocekujem da iz gresinija ocekujem da potpise KTM za 2025 i 2026

Pa ova izjava odozgo, ako je guglo dobro prevodi, deluje kao da i ducati to očekuje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Not a good feeling for the MotoGP Ducati: Franco Morbidelli has to change

Pramac team manager Gino Borsoi commented on his new driver's first day on Sky Sport .

“We used a kind of base setup,” reveals Borsoi. "Franco doesn't have everything perfectly under control when braking. The engine brake has to harmonize even better with the rear wheel brake."

"He can't drive aggressively yet and doesn't have a perfect feel yet. He has to first adapt his driving style at the entrance to the corner," analyzes the Pramac team manager, who hopes that Morbidelli will build on the form of 2020 in the 2024 season, when he became runner-up in the world championship : "I really want him to be back where he belongs: on the podium!"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Pre 11 sati, Toreador je napisao:

Smena generacija,neka malo puste ove mladje da se kidaju.Ovi stariji sa vise titula u menadzere timova i  gotova priča.

 

image.png.dd0fdf531d3700a30423e836d54db612.png

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja